'Εχετε πέσει ποτέ θύμα κλοπής;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αυτά είναι τα καλά να μένεις Γλυφάδα - Βούλα πολλές κλοπές αυτοκινήτων σε συγκεκριμένες περιοχές, κατα ΄"πολύ" περίεργο τρόπο τα 2 αυτοκίνητα τα βούτηξαν στην περίοδο που η εγκληματικότητα αυξήθηκε λόγο αλβανών! Τώρα έχουμε πάρει καινούργια αυτοκίνητα και όλα οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Είχε μπει ενας παλιά στο πατρικό μου σπίτι οταν έμενα εκει και επειδή τον πήρα χαμπάρι και ξύπνησα , πρόλαβε και πήρε μόνο τη μια κάλτσα μου και τα παπούτσια μου και την τσάντα του αδερφού μου :kill:
την κάλτσα σου?!?!?!? και δεν λιποθύμησε από την μπόχα?? :bleh: :bleh: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εμένα είχαν μπει κλέφτες σπίτι μου τα περασμένα Χριστούγεννα [ημέρα Χριστουγέννων], ενώ έλειπαν όλοι απο το σπίτι... αλλά ευτηχώς δεν έκλεψαν τίποτα γιατί τους επιτέθηκαν τα σκυλάκια μου. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros :
Εμένα είχαν μπει κλέφτες σπίτι μου τα περασμένα Χριστούγεννα [ημέρα Χριστουγέννων], ενώ έλειπαν όλοι απο το σπίτι... αλλά ευτηχώς δεν έκλεψαν τίποτα γιατί τους επιτέθηκαν τα σκυλάκια μου. :hehe:

όταν λες σκυλάκια τί εννοείς?? τα πιτμπουλ?? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
όταν λες σκυλάκια τί εννοείς?? τα πιτμπουλ?? :hehe:
Sorry για το off topic... να τα σκυλάκια μου:


:jumpy: :jumpy: Αυτά έδιωξαν τους κλέφτες :hehe: :hehe: :hehe:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ουσιαστικά όχι..

ΥΓ: Το ότι μας κλέψαν το μέλι από τις 3 κυψέλες που είχαμε πριν 2-3 χρόνια στρέχει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ααα εντάξει σωστά το έθεσες τότε, τα σκυλάκια σου :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Επαναφέρω το θέμα!!! Χθες ανοίξανε διαρήκτες το ακριβώς απέναντι διαμέρισμα στην πολυκατοικία μας και αρπάξαν μετρητά και κοσμήματα. Η κλοπή έγινε χθες το πρωί! Αν είναι δυνατόν! Χάλι θα μπορούσε να ήταν το δικό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Επαναφέρω το θέμα!!! Χθες ανοίξανε διαρήκτες το ακριβώς απέναντι διαμέρισμα στην πολυκατοικία μας και αρπάξαν μετρητά και κοσμήματα. Η κλοπή έγινε χθες το πρωί! Αν είναι δυνατόν! Χάλι θα μπορούσε να ήταν το δικό μου

μου φαίνεται σε λίγο θα αναγκαστούμε να εγκαταστήσουμε όλοι μέτρα ασφάλειας :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
μου φαίνεται σε λίγο θα αναγκαστούμε να εγκαταστήσουμε όλοι μέτρα ασφάλειας :(

