«Έκανα σεξ με τον πατέρα μου»

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Ο χίπης, ιδρυτής του φλάουερ-πάουερ συγκροτήματος The Mamas and the Papas, Τζον Φίλιπς, ξεπέρασε τα όρια του πατρικού του ρόλου το 1979.
Αυτό δήλωσε η κόρη του, ηθοποιός, Μακένζι Φίλιπς, σήμερα 49 ετών. Σε συνέντευξή της στην Όπρα Γουίνφρι είπε πως τη βραδιά πριν παντρευτεί τον Τζεφ Σέσλερ, κολλητό των Rolling Stones, και αφού εκείνη και ο πατέρας της είχαν καταναλώσει δεκάδες παραισθησιογόνα χάπια, έκαναν σεξ.

Η Μακένζι περιγράφει τις λεπτομέρειες στο νέο βιβλίο της "High on Arrival":
"Την παραμονή του γάμου μου, ο πατέρας μου έκανε την εμφάνισή του, αποφασισμένος να τον σταματήσει" γράφει η ίδια η Μακένζι, που τότε ήταν μόλις 19 ετών και είχε ήδη πολύ σοβαρό πρόβλημα με τα ναρκωτικά. "Είχα στην κατοχή μου τόνους χάπια, και ο πατέρας μου το ίδιο. Στην πορεία έπεσα λιπόθυμη στο κρεβάτι του μπαμπά.
(...) Ο πατέρας μου ήταν ένας άντρας χωρίς όρια. Ήταν γεμάτος αγάπη και ήταν άρρωστος από τα ναρκωτικά. Ξύπνησα εκείνη τη νύχτα από το μπλακάουτ να συνειδητοποίησα ότι έκανα σεξ με τον ίδιο μου τον πατέρα.
(...) Ήταν κάτι που είχε ξανασυμβεί; Δεν ήξερα. Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι εκείνη τη βραδιά ήταν η πρώτη φορά που το συνειδητοποίησα."
Η Φίλιπς περιγράφει τον πατέρα της ως έναν "φοβερό και απαίσιο ήλιο γύρω από τον οποίο τα παιδιά, οι γυναίκες, οι φιλενάδες, οι μουσικοί του συγκροτήματος και οι έμποροι ναρκωτικών περιστρέφονταν ατελείωτα, καθώς τους προσέλκυε το μεγαλειώδες αλλά και καταστρεπτικό του φως."
Η Φιλιπς ισχυρίζεται ότι είχε επί 10 χρόνια σεξουαλικές σχέσεις με τον πατέρα της. Σταμάτησε όταν έμεινε έγκυος και δεν μπορούσε να ξέρει ποιός ήταν ο πατέρας του παιδιού. Έκανε διακοπή της κύησης - επέμβαση που πλήρωσε ο πατέρας της - και από τότε: "(...) δεν τον άφησα να με ακουμπήσει ξανά" (σύμφωνα με δημοσίευμα του cbsnews.com).
Στη συνέντευξή της στην Όπρα Γουίνφρι, είπε τέλος ότι η σχέση κάποια στιγμή έγινε συναινετική, αλλά πάντα ένιωθε ότι ήταν προδοσία και «κατάχρηση εξουσίας» από την πλευρά του πατέρα της, τον οποίο ωστόσο συγχώρεσε πριν από το θάνατό του το 2001.


Πήγη:www.e-go.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν....σε τί κατάντια έχουμε φτάσει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Τρυπάρει άσχημα η κοπέλα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
H διαστροφή στο απόγειό της :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
απλα απαισιο.... φρικιαστικο ...τρομακτικο....
-----------------------------------------
Μια χαρά. Κι εγώ θα κάνω με την κόρη μου αν βγεί καλή γκόμενα.
ελπιζω να αστειευσαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Πραγματικά δε μου φαίνεται καθόλου απαίσιο ή αποκρουστικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
αχαχαχαχαχ

Θα ήθελες να κάνεις σεξ με τη μάνα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
τοτε καποιος εχει προβλημα...και με τον πατερα του μη σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν....σε τί κατάντια έχουμε φτάσει...:(
Σε τι κατάντια έχουμε φτάσει... το 1979.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Πραγματικά δε μου φαίνεται καθόλου απαίσιο ή αποκρουστικό :P

Πλακα κανεις???Ειναι άρρωστο!!!!!!!!!!!
ελεος!!!!!!
:sick::mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Τότε μάλλον δεν έχετε ακούσει για αυτόν που είχε κλειδωμένη την κόρη του στο υπόγειο και τη βίαζε επί 24 χρόνια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Έχω ακούσει και γι' αυτόν. Αλλά τι σχέση έχει αυτό; Εσύ λες ότι δεν το βρίσκεις αποκρουστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πφφφφφφφφφφ...Εμ αφού έπερναν ναρκωτικά δεν περίμενα να μην το ακούσω κάποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Πφφφφφφφφφφ...Εμ αφού έπερναν ναρκωτικά δεν περίμενα να μην το ακούσω κάποτε

Ε, άλλο παίρνω ναρκωτικά και άλλο είμαι χίπις, αυτοί είναι τρελοί, βαράνε 20πλάσια δόση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ρε παιδιά, ας κλειδωθεί επιτέλους το συγκεκριμένο θέμα με την διαστροφή....:mad:

σε σχολικό φόρουμ είμαστε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Eμένα ούτε κακό,ούτε ανατριχιαστικό μου φαίνεται...Στο κρεβάτι του ο καθένας κάνει ότι θέλει.Και φυσικά είχε τα κότσια και το είπε δημοσίως..πόσοι το κάνουν αυτό???Κανένας....

Δεν μπορώ να κρίνω την εν λόγω κυρία,σημασία έχει τι έκανε στη δουλειά της και όχι στο κρεβάτι της....Με αφήνει παντελώς αδιάφορη...

Καλή συνέχεια!!!:D

Σιγά μη της πούμε και μπράβο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Σιγά μη της πούμε και μπράβο...

Να της το πεις ρε! Δεν έχει ταμπού η κοπέλα με ότι θέλει θα κάνει έρωτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Να της το πεις ρε! Δεν έχει ταμπού η κοπέλα με ότι θέλει θα κάνει έρωτα.

Αχα δηλαδή και με αντικείμενα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top