Ιστορικό MSN

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω εχω ενα αρχειο που ειναι html κ δε μπορω να το ανοιξω να το διαβασω...ειχα κατεβασει κατι προγραμματα που ηταν για την αναγνωση τετοιων εγγραφων,αλλα μονο τα μισα ανοιγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
3leni, τα HTML αρχεία είναι αρχεία κειμένου, αν θες να δεις τον κώδικα απλά άνοιξέ το με κάποιον text editor. Αν πάλι θες να δεις τη σελίδα που παράγει αυτός ο κώδικας, άνοιξε το αρχείο με κάποιον browser.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εχμ,επειδη δε καταλαβα κ πολλα,ειμαι κ λιγο ασχετη,ειναι αρχειο απο ιστορικο μσν αυτο το εγγραφο...με browser βγαζει ουτε τα μισα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτό είναι xml, όχι html. Και πάλι ανοίγει με τον browser όμως, σε μένα τα εμφανίζει όλα κανονικά. Ο live messenger κάνει εκκαθάριση του ιστορικού όταν ξεπεράσει ένα συγκεκριμένο μέγεθος το αρχείο ε, ίσως γι'αυτό να μη τα βλέπεις όλα.

Έφτιαξα καινούργιο θέμα γιατί δεν ταίριαζε σε αυτό που ήταν πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top