• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Θέλω να κόψω το κάπνισμα - Ημερολόγιο Απεξάρτησης!

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καλά μωρέ, λίγο δύσκολα αλλά τα καταφέρνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δοκιμασε τον Γαλλικό από καφεδες....
και μένα στην αρχή μου ηταν πάρα πολύ δύσκολο να πίνω καφε και να μην έχω τσιγάρο... παντως εκ των πραγμάτων έχω μειώσει και τους καφέδες και πολύ χαιρομαι για αυτο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έκανα σήμερα μερικούς υπολογισμούς...

2,80 για ένα πακέτο κάθε μέρα... Χ 365 ημέρες που έχει ο χρόνος: 1022 ευρώ τα οποία μπορώ κάθε μέρα να ρίχνω σε ένα κουμπαρά και στις 15 Ιανουαρίου 2008 που θα κλείνω ένα χρόνο άκαπνη, θα μου κάνω δώρο μια ψηφιακή βίντεοκάμερα! καλό ε?! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν δεν πάρεις την videocamera πάντως και τα μαζεύεις επί 10 χρόνια αυτά τα λεφτά... μπορείς να κανονίσεις ένα τρίμηνο ταξίδι, το γύρο του κόσμου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω τωρα για υπενθημηση, για τις κοπελιες του φορουμ που καπνιζουν, η νικοτινη ειναι απο τα πλεον ισχιρα αντιοιστρογωνικα φαρμακα, μακροχρονια καταναλωση της οδηγει σε ανδρογωνικες παρενεργειες (βαραινει φωνη, τριχοφυια κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Νικοτίνη και τετρα-υδροκανναβινόλη. Και τα δύο ισχυρά ναρκωτικά και ψυχοδραστικές ουσίες.

Μπράβο σε όσους έκοψαν το τσιγάρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κατάλαβα εγώ είμαι στην μαύρη λίστα ε;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Επ! Που είναι το ifritακι? :worry:

Εγώ αύριο κλείνω μήνα. Το Σάββατο ήμουν σε τραπέζωμα. Καθόλου δε μου έλειψε! :)
Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ μου αρέσει!

mania, ποτέ δεν είναι αργά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κάνω μερικά απ' τα κομμένα, ζω μέσα στα τσιγάρα :p
Πακέτα κλπ τα έχω κόψει, σταδιακά δε θα καπνίζω καθόλου.. :)
Ξέχασα να γράψω την Κυριακή Isi :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αμ εγώ δεν ξέχασα?...

Κοίτα, αν μέσα σου το έχεις πάρει απόφαση, αργά η γρήγορα θα γίνει.
Την ημέρα που κόψαμε την πίτα, έκανα κι εγώ ακόμα απ' τα κομμένα, αλλά μετά από λίγες μέρες μου πέρασε. Είχε κανα χρόνο βέβαια που ωρίμαζε μέσα μου η ιδέα να το κόψω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αμ εγώ δεν ξέχασα?...
Νι, δίπλα μου ήσουν και το 'δα ότι ξεχάστηκες :bleh:



Και πόσα έκανες από τότε μέχρι σήμερα; Ή τουλάχιστον (αν δεν θυμάσαι αριθμό) πόσο συχνά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Από τις 14 Ιανουαρίου μέχρι σήμερα..ΚΑΝΕΝΑ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α, ναι, αφού είπες ότι σήμερα κλείνεις μήνα... Και άξιζε τον κόπο, ε; :clapup::clapup:





Να δώσουμε δύναμη και στο φρουφρου.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
POWER Φρουφρουδάκι!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Λολ :D
Σας ευχαριστώ :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Νικοτίνη και τετρα-υδροκανναβινόλη. Και τα δύο ισχυρά ναρκωτικά και ψυχοδραστικές ουσίες.

μα καμια σχεση ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γεια σας, βρήκα το site σας τυχαία επειδή θέλω να κόψω το κάπνισμα!
Άρχισα το κάπνισμα στα 16 και σήμερα είμαι 25. Καπνίζω τόσο καιρό επειδή μου αρέσει πραγματικά το τσιγάρο και με ανεβάζει ψυχολογικά. Δεν σκόπευα να το κόψω σύντομα γιατί πίστευα ''νέα είμαι ακόμη, δεν θα πάθω τίποτα σύντομα''.
Αυτό όμως άλλαξε χθες που έβγαλα ακτινογραφία θώρακος και η οποία έδειξε σημάδια βρογχίτιδας η οποία εξελήχθει θα έχω μεγάλα προβλήματα. Αυτό το γεγονός με έχει προβληματίσει πάρα πολύ. Μάλλον είναι καιρός να κόψω το κάπνισμα αν δεν θέλω να πεθάνω από βρογχίτιδα.
Δύσκολη απόφαση, όμως δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθες Μαίρη :)
Δεν ξέρω αν διάβασες ήδη όλο το θέμα ή όχι ακόμα....
Διαβασε το όλο μην βαρεθείς... πιστεύω πως θα βρεις και βοήθεια και κουραγιο και δυναμη...
Μονο δες ποσοι απο εδω.. ετσι στο ξαφνικό... το κοψαμε!!! :clapup:
ήμουν καπνίστρια των περιπου 2 πακέτων την ημέρα... από τα 15.. έως τα 35 ;)
20 ολόκληρα χρόνια... το έκοψα όμως και νοιώθω ΠΟΛΥ περήφανη και ΠΟΛΥ καλύτερα!!!
Διάβασε το θεμα!!!

Επίσης... θα ήταν καλό να διαβάσεις και τους όρους χρήσης της παρέας εδω...
Τα κεφαλαία απαγορεύονται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Έκοψα το κάπνισμα....για τα τελευταία 3 λεπτά!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σταμάτα ρε :P εδώ γράφουμε μόνο αληθινές προσπάθειες :P

Εγώ σε λιγότερο από μήνα κλείνω 1 χρόνο άκαπνη...
ΟΥΤΕ ΤΖΟΥΡΑ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top