Κοριτσάκι φτερνίζεται 12.000 φορές τη μέρα

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.

Ε τι τώρα, lupus θα 'ναι.

Απίστευτα εκνευριστικό πάντως, αν είναι αληθινό.
(ξέρετε, το ότι δείχνει ένα βίντεο τον ίδιο άνθρωπο να κάνει κάτι 34567854 φορές στον ίδιο χώρο και την ίδια στάση, δεν σημαίνει ότι είναι αληθινό - ούτε είναι απαραίτητο ότι όλες οι ειδήσεις στην τηλεόραση είναι αληθινές, καθώς πολλά κανάλια ψαρεύουν νέα από το internet.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και εγω το ακουσα στις ειδησεις...
πραγματικα ειναι θλιβερο...και δεν νομιζω να ειναι θεμα αλλεργιας πχ στις γατες οπως ειπωθηκε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Ε τι τώρα, lupus θα 'ναι.

Απίστευτα εκνευριστικό πάντως, αν είναι αληθινό.
(ξέρετε, το ότι δείχνει ένα βίντεο τον ίδιο άνθρωπο να κάνει κάτι 34567854 φορές στον ίδιο χώρο και την ίδια στάση, δεν σημαίνει ότι είναι αληθινό - ούτε είναι απαραίτητο ότι όλες οι ειδήσεις στην τηλεόραση είναι αληθινές, καθώς πολλά κανάλια ψαρεύουν νέα από το internet.)

Do an MRI to confirm it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ναι,ανι το είδα..Το λεπτό φτερνίζεται λέει 8-9 φορές..Καημένη.Και άρχισε και από μία απλή αρρώστεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Κρίμα το κορίτσι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Θα της μείνει μόνιμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Θα της μείνει μόνιμο?

Όχι μωρέ τικ είναι... Κάποια στιγμή θα το κόψει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Nα της βαλουν ορο με αντι-ισταμινικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ελεος δεν κουραζετε καθολου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Την νιωθω εγω που εχω αλλεργια σε πολλα πραγματα (οχι φαγητα)
Θυμαμαι που χτυπουσα 10-12 φταρνισματα συνεχομενα πολλες φορες και αν δεν επαιρνα αντιισταμινικο το βραδυ θα με ξεκανε τελειως.Μιλαμε για 60-70 φταρνισματα τη μερα και κοντευα να τρελαθω,ποσο μαλλον 12000..!!Πως ειναι δυνατον να κομηθει το βραδυ χωρις αεριο υπνου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Το ξέρεται ότι το φτέρνισμα είναι σαν μια μικρή ανακοπή. Δηλαδή για αυτό το 1 δευτερόλεπτο που φτερνίζεσαι σταματάνε να δουλεούν όλα τα όργανα του σώματός σου!!
Κρίμα πάντως:( . Ας επλίσουμε να μην της μείνει μόνιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τι λες ρε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Το ξέρεται ότι το φτέρνισμα είναι σαν μια μικρή ανακοπή. Δηλαδή για αυτό το 1 δευτερόλεπτο που φτερνίζεσαι σταματάνε να δουλεούν όλα τα όργανα του σώματός σου!!
Κρίμα πάντως:( . Ας επλίσουμε να μην της μείνει μόνιμο.

Aν αυτο που λες ηταν αληθεια,θα ημουν στα θυμαρακια εδω και πολλα χρονια :D
Αν επισης ισχυε οτι ολα τα οργανα σταματανε να λειτουργουν τοτε,στα 12 φταρνισματα,θα ειχα βγαλει ολο τον αερα που ειχα μεσα στο σωμα μου,μιας και τα πνευμονια θα ειχαν αδρανοποιηθει :P
Το φταρνισμα που οφειλεται σε φυσιολογικους παραγοντες,γινεται οταν ο οργανισμος δεχεται ξενο σωμα ή βακτηριδιο και με αυτον τον τροπο το απωθει.Στην περιπτωση μου ο οργανισμος εκλαμβανει την σκονη με τα ακαραια,τη μουχλα και την αγριαδα ως μικροβια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
12.000 φορές τη μέρα????????????
και πως αντέχει?????????????:!:

τη λυπάμαι, ειλικρινά:'(
-----------------------------------------
Το ξέρεται ότι το φτέρνισμα είναι σαν μια μικρή ανακοπή. Δηλαδή για αυτό το 1 δευτερόλεπτο που φτερνίζεσαι σταματάνε να δουλεούν όλα τα όργανα του σώματός σου!!
Κρίμα πάντως:( . Ας επλίσουμε να μην της μείