Προβλητικές υποθετικές περιπτώσεις από επώνυμο πρόσωπο. Τι θα κάνατε;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
------- Ερώτηση #1 by Γιάννης -------

Είσαστε στο λεωφορείο και ξαφνικά νιώθετε ένα χέρι να σας πιάνει τον κ**ο! Γυρνώντας να τους την χώσετε την ξανάστροφη ανακαλύπτετε ότι είναι ένας επώνυμος διάσημος τραγουδιστής (βάλτε όποιον γουστάρετε) Ο οποίος σας ζητάει συγνώμη και σας εξηγεί ότι το έκανε για πλάκα γιατί σας πέρασε για μια γνωστή του (άκου πλάκα που βρήκε να κάνει ο μα***κας) Τι κάνετε?


------- Ερώτηση #2 by Rattlehead -------
Έχετε πάει σε μια συναυλία γνωστού συγκροτήματος μαζί με το αγόρι/κορίτσι σας. Μετά το τέλος της συναυλίας πηγαίνετε για αυτόγραφα. Κάποια στιγμή ένα μέλος του συγκροτήματος φιλάει στο στόμα το σύντροφό σας που δε φαίνεται να προβάλλει κάποια αντίσταση ή να αντιδράει αρνητικά (όχι ότι συμμετέχει και ενεργά στο φιλί, αλλά δεν εκνευρίστηκε κιόλας). Πως αντιδράτε
α. απέναντι στο διάσημο πρόσωπο
β. απέναντι στο αγόρι / κορίτσι σας

ΥΓ: base on a true story
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Του λέω ότι για να επανορθώσει θα πρέπει να κάνει κάτι πολύυυυ ιδιαίτερο για μένα :tongue:
Τον βάζω να με βγάλει έξω σε πανακριβα εστιατορια κλπ (το αντέχει η τσέπη του :P)
Μετά πουλάω το story σε εφημερίδες τύπου esspreso, sok Κλπ :hehe: και βγάζω γαμώ τα λεφτά!
Αν μου ζητήσει τα ρέστα, του ζητάω συγγνώμη γιατι... μια πλάκα του έκανα! :hehe:


απορια 1η....
τι θκατά κάνει ο διάσημος μέσα στο λεωφορείο?
απορία 2η.....
από πότε οι "γνωστές" των διάσημων κυκλοφορούν με λεωφορείο?
απορία 3η....
γιατί αναρωτιέμαι αφού ούτε εγώ δεν κυκλοφορώ με λεωφορείο!
:hehe:

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πολύ υποθετικό το όλο ερώτημα..... Δεν μπορώ να σου απαντήσω. Εξαρτάται από πολλά πράγματα. Καταρχάς από τη διάθεση. Αν είναι καλή μπορεί να του χαμογελάσω και να δεχτώ την "πλάκα" του, αν είμαι τσαντισμένη μπορεί να τον κάνω ρόμπα σε όλο το λεωφορείο. Αν είμαι μόνη μπορεί να ντραπώ να κάνω θέμα, αν είμαι με παρέα, μπορεί να βγούμε μετά πρώτο τραπέζι πίστα εκεί που τραγουδάει! Τι να σου πω......
Πάντως και αυτός, κοτζαμ διάσημος τραγουδιστής και χρησιμοποιεί λεωφορείο? Πού τραγουδάει? Εθνική οδό?

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
Του λέω ότι για να επανορθώσει θα πρέπει να κάνει κάτι πολύυυυ ιδιαίτερο για μένα* :tongue:
Τον βάζω να με βγάλει έξω σε πανακριβα εστιατορια κλπ (το αντέχει η τσέπη του* :P)
Μετά πουλάω το story σε εφημερίδες τύπου esspreso, sok Κλπ* :hehe: και βγάζω γ**ώ τα λεφτά!
Αν μου ζητήσει τα ρέστα, του ζητάω συγγνώμη γιατι... μια πλάκα του έκανα!* :hehe:

απορια 1η....
τι θκατά κάνει ο διάσημος μέσα στο λεωφορείο?
απορία 2η.....
από πότε οι "γνωστές" των διάσημων κυκλοφορούν με λεωφορείο?
απορία 3η....
γιατί αναρωτιέμαι αφού ούτε εγώ δεν κυκλοφορώ με λεωφορείο!
:hehe:

