Ξέθαψε τη γυναίκα του για να κοιμάται μαζί της!

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
"Να δέχεσαι τη διαφορετικότητα" σου λέει μετα... :cool:

Ε με την ίδια λογική και ο παιδόφιλος είναι απλά "διαφορετικός" και όχι άρρωστος... Θα τρελαθούμε τελείως ρε;;; Χαρακτηριστική περίπτωση νεκροφιλίας είναι το συγκεκριμένο γεγονός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:!::!:Τζιζους... ρε mdgr που τα βρισκεις αυτα με τους θανατους πια ελεος...:P:P
ε τι να πω... ετσι ενιωθε φαινεται ο ανθρωπος... αλλα ειναι μακαβριο...
και οπως ειπαν και παραπανω δεν αποκλειεται να εγινε για λογους δημοσιοτητας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πολύ συνωμοσιακές τάσεις σας έχουν πιάσει. Δεν τα κάνουν όλα για την δημοσιότητα. Παντού περί συνωμοσιών ακούω, έλεος. Φαίνεται καθαρά ότι ο άνθρωπος είχε προβλήματα:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παντος στο κρεβατι δεν θα ακουγε απο την γυναικα του <δεν μπορω εχω πονοκεφαλο> επομενως οποτε ηθελε να κανει f... δεν θα ειχε καποιο προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
βασικά μου κάνει αισθηση αυτη η είδηση... Δεν ξέρω γιατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε με την ίδια λογική και ο παιδόφιλος είναι απλά "διαφορετικός" και όχι άρρωστος... Θα τρελαθούμε τελείως ρε;;; Χαρακτηριστική περίπτωση νεκροφιλίας είναι το συγκεκριμένο γεγονός...
Στο νεκρό δε δημιουργούνται σωματικά και ψυχολογικά προβλήματα όπως σε κάποιο παιδί που μπορεί να βιάσει ο παιδόφιλος.
Επίσης, δε λέει πουθενά ότι συνέχισε να έχει σεξουαλική επαφή με τη γυναίκα του, μόνος σου το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ο άνθρωπος προφανώς είχε ψυχολογικά προβλήματα, η ανθρώπινη αγάπη δεν μπορεί να φτάσει σε τέτοιο σημείο. Δεν είναι τρυφερό, είναι μόνο ανατριχιαστικό, και ακόμη και αν κάποιος δεν το καταλαβαίνει θεωρώ ότι αποτελεί ασέβεια προς την νεκρή τους γυναίκα.

γιατι παντα κρινετε τα παντα μεσα απο τη δικια σας οπτικη γωνια, απο τη στιγμη που δεν αφορα τον δικο σας κοσμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ε με την ίδια λογική και ο παιδόφιλος είναι απλά "διαφορετικός" και όχι άρρωστος... Θα τρελαθούμε τελείως ρε;;; Χαρακτηριστική περίπτωση νεκροφιλίας είναι το συγκεκριμένο γεγονός...

1) Πείραξε κανέναν;
2) Του αξίζει να πεθάνει;

:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Άλλοι βέβαια θα ήθελαν να κάνουν το αντίθετο. Να θάψουν την γυναίκα τους για να μην κοιμούνται μαζί της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
γιατι ρε παιδια μια χαρα ειναι μπραβο του:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fasdag:
Γιατι παντα κρινετε τα παντα μεσα απο τη δικια σας οπτικη γωνια, απο τη στιγμη που δεν αφορα τον δικο σας κοσμο;
Προφανώς δεν με αφορά άμεσα, για αυτό μπορώ να κάνω και αντικειμενική κριτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Προφανώς δεν με αφορά άμεσα, για αυτό μπορώ να κάνω και αντικειμενική κριτική.

ουτε καν, δεν μπορεις να κανεις κριτικη για τον τροπο ζωης ατομων διαφορετικων απο σενα, τα οποια ζουν και σε διαφορετικες συνθηκες και πολιτισμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fasdag:
ουτε καν, δεν μπορεις να κανεις κριτικη για τον τροπο ζωης ατομων διαφορετικων απο σενα, τα οποια ζουν και σε διαφορετικες συνθηκες και πολιτισμο
Μπορεί να έχεις και δίκιο. Όμως εμένα στην παρούσα φάση, αυτό μου φαίνεται όπως το περιέγραψα από πάνω. Και οι ανθρωποφάγοι μου φαίνονται κτήνη,όμως δεν φταίνε αυτοί, αλλά η κοινωνία στην οποία ανατράφηκαν. Παρόλα αυτά για τον κοινό παρατηρητή δεν παύουν να είναι;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Μπορεί να έχεις και δίκιο. Όμως εμένα στην παρούσα φάση, αυτό μου φαίνεται όπως το περιέγραψα από πάνω. Και οι ανθρωποφάγοι μου φαίνονται κτήνη,όμως δεν φταίνε αυτοί, αλλά η κοινωνία στην οποία ανατράφηκαν. Παρόλα αυτά για τον κοινό παρατηρητή δεν παύουν να είναι;).

