HOL

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Έχω μια ερώτηση. Έχεις κανείς από εσάς ΗΟL??Σκέφτομαι να βάλω ξέρει κανείς αν αξίζει???Δράμα μένω(άκυρο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
τι ειναι το HOL??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εγω που εβαλα πριν 1 μηνα ειμαι πολυ χαρουμενος . Αν και μενω αττικη δεν ξερω πως ειναι απο κει π κατοικεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
τι ειναι το HOL??
Κατά γενική ομολογία θα ήθελα να μάθω σε ποιο παράλληλο σύμπαν ζεις :)
Επίσης ναι το ξέρω ότι είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ να το ψάξεις το google. Το καταλαβαίνω.

HOL έχω χαλκίδα, δεν έχω παράπονο, αν πάρεις και fritzaki τότε είσαι ΠΟΛΥ κομπλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Είναι αξιόπιστος παροχέας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πω: ΜΑΚΡΙΑ! Εμείς βάλαμε αρχικα΄Ίντερνετ και καθυστέρησαν αδικαιολόγητα, υπήρχαν προβλήματα με το μόντεμ και έπειτα από τρεις μήνες δούλεψαν όλα όπως πρέπει. Μετά από αυτό, θέλαμε να αλλάξουμε σε double play, και ήρθε ένας με ένα συμβόλαιο, αλλά δεν ήταν έτσι όπως μας τα λέγανε στην αρχή, οπότε το στείλαμε πίσω ανυπόγραφο. Και μας συνδέσανε, οι Μπούφοι. Και μετά είχαν και την απαίτηση να πληρώσουμε και τα ρέστα, δηλαδή τόσο την υπάρχουσα σύνδεση όσο και αυτήν που ποτέ δεν εγκρίναμε! Οπότε κι εμείς καταγγείλαμε τη σύνδεση και βάλαμε ΟΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
:!:
:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Πριν 3-4 χρόνια άξιζε να βάλει κανείς internet από ιδιωτική εταιρεία,τώρα πλέον ψηφίζω OTE!

Υ.Γ. Δεν πίστευα ποτέ ότι θα ερχόταν η μέρα που θα υποστήριζα τον πΟΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Εξαρταται την περιοχη και την περιπτωση μπορει στην Αθηνα μπορει να φυσαει και στην δραμα να εχεις προβλημα αυτο ισχτει για ολους του εναλλακτικους. κανε μια ερωτηση εδω:www.adslgr.com Kαλημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον απο ολους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top