Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φίλες και φίλοι του e-steki,
Με μεγάλη μας χαρά σας προσκαλούμε να μας βοηθήσετε να βελτιώσουμε την ποιότητα του e-steki και της διαχείρισης του.
Θέλουμε να ακουσουμε τα παράπονα σας αλλά και τα μπράβο σας.
Θέλουμε να μας επισημάνετε τα λάθη μας αλλά και τα καλά μας.
Θέλουμε την κριτική σας, τις ιδεες σας, την καλοπροαίρετη σύσταση σας στην διαχείριση ώστε να μπορουμε να κάνουμε το ήδη φιλικό στέκι μας ακόμα πιο φιλικο.
Γιαυτο σκεφτήκαμε να κάνουμε αυτή την ερευνα.

Σας προσκαλούμε λοιπόν να απαντήσετε ειλικρινά σε όσα σας ρωτάμε και να προσθέσετε και επιπλέον παράπονα και παρατηρήσεις που κατα τη γνώμη σας θα κάνουν το στέκι ακόμα καλύτερο και την παραμονή σας εδώ επικοδομητικότερη.

Σας τονίζουμε ότι οι απαντήσεις είναι κρυφές για τα υπόλοιπα μέλη και ορατές για όλη την ΟΔ.
Η ΟΔ θα διαβάσει με προσοχή ΟΛΑ οσα γράψετε, θα συζητήσει και ελπίζουμε σε μια συνολική προσπάθεια ώστε να εξαλείψουμε όσο γίνεται όσο περισσοτερα παραπονα μπορούμε.

Απαντήστε στην έρευνα κάνοντας κλικ εδώ.


Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συμμετοχή σας,
Ομάδα Διαχείρισης e-steki :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υπάρχει ένα πρόβλημα με τους τόνους στο software οπότε προσπαθήστε να μην χρησιμοποιείτε τόνους γιατί μερικές λέξεις με τόνους "κόβονται" :redface:

Επίσης, αν και δεν είναι όλες υποχρεωτικές, προσπαθήστε σας παρακαλώ να απαντάτε σε όλες τις ερωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το θέμα ανοίγεται, για να απαντάμε σε ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με την έρευνα. Αν μετατραπεί σε chat, σε κυτίο παραπόνων (έχουμε την έρευνα για αυτό το σκοπό) ή οτιδήποτε άλλο άσχετο, θα κλειδωθεί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θεωρώ σωστό να επισημάνω οτι η έρευνα αυτή έχει σκοπό να γίνουμε καλύτεροι σαν ΟΔ, μέσω εποικοδομητικής κριτικής. Ναι καταλάβουμε ΠΟΥ κάνουμε λάθος, όχι μόνο ΑΝ κάνουμε. Όχι, εποικοδομητική κριτική δεν είναι το στιλάκι "μου σπάτε τα νεύρα, έχω χίλια δυό παράπονα, είστε ανάξιοι, αλλά λεπτομέρειες δεν λέω, να τα βρείτε μόνοι σας". Αυτό είναι εκτόνωση, όχι κριτική, και μπορείτε να το κάνετε και σε ένα μαξιλάρι, δεν χρειάζεται να συμπληρώσετε έρευνα. Που ακριβώς μας βοηθάει δηλαδή να βελτιωθούμε αυτό το στιλάκι;;; Το οτι μερικοί έχουν παράπονα το γνωρίζαμε και πριν, δεν χρειαζόταν έρευνα γι'αυτό. Το θέμα είναι να μάθουμε ΠΟΙΑ είναι τα παράπονα, ΓΙΑΤΙ δημιουργήθηκαν και ΤΙ θα μπορούσαμε να κάνουμε για να μην υπάρχουν.
Φυσικά το παραπάνω δεν αφορά όλους όσους απάντησαν, αυτός στον οποίο απευθύνομαι ξέρει ποιός είναι (και για να σε προλάβω Valder, δεν είσαι εσύ :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Φυσικά το παραπάνω δεν αφορά όλους όσους απάντησαν, αυτός στον οποίο απευθύνομαι ξέρει ποιός είναι (και για να σε προλάβω Valder, δεν είσαι εσύ :))

Όχι βρε, δε χρειάζεται να με προλάβεις, αναλυτικά -πιστεύω πως- μίλησα εγώ. :)

ΥΓ: Από τις λέξεις στις απαντήσεις μου έβγαινε νόημα; Γιατί εγώ τονίζω τις λέξεις και άμα κόπηκαν σε καίρια σημεία, ρίξε μια φωνή.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όχι βρε, δε χρειάζεται να με προλάβεις, αναλυτικά -πιστεύω πως- μίλησα εγώ. :)

ΥΓ: Από τις λέξεις στις απαντήσεις μου έβγαινε νόημα; Γιατί εγώ τονίζω τις λέξεις και άμα κόπηκαν σε καίρια σημεία, ρίξε μια φωνή.:clapup:
Η αλήθεια είναι οτι κόπηκαν αρκετές, αλλά νομίζω βγάλαμε νόημα :/: Μάλλον κόβει και φράσεις/λέξεις μέσα σε "" και εμφανίζει μόνο τα εισαγωγικά.
Γμτ, πραγματικά, αν ήξερα οτι θα έχει τόσα bugs αυτό το σύστημα θα έψαχνα άλλο τρόπο :( Αλλά το ανακάλυψα πολύ αργά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ενημέρωση.....
ελπίζω να μην το αφήνετε για... αργότερα το να απαντήσετε γιατί η έρευνα ΣΥΝΤΟΜΑ θα κλείσει.....

Μέχρι το τέλος της βδομάδας έχετε διορία όσοι ενδιαφέρεστε να μας βοηθήσετε να γίνουμε καλύτεροι :)


Και επι τη ευκαιρία....
Εκ μέρους ΟΛΗΣ της ΟΔ, σας ευχαριστούμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ όλους εσάς που μπήκατε στον κόπο και αφιερώσατε λιγο απ το χρόνο σας για να μας πειτε και τα ελλατωματα μας και τα καλά μας :)
Ελπίζω να μας βοηθήσετε και οι υπολοιποι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω γιατι εχω την αιστιση οτι η απαντισεις που εδωσα δεν βοηθεισαν καθολου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί εισαι ερωτευμένος, δεν μπορεί να έχεις καμία σωστή αίσθηση :P


Ολες μα ΟΛΕΣ οι απαντήσεις που δώθηκαν μας βοήθησαν....
ΟΛΕΣ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το ελπιζω...
Btw, ειμαι ερωτευεμενος, ειμαι απλα τσιμπιμενος, ειμαι απλα ενθουσιασμενος, τι θκ@τ@ τρεχει; (για απαντιση στο αναλογο θεμα, μην βγαινουμε off τοπtopic και εδω... Στο τελος θα με στειλετε για trolling... και μετα πιων θα πριζω με την γκρινια μου; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κουε, ολες ολες???
σιγουρα και η δικη μου βοηθησε?
βασικα... ηταν πρωι... μπηκα, και το πρωτο πραγμα που ειδα νομιζω ηταν μια υπογραφη καποιου που το ειχε επανω σαν λινκ.
δεν ειχα δει ΟΥΤΕ το Bannerακι ουτε το σχετικο θρεντ ουτε τπτ. κι ετσι το πηρα λιγο στην πλακα.. απαντησα πολυ πολυ γρηγορα και ενω αν σκεφτομουν θα μπορουσα να χα γραψει κι αλλα, δεν το εκανα! :( gmtttt!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γραψε παλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γιατι, μπορω??

ρε, εισαι μεσα? τι αμεση απαντηση ηταν αυτη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οχι ειμαι εκτός, σου απαντάει ο αυτόματος απαντητής μου :P


ναι μπορείς (νομιζω... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
LOOOOOOOOOOOL!!!!!
ΟΚεικ, ξαναστελνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
You have already completed the requested survey.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:/: σορυ....

μπορείς πάντως καλλιστα να συμπληρωσεις μέσω πμ σε οποιονδηποτε διαχειριστη.


Τα πμ που αφορουν λειτουργικα ζητήματα τα ανακοινώνουμε σε ΟΛΗ την ομάδα... δεν ειναι κρυφα απ την υπολοιπη ΟΔ....
Κρυφα εχουμε μονο τα προσωπικα μας πμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
otsei, 8α το εχω υποψη μου.. οχι σημερα ομως ζατι ποναω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Προσωπικά δεν λαμβάνω μέρος στην έρευνα όχι γιατί δε θέλω να βοηθήσω αλλά επιδή είμαι καινούργιος εδώ και δεν έχω διαμορφώσει άποψη για αυτά που ζητά η έρευνα. (έριξα μια ματιά στις ερωτήσεις) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ αυτό που έχω να πώ είναι μπράβο.Ο λόγος στις σημερινές ειδήσεις που έλεγαν για καποια απόπηρα ενώς πιτσιρικά και έκραξαν τα forum για θέματα με τρόπους αυτοκτονίας, χαμογέλασα γιατί δεν είμουν σε ένα απο αυτά. Είχε γίνει παλιώτερα ένα τέτοιο ζήτημα και το κλειδώσατε. Μπράβο στη διήκηση στο στεκι που προσπαθει να αποφείγει αυτό που έλεγαν στις ειδήσεις ΔΙΑΦΘΟΡΑ και κακή επιροή(δεν αναφέρωμε στην γνωστή).
είναι καλό να λέμε τα κακά γιανα βοηθήσουμε αλλα και να επιβραβέβουμε το σωστό.

:clapup: Μπράβο στο στέκι για την προσπάθεια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top