βασικα...δεν υπαρχει κοινος παρατηρητης... αυτη ειναι το διδαγμα
δεν υπαρχει κατι σαν τον μεσο ορο. αν μου ελεγες οτι ολα αυτα διαδραματιστηκαν στο διπλανο χωριο, τοτε η κριτικη σου θα ηταν αρκετα ευστοχη. αλλα, να παρει, αυτος ζει στο βιετναμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Στο νεκρό δε δημιουργούνται σωματικά και ψυχολογικά προβλήματα όπως σε κάποιο παιδί που μπορεί να βιάσει ο παιδόφιλος.
Επίσης, δε λέει πουθενά ότι συνέχισε να έχει σεξουαλική επαφή με τη γυναίκα του, μόνος σου το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα.

Ναι εντάξει, ένα υπερβολικό παράδειγμα έφερα..Όσο για τη νεκροφιλία είναι η έλξη προς νεκρά άτομα απ'όσο ξέρω και όχι απαραίτητα η σεξουαλική επαφή μαζί τους, κάτι που θα ήταν ανέφικτο άλλωστε στη συγκεκριμένη περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
περισσότερο "νεκρόφιλος" είναι ένας που γουστάρει να βλέπει την Πετρούλα στις ειδήσεις...

ό,τι αληθινό συμβαίνει το κάνουμε είδηση και το κατηγορούμε και συνεχίζουμε τις ζωές μας στην φτήνια και την ψευτιά την επόμενη μέρα...

το βαριέμαι κάπως αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα ασέλγειας προς τη νεκρή - νεκρή είναι, δεν θα τη νοιάξει, τους ζωντανούς απασχολεί περισσότερο το θέμα.
Μου φαίνεται περισσότερο εμμονή παρά αγάπη πάντως (όχι ότι μπορούμε πάντα να τα διαχωρίσουμε), αλλά δεν είμαστε και σε θέση να κρίνουμε νομίζω.
Με τα δικά μας μέτρα φαίνεται ανατριχιαστικό και εκτός πραγματικότητας, από την άλλη για παράδειγμα στην Ινδία κάποτε ήταν αυτονόητο ότι θα καιγόταν η σύζυγος αν πέθαινε ο άντρας της - το τί θεωρείται αποδεκτό αλλάζει εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ελεοσ οτι τρελα θελει κουβαλαει ο καθενασ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
δεν το θεωρώ φρικιαστικό...τρυφερό ίσως , εξαρτάται βέβαια και με τις προθέσεις του.
Καλα κοροιδευομαστε τωρα;;
Τρυφερο;;;
Δεν παει καλα ο ανθρωπος...Αν την αγαπουσε ας πηγαινε καθε μερα να της αφηνει λουλουδια ξερω γω...Οχι να την ξεθαψει για να κοιμαται μαζι της :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Καλα κοροιδευομαστε τωρα;;
Τρυφερο;;;
Δεν παει καλα ο ανθρωπος...Αν την αγαπουσε ας πηγαινε καθε μερα να της αφηνει λουλουδια ξερω γω...Οχι να την ξεθαψει για να κοιμαται μαζι της :what:

ΕΛΕΟΣ!!!
Μήπως να της κερνούσε και κανα ποτάκι κιόλας?? Μήπως να της έκανε αγιασμό και να έλεγε "αφιερωμενό σε σενα"??? Μήπως να άφηνε και κανένα καρτελάκι με ευχές στα λουλούδια???:P


ο καθένας εκφράζει την αγάπη του διαφορετικά...

Το κακό ξεκινάει απο το ότι ΟΛΑ πρέπει να γίνονται έτσι όπως τα έχετε συνηθίσει , ξεκολλήστε επιτέλους...

Επίσης κακό το ότι τα αντικείμενα αντιπροσωπεύουν αισθήματα (όπως πχ το δαχτυλίδι του αρραββώνα κτλ.- αλλά είναι άλλο θέμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top