[Apple] iPhone

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
εγω εχω το iphone 3g (16 gb) και ειναι καταπληκτικο!!εχω δοκιμασει παρα πολλα κινητα τηλεφωνα κανενα ομως δεν συγκρινεται με το iphone!!

πχ. αυτη την στιγμη γραφω την απαντηση μου απο το iphone mou!!
Όταν λες ότι το iPhone 3G -16Gb- είναι το καλύτερο κινητό που έχεις δοκιμάσει,εννοείς κινητά όπως (Sony Ericsson W910,W595 κλπ) ή πιο εξελιγμένα κινητά (Palm Pre,Blackberry Storm κλπ);;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Όταν λες ότι το iPhone 3G -16Gb- είναι το καλύτερο κινητό που έχεις δοκιμάσει,εννοείς κινητά όπως (Sony Ericsson W910,W595 κλπ) ή πιο εξελιγμένα κινητά (Palm Pre,Blackberry Storm κλπ);;:what:

Το iphone δεν συγκρινετε με τα w910,w595 κλπ κλπ....
Ανομοια πραματα δεν συγκρινονται φιλε μου..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Το iphone δεν συγκρινετε με τα w910,w595 κλπ κλπ....
Ανοιμοια πραματα δεν συγκρινονται φιλε μου..;)
Το ξέρω,φίλε μου.Απλώς,προσπαθώ να καταλάβω με ποιο κινητό σύγκρινε η φίλη το iPhone 3G και το βρήκε καλύτερο.Δεν είναι ποτέ κανένα smartphone etc αλλά μόνο το κινητό με το οποίο έκανε σύγκριση θέλω να μάθω.Φιλικά.:)

On-Topic:Μόνο μερικά κατάστημα έχουν παραλάβει το iPhone 3GS και τα καταστήματα που τα έχουν παραλάβει έχουν πάρει το πολύ 5 και έτσι θα είναι μέχρι τα μέσα Αυγούστου.Το e-shop της Cosmote δεν έχει διαθέσιμα iPhone 3GS (16 και 32Gb),ενώ το e-shop της Vodafone έχει μόνο iPhone 3GS 32Gb (μαύρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Διαθεσιμα κομματια υπαρχουν για παραγγελια στην ιστοσελιδα του γερμανου
www.e-germanos.gr και στο οτεσοπ www.oteshop.gr:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
επειδη πιο πανω τα παιδια συγκρινουν το ıphone με αλλα κινητα λεγοντας οτι οποιοσ εχει λεφτα δινει 500 600 700 ευρω ενω υπαρχουν πιο φθηνα και καλυτερα κινητα!!και εγω την συγκριση την εκανα πανω σε αυτο!!γιατι πραγματικα το ıphone δεν ειναι ενα απλο κινητο,ειναι κατι πολυ παραπανω..επισης η αδερφη μου εχει blackberry και δεν ειναι καθολου ευχαριστημενη και ουτε και μενα μαρεσει!!για αλλες συσκευες παρομοιες του ıphone δεν εχω ιδεα..εγω ειπα την γνωμη μου απλα!!παντως εχω ακουσει οτι ειναι το καλυτερο κινητο αφης που κυκλοφορει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s.s

Νεοφερμένος

Ο S.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ είμαι χρήστης ipod touch (δλδ το iphone χωρίς sms και κλήσεις-αλλά γίνονται κ αυτά,με ιντερνετ πάντα) και είμαι υπερευχαριστημένος.Μάλιστα έχει μεγαλύτερη προταιρεότητα από το κινητό μου (ενα erickson walkman εχω) σε σημείο να σκέφτομαι να κάνω την αναβάθμιση.

Δεν ξέρω αν όντως υπάρχουν καλύτερα κινητά του ίδιου στυλ αλλά έχω βολευτεί με την apple και δεν πολυθέλω να μαθαίνω νέα λειτουργικά κλπ.Ρίχνοντας μια ματιά σε φυλλάδιο ηλεκτρονικών της Κύπρου (σε 11 ώρες από τώρα φεύγω btw) είδα το νεο iphone 16gb στα 1000κατι ευρώ!:jumpy: Βρε δε γαμ..

Αντε να μαζευτεί μια καλή επιδότηση να δω τι θα κάνω.

Καλό ξημέρωμα,
S.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά έχω παραμείνει με το iPhone2G και είμαι πολύ ευχαριστημένος,unlock/jailbreak από την πρώτη μέρα και μόνο τότε καταλαβαίνεις τη μηχάνημα έχεις στα χέρια σου...
Όσο για το 3G,δεν αξίζει να το αγοράσει κάποιος που διαθέτει ήδη ένα προγενέστερο
iPhone,μηδενική εξέλιξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά έχω παραμείνει με το iPhone2G και είμαι πολύ ευχαριστημένος,unlock/jailbreak από την πρώτη μέρα και μόνο τότε καταλαβαίνεις τη μηχάνημα έχεις στα χέρια σου...
Όσο για το 3G,δεν αξίζει να το αγοράσει κάποιος που διαθέτει ήδη ένα προγενέστερο
iPhone,μηδενική εξέλιξη...


Απο 3G σε 3GS δεν αξιζει και τοσο...
Απο 2G σε 3GS αξιζει με το παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Σύντομα είναι τα γενέθλιά μου (13 Οκτώβρη) και ο μπαμπάς μου είναι στην Αμερική. Του έχω πεί να μου πάρει το iPhone (Δεν το έχει βρεί ακομά χωρίς πακέτο συμβολαίου... :mad:).

Έχετε καμιά γνώμη για το iPhone να μου πείτε αν είναι καλό ή κακό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kdoul

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντινός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ειναι πολυ ωραίο το iPhone, από άποψη σχεδιασμού και οθόνης. Το παλαιότερο μοντέλο (3G)δεν θα ελεγα οτι ειναι και πολυ καλό λόγω διαφόρων ελλειψεων(mms, video camera...).Το καινούριο (3gs) έχει καλύψει πολλές απο αυτές τις ελλείψεις(μενει βιντεο κλίση και μεταφορα αρχείων με bluetooth).Παρ΄ολα αυτα νομίζω πως ειναι λίγο ακριβό για τα χαρακτηριστικά του.
P.S.: sorry αν πολυλογώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Νομίζω μπορείς να τα προσθέσεις αυτά άμα κατεβάσεις κατάλληλες εφαρμογές.

Το ξέρω γιατί το έχει ο πατέρας μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kdoul

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντινός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
βιντεο κληση δεν νομιζω γιατι δεν εχει 2η καμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
δειτε αυτο ! https://www.pomegranatephone.com/
φτιαχνει και καφε !!
ασχετο αλλα ωρεο ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
https://ifrappe.com

Μήπως εννοείς... Αυτό?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Όντως, φτιάχνει και καφέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Σύντομα είναι τα γενέθλιά μου (13 Οκτώβρη) και ο μπαμπάς μου είναι στην Αμερική. Του έχω πεί να μου πάρει το iPhone (Δεν το έχει βρεί ακομά χωρίς πακέτο συμβολαίου... :mad:).

Έχετε καμιά γνώμη για το iPhone να μου πείτε αν είναι καλό ή κακό;
Καλύτερα να στο αγοράσει από εξωτερικό γιατί το Service της Cosmote και της Vodafone είναι Gtp. Βέβαια, σε περίπτωση που έχεις κάποιο πρόβλημα θα αργίζουν πολύ να στο επιστρέψουν.

Υπάρχει περίπτωση το iPhone 3GS να έρθει και στη Wind.... :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πρότεινα οτι όποιος θέλει μια συσκευή σαν το iPhone, να μην την πάρει σε τηλέφωνο. Υπάρχει και το νέο ipod touch που είναι σχεδόν η ίδια συσκευή και πολύ φθηνότερη.

Γενικά πάντως το iphone/ipod είναι η πιο δημοφιλής φορητή gaming πλατφόρμα αυτή τη στιγμή (και η πιο δυνατή σε hardware) για όποιον το σκέφτεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Βασικά, σκεφτόμουν να πάρω κι εγώ, αλλά μόλις κατάλαβα πόσο ηλίθιο κι ανόφελο είναι να κυκλοφορεί ένα παιδί Α' γυμνασίου με iPhone...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top