Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
γνωσεις κ αποψη, οκ δεν εχει σχεση με το επιπεδο σπουδων...αλλα δε νομιζεις οτι για να παρει καποιος ενα υπουργειο πρεπει να εχει σπουδασει? εγω γι'αυτο μιλουσα αφου γινοταν συζητηση για την διαμαντοπουλου αν θα παρει το υπουργειο παιδειας. Ενας αποφοιτος λυκειου δεν εχει τις γνωσεις να διοικησει ενα υπουργειο οποια εμπειρια κ να εχει αποκτησει με τα χρονια.
μπορεις μου φερεις καποια παραδειγματα?χρειαστηκαν ποτε οι υπουργοι,γνωσεις ανωτατων σχολων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Είσαι απόλυτος λίιιιιιιιγο; Για να βάλω κι εγώ ένα επίθετο πριν φύγω.

ή έχεις το αλάθητο του πάπα;:jumpy: Και γιατί να μην είναι κατευθυνόμενη ή κοντόφθαλμη η δική σου άποψη;:P ή κερδοσκοπική ή καιροσκοπική (να μην ανοίξω το λεξικό καλύτερα)

Μάλλον αυτό που λες συμβαίνει τελικά. Κάτι από τα παραπάνω πρέπει να είμαι.

Τέσπα, δεν συζητώ με ανθρώπους που δεν τους ενοχλεί η διαφθορά, η σαπίλα, η παντελής έλλειψη ήθους και ευαισθησίας κλπ κλπ, παρά μένουν ικανοποιημένοι με το να γίνουν έστω καμιά δεκαριά έργα-μεταρρυθμίσεις-βολέματα και ας υπάρχουν τα παραπάνω. Αυτήν την εντύπωση μου δίνεις όταν διαφωνείς με το ότι αυτά τα 3.000.000 που ψήφισαν αυτό το κόμμα δεν είναι όπως τους χαρακτήρισα. Εξάλλου, πρώτος είπες ότι δεν συζητάς με φωστήρες. Τι να κάνουμε, έχω κι εγώ τα κονέ μου και ξέρω κάτι παραπάνω από το τι γίνεται-γινόταν μέσα στο κόμμα.

Όχι, Anarki, μιλάω για το ποιος κάνει κουμάντο μέσα στο κόμμα. Έξω κάνουν πολλοί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Όχι, Anarki, μιλάω για το ποιος κάνει κουμάντο μέσα στο κόμμα. Έξω κάνουν πολλοί :P
μηπως ο Σημιτης?(στο ξεμπαρκο μου 'ρθε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
μπορεις μου φερεις καποια παραδειγματα?χρειαστηκαν ποτε οι υπουργοι,γνωσεις ανωτατων σχολων?

Δηλαδη οταν τελειωσεις το λυκειο μπορεις να γινεις υπουργος....
Αν το iq ενος ανθρωπου δεν του επετρεψε να μπει σε καποιο πανεπιστημιο πως στο καλο θα δινει εντολες στους αλλους για να διοικησει ενα υπουργειο?? (ασχετα με το τι κανουν τελικα)

Και, ναι χρειαζονται οι γνωσεις της σχολης σε ενα υπουργειο...Ο πρωην υπουργος δικαιοσυνης πχ ο Δενδιας ειναι δικηγορος...Δηλαδη οι γνωσεις νομικης ηταν τελειως αχρηστες, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Μάλλον αυτό που λες συμβαίνει τελικά. Κάτι από τα παραπάνω πρέπει να είμαι.

Τέσπα, δεν συζητώ με ανθρώπους που δεν τους ενοχλεί η διαφθορά, η σαπίλα, η παντελής έλλειψη ήθους και ευαισθησίας κλπ κλπ, παρά μένουν ικανοποιημένοι με το να γίνουν έστω καμιά δεκαριά έργα-μεταρρυθμίσεις-βολέματα και ας υπάρχουν τα παραπάνω. Αυτήν την εντύπωση μου δίνεις όταν διαφωνείς με το ότι αυτά τα 3.000.000 που ψήφισαν αυτό το κόμμα δεν είναι όπως τους χαρακτήρισα. Εξάλλου, πρώτος είπες ότι δεν συζητάς με φωστήρες. Τι να κάνουμε, έχω κι εγώ τα κονέ μου και ξέρω κάτι παραπάνω από το τι γίνεται-γινόταν μέσα στο κόμμα.

Όχι, Anarki, μιλάω για το ποιος κάνει κουμάντο μέσα στο κόμμα. Έξω κάνουν πολλοί :P

Να πω κι εγώ Fail;:P
Ποιοι κάνουν κουμάντο δηλαδή έξω;
Και βέβαια και μ'ενοχλεί η διαφθορά, η σαπίλα κτλ κτλ αλλά γιατί αυτά να χαρακτηρίζουν σώνει και καλά μόνο το Πασόκ και όχι τα άλλα κόμματα. Με πολύ ευκολία ρίχνεις ασύστολες κατηγορίες.:(
Στην τελική δεν ψήφισα και Πασόκ. Λίγο έλλειψε να το κάνω κι αυτό αλλά ψήφισα Οικ. πράσινους γιατί απλά ήμουν σίγουρος για τη νίκη του Πασόκ. Ούτε όσοι το ψήφισαν χθες θα το ψηφίζουν για μια ζωή.
Μην κρίνεις τόσο εύκολα τους ανθρώπους και μην είσαι τόσο αυστηρός μαζί τους. ειδικότερα αν δεν είσαι συγκεκριμένος στις κατηγορίες σου. Ή σεν δίνεις απαντήσεις συγκεκριμένες για το τις πταίει και πετάγονται στον αέρα κατηγορίες. Και εγώ το ίδιο θα πέταγα σαν τον anarki αλλά με λιγότερο χιούμορ. Είσαι ακροδεξιός; :PΚαι στο ρίχνω στα ίσια. Ποιοί έξω κάνουν κουμάντο;
Δηλαδή Εμείς που δεν έχουμε κονέ είμαστε βυθισμένοι στην αμάθεια; μόνο εσύ έχεις το απόλυτο δίκιο; Μας βάζεις γρίφους και δεν απαντάς ή κάνω λάθος; Και κατηγορείς τρία εκατομμύρια άτομα ότι θέλουν να κάνουν αρπαχτή; Δηλαδή θα ήταν πιο δημοκρατικό να κάνουν αρπαχτή τα φασιστάκια της Χρυσής Αυγής; Η ντρέπεσαι να το ομολογήσεις;

Η λέσχη Bilderberg; :P

Και οι Νεφελίμ μαζί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Αν βρεις τροπο να το εφαρμωσεις, εγω θα ειμαι απο τους προτους που θα στηριξουν αυτων τον δημο! Πως ομως θα γινει κατι τετιο σε εναν δημο 11 εκατομυριων;....

Απλά, θα γίνουν πολλοί τέτοιοι δήμοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
"Παραλίγο να ψηφίσω ΠΑΣΟΚ αλλά με ενοχλεί η διαφθορά." EPIC FAIL.

Εγώ δεν είπα ότι είσαι στην αμάθεια. Είπα ότι ξέρω κάτι παραπάνω από μέσα κι εσύ άρχισες την ειρωνεία περί Φωστήρων κλπ. Όποιος δεν υποστηρίζει τα σάπια κόμματα είναι Χρυσαυγίτης ή Αναρχικός, εντάξει, το ξέρουμε, το εμπεδώσαμε. Περισσότερο φασίστες είναι στα κόμματα αυτά παρά στην Χρυσή Αυγή αλλά τόσα ξέρεις, τόσα λες.

Και επιμένεις στην αρπαχτή για τα 3.000.000. Δηλαδή αυτούς που τρέφουν φρούδες ελπίδες εμπιστευόμενοι κάποιον που δίνει υποσχέσεις αλλά δεν λέει πώς θα τις υλοποιήσει, αυτούς που αγνοούν το παρελθόν του ιδίου και του κόμματος, αυτοί που αποσκοπούν μόνο σε βολέματα και ρουσφέτια από το κόμμα, αυτούς λοιπόν τους βγάζεις απέξω.

Αποφάσισε, θα συνεχίσεις να μιλάς με φωστήρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Fail - Δεν απάντησες τελικά ποιος φταίει; ποιοι είναι οι έξω;


Πως βγάζεις συμπέρασμα ότι τα 3,000,000 που ψήφισαν Πασόκ δεν ενοχλούνται από τη διαφθορά;
Είναι καλύτερα να μας κυβερνά ένα μικρό κόμμα που δεν έχει εκλεγεί καν από το εκλογικό σώμα (Failara)
-----------------------------------------
"Αποφάσισε, θα συνεχίσεις να μιλάς με φωστήρες?

Ναι με φωστήρες που δεν ξέρουν να απαντούν στα ερωτήματά μου:P




ΟΙ ΕΞΩ - Μιλάς και με τους έξω. Έχεις τόοοοοσα κονέ δηλαδής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Fail - Δεν απάντησες τελικά ποιος φταίει; ποιοι είναι οι έξω;

Ποιος φταίει για ποιο πράγμα? Σόρρυ αλλά το'χασα εδώ.
Ούτε εσύ απάντησες για την ποιότητα των 3.000.000 (και όχι μόνο φυσικά αυτών που ψήφισαν ΠΑΣΟΚ).

Να σου θυμήσω εξάλλου την αρχική μου ερώτηση και ότι εσύ πιάστηκες από την πρόταση που είχε την λιγότερη σημασία.

Όποιος πιστεύει ότι το ΠΑΣΟΚ με τον Γιωργάκη θα κάνει κάτι καλύτερο, τι ακριβώς άνθρωπος είναι?

Υ.Γ.: Ξαναλέω, με τον Γιωργάκη... Όχι βέβαια ότι κάνει αυτός τα κουμάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Όχι, Anarki, μιλάω για το ποιος κάνει κουμάντο μέσα στο κόμμα. Έξω κάνουν πολλοί :P

Αυτοί οι έξω ποιοι είναι; Οι Νεφελίν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Αυτοί οι έξω ποιοι είναι; Οι Νεφελίν;:P

Είναι νεφελίΜ.