Σήμερα έχω κλείσει ραντεβού να βάλω μια επιπλέον κλειδαριά ασφαλειας. Είναι προσφατο και τα έχω πέξει λίγο. Απο ότι φαίνετε επέλεξε την πόρτα στην γειτόνισσας απο την δικιά μου γιατί είναι πιο πρόσφατα βαμμένη. Χθες είχα αφήσει 600 € + mini dv camera στο σπίτι και αν μου τύχενε θα μου είχε τσακίσει την διάθεση, εδώ που έτυχε στην διπλανή μου και με έχει επιρρεάσει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Επαναφέρω το θέμα!!! Χθες ανοίξανε διαρήκτες το ακριβώς απέναντι διαμέρισμα στην πολυκατοικία μας και αρπάξαν μετρητά και κοσμήματα. Η κλοπή έγινε χθες το πρωί! Αν είναι δυνατόν! Χάλι θα μπορούσε να ήταν το δικό μου
Γιαννακη θελει πολυ προσοχη αλλωστε εκει που μενεις (διπλα στο περιπτερο) ειναι μεγαλυτερος ο κυνδηνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Σήμερα έχω κλείσει ραντεβού να βάλω μια επιπλέον κλειδαριά ασφαλειας. Είναι προσφατο και τα έχω πέξει λίγο. Απο ότι φαίνετε επέλεξε την πόρτα στην γειτόνισσας απο την δικιά μου γιατί είναι πιο πρόσφατα βαμμένη. Χθες είχα αφήσει 600 ? + mini dv camera στο σπίτι και αν μου τύχενε θα μου είχε τσακίσει την διάθεση, εδώ που έτυχε στην διπλανή μου και με έχει επιρρεάσει πολύ.
χμμμ πάντως και εγώ θα επέφτε η διαθεσή μου αν με εκλεβάν , κάποια πράγματα είναι πολύ δυσκόλο να τα ξανα αποκτήσεις....
Και δεν είναι μόνο αυτό, το θεωρώ πολύ σπάταλο να πρέπει να δώσεις ποσά λεφτα για να ξανα αγοράσεις πραγματά που σου έχουν κλέψει και μαλίστα είναι πολυ πιθανόν να γίνει αυτό σε περιοδό που τα οικονομικά σου είναι down και αυτό είναι ότι πιο χειρότερο ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλά όποτε και να σου τύχει χάλια είναι! Τέλος πάντων απο κλοπές έχω φάει καλά. Εγω απλά δεν θέλω να τύχει και να είναι η γυναίκα μου μέσα η γενικά να είμαστε σπίτι. Πολλά γίνονται τώρα το καλοκαίρι που λείπουν όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Καλά όποτε και να σου τύχει χάλια είναι! Τέλος πάντων απο κλοπές έχω φάει καλά. Εγω απλά δεν θέλω να τύχει και να είναι η γυναίκα μου μέσα η γενικά να είμαστε σπίτι. Πολλά γίνονται τώρα το καλοκαίρι που λείπουν όλοι.
Κάτσε δεν παρακολουθούν το σπίτι πριν το κλέψουν , να δουν πότε αδειάσει ?
Δλδ έτσι και πέσουν σε ένα σπίτι να είναι μην είναι άδειο λένε , συγγνώμη νομίζαμε ότι ήταν άδειο και φεύγουν? Γιατί να σκοτώσουν μου φαίνεται λίγο κάπως.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Κάτσε δεν παρακολουθούν το σπίτι πριν το κλέψουν , να δουν πότε αδειάσει ?
Δλδ έτσι και πέσουν σε ένα σπίτι να είναι μην είναι άδειο λένε , συγγνώμη νομίζαμε ότι ήταν άδειο και φεύγουν? Γιατί να σκοτώσουν μου φαίνεται λίγο κάπως.....

Σίγουρα τσεκάρουν πριν μπουν αλλα πολλές φορές δεν ανοίγει την πόρτα ούτε απαντάει γιατί περνάνε χίλιοι 2 άσχετοι. Αν μπούνε την ώρα που είσαι μέσα ένας Θεός ξέρει τι μπορεί να γίνει. Η αστυνομία προτείνει να του δώσεις την ευκαιρεία να φύγει. Πάντως εγώ προτείνο σπρεί πιπεριού θα δω που έχει και θα πάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Κάτσε δεν παρακολουθούν το σπίτι πριν το κλέψουν , να δουν πότε αδειάσει ?
Δλδ έτσι και πέσουν σε ένα σπίτι να είναι μην είναι άδειο λένε , συγγνώμη νομίζαμε ότι ήταν άδειο και φεύγουν? Γιατί να σκοτώσουν μου φαίνεται λίγο κάπως.....

μια φιλη μου στην Αγ. Παρασκευη κοιμοταν οταν μπηκαν οι κλεφτες στο σπιτι και μαλλον μπηκαν επειδη εκεινη την μερα ελειπαν ολα τα αυτοκινητα της οικογενειας απο το παρκινγκ, αλλα το golfaki της ηταν για service, τα ριμαξαν ολα και η αστυνομια ειπε οτι της ειχαν ριξει σπρευ για να μη ξυπνησει, της ανοιξαν ακομη και το κομωδινο της, ηταν τυχερη που δεν ηταν κανενας ανωμαλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
μια φιλη μου στην Αγ. Παρασκευη κοιμοταν οταν μπηκαν οι κλεφτες στο σπιτι και μαλλον μπηκαν επειδη εκεινη την μερα ελειπαν ολα τα αυτοκινητα της οικογενειας απο το παρκινγκ, αλλα το golfaki της ηταν για service, τα ριμαξαν ολα και η αστυνομια ειπε οτι της ειχαν ριξει σπρευ για να μη ξυπνησει, της ανοιξαν ακομη και το κομωδινο της, ηταν τυχερη που δεν ηταν κανενας ανωμαλος!
είναι τρέλο να ξυπνάς και να βλέπεις ότι λείπουν αντικείμενα από το σπίτι ....
Πάντος έχω απορεία τι θα κάνει ο κλέφτης αν μπει και θα βρεί 1-2 άτομα ξύπνια μες στο σπίτι .....:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
είναι τρέλο να ξυπνάς και να βλέπεις ότι λείπουν αντικείμενα από το σπίτι ....
Πάντος έχω απορεία τι θα κάνει ο κλέφτης αν μπει και θα βρεί 1-2 άτομα ξύπνια μες στο σπίτι .....:rolleyes:

Ανάλογα τον κλέφτη. Σίγουρα θα προσπαθήσει να διαφήγει και γενικά τέτοια άτομα είναι αδίστακτα! Ηρωησμοί πάντως δεν χωράνε καθώς σίγουρα ο κλέφτης έχει σκεφτεί το ενδεχόμενο και είναι κάποιος μέσα και μπορεί να οπλοφορεί. Είναι να μην σου τύχει πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ανάλογα τον κλέφτη. Σίγουρα θα προσπαθήσει να διαφήγει και γενικά τέτοια άτομα είναι αδίστακτα! Ηρωησμοί πάντως δεν χωράνε καθώς σίγουρα ο κλέφτης έχει σκεφτεί το ενδεχόμενο και είναι κάποιος μέσα και μπορεί να οπλοφορεί. Είναι να μην σου τύχει πάντως
χμμμ δεν ξέρω αλλά στο μυάλο μου όταν ακούω κλέφτης μου έρχεται ένας άνθρωπος αδύναμος ψυχικά , που έχει πείσει τον ευατό ότι είναι σκληρός , έχει εγκαταλείψει την προσπάθεια βελτίωσεις ζωής του και ότι κάνουν μπορούν να το κάνουν μόνο πίσω από την πλάτη κάποιου .
Και για αυτό πιστεύω ότι δεν έχουν βάλει στο σχέδιο τους να σκοτώσουν. Βέβαια υπάρχει και η περίπτωση να γίνει αυτό πάνω στον πανικό τους ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
χμμμ δεν ξέρω αλλά στο μυάλο μου όταν ακούω κλέφτης μου έρχεται ένας άνθρωπος αδύναμος ψυχικά , που έχει πείσει τον ευατό ότι είναι σκληρός , έχει εγκαταλείψει την προσπάθεια βελτίωσεις ζωής του και ότι κάνουν μπορούν να το κάνουν μόνο πίσω από την πλάτη κάποιου .
Και για αυτό πιστεύω ότι δεν έχουν βάλει στο σχέδιο τους να σκοτώσουν. Βέβαια υπάρχει και η περίπτωση να γίνει αυτό πάνω στον πανικό τους ...

Εγώ είδα με τα μάτια μου τους 2 κλέφτες που πήραν το αμάξι του αδερφού μου. Τους έβλεπα απο τον 3ο όροφο ντυμένοι απίστευτα κάζουαλ σαν να τους άνοικε το αμάξι και απλά να είχαν βγεί μια βόλτα. Το φοβερό ήταν ότι παρόλη την αντίδραση μας ουτε κάν γύρισαν να κοιτάξουν! Ειλικρινά αν είχα όπλο εκείνη την στιγμή θα είχα αδειάσει όλη την γεμιστήρα πάνω τους όσο κακό και να ακούγετε λυπάμε που δεν είχα όπλο εκείνη την στιγμή. Οι υπόλοιπο μαλ**** είμαστε που δουλεουμε και αυτοι οι έξυπνοι που απλά τρώνε αυτά που βγάζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top