Εγκχχχ μμ μ (καθαρίζω το λαιμό μου για να σου απαντήσω)

1) Για τις 2 πρώτες απαντήσεις να σου υπενθημήσω ότι σου έπιασε τον κ**ο δεν σου έπνιξε την γάτα να χρειάζετε να κάνει τα πάντα για να επανορθώσει.
2) Αν σου ζητήσει τα ρέστα να του τα δώσεις γιατί θα τα χρειαστεί για να σε ξαναβγάλει έξω
Όσο αφορά της 3 απορίες σου

1) Χάλασε το αμάξι του και έπρεπε να κατέβει κέντρο για να αγοράσει μπλέ ελεκτρίκ κάλτσες να πηγένει με το φιδέ-μπιντέ ΄νεό κουστόύμι που αγόρασε απο το Λονδίνο την παρασκευή και θέλει να το φορέσει το επόμενο Σάββατο στην γιορτή του Αντρέα στα "διπλομπούκια" γνωστή ψαροταβέρνα την Πάρνηθας.
2) Στις "γνωστές" των διασήμων έχει αφαιρεθει το δικαίωμα πτήσης με αλουμινόχαρτο και κουτάκια spite απο το Υπεχωδε οπότε δυστηχως κάποιες φορές πρέπει να αναγκα΄ζονται να χρησιμοποιούν επείγια μέσα.
3) Και όμως την Πέμπτη 18/4 κυκλοφόρισες με λεωφορείο και συγκεκριμένα 11:23 με κατεύθηνση το κέντρο. Δεν θυμάσαι* που αγόρασες απο τον πατήστα (Τρίκαλα, Λονδίνο, Νεα Υόρκη) σώβρακα για το πακιστανό που θα βαφτίσεις τον Νοέμβριο στο δίλεσι?

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1) Δεν παω ποτε με λεωφοριο..
2) Και να παω ειμαι καθηστος καθος στν Ροδο ελαχιστει πανε οποτε παντα υπαρχουν θεσης...

Αλλα λεμε πως γινετε.... Του λεω οτι πρεπει να επανορθοσει, και του κανω μηνηση...

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
οτι εκανε και η κολιτι μου μια χαστουκα ωχ!!συγνομη καταλαθος :devil:

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Θα τον χούφτωνα και έγω και θα του έλεγα: "τώρα είμαστε πάτσι!" :P

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Μπα τα πράγματα είναι απλά παίδες! Κλασσική ατάκα μου σε τέτοιες περιπτώσεις: "Ατύχησες, μόλις έκλασα" :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:

ΥΓ: Δεν έχω φάει χούφτωμα απο επώνυμο. Απο εναν κολλητό το χα φάει όταν όντας μεθυσμένος ήρθε και μου την έπεσε εκεί που κοιμόμουν (ήμασταν παρέα σε σπίτι φίλου) και μετα ήρθε και προσπαθούσε να με περάσει σουβλάκι καθότι είχε γαύλες και συμπλήρωσα " Τώρα είναι που λένε οτι σου κλασα τα @@ στην κυριολεξία ε; " :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σιγα μωρε. Εμενα μου την επεσε ενας στον δρομο.... Με το μαλι που εχω με περασε για γκομενα και γυρναω και του λεω. " Σορρυ φιλε, ο Εγγλεζο που ψαχνεις παρακατω ειναι..." και περνει ενα κοκκινο χρωμα ο τυπας.... Ευτιχος δεν με ειχε χουφτοσει... Απλα μου ηρθε κοντα απο πισω και μου λεει με τροπο "Θες να παμε σπιτι μου;" Αλλα τον κολο μου δεν τον ιδε; Τετιον κολο δεν τον εχει γυνεκα.... Μονο το μαλι πανω μου μπορει να το εχει και γυνεκα...

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δε θα εκανα τπτ γενικως, ντρεπομαι τοσο πολυ οταν μου συμβαινει κατι τετοιο και πλα αλλαζω θεση-μερος που στεκομαι κτλ...δε μπορω να χτυπησω ανθρωπο.

Προσφατα ημουν σε ενα λεοφωρειο του ΚΤΕΛ και η διαδρομη ηταν μεγαλη και το λεοφωρειο σχεδον αδειο, καθομασταν ενας σε καθε ζευγαρι θεσεων και απο την μεση και πισω ημασταν εγω μροστα μου μια κοπελια και απεναντυ μας ενας πορνογερος που την ειχε βγαλει και...καταλαβατε...εχοντας βαλει μπροστα μια μπλουζα, εγω κοιμομουν σαν το βοδι και δεν καταλαβα τπτ αλλα η κοπελα μπροστα μου στην 20λεπτη σταση ηρθε και μου ειπε τι κανει ο τυπος και αν θελω να αλλαξουμε θεσεις της ειπα οτι εγω δεν ειδα τπτ γιατι δεν ηξερα αν ελεγε αληθεια. Οταν μπηκαμε ξανακατσαμε στις θεσεις μας και το ξανακανε ο τυπος, εκεινη σηκωθηκε το πε στον οδηγο και ο οδηγος τον εβαλε να κατσει μπροστα για να τον "ελεγχει" οταν φτασαμε τον παρεδωσε στην αστυνομια του σταθμου!!

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Για το α) Μαζευει όχι απλά αρκετές αλλα τόσα πολλά μπουκέτα που θα νομίζει ότι η γη είναι πάλι επίπεδη
για το β) Για εμένα το άτομο που είμαι μαζί έχει σβήσει εκείνη την στιγμή αν στην προσπάθεια να την φιλήσει δεν του χώσει χαστουκι. και πάλι ο επώνυμος μαζέυει τις απίστευτες σφαλιάρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α) τπτ... αφού δεν ασχολείται ο άμεσα ενδιαφερόμενος (το αγόρι μου) πάει να πει ότι γουστάρει, μη του χαλάσω και το τυχερό του :tongue:
β) παίρνει τα παπούτσια παραμάσχαλα (μεταφραση, παίρνει τον πο*λο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Για το α) Μαζευει όχι απλά αρκετές αλλα τόσα πολλά μπουκέτα που θα νομίζει ότι η γη είναι πάλι επίπεδη
για το β) Για εμένα το άτομο που είμαι μαζί έχει σβήσει εκείνη την στιγμή αν στην προσπάθεια να την φιλήσει δεν του χώσει χαστουκι. και πάλι ο επώνυμος μαζέυει τις απίστευτες σφαλιάρες.
Μ αρέσει αυτή η συμπεριφορά γιατί δείχνει άντρα με προσωπικότητα και πυγμή(κι ας είμαι κατά της βίας αλλά δεν μπορώ τον άλλον να κάθεται σαν κότα τη στιγμή που κάποιος φιλάει την κοπέλα του,πέφτει στα μάτια μου).
Τώρα επειδή με τις μπουνιές δεν τα πάω καλά μια σφαλιαρίτσα στην επώνυμη θα την έριχνα γιατί μάλλον έχει καβαλήσει υπερβολικά το καλάμι της όποια κι αν είναι δεν νοείται να φιλάει κάποιον που συνοδεύεται και δη μπροστά στη συνοδό του.Μια απότομη προσγείωση της φιλαρέσκειας και του εγωισμού της δεν βλάπτει.
Ο άλλος φυσικά και έχει σβήσει,ακόμα κι αν ξαφνιάστηκε θα μπορούσε κάλλιστα να τραβηχτεί.Μηδέν σεβασμός προς το άτομο μου και μάλιστα παρουσία τρίτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Μ αρέσει αυτή η συμπεριφορά γιατί δείχνει άντρα με προσωπικότητα και πυγμή(κι ας είμαι κατά της βίας αλλά δεν μπορώ τον άλλον να κάθεται σαν κότα τη στιγμή που κάποιος φιλάει την κοπέλα του,πέφτει στα μάτια μου).
Τώρα επειδή με τις μπουνιές δεν τα πάω καλά μια σφαλιαρίτσα στην επώνυμη θα την έριχνα γιατί μάλλον έχει καβαλήσει υπερβολικά το καλάμι της όποια κι αν είναι δεν νοείται να φιλάει κάποιον που συνοδεύεται και δη μπροστά στη συνοδό του.Μια απότομη προσγείωση της φιλαρέσκειας και του εγωισμού της δεν βλάπτει.
Ο άλλος φυσικά και έχει σβήσει,ακόμα κι αν ξαφνιάστηκε θα μπορούσε κάλλιστα να τραβηχτεί.Μηδέν σεβασμός προς το άτομο μου και μάλιστα παρουσία τρίτων.

Για το 1ο bold θές να παντρευτούμε μαζί τον σεπτέμβριο ?  :inlove: :inlove: :inlove:

Για το 2ο bold : Η προσγείωση γίνεται πού πιο όμορφη αν της κατεβάσεις μια καρέκλα στο κεφάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμ, μάλλον με βρίσκει σύμφωνο η κακή επιρροή :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδιά μην είστε τόσο σκληροί... Μπορεί ο άλλος να ξαφνιάστηκε πάρα πολύ, ή ακόμα κι αν το ήθελε λιγάκι, ένα φιλί είναι και μάλιστα δεν ανταποκρίθηκε κιόλας.
Εγώ δεν νομίζω να χώριζα αλλά σίγουρα θα έκανα καυγά με την καλλιτέχνιδα. Εννοείται βέβαια οτι αν έβλεπα οτι ανταποκρινόταν έστω και λίγο θα εξέταζα πολύ σοβαρά την περίπτωση να χωρίσω.
Αλλά και πάλι, ειδικά αν η σχέση ήταν δυνατή, δεν θα τα διέλυα όλα για μια άτυχη στιγμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1) Απλα του λεω οτι ειναι καπαρομενει (που να το ξερει) και αμα μου πει συγνωμη κτλ τοτε οκ, αμα μου πει οτι δεν τον νιαζει την περνψ και φευγω και τον κραζω παντου

2) Αναλογα, αμα ειναι το ιδολο της δεν θα δωσω σημασια γιατι φυσκο ειναι να μην αντιδρασει, αμα παλι ειναι κανενας που να μην της αρεσει και τοσο θα συζιτισουμε και αναλογα με το "πορισμα"(που τα βρισω;) θα κρινω τι πρεπει να κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Για το 1ο bold θές να παντρευτούμε μαζί τον σεπτέμβριο ? :inlove: :inlove: :inlove:

Για το 2ο bold : Η προσγείωση γίνεται πού πιο όμορφη αν της κατεβάσεις μια καρέκλα στο κεφάλι!

Αχ!Μου κάνεις πρόταση γάμου;Είμαι πολύ συγκινημένη,θα τυπώσω την σελίδα να την δείξω στη μαμά μου :jumpy: Και το έλεγε το ωροσκόπιο μου "ανέλπιστες προτάσεις εκεί που δεν το περιμένετε"Δεν μπορώ να γράψω άλλο απο την χαρά μου πάω να κεράσω τα παιδιά απο το γραφείο (ευτυχώς που το είδα τώρα και οι μισοί έχουν σχολάσει δεν είμαι για πολλά έξοδα αυτή την εποχή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Αχ!Μου κάνεις πρόταση γάμου;Είμαι πολύ συγκινημένη,θα τυπώσω την σελίδα να την δείξω στη μαμά μου :jumpy: Και το έλεγε το ωροσκόπιο μου "ανέλπιστες προτάσεις εκεί που δεν το περιμένετε"Δεν μπορώ να γράψω άλλο απο την χαρά μου πάω να κεράσω τα παιδιά απο το γραφείο (ευτυχώς που το είδα τώρα και οι μισοί έχουν σχολάσει δεν είμαι για πολλά έξοδα αυτή την εποχή).


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Θα σε κάνω e-νύφη!!!
εδώ έχω e-εγγόνι e-γυναίκα να μην έχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Θα σε κάνω e-νύφη!!!
εδώ έχω e-εγγόνι e-γυναίκα να μην έχω?

e-παιδί δεν έχεις;:hmm:
Αν είναι να σου βρούμε κανένα. :bleh:
Φιλιά. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top