Η λέσχη Bilderberg θεωρείται από πολλούς ως φόρουμ συζήτησης θεμάτων που αφορούν την οικονομία και δυστυχώς δεν πλέκουν.
Μέλη της η Άννα Διαμαντοπούλου, Αλέξης Παπαχελάς κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εννοώ μεγαλοεπιχειρηματίες, πολυεθνικές, θρησκείες, συνομωσίες κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Ποιος φταίει για ποιο πράγμα? Σόρρυ αλλά το'χασα εδώ.
Ούτε εσύ απάντησες για την ποιότητα των 3.000.000 (και όχι μόνο φυσικά αυτών που ψήφισαν ΠΑΣΟΚ).


Εσύ τους χαρακτήρισες τους 3,000,000. Εγώ δεν τους χαρακτήρισα για να δικαιολογήσω την ποιότητά τους! Τους θεωρώ όμως ποιότικότερους από το να ψηφίσουν Χρυσή Αυγή. Μακρόθεν.
-----------------------------------------
Εννοώ μεγαλοεπιχειρηματίες, πολυεθνικές, θρησκείες, συνομωσίες κλπ.

Και ο χίτλερ συνομωσίες επικαλέστηκε για να φάει τα λεφτά των Εβραίων τραπεζιτών. Αφού τους σκότωσε.

Το θέμα είναι να υπάρχει μεγαλύτερη διαφάνεια και μεγαλύτερες ελεγκτικές ικανότητες από τους πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εσύ τους χαρακτήρισες τους 3,000,000. Εγώ δεν τους χαρακτήρισα για να δικαιολογήσω την ποιότητά τους! Τους θεωρώ όμως ποιότικότερους από το να ψηφίσουν Χρυσή Αυγή. Μακρόθεν.

Σωστή σκέψη, αλλά όχι σωστή απάντηση στην αρχική ερώτηση. Το να με ρωτήσει πχ κάποιος τι άνθρωπος είναι ο Α. και να του πω καλύτερος από τον Β. δεν είναι απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Και ο χίτλερ συνομωσίες επικαλέστηκε για να φάει τα λεφτά των Εβραίων τραπεζιτών.

Ξέρεις τι είναι η λέσχη Bilderberg;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
:jumpy:Κι εσύ Βελοπουλικός είσαι;:jumpy: όχι θεέ μου! Τι αμαρτίες πληρώνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μια απορία έχω;Εφόσον πολλοί εδω μέσα είναι κατά όλων των κομμάτων,γιατί δεν φτιάχνετε ένα κόμμα e-steki ;:hmm: Κόσμος μπαίνει ,βγαίνει ,διαγράφεται,συντονιστική επιτροπή υπάρχει,νομίζω στα βασικά έχουμε καλυφθεί.Κάνουμε και ψηφοφορία για πρόεδρο κλπ.και τσουπ έτοιμο.:clapup:
Εκτός αν θέλετε μόνο να γκρινιάζετε.:whistle::P
Αν γινότανε αυτό , δεν θα μπορούσες να γκρινιάζεις ότι γκρινιάζουμε . Άρα άτοπο .

Σήμερα διαπίστωσα ότι φτιάξανε καινούργια μεγάλα λεωφορεία στην Ελλάδα και σε κάποιες θέσεις δεν χωράνε τα πόδια σου . Διαπίστωσα ότι υπάρχει πολύ γνωστή σχολή που λειτουργεί για εγγραφές 12-2 και από τις 10-12 βλέπεις τους υπαλλήλους από το τζάμι να χλαπακιάζουνε τυρόπιτα . Σήμερα ήμουνα σε στάση με παρκαρισμένα παράνομα αμάξια που δημιουργούνε παραπάνω συμφόρηση και το περιπολικό σταμάτησε μόνο για τσιγάρα . Σήμερα έμαθα ότι σε μία συγκεκριμένη περιοχή το σκουπιδιάρικο που συλλέγει από τους μπλε κάδους ξεφορτώνει σε κανονική χωματερή .

Αν ασχολιόμουν με όλα αυτά σαν πολίτης , δεν θα προλάβαινα να κάνω καμία άλλη δουλειά όλη μέρα . Όσο τραγικό και αν ακούγεται το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να γκρινιάξεις . Πόσω μάλλον αν τις φορές που πήγες να κάνεις κάτι παραπάνω σε κοιτούσανε όλοι σαν καθυστερημένο και τίποτα δεν άλλαξε :confused:


υπογράφων ,
ιδρυτικό μέλος της πανελλήνιας ένωσης γκρίνειας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Κι εγώ μια ερώτηση έκανα!

https://en.wikipedia.org/wiki/Bilderberg_Group


Τις θεωρίες περί παγκόσμιας συνομωσίας τις πλήρωσαν με τη ζωή τους εκατομμύρια άνθρωποι (κυρίως Εβραίοι) για να βγουν οι όποιες φασίζουσες κυβερνήσεις από τη χρεοκοπία τους και να καρπωθούν τα χρήματα των θυμάτων τους. Τέρμα πια αυτά τα παραμύθια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top