Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μου πεφτεις λιγο μακρια ρε βικυ..
αλλα και διπλα να σουν, ειπαμε, δε ξεσπαω. οχι πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris

Νεοφερμένος

Ο paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αν είναι βράδυ και με πιάσει αυτό το "κάτι" ξεσπάω πίνοντας, και δεν θέλω να δω κανέναν, επειδή μπορεί η συμπεριφορά μου να μην είναι καλή απέναντι του, χωρίς να θέλω να βλάψω κάποιον. αν είμαι μέσα στο σπίτι και είναι ημέρα, φεύγω έξω, πάω μια βόλτα μακριά, να δω λίγο διαφορετικό κόσμο, η πηγαίνω σε κανέναν φίλο μου.
το κακό είναι όταν κρατάμε μέσα μας κάτι και δεν θέλουμε η δεν νιώθουμε ικανοί να το βγάλουμε προς τα έξω. αυτό είναι μεγάλο λάθος πιστεύω, για να είσαι καλά και με τον εαυτό σου. αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εγώ βάζω τα χέρια στους κρόταφους, τραβάω τα μαλλιά μου, χοροπηδάω και βγάζω άναρθρες κραυγές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τρώω (βουρ στα γλυκά :P ) ή κοιμάμαι (α, ναι, βοηθάει ΠΟΛΥ :)) ή περπάτημα ή συνδιασμός των παραπάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
:mad: από το να φωνάζεις καλύτερα μια βόλτα με αυτοκίνητο μηχανή ..πόδια ότι είναι πιο κοντά.

λίγο ποτό βοηθάει λίγο, περισσότερο βοηθάει περισσότερο και πάει λέγοντας ...

πάντως τις περισσότερες φορές που μιλάς νευριασμένος ... άστα να πάνε το μετανιώνεις.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω ξεσπαω στα αγαπημενα μου προσωπα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έτσι..








(Αφήστε το λίγη ώρα να φορτώσει γιατί στην αρχή πάει αργά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Απίστευτο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristalia

Νεοφερμένος

Η kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Είναι πολύ καλό να ξεσπάμε, πιστεύω ότι έτσι καθαρίζουμε τον οργανισμό μας και την ψυχή μας. Το κακό είναι να τα κρατάμε μέσα μας, πολύ κακό όμως. Γι’ αυτό και εγώ ξεσπάω εκεί που πρέπει και μετά περπατάω για ώρες ……;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κλαίω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
για να ξεσπάσω τις τελευταίες μέρες, θυσιαστηκαν τ'αυτιά των φίλων που άκουγαν για μια ακόμα φορά την κλάψα μου, το μαξιλάρι που για μια ακόμα φορά απλώθηκε για να στεγνώσει, τα 5 ποτήρια που έγιναν θρύψαλα χτυπώντας τον τοίχο, οι γείτονες που με άκουσαν να ουρλιάζω από το μπαλκόνι, κ σεις που διαβάζετε για την γκρίνια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό προσπαθώ να κλάψω για να ξεσπάσω αλλά ρε παιδιά δε μπορώ να κλάψω. Με το ζόρι βγαίνει ένα δάκρυ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό προσπαθώ να κλάψω για να ξεσπάσω αλλά ρε παιδιά δε μπορώ να κλάψω. Με το ζόρι βγαίνει ένα δάκρυ :(
Καθάρισε κρεμμύδια :bleh:










Σοβαρά τώρα, γιατί να το κάνεις; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Για να ξεσπάσω λεμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρειάζεται να κλάψεις μωρέ για να ξεσπάσεις; :)




Ορίστε κάτι καλύτερο.. :P








(Αφήστε το λίγη ώρα να φορτώσει γιατί στην αρχή πάει αργά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν έχω το κουράγιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βάζω παλιά τραγούδια και πλαντάζω αλλιως στην τσατίλα εξαφανίζομαι βρίζοντας:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Βάζω τέρμα μουσική και τσακωνόμε με την μητέρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maya80

Νεοφερμένος

Η Maya80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κλαιω αρκετες φορες (σχεδον παντα) και μου την σπαει...αλλα ξεσπαω!! Πολλες φορες περπαταω ή τρεχω....(και εννοειται οτι μασουλαω διαρκως οταν εχω νευρα!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ή ζωγραφίζω ή βάζω στο τέρμα metal μήπως και εκτονωθώ.... Γιατί γενικά έχω πολλά νεύρα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top