Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό θα το ήθελα και δεν ξέρω πως να το κάνω.
Επίσης, επειδή δεν ασχολούμαι και πολύ, μπορώ να χωρίσω κάποιους φίλους σε ομάδες, ώστε να μη βλέπουν οι μεν τους δε;
Συγχωρήστε την ασχετοσύνη μου, δεν είμαι και πολύ fun του facebook, αναγκαστικά μπήκα γιατί με πίεζαν να μπω κάποιοι δικτυακοί φίλοι να συνομιλούμε, επίσης πως μπορώ να μην φαίνομαι συνδεμένος παρά μόνο όταν θέλω εγώ, για να μην με καλούν κάθε λίγο και λιγάκι όταν μπαίνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό θα το ήθελα και δεν ξέρω πως να το κάνω.
Επίσης, επειδή δεν ασχολούμαι και πολύ, μπορώ να χωρίσω κάποιους φίλους σε ομάδες, ώστε να μη βλέπουν οι μεν τους δε;
Συγχωρήστε την ασχετοσύνη μου, δεν είμαι και πολύ fun του facebook, αναγκαστικά μπήκα γιατί με πίεζαν να μπω κάποιοι δικτυακοί φίλοι να συνομιλούμε, επίσης πως μπορώ να μην φαίνομαι συνδεμένος παρά μόνο όταν θέλω εγώ, για να μην με καλούν κάθε λίγο και λιγάκι όταν μπαίνω;
Αυτό το ξέρω:P
Κάτω στο παράθυρό σου, γράφει 'Συνομιλία'
Πατάς εκεί πάνω μετά πατάς 'Επιλογές' και μετά 'Απσύνδεση'
Αλλά φυσικά δεν θα μπορείς να συνομιλήσεις online με φίλους..Μπορείς όμως να κάνεις όλα τα υππόλοιπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σήμερα που με έχει πιάσει αυπνία καθόμουν και το έψαχνα λίγο και "φοβάμαι" ότι δεν μπορείς με ένα "None" να ξεμπερδέψεις. Το πιο βολικό είναι να φτιάξεις τους φίλους σου σε groups και μετά να πας και να εξαιρέσεις τα group (οι φίλοι σου μπαίνουν πιο εύκολα "κλικ-κλικ-κλικ" διαδικασία σε group από το να περνάς έναν-έναν με το χέρι στις εξαιρέσεις)
ΠΑΝΤΩΣ, και με αυτόν τον τρόπο οι "common friends" θα εμφανίζονται στο προφίλ του άλλου.

Ευχαριστώ καταρχάς.
Δεν είναι πονηριά... Απλά μου έχει προκαλέσει πονοκεφάλους από τους "συζητητές" του προφίλ μου. Βλέπουν με ποιον είμαι ή δεν είμαι φίλος κλπ κλπ
Πάντως το έχω ψάξει εκεί που μου λες και μόνος μου δεν έχει επιλογή "none". Μπορώ να βάλω να το βλέπουν μόνο οι φίλοι μου, αλλά όχι κανείς. Άρα κάπου αλλού θα είναι.

ΥΓ μπορώ να τους περάσω 1-1 όλους και να τους εξαιρέσω από το να βλέπουν αλλά είναι ιδιαίτερα κοπιαστικό για τόσα άτομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
ΚΕΜΕΑ καλεί CIA για τον έλεγχο του Διαδικτύου




Στελέχη της CΙΑ, του FΒΙ και άλλων μυστικών υπηρεσιών καταφθάνουν την επόμενη εβδομάδα στην Αθήνα, προκειμένου να συμμετάσχουν σε συνέδριο κάτω από τον τίτλο «Ενδυνάμωση εθνικής ασφάλειας μέσω βελτιωμένης ανάλυσης πληροφοριών».

Με θεματικές που ξεκινούν από τη χρήση των δικτύων πληροφόρησης για την πρόβλεψη και καταπολέμηση του οργανωμένου εγκλήματος και της τρομοκρατίας και φτάνουν στη δυνατότητα ελέγχου του Διαδικτύου και των ιστοσελίδων κοινωνικής δικτύωσης, όπως το Facebook ή το Twitter, η συνάντηση πραγματοποείται στις 26 και 27 Οκτωβρίου σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας και διοργανώνεται από το Κέντρο Μελετών Ασφαλείας (ΚΕΜΕΑ) του υπουργείου Προστασίας του Πολίτη.

Για το κλειστό, αλλά ιδιαίτερα ʽκοσμικόʼ γεγονός, πρόκειται να καταφθάσουν μέσα σε κλίμα απόλυτης μυστικότητας στελέχη της CΙΑ, του FΒΙ, του Στέιτ Ντιπάρτμεντ και μυστικών υπηρεσιών άλλων χωρών. Συνολικά θα παρευρίσκονται περίπου 40 εκπρόσωποι του Glοbal Future Forum (GFF), μιας πολυεθνικής κοινότητας μυστικών υπηρεσιών και υπηρεσιών ασφαλείας η οποία ιδρύθηκε το 2005 σε συνεργασία της CΙΑ με το αμερικάνικο Υπουργείο Εξωτερικών για προαγάγει να τη συνεργασία και την ανταλλαγή πληροφοριών σχετικά με θέματα παγκόσμιας ασφάλειας. Συγκεκριμένα αυτή τη στιγμή το GFF αποτελείται από πάνω από 1100 μέλη 40 χωρών, ανάμεσα στις οποίες και η Ελλάδα, και πραγματοποιεί τακτικές συναντήσεις πάνω στην πρακτική και την οργάνωση της κατασκοπείας, τις παγκόσμιες επιδημίες, τα κοινωνικά δίκτυα, τη ριζοσπαστικοποίηση, την παράνομη διακίνηση και το οργανωμένο έγκλημα, την πρόληψη της γενοκτονείας, την τρομοκρατία και την αντι-τρομοκρατία. Η τελευταία συνάντηση GFF έγινε στο Βανκούβερ του Καναδά τον Απρίλιο του 2008 κάτω από το γενικό τίτλο “Αναμένοντας απειλές σε ένανα συνδεδεμένο κόσμο”.

Από τη συνάντηση περιέργως θα εκλείπει η Εθνική Υπηρεσία Πληροφοριών ΕΥΠ ( :eek: ) μετά από άρνησή της να συμμετάσχει, ενώ δεν έχει ακόμη διευκρινιστεί αν θα παρευρεθούν εκπρόσωποι της ΕΛ.ΑΣ. Εντυπωσιακό είναι και το γεγονός ότι το υπουργείο Προστασίας του Πολίτη δηλώνει άγνοια γύρω από τη διοργάνωση του συνεδρίου, παρόλο που το ΚΕΜΕΑ βρίσκεται υπό την εποπτεία του.

Σημειώνεται ότι το ΚΕΜΕΑ, που αποτελεί παιδί του πρώην υπουργού δημόσιας Τάξης κ. Βουλγαράκη, συστάθηκε το 2005 με σκοπό την αξιοποίηση και την εξαγωγή/πώληση της τεχνογνωσίας που απέκτησε το υπουργείο Δημόσιας Τάξης κατά το σχεδιασμό και την υλοποίηση των μέτρων ασφάλειας στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας. Επιπλέον λειτούργησε και λειτουργεί ως δεξαμενή σκέψης διεξάγοντας εφαρμοσμένη έρευνα πάνω σε θέματα πολιτικής ασφάλειας, είτε για λογαριασμό του υπουργείου, είτε άλλων φορέων, όπως για την Ευρωπαϊκή Ένωση, ιδιωτικούς φορείς ή ΜΚΟ.


υγ : Καλώς τα αγόρια τα ζουμπουρλούδικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σημειώνεται ότι το ΚΕΜΕΑ, που αποτελεί παιδί του πρώην υπουργού δημόσιας Τάξης κ. Βουλγαράκη, συστάθηκε το 2005 με σκοπό την αξιοποίηση και την εξαγωγή/πώληση της τεχνογνωσίας που απέκτησε το υπουργείο Δημόσιας Τάξης κατά το σχεδιασμό και την υλοποίηση των μέτρων ασφάλειας στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας.


αυτό ταιριάζει και στα ανέκδοτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πριν λίγο άλλαξαν την εμφάνιση του facebook και την έκαναν επιεικώς χάλια...:mad::mad:

Αποφάσισα να καθαρίσω και εγώ το facebook μου..
Κάνω διαχωρισμό για τα ποια άτομα θα κρατήσω..
Πάω λοιπόν Φίλοι-Όλοι οι φίλοι αλλά δεν μου τους εμφανίζει όλους:/:
Εμφανίζει κάποιους και μετά έχει δυο βελάκια..Απ'ότι κατάλαβα όμως με μεταβάζει στην τελευταία σελίδα..Πως θα μπορέσω να τους δω όλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Οταν ο αδερφος μου κανει ενα βιντεο στο youtube favourite αυτο μπαινει στο δικο μου wall.Ξερετε γιατι?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
μηπως εχει κανει εγγραφη στο youtube με το δικο σου email;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Γίνεται να προσθέσω κάποιον ως φίλο στο Facebook αλλά να μην βλέπει-γράφει τον τοίχο μου/να μην παρακολουθεί τη δραστηριότητά μου;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
δεν νομιζω αλλα ψαξτο γιατι δεν ειμαι σιγουροσ γεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όχι. Στα Privacy Settings υπάρχει το block. Αλλά αποκλείεται να σε αφήνει να βλέπεις εσύ το προφίλ του άλλου. Εξάλλου, όταν κάνεις κάποιον remove from friends, δεν μπορείς να δεις πλέον το προφίλ του. Επομένως, το ίδιο θα ισχύει και για το block
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
να μη γραφει στον τοιχο σου γινεται από τις ρυθμίσεις. επισης μπορεις να επιλέξεις να μην βλεπει κάποιες προσωπικες πληροφοριες σου

αλλα να μην παρακολουθει τη δραστηριοτητα σου δεν νομιζω πως γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
OK. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τώρα θέλω και ένα scooter
άσχετο
----------

Νομίζω ότι δε γίνεται. να μμην σου έρχονται feeds του ναι, αλλά αυτό που λες νομίχω όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
«Απειλή» για προσωπικά δεδομένα
Το Facebook στο στόχαστρο μετά την αλλαγή των πολιτικών ασφάλειας

Οργανώσεις για την προστασία της ιδιωτικής ζωής υποστηρίζουν ότι οι νέες ρυθμίσεις ασφάλειας στο Facebook «σπρώχνουν» τους χρήστες να μοιραστούν τις προσωπικές πληροφορίες τους με τους πάντες -είναι η πρώτη φορά που στοιχεία των προφίλ εκτίθενται σε κοινή θέα.

Οι αλλαγές στο Facebook εμφανίστηκαν την Τετάρτη στη μορφή ενός αναδυόμενου παράθυρου που προτρέπει τα όλα μέλη να καθορίσουν τις ρυθμίσεις ασφάλειας των προφίλ τους.

Μέχρι σήμερα οι ρυθμίσεις αυτές ήταν προαιρετικές και μόνο το 20% των συνδρομητών εκτιμάται ότι τις είχε καθορίσει σύμφωνα με τις επιθυμίες του.

Οι χρήστες μπορούν πλέον να καθορίζουν διαφορετικές ρυθμίσεις για κάθε είδος ανάρτησης -φωτογραφίες, κείμενο κλπ- και να επιλέγουν αν το υλικό αυτό θα είναι προσβάσιμο μόνο στους φίλους τους, ή και στους «φίλους των φίλων», ή και σε όλους τους χρήστες του Διαδικτύου.

Είναι η πρώτη φορά που το Facebook επιτρέπει στους χρήστες να ανοίξουν τα προφίλ τους σε όλους τους συνδρομητές της υπηρεσίας ή σε όλους τους χρήστες του Διαδικτύου.

Οι αλλαγές στην πολιτική ασφάλειας «αποσκοπούν ξεκάθαρα στο να σπρώξουν τους χρήστες του Facebook στο να μοιράζονται περισσότερες πληροφορίες από ποτέ. Ακόμα χειρότερα, οι αλλαγές αυτές στην πραγματικότητα θα περιορίσουν τη δυνατότητα των χρηστών να ελέγχουν ορισμένα από τα προσωπικά τους δεδομένα» εκτιμά η μη κερδοσκοπική αμερικανική οργάνωση Electronic Frontier Foundation.

Στο ίδιο μήκος κύματος η ανακοίνωση του Electronic Provacy Information Center: «Το Facebook σπρώχνει τις ρυθμίσεις προς τη θέση 'αποκαλύψτε τα πάντα'. Αυτό δεν είναι δίκαιο».

Οι δύο οργανώσεις επισημαίνουν ότι ορισμένες προσωπικές πληροφορίες των χρηστών, όπως η ηλικία και ο τόπος διαμονής, θα είναι διαθέσιμες σε οποιονδήποτε, εκτός αν τα αντίστοιχα πεδία αφεθούν κενά.

Επιπλέον, οι προεπιλεγμένες ρυθμίσεις ασφάλειας επιτρέπουν σε οποιονδήποτε να δει τα μηνύματα που αναρτά ο χρήστης.

κλικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ειμαι αρνητικη απεναντι στο φεισμπουκ.
Εχω διαφωνησει πολλες φορες για το συγκεκριμενο και εχω κανει συζητησεις για ωρες.
Τα περισσοτερα φανταζομαι,θα εχουν ειπωθει σε αυτες τις 17 σελιδες.
Νομιζω εχει ηρεμησει η τρελα με το φεισμπουκ τελευταια, πολλους βλεπω να το αποφευγουν σιγα σιγα, ο καθενας για τον δικο του λογο και σαν κοινο παρονομαστη, τη σιχαμαρα κα τη συνειδητοποιηση οτι -εξω ειναι οι φιλοι μου κι οχι μεσα-.
Ολα ειναι εικονικα. Ο χρονος που σπαταλας τσαταροντας με τους φιλους σου εκει θα ειναι ο ιδιος με το να βγεις εξω και να δεις τον αλλο φεις του φεις, να πατε ενα σινεμα, να βγειτε για φαγητο, να περπατησετε.

Παρολαυτα, εχω λογαριασμο στο σπεις(που αναφερθηκε), οπου εχω γνωρισει ταλεντακια μουσικης(και ηξερα απο νωριτερα) που ακουω(και ακολουθω στα events τους ενιοτε), ατομα του καλλιτεχνικου χωρου που διαφημιζουν τις δουλειες τους.
Ειχα προωθησει κι εγω καποια στιγμη κατι που ηθελα και πηγε καλα.
Θα το ξανακανα.
Θεωρω πως μεσω ιντερνετ γινεται καλη διαφημιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Νομιζω εχει ηρεμησει η τρελα με το φεισμπουκ τελευταια, πολλους βλεπω να το αποφευγουν σιγα σιγα,
Αρχίζουν και χρησιμοποιούν τουίτερ, γι αυτό αποφεύγουν το facebook.
Μόδα ήταν και αρχίζουν άλλα τώρα να παίρνουν τη θέση του.


Το τραγικό είναι να βλέπεις ανθρώπους να παίρνουν υπολογιστή και το πρώτο πράμα που σε ρωτάνε είναι πως μπαίνει στο facebook. :knife:

Και η κορυφαία συζήτηση που άκουσα πριν λίγο καιρό ανάμεσα σε 2 άτομα που γνωρίστηκαν πρώτη φορά στην παρέα που βρισκόμουν."Έχεις facebook; για να τα λέμε από εκεί."
(όχι τα κινητά τηλέφωνα έχουν καταργηθεί και έχουμε καταλήξει στο facebook :knife:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Ολα ειναι εικονικα. Ο χρονος που σπαταλας τσαταροντας με τους φιλους σου εκει θα ειναι ο ιδιος με το να βγεις εξω και να δεις τον αλλο φεις του φεις, να πατε ενα σινεμα, να βγειτε για φαγητο, να περπατησετε.

βέβαια μπορείς μέσω facebook να κρατήσεις επαφή με παλιούς συμμαθητές σου
εγώ εκέι βρήκα πολλούς παλιούς φίλους που είχαμε χάσει επαφή και μια χαρά βγήκαμε μαζί:confused:
δν είναι μόνο τσάτ η υπόθεση:confused:
με τους θείους και τα ξαδέρφια μου που είναι μακριά μια χαρά επικοινωνώ
δν είναι κάτι που επικροτώ αλλά όσο να ναι μέσω αυτού έχω κρατήσει αρκετές επαφές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top