60 χρόνια.......έγκυος

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλα δεν φαινεται και κανονικο εμβρυο μην τρελαθουμε. Πιο πολυ σε απολυθωμα μου φερνει εμενα.
και εμενα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Πώς μπορούσε και ζούσε με το πτώμα μέσα της? Δε μπορώ να το πιστέψω...
Πραγματικά, πώς και δεν αποσυντέθηκε το πτώμα του? Προφανώς ο περιβαλλων χώρος του οργανισμού δε θα το επέτρεψε...


Άσχετο, αλλά το θυμήθηκα τώρα... Το άλλο, με αυτή που έμεινε έγκυος ενώ ήταν ήδη έγκυος, το ακούσατε? Αυτό κι αν ειναι... Σπάνιο, αλλά συμβαίνει βέβαια.

https://www.dailypress.com/features/family/ktla-pregnant-again,0,1752576.story
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πώς μπορούσε και ζούσε με το πτώμα μέσα της? Δε μπορώ να το πιστέψω...
Πραγματικά, πώς και δεν αποσυντέθηκε το πτώμα του? Προφανώς ο περιβαλλων χώρος του οργανισμού δε θα το επέτρεψε...


Άσχετο, αλλά το θυμήθηκα τώρα... Το άλλο, με αυτή που έμεινε έγκυος ενώ ήταν ήδη έγκυος, το ακούσατε? Αυτό κι αν ειναι... Σπάνιο, αλλά συμβαίνει βέβαια.

https://www.dailypress.com/features/family/ktla-pregnant-again,0,1752576.story
Ναι εγω το ακουσα...:P
Αλλα δε μου φαινεται και τοσο παραξενο ... :hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Ναι εγω το ακουσα...:P
Αλλα δε μου φαινεται και τοσο παραξενο ... :hmm::D

Εμενα παντως δεν μου εχει τυχει. Δεν ξερω για σενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εμενα παντως δεν μου εχει τυχει. Δεν ξερω για σενα.
:timoria: οχι δεν μου εχει τυχει ουτε εμενα .... :D απλα δεν ακουγετε παραλογο...
-----------------------------------------
-.-'.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αν ειναι δυνατον ρε παιδια.... Βασικα το περιεργο ειναι που ειναι εκεινη καλα....Ολα αυτα τα χρονια βρισκοταν σε κινδυνο...Τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
δηλαδη πρεπει να κανω αποκρυπτογραφηση για να καταλαβω τι γραφεις?μιλα στα ελληνικα,αν θες να πεις την γνωμη σου,οχι με τελειες και παυλες.


και φυσικα ακουγεται παραλογο.εκτος αν ακους καθημερινα τετοια συμβαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
δηλαδη πρεπει να κανω αποκρυπτογραφηση για να καταλαβω τι γραφεις?μιλα στα ελληνικα,αν θες να πεις την γνωμη σου,οχι με τελειες και παυλες.


και φυσικα ακουγεται παραλογο.εκτος αν ακους καθημερινα τετοια συμβαντα.

Προσωπακι---> -.-
-.-' και λιγο ιδρωμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Προσωπακι---> -.-
-.-' και λιγο ιδρωμενο.
Μπα... :P
Προσωπακι που αδιαφορει...:D
-----------------------------------------
δηλαδη πρεπει να κανω αποκρυπτογραφηση για να καταλαβω τι γραφεις?μιλα στα ελληνικα,αν θες να πεις την γνωμη σου,οχι με τελειες και παυλες.


και φυσικα ακουγεται παραλογο.εκτος αν ακους καθημερινα τετοια συμβαντα.
Ισως εμενα δεν μου φανηκε και τοσο παραξενο γιατι εχω ξανα ακουσει κατι παρομοιο.
Συγνωμη για το προσωπακι. Απλα υπαρχει παντου μεσα στα θεματα και νομιζα πως το εχεις ξανα δει. Συγνωμη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Ισως εμενα δεν μου φανηκε και τοσο παραξενο γιατι εχω ξανα ακουσει κατι παρομοιο.
Συγνωμη για το προσωπακι. Απλα υπαρχει παντου μεσα στα θεματα και νομιζα πως το εχεις ξανα δει. Συγνωμη. :)
συγχωρεμενη παιδι μου.:papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
απιστευτο....και ομως αληθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
και εγω απορώ πως δεν το απορόφησε ο οργανισμός της ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Μου το ειπε μια φιλη μου και δεν το πιστευα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Πωπω φρικη!!!! 60 χρονια ζουσε μεσα της χωρις να το ξερει...φρικιαστικοοοοο!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Πωπω φρικη!!!! 60 χρονια ζουσε μεσα της χωρις να το ξερει...φρικιαστικοοοοο!!!!!!!!



το ήξερε απλώς ( και όχι απλά για τους γνώστες της σωστής ελληνικής ) αυτή δεν το έβγαζε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Πω πω

Καλά και τόσα χρόνια τι έκανε το μωρό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Πω πω

Καλά και τόσα χρόνια τι έκανε το μωρό?

Επαιζε μπαλα, εβλεπε τηλεοραση, καιγοταν μσν.. Μην νομιζεις περνανε γρηγορα 60 χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
δηλαδη πρεπει να κανω αποκρυπτογραφηση για να καταλαβω τι γραφεις?μιλα στα ελληνικα,αν θες να πεις την γνωμη σου,οχι με τελειες και παυλες.


και φυσικα ακουγεται παραλογο.εκτος αν ακους καθημερινα τετοια συμβαντα.
Κούλαρε! Πώς κάνεις έτσι; δεν έγραψε και γρίκλις ούτε μίλαγε με ανάμικτα αγγλικά ελληνικά! Μια απλή φατσούλα έβαλε που θα μπορούσε κάλλιστα να είναι εικονίδιο! Δε χρειάζεται να αρπάζεσαι τόσο! Να πείς ότι έγραψε κείμενο έτσι να πω οκέυ! Αλλά για ένα -.-' να αρπάζεσαι είναι λίγο υπερβολικό. Εξάλλου υπάρχει παντού στο ischool. ΠΑΝΤΟΥ. Σε κάθε θέμα θα το βρεις σίγουρα. Δεν είναι κάτι καινούριο στο φόρουμ σαν κι αυτό \,,/(:P)
-----------------------------------------
Επαιζε μπαλα, εβλεπε τηλεοραση, καιγοταν μσν.. Μην νομιζεις περνανε γρηγορα 60 χρονια.
Πήγε και σχολείο και γνώρισε και άλλα τέτοια παιδιά, έδωσε και πανελλήνιες έβγαλε και το πανεπιστήμιο και τώρα είναι ένας συμπαθητικός μεσήλικας που διδάσκει στο πανεπιστήμιο κρήτης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top