Μεγάλα Ρεζιλίκια

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτος εισαι songless! Απο τα καλυτερα σουροματα εχεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πρέπει να ήμουν κάπου 10 χρονών...Γυρνούσα με τους γονείς μου το Σάββατο μεσημέρι και ήταν ένας κύριος που έπαιζε ακορντεόν,ξέρετε από αυτούς που ζητάνε λεφτά. Έτσι,μου δίνει ο πατέρας μου ψιλά να πάω να του τα δώσω,αλλά εγώ το ''έξυπνο'' αντί να τα δώσω σε εκείνον,τα δίνω σε μια κυρία που ήταν από πίσω του και είχε βγάλει βόλτα το σκύλο της. Κι έτσι όπως της τα έδωσα,έφυγα χαμογελώντας και παρατηρούσα με απορία τους γονείς μου να κουνάνε τα χέρια τους και να λένε ''όχι όχι εκεί''...Πάλι καλά που η γυναίκα δεν παρεξήγησε αλλά το πήρε στην πλάκα :redface:
Γενικά διάφορα τέτοια μου συμβαίνουν ακόμα και σήμερα :P ...Πάω να δώσω λεφτά σε ζητιάνους,μόνο που..δεν είναι ζητιάνοι αλλά άνθρωποι που ξεκουράζονται έξω από το πολυκατάστημα :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Απλά σταμάτα να δίνεις λεφτά! άσε εμάς να λυπόμαστε τους άστεγους κτλ... λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
songless.... ναι... μπορώ να πω ότι ξεπέρασες το καλύτερο μου εδώ μέσα που ήταν αυτό της κλέφτρας και το σερβιετάκι....

είσαι ΘΕΟΣ!!! αν έρθεις σε κανα meeting τι να σε ποτίσουμε? :whistle:


:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
songless.... ναι... μπορώ να πω ότι ξεπέρασες το καλύτερο μου εδώ μέσα που ήταν αυτό της κλέφτρας και το σερβιετάκι....

είσαι ΘΕΟΣ!!! αν έρθεις σε κανα meeting τι να σε ποτίσουμε? :whistle:


:lol::lol::lol::lol::lol:
Ωραια...Εχω μετα την χειροτερη χυλοπιτα και το μεγαλυτερο ρεζιλικι...Το Βραβειο ποτε θα το παρω?:hehe:

Εχω κοψει το ποτο...Δεν την παταω παλι :D Καποια στιγμη θα ανεβασω ενα βιντεακι απο κινητο(το οποιο δεν ηξερα την υπαρξη του και ας μου ειχαν το κινητο μεσα στα μουτρα...)Που ηταν η στιγμη που βγηκα απο το μαγαζι που κερασα φιλους πριν 2 χρονια στη γιορτη μου. Ηταν η αρχη της βραδιας με την αστυνομια και το μποξερακι...(οχι κυριες μου δεν θα με δειτε με το μποξερακι:P ) απλως να δειτε σε τι χαλι ημουν...

Μετα απο αυτο θα παρω και το οσκαρ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ακόμα το θυμάστε αυτό με το σερβιετάκι;:P:redface:
Και δεν ανήκει καν στα μεγάλα ρεζιλίκια, ανήκει στις γκάφες στο πρώτο ραντεβού(χειρότερα δλδ:D)

Ένα πρόσφατο ρεζιλίκι(που με περάσαν για εντελώς ηλίθια)
Είπα να χρησιμοποιήσω το λεωφορείο,εδώ σε αντίθεση με την Αθήνα δεν υπάρχει αυτόματο μηχάνημα να ακυρώνει το εισητήριο αλλά το δίνεις στον οδηγό μόλις μπεις.
Στέκομαι λοιπόν μόνη σε μια στάση με το εισητήριο στο χέρι,έρχεται το λεωφορείο,σταματά μπροστά μου κι απο τον αέρα που διμιουργεί.....μου φεύγει το εισητήριο.
Ο οδηγός με περιμένει με την πόρτα ανοιχτή όσο τρέχω στον δρόμο να μαζέψω το χαρτάκι.
Μέχρι εδώ μικρό το ρεζιλίκι.Μπαίνω πανικόβλητη κι εντελώς αποδιοργανωμένη στο λεωφορείο, κρατώντας τσάντες απο ψώνια και την δική μου τσάντα η οποία είχε φύγει απο τον ώμο μου μετά την τρεχάλα και κρεμόταν στον αγκώνα μου.Όπως απλώνω λοιπόν το χεράκι μου για να του δώσω το εισητήριο του κι εκείνος σκύβει προς την μεριά μου.....του ρίχνω και μια με την τσάντα :redface::redface::redface::redface::redface:
Όχι που θα μου ξεφευγε:D
Αφού με είδε τι στόκος είμαι όταν μου έφυγε το εισητήριο γιατί με πλησίασε ε,γιατί;:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αχχχχ, τι ρεζίλι έπαθα πριν μαι βδομάδα (κι όχι από δικό μου λάθος :P ).
Είμουν στη γενική συνέλευση στη σχολή μου και εκεί που κάθομαι ανέμελη και περιμένω να αρχίσει η συνέλευση, έρχεται μια σαΐτα που κάποιος ( :mad: ) πέταξε και καφώνεται ακριβώς πάνω στο κεφάλι μοθ στο κοκκακλάκι πριν την κοτσίδα μου (τι την ήθελα κι γώ , δεν τα άφηνα κάτω? ). Ευτυχώς (ελπίζω) δεν με είδανε πολλοί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Οπως και η κουμπαρα μου (σόι πάει το βασίλειο...) έχω φάει τις απίστευτες τούμπες.... Αφού η παρέα μου πλέον δεν με στέλνει ποτέ να φέρω καφέδες ή ποτά και δεν με αφήνουν να κουβαλάω ευθραστα... :redface:

Το πιο πρόσφατο ρεζιλίκι ήταν χθες, που ενώ μάζευα τα νερά από το πλημμυρισμενο σπίτι μου, περνάει ένας τυπος από τον δρόμο κάτω από το σπίτι και φωνάζει:"Χαχα, κοιτάξτε την κοπελα στο μπαλκόνι με τα σώβρακα!!!" (φόραγα μπαξεράκι και ήμουν μεσα στον πανικο και στα νερά....). Και δεν είναι αυτό το χειρότερο!!!! Καθώς βιάστηκα να μπω μέσα στο σπίτι κρατώντας τον κουβά, γλιστράω και μου έρχεται ο κουβάς με τα νερά καπέλο.... :redface: 8)

Μια άλλη γελοία τούμπα από τις πολλές που έχω φάει ήταν σε πίστα σε μπουζουξίδικο στην Θεσσαλονίκη... με σηκώνουν να χορέψω, και μου λέει ένας φίλοσ μου: "μην πατήσεις εκεί, γλιστράει από τα γαρύφαλλα". ε! δεν τον άκουσα! Και πάτησα... ¨Αρχισα να κάνω σαν τα καρτουνς επί ένα λεπτό για να προσπαθήσω να μην πέσω και με τον φίλο μου να με έχει αγκαλιάσει από την μέση μπας και σώσει την κατάσταη αλλά τελικά έσκασα κάτω με τα πόδια σπαγγάτο και όλο το μαγαζί να γελάει!

χαχαχαχαχα:hehe::hehe::hehe::jumpy::jumpy::jumpy::alljumpy::laugh::laugh:


καιρο ειχα να γελασω τοσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Όταν ήμουν νιάτο, φορούσα σιδεράκια. Ανάμεσα από τα σιδεράκια υπήρχαν κάποια λαστιχάκια για να τραβούν την οδοντοστοιχία (λοιπές λεπτομέρειες στον ορθοδοντικό...). Ήμουν σε ένα πάρτυ και χόρευα με το αγόρι που είχα βάλει στο μάτι από καιρό! (Επιτέλους!!) Μου χάιδευε και την πλάτη και όλα ήταν πολύ ρομαντικά και ωραία... ώσπου μου ψιθύρισε ένα αστείο στο αυτί, εγώ γέλασα, και γελώντας ένα από τα λαστιχάκια έφυγε από τη θέση του ....και πετάχτηκε στο πρόσωπο του... most embarsing... :redface:[/quote
ρεζιλι!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αν και δεν αισθάνθηκα καθόλου ρόμπα να σας πω ένα από τα χειρότερα οπυ μου έχουν τύχει.

Έχουμε γενική συνέλευση φοιτητών και κάποια φάση πριν από το τέλος σηκώνεται ένας τύπος και λέει ότι υπάρχει ένα σκουλίκι μέσα εδώ και άρχισε να λέει κάτι κατηγορίες μπλα μπλα. Μετά δείχνοντας περίπου προς τα εμένα αρχίζει και δείχνει και λέει να σηκωθεί? Τον κοιτάζουν όλοι μα ποιον λέει και μετά πολλά καταλαβαίνω ότι λέει εμένα!!

Αν και θα έπρεπε να πάω να κάνω μεγάλο τσαμπουκά, πάω από εκεί και του λέω ρε φίλε με ξέρεις? Στο μεταξύ κατεβαίνει και ένας τύπος πανικόβλητος προς το μέρος του , που προφανώς του είπε ότι δεν ήμουν εγώ αυτός. Και εκεί που μου το έπαιζε βαρύ πεπόνι και άλλα άρχισε να μου ζητάει συγνώμη και μπλα μπλα και σηκώνεται πάλι και λέει μπροστά σε πολλά 500+ άτομα ότι τελικά έκανα λάθος και δεν είμαι εγώ αυτός και κάτι άλλα κουφλά!

Τελικά το παλικάρι δεν με είχε δει ποτέ, δεν με είχε συναντήσει ποτέ και με βάση την περιγραφή που την είχα λίγο extreme τότε αποφάσισε να κάνει καταγγελία στο σώμα των φοιτητών. I rest my case για την περίπτωση της φάσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Την προηγούμενη εβδομάδα φεύγω από τη δουλειά –νωρίς το βράδυ ήταν-και άρχισα να κατευθύνομαι προς το σπίτι.
Στο δρόμο που λέτε με πιάνει να θέλω να κάνω πιπί. :redface:

Αλλά όταν λέω με πιάνει ήμουν σε φάση που ή έπρεπε να πάω εκείνη τη στιγμή ή θα τα έκανα πάνω μου.:redface:

Βλέπω λοιπόν ότι δε με παίρνει να περιμένω μέχρι να πάω σπίτι και χώνομαι σε ένα καφενείο από τα παλιά, παραδοσιακά γεμάτο παππούδες μέσα να παίζουν τάβλι που ήταν το μοναδικό μαγαζί εκείνη τη στιγμή στο δρόμο μου.

Μπαίνω που λέτε μέσα αποφασισμένη….-γυρνάει όλο το μαγαζί φυσικά με απορία να με κοιτάει – και ΕΥΤΥΧΩΣ βλέπω μια κυρία που δούλευε εκεί και τη ρωτάω διακριτικά και σιγά αν μπορώ να χρησιμοποιήσω την τουαλέτα τους.

Όλα οκ, μπαίνω στο wc –που παρεμπιπτόντως ήταν μέσα στη βρωμιά, ό,τι με βρήκε με βρήκε :/: - και αφού τελείωσα βγαίνω έξω και πάω πάλι στην κυρία.
Την ευχαριστώ και την ρωτάω αν χρωστάω κάτι, όλα χαμηλόφωνα βέβαια–τι να έκανα?-….μου απαντάει που λέτε πολύ φυσιολογικά με βροντερή φωνή…
«τίποτα δε χρωστάς κοπέλα μου. Το κατούρημα είναι ανάγκη του οργανισμού. Δεν κάνει να τα κρατάς, μην πάθεις και καμιά ζημιά.και όποτε χρειαστείς να ξανάρθεις.»
Ρόμπα :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: !!!!!!!!!!!
Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί. :redface: :redface:
φυσικά όλοι το ακούσανε και έφυγα κακήν κακώς!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Prime η μισή ντροπή δική της και η μισή δική σου. Σιγά να μην ντραπούμε και τους παππούδες τώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Privilege πριν από χιλιάδες χρόνια :P
Από τις ελάχιστες φορές που με έχουν αφήσει οι δικοί μου να ξενυχτήσω μέχρι νωρίς το πρωί και αδημονώ να φτάσω στο κλαμπ!
Δεν θυμάμαι πού ακριβώς ήταν το μαγαζί (μαθήτρια ακόμα, δεν ήξερα τους δρόμους της Αθήνας) αλλά θυμάμαι ότι έπρεπε να κατέβεις μια τεράστια κατηφόρα μέσα σ'ένα υπόγειο γκαράζ. Έχω πιάσει λοιπόν αγκαζέ έναν συμμαθητή μου και τσουκου τσούκου (ψηλά τακούνια) καταφέρνω και φτάνω στην είσοδο του μαγαζιού. Καθότι ο πορτιέρης παίδαρος και γνωστός, δεν ήθελα να με δει αγκαζέ με άλλον (μην χαλάσω την τύχη μου) και αφήνω το χέρι του συμμαθητή μου θεωρώντας ότι στο ίσιωμα δεν κινδυνεύω να πέσω!
Η τούμπα που έφαγα τελικά στα σκαλιά της εισόδου του μαγαζιού (και μπροστά στον παίδαρο πορτιέρη και όλο τον υπόλοιπο κόσμο που περίμενε να μπει στο κλαμπ) ήταν τόσο εντυπωσιακή, που όταν κατάφερα να σηκωθώ και να μαζέψω τα ρούχα μου, τα παπούσια μου και τα μαλλιά μου που είχαν γίνει ένα μάτσο χάλια, το λιγότερο που μπορούσα να κάνω ήταν μια βαθιά υπόκλιση και να υποσχεθώ ότι το show θα συνεχιστεί μέσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
το λιγότερο που μπορούσα να κάνω ήταν μια βαθιά υπόκλιση και να υποσχεθώ ότι το show θα συνεχιστεί μέσα :P

ψυχραιμη σε βρισκω.. ευγε!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelia

Νεοφερμένος

Η evangelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
χιχιχιχι....αυτο θελω πολυ να το μοιραστω..
Τριτη Λυκείου εχω πηξει στο διαβασμα , περιοδος πανελληνιων...κλασικη αποχη απο την τελευταια βδομαδα μαθηματων,εχω βγαλει ριζες μες στο σπιτι, κυκλοφορω μονιμως με πιτζαμες και με κατεβασμενα μουτρα...
μεσημερακι η μητερα μου μου ζηταει να αγορασω ψωμι απο το φουρνο απεναντι..ο "φουρναρης" 27ρης πολυυυυ εμφανισιμος!;)
βγαινω μεσα στη μουργιλα και με το ματι γλαρο απο το διαβασμα γκρινιαζοντας, και του πεταω το θεϊκό:"μισο κιλο ψο@η!!!"
Γουρλωνει τα ματια (εντρομος;)) ο φουρναρης και μου λεει: τιιιιιιιιιιι???????
ξυπναω απο τον ληθαργο, συνειδητοποιω τι ειπα και :redface: :redface: :redface: :redface: ...
και προσπαθώντας να το σωσω συνεχιζω αδιάφορα..."ε, χωριατικο...":clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χιχιχιχι....αυτο θελω πολυ να το μοιραστω..
Τριτη Λυκείου εχω πηξει στο διαβασμα , περιοδος πανελληνιων...κλασικη αποχη απο την τελευταια βδομαδα μαθηματων,εχω βγαλει ριζες μες στο σπιτι, κυκλοφορω μονιμως με πιτζαμες και με κατεβασμενα μουτρα...
μεσημερακι η μητερα μου μου ζηταει να αγορασω ψωμι απο το φουρνο απεναντι..ο "φουρναρης" 27ρης πολυυυυ εμφανισιμος!;)
βγαινω μεσα στη μουργιλα και με το ματι γλαρο απο το διαβασμα γκρινιαζοντας, και του πεταω το θεϊκό:"μισο κιλο ψο@η!!!"
Γουρλωνει τα ματια (εντρομος;)) ο φουρναρης και μου λεει: τιιιιιιιιιιι???????
ξυπναω απο τον ληθαργο, συνειδητοποιω τι ειπα και :redface: :redface: :redface: :redface: ...
και προσπαθώντας να το σωσω συνεχιζω αδιάφορα..."ε, χωριατικο...":clapup:


οκ το κρατάω κι αυτό στα αγαπημένα μου!!!

:laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
..................................βγαινω μεσα στη μουργιλα και με το ματι γλαρο απο το διαβασμα γκρινιαζοντας, και του πεταω το θεϊκό:"μισο κιλο ψο@η!!!"
Γουρλωνει τα ματια (εντρομος;)) ο φουρναρης και μου λεει: τιιιιιιιιιιι???????
ξυπναω απο τον ληθαργο, συνειδητοποιω τι ειπα και :redface: :redface: :redface: :redface: ...
και προσπαθώντας να το σωσω συνεχιζω αδιάφορα..."ε, χωριατικο...":clapup:


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Θεικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εγω ενα που θυμαμαι γιατι ειναι και πολλα ειναι μια ηλιολουστη μερα περνωντας μεσα απο μια λαικη γυρνωντας απο το γυμνασιο..
πηγαινα πολυ γρηγορα βαδην να φτασω την αδερφη μου που ετρεχε μπροστα γιατι βιαζομασταν..
οπως λοιπον πηγαινω νιωθω στα ποδια μου μια σακουλα και αρχιζω να γερνω να πεσω μπροστα, βαζω αντισταση με το σωμα να ξανασηκωθω αλλα η τσαντα μου που ειχα στον ωμο εχει βρεθει στο κεφαλι και με παει ετσι καμια 10αρια μετρα εγω να παλευω να μην πεσω τρεχοντας και η τσαντα να παλευει με την φορα που πηρε κ προσγειωθηκε στο κεφαλι μου, να πεσει κατω. Τελικα χωθηκε το κεφαλι μου μεσα στις πατατες, περασε και η τσαντα απο πανω επεσε κατω και ολοι γυρω να με κοιτανε και να γελανε :D
εγω φυσικα καταντροπιασμενη :redface:
θα σας πω κ αλλα αλλη φορα ειναι πολλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πριν λίγο καιρό στη δουλειά έχει πάει η ώρα 8:30 το βράδυ (από το πρωί έχουμε πήξει...) και ο συνάδελφος με έχει παρακαλέσει να πάρω κάποια αρχεία από το σέρβερ και να τα γράψω σε ένα CD.
Ζαβλακωμένη από την κούραση ανάμεσα σε στοίβες χαρτιά γυρίζω με φούρια και τον ρωτάω με φυσικότητα:

"Σε ποιό φάκελο έχεις εκείνα τα αρχ*δια?"

:redface: Δε το 'θελα λόγω τιμής... :redface: :(

Εκείνος πάντως γέλασε και μου απάντησε:
"Γλώσσα λανθάναουσα ξέρεις τι λένε ε?" :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πριν λίγο καιρό στη δουλειά έχει πάει η ώρα 8:30 το βράδυ (από το πρωί έχουμε πήξει...) και ο συνάδελφος με έχει παρακαλέσει να πάρω κάποια αρχεία από το σέρβερ και να τα γράψω σε ένα CD.
Ζαβλακωμένη από την κούραση ανάμεσα σε στοίβες χαρτιά γυρίζω με φούρια και τον ρωτάω με φυσικότητα:

"Σε ποιό φάκελο έχεις εκείνα τα αρχ*δια?"

:redface: Δε το 'θελα λόγω τιμής... :redface: :(

Εκείνος πάντως γέλασε και μου απάντησε:
"Γλώσσα λανθάναουσα ξέρεις τι λένε ε?" :P :P

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top