Απορία για διαφημίσεις

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Υπάρχουν διαφημίσεις που μπορείς να βάλεις σε site-forum που θα φτιάξεις, και να σε πληρώνουν για τη διαφήμιση? (Εννοείται πως θα πρέπει να σε θέλουν για να τους κάνεις τη διαφήμηση, αλλά λέω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Ναι υπαρχουν.Εγω ειχα ενα site και ειχα κανει αιτηση σε μια εταιρεια ,η οποια την δεχτηκε.
Ετσι η εταιρεια εβαζε διαφημισεις του google στο site μου και οποιος εκανε κλικ στις διαφημισεις,επαιρνα 0..1 ευρω.Μολις τα λευτα γινονταν 68 ευρω,τοτε μπορουσα να τα παρω στα χερια μου η αμα θελω να το αφησω να συνεχισει να προσθετει ευρω μεχρι να τα αποταμιευσω οποτε ηθελα εγω.

Το προβλημα ειναι οτι δε θυμαμαι το ονομα της εταιρειας αυτη τη στιγμη,αλλα αμα ψαξεις λιγο στο γουγλη,θα δεις φως φιλε μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ετσι η εταιρεια εβαζε διαφημισεις του google στο site μου και οποιος εκανε κλικ στις διαφημισεις,επαιρνα 1 ευρω.

0.01Ε - 0.03Ε
Αποκλείεται να είναι 1 ευρώ το click.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
+1. Θα είχες βγάλει 100.000 τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Ωπ,τωρα το δα! 0.01 επαιρνα .

Λαθος ,αλλο ειχα στο μυαλο μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ωπ,τωρα το δα! 0.01 επαιρνα .

Λαθος ,αλλο ειχα στο μυαλο μου!!!
Τόσα θα'θελες μάλλον....εγώ θα τους ζητούσα πολλά παραπάνο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Και δεν θα σου δίναν τίποτα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μάλλον θα μου'διναν κάτι άλλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
ακριβως xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top