Πρόβλημα με θύρα USB

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Παιδιά στο λάπτοπ μια θύρα πηγαίνει πάνω-κάτω(:lol:) συνέχεια και μερικές φορτές αποσυνδέονται οι συσκευές!Τι να κάνω...να βάλω logo?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Τι εννοείς πηγαίνει πάνω κάτω? :jumpy: Προφανώς θα έχει σπάσει το στήριγμα τις θύρας USB με αποτέλεσμα να "κουνιέται". Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω οτι μπορείς να πάρεις καινούργια θύρα USB (Πλαίσιο) και να την εγκαταστήσεις στο λάπτοπ. Τουλάχιστον ο θείος μου αυτό είχε κάνει.. άνοιξε το λάπτοπ και έβαλε καινούργια θύρα USB (ανταλλακτικό) δηλαδή, και όλα οκ τώρα, βέβαια αυτό προυποθέτει ότι πρέπει να ξέρεις πώς να ανοίγεις το λάπτοπ σου για να μην γίνει καμοία σοβαρή ζημιά και μετά τρέχεις:xixi:.
Δεν νομίζω ότι είναι και πολύ καλή ιδεά να βάλει λόγκο!:lol:

Τα λέμε.:no1::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Χαλάρωσε και απόλαυσε την ελαστικότητα. Κι εμένα το ίδιο θέμα έχουν, και νομίζω από αγοράς του λαπτοπιού... Δεν παθαίνει και τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ποια ελαστικότητα....είναι ενοχλητικό......Καλά...θα βάλω uhu!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top