Εδώ κάνουμε δίαιτα!

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάμάρι μου πόσο ύψος έχεις και είσαι 45 κιλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Κάμάρι μου πόσο ύψος έχεις και είσαι 45 κιλά;

τάπα babes, ταπα!!!
1.57. αλλά δεν βαριέσαι, τακριβά αρώματα σε μικρά μπουκαλάκια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
:devil: :devil: :devil:
μην ανησυχείς, κ όταν μπορέσω θα τις έχω υπ'όψην μου...:P
όταν μπορέσεις? Too late then μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
τάπα babes, ταπα!!!
1.57. αλλά δεν βαριέσαι, τακριβά αρώματα σε μικρά μπουκαλάκια:P
Με η χωρίς τα τακούνια? Ψέματα λέει. Είναι πιο κοντή.Μπήκε τελευταία και από την ανορεξία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε Travel μου, μην πεισμώνεις τώρα κι εσύ... δεν παίζουμε με αυτά...

Πώς πάτε, οι άλλοι;;
Εγώ νομίζω να ηρεμήσω πολύ με τη δουλειά!! Επιτέλους ροή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάντως δεν αντέχω... θα ρωτήσω...
τι έπαιξε σήμερα με τα ταπεράκια με τους συναδέλφους? και τι έκανες με την τομάτα? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεσποινίς μου, σε λάθος θέμα είστε!!! ;)

Καλά, είχα το σαντουιτσάκι μου εγώ... και ναι, κάνουμε όλοι μαζί διάλειμμα...
οπότε ήρθε η φίλη και σωτήρας μου και με πήρε από το χέρι και πήγαμε να ψωνίσουν οι άλλοι, όσοι δεν είχαν ταπεράκι μαζί κάτι, και μετά γυρίσαμε και φάγαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σολλυ αλλά ήταν σχετικό με το σαντουϊτσάκι που είπες ότι έφαγες μωρεεεεεεεεεε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεσποινίς μου, σε λάθος θέμα είστε!!! ;)

Καλά, είχα το σαντουιτσάκι μου εγώ... και ναι, κάνουμε όλοι μαζί διάλειμμα...
οπότε ήρθε η φίλη και σωτήρας μου και με πήρε από το χέρι και πήγαμε να ψωνίσουν οι άλλοι, όσοι δεν είχαν ταπεράκι μαζί κάτι, και μετά γυρίσαμε και φάγαμε!

Στην ΚΕ απευθυνεσαι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
σολλυ αλλά ήταν σχετικό με το σαντουϊτσάκι που είπες ότι έφαγες μωρεεεεεεεεεε :redface:

Άχου το!!! :bigarmhug

Στην ΚΕ απευθυνεσαι? :hmm:

νι καλέ!! Κέρια να την επώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
παίδες εγώ την δευτέρα θα ανέβω ζυγαριά να δω τι παίζει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
τάπα babes, ταπα!!!
1.57. αλλά δεν βαριέσαι, τακριβά αρώματα σε μικρά μπουκαλάκια:P
Γιά το ύψος σου καλή είσαι βέβαια λίγο αδύνατη, που είσαι; τα κιλά δεν είναι παιχνίδι ούτε και η διατροφή.
Παιχνίδι είναι η ζωή και πρέπει να γελάς μαζί της όχι να καταστρέφεις τη υγεία σου για αυτή!!!! Πρόσεχε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
παίδες εγώ την δευτέρα θα ανέβω ζυγαριά να δω τι παίζει....
Με το καλό και μην κοιτάς τους αριθμούς… :P
Χαλαρά χωρίς άγχος...οκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν μπορούσα να κρατηθώ και θα γιορτάσω στα -9 κιλά αντι για τα -10.
Συμφορουμίτες μου έχασα 9 κιλά και προχωράω ΔΡΥΜΗΤΕΡΗ!!! :panwkatw::vroum::happy:

Άντε και στα επόμενα 9 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μπράβο! καλέ πόσα θες να να χάσεις σύνολο?:hmm:
καλά δεν είναι 9 κιλά?:/:

εγώ μεθαύριο θα ανέβω στη ζυγαριά
ελπιζω να εχω πάει 62
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΜΠΡΑΒΟ-ΜΠΡΑΒΟ-ΜΠΡΑΒΟ Σάς χερομαι γιατι προσπαθήτε και χάρη σε εσάς αποφάσησα να πάω σε διαιτολόγο να χάσω τα 20 κιλά που πήρα και επιδή δεν έχω χρόνο για μεζούρες και κατι άυτα της είπα να φέρνει φαεί εκεινη το πρωι για όλη την ημέρα, θα πέθαινα άν μετρούσα το φαί σε μεζούρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ζανιν δεν είναι πολλά τα 9 σε σχέση με το σύνολο που πρέπει να χάσω. Σαν σύνολο πρέπει να χάσω γύρω στα 18-20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αμαν και εμενα μου φαινονται πολλά και δύσκολα τα 6 κιλά.....
καλή επιτυχία αδεσποτο....
ασε και ο φίλος μου κανονικά πρέπει να χάσει 10 κιλά όπωσδηποτε ....αλλά δεν κάνει καν τον κόπο να τα χάσει....
ε φταίω και εγώ που τον βρίσκω τέλειο με τα παχάκια του...
λοιπον εκανες μια πολύ καλή αρχη πάντος...σκεψου ότι έφτασες στην μέση του στόχου. και εγω πριν χρόνια έχασα 15 κιλά.... αχ καλές έποχές όταν έφτασα στο επιθυμητο....θυμάμαι έβαζα 10 τηγανιτές πατάτες στο πιάτο και τις έκοβα σε μικρά κομματάκια για να μου φαίνονται πιο πολλές... όλοι στο σχολείο τρωγανε τυρόπιτες και εγώ ήμουν με ένα μήλο....και σκέψου πήγαινα γυμνάσιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top