Adobe Photoshop: Απορίες και Ερωτήσεις

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγκατέστησα το Adobe Photoshop CS2 και ψάχνω οδηγίες χρήσεις στα ελληνικά. Σύντομες κατα προτίμηση. Όποιος μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτος.:)

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Οδηγιες χρησης στα ελληνικα σε μορφη pdf κλπ δυσκολα θα βρεις... Καλυτερα να αγορασεις ενα βιβλιο με οδηγιες. Εγω για να χρησιμοποιησω το photoshop εβλεπα βιντεακια στο youtube η διαβαζα οδηγιες στα αγγλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
https://www.youtube.com/user/elislasop εδω εχει παρα πολλα βιντεακια ...στα ελληνικα ελπιζω να βοηθησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εγκατέστησα το Adobe Photoshop CS2 και ψάχνω οδηγίες χρήσεις στα ελληνικά. Σύντομες κατα προτίμηση. Όποιος μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτος.:)

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
:thanks:

Το αγόρασες ή το κατέβασες από κάπου? Γιατί αν το κατέβασες, μπορεις να μου δώσεις λινκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Το αγόρασες ή το κατέβασες από κάπου? Γιατί αν το κατέβασες, μπορεις να μου δώσεις λινκ?

με προσωπικο μηνυμα να σου δωσει το λινκ καλυτερα αν το'χει κατεβασει...:readrules:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Το αγόρασες ή το κατέβασες από κάπου? Γιατί αν το κατέβασες, μπορεις να μου δώσεις λινκ?


αμα θελεις εχω εγω θα το κανω εδω public να το παρετε ολοι ειναι photoshop ελληνικο! αν θελετε ενημερωστε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Καλά ας μου στείλει όποιος μπορεί λινκ με το site... Ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ελληνικά βοηθήματα εδώ. Αφορούν την τελευταία έκδοση φυσικά, αλλά δεν σε απασχολεί τόσο. Πάνω κάτω τα ίδια είναι. Για το CS2 δύσκολα θα βρεις και μάλιστα στα ελληνικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
κ γω το θελω οποιος μπορει ας μου στειλει λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μου το φερε ο κουέρτης και το κρακάραμε. Δεν το κατέβασα εγώ. Ρωτήστε τον.
Τέσπα θα το κοιτάξω και στο γιουτιουμπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν το έχω αγοράσει αλλά θα ήθελα πάρα πολύ...Θα πάω στο multirama για να δώ πόσο κοστίζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Φτηνούλι είναι: https://www.e-photoshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=31319
Αν δεν ασχολείσαι επαγγελματικά, δε χρειάζεται να αγοράσεις το photoshop.

Για τιμές γενικά κοίτα στο www.skroutz.gr
Επίσης, εγώ προσωπικά αποφεύγω το multirama, το θεωρώ άθλιο κατάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Όντως άθλιο...

Εμένα μου αρκεί το GIMP για τη σχολή μου... και είναι και δωρεάν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Φτηνούλι είναι: https://www.e-photoshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=31319
Αν δεν ασχολείσαι επαγγελματικά, δε χρειάζεται να αγοράσεις το photoshop.

Για τιμές γενικά κοίτα στο www.skroutz.gr
Επίσης, εγώ προσωπικά αποφεύγω το multirama, το θεωρώ άθλιο κατάστημα.


Φτηνούλι...
Γι' αυτό κι εγώ..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Φτηνούλι...
Γι'αυτό κι εγώ... GIMP, και όχι πειρατικό Photoshop.

Και Inkscape πλέον για τα σχήματα στη διπλωματική μου, yay vectors.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εντάξει Anarki για να το λες κατι θα ξέρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Τι να το κάνεις το φωτομοντάζ όταν υπάρχουν...χαμαιλέοντες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Φτηνούλι...
Γι'αυτό κι εγώ... GIMP, και όχι πειρατικό Photoshop.

Και Inkscape πλέον για τα σχήματα στη διπλωματική μου, yay vectors.


Εμένα μου το δώσανε.
Δεν ήξερα το GIMP, εδώ το άκουσα πρώτη φορά.
Δεν έχω άμεση πρόσβαση σε τεχνολογική γνώση.

Α, και δεν το χρησιμοποιώ, ενημερωτικά μιλώντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Φτηνούλι...
Γι'αυτό κι εγώ... GIMP, και όχι πειρατικό Photoshop.

Και Inkscape πλέον για τα σχήματα στη διπλωματική μου, yay vectors.

Λέει το inkscape? Έλεγα να το δοκιμάσω...

*Και γω το σιχαθηκα το πειρατικό φωτομαγαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εντάξει Anarki για να το λες κατι θα ξέρεις
Μη δέχεσαι άκριτα ο,τι λέει ο κάθενας όμως ε, να ζητάς πολλές γνώμες πριν καταλήξεις στο συμπέρασμά σου. Γενική παρατήρηση αυτή.

Δεν ήξερα το GIMP, εδώ το άκουσα πρώτη φορά.
Δεν έχω άμεση πρόσβαση σε τεχνολογική γνώση.
Έχεις πλέον, από εδώ :)

garch εμένα με βολεύει για τα σχηματάκια που θέλω να κάνω, το πιο σημαντικό είναι ότι είναι όλα vector και κάνω scaling όσο θέλω χωρίς να χαλάει η εικόνα. Θέλω να είναι όμορφη η διπλωματική :P

Προφανώς δε χρησιμοποιώ ούτε το 1% των δυνατοτήτων του inkscape, κάτι κυκλάκια και τετραγωνάκια κάνω, τα ενώνω με γραμμούλες και χαίρομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top