Αναζητήσεις κομματιών!

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
οι στιχοι απο το τραγουδι της Θελξης "εχεις τα ματια που λατρευω" (καπως ετσι) ποιοι ειναι?(:beating: το ξερω οτι ειναι γαβ γαβ μη βαρατε...:redface: .δεν ειναι για μενα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οι στιχοι απο το τραγουδι της Θελξης "εχεις τα ματια που λατρευω" (καπως ετσι) ποιοι ειναι?(:beating: το ξερω οτι ειναι γαβ γαβ μη βαρατε...:redface: .δεν ειναι για μενα)

Έχεις τα μάτια τα μάτια που λατρεύω
Την αγκαλιά που λαχταρώ
Έχεις το σώμα που θέλω να παιδεύω
Έχεις το στόμα που ποθώ

Έχεις τα μάτια τα μάτια που λατρεύω
Την αγκαλιά που λαχταρώ
Έχεις μωρό μου όλα όσα θέλω
Είσαι το άλλο μου μισό

Και σʼ αγαπάω μωρό μου πολύ
Μου ʽχεις αλλάξει εσύ τη ζωή
Και σʼ αγαπάω μωρό μου πολύ
Μου ʽχεις αλλάξει εσύ τη ζωή

Αααααα ναι μωρό μου εσύ…

Έχεις τα μάτια τα μάτια που λατρεύω
Την αγκαλιά που λαχταρώ
Έχεις μωρό μου όλα όσα θέλω
Είσαι το άλλο μου μισό

Θέλω μαζί σου ένα βράδυ
Κάτω από το φως των κεριών
Να ʽναι η μουσική μας το χάδι
Να ʽσαι ο βασιλιάς των φιλιών

Και σʼ αγαπάω μωρό μου πολύ
Μου ʽχεις αλλάξει εσύ τη ζωή
Και σʼ αγαπάω μωρό μου πολύ
Μου ʽχεις αλλάξει εσύ τη ζωή

Αααααα ναι μωρό μου εσύ…

Έχεις τα μάτια τα μάτια που λατρεύω
Την αγκαλιά που λαχταρώ
Έχεις μωρό μου όλα όσα θέλω
Είσαι το άλλο μου μισό

Θέλω ένα φιλί στο σκοτάδι
Κάτω απʼ το φως των κεριών
Δος μου και ας μου μείνει σημάδι
Είσαι ο βασιλιάς των φιλιών

Και σʼ αγαπάω μωρό μου πολύ
Μου ʽχεις αλλάξει εσύ τη ζωή
Και σʼ αγαπάω μωρό μου πολύ
Μου ʽχεις αλλάξει εσύ τη ζωή

Αααααα ναι μωρό μου εσύ…

Έχεις τα μάτια τα μάτια που λατρεύω
Την αγκαλιά που λαχταρώ
Έχεις μωρό μου όλα όσα θέλω
Είσαι το άλλο μου μισό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ψαχνω κομματι..
Τιτλο θελω και ποιος το λεει..

"..τωρα εισαι αλλου και σε ψαχνω παντου,
ολα ειναι αλλιως οσο περναει ο καιρος,
η αγαπη εχει φυγει, εχει κανει ταξιδι,
τωρα πλεον μου μιλα μονο μια σκια.."

Αντρας τραγουδαει.. Ισως να ειναι και συγκροτημα, αλλα δεν ειμαι σιγουρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Logotupo

Νεοφερμένος

Ο Logotupo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γεια σας και παλι
το κομματακι ποθ παιζει στη διαφημιση του "drambuie" την καινοθρια εννοειται το ξερει καποιος /α?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το τραγούδι των τίτλων της σειράς Singles του Mega ξέρει κανείς ποιό είναι να μου το πει; Με έχει πρήξει η αδερφή μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι εγω το θελω αυτο το τραγουδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
in my life i travel far... (η fast λεει)
... ετσι ξεκιναει το τραγουδι αλλα ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ποιο ειναι!
any ideas?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Το κομμάτι που έπαιζε στον περσινό κύκλο επεισοδίων S1ngles στους τίτλους τέλους είναι το Placebo - Without you I'm nothing.

Το κομμάτι που παίζει φέτος στους τίτλους έναρξης είναι το Closer - Single και μπορείτε να το ακούσετε απο το προφιλ του συγκροτήματος στο myspace.https://www.myspace.com/closergreece
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Γεια σας και παλι
το κομματακι ποθ παιζει στη διαφημιση του "drambuie" την καινοθρια εννοειται το ξερει καποιος /α?

Howie B - Hey Jack (UNKLE Metamorphosis Mix)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
in my life i travel far... (η fast λεει)
... ετσι ξεκιναει το τραγουδι αλλα ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ποιο ειναι!
any ideas?
«Chip - In My Life» :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Ψάχνω τίτλους από δύο κομματάκια δεκαετίας 90. Παραθέτω ηχογραφημένο δείγμα αυτών και όχι ολόκληρα αν και τα έχω σε cd, απλά έχω χάσει τους τίτλους και το dvd-rom αδυνατεί να τα αντιγράψει στο σκληρό λόγω ζημιάς του cd. Είναι 1,5ΜΒ και τα 2 σε ένα rar. Ιδού:

Code:
https://rapidshare.com/files/15562447/searching_for_their_titles.rar.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το τριτο ειναι καποιο remix του ζορμπα ;P
Το αλλο κατι μου θυμιζει αλλα δεν μπορω να βρω τι, παω να ψαξω τα κιταπια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ψάχνω τίτλους από δύο κομματάκια δεκαετίας 90. Παραθέτω ηχογραφημένο δείγμα αυτών και όχι ολόκληρα αν και τα έχω σε cd, απλά έχω χάσει τους τίτλους και το dvd-rom αδυνατεί να τα αντιγράψει στο σκληρό λόγω ζημιάς του cd. Είναι 1,5ΜΒ και τα 2 σε ένα rar. Ιδού:

Code:
https://rapidshare.com/files/15562447/searching_for_their_titles.rar.html

poio einai auto2: «Chicane - Saltwater» :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ξεκιναει καπως ετσι, και πρεπει να παιζει και σε μια διαφημιση...

"in my life i travel far... "

(Η fast λεει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ξεκιναει καπως ετσι, και πρεπει να παιζει και σε μια διαφημιση...

"in my life i travel far... "

(Η fast λεει)
Τζοβαννάκι μου, google-αρα αυτό το στίχο (και με "far" και με "fast") και δεν μου έβγαλε τίποτα. :|



Έβαλα: "in my life I travel far", εφόσον δεν είναι και κάτι συνηθισμένο, αλλά πρέπει έτσι να τον πετύχουμε ακριβώς το στίχο, ακόμα και τα κόμματα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αι νόου ντίαρ, το χω γκουγκλισει κι εγω. γιαυτο εβαλα ποστ εδω...
ετσι λεει ομως ο πρωτος στιχος... αλήσεια!

το βαζει και ο kiss πολυ συχνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αι νόου ντίαρ, το χω γκουγκλισει κι εγω. γιαυτο εβαλα ποστ εδω...
ετσι λεει ομως ο πρωτος στιχος... αλήσεια!
Και αν το γουγλίσεις χωρίς τα " " δεν βοηθάει :(



το βαζει και ο kiss πολυ συχνα..
Χμ, δοκίμασες να στείλεις e-mail στον Kiss;; :hmm:
Πού ξέρεις; Μπορεί να βοηθήσουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπα οχι. ημουν εν ωρα δουλειας καθε φορα που το ακουγα... δεν επαιζε...
ασε, μπορει να το δει κανεις και να το ξερει!
θενκς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναι, απλώς σκέφτηκα ότι αφού το παίζει ο kiss συχνά παίζει να το ξέρουν. ;)

Αν είναι βάλε kiss τώρα μπας και το πετύχεις :P
Χμ, θα δω πάντως αν μπορώ να βρω κάτι :hmm:




Α, ξέχασα να σου πω: αν το γουγλάρουμε χωρίς " " και βάζοντας το "lyrics" μπροστά, παίζει να βοηθήσει. ;)



//Μήπως είναι το "Chip --- In My Life"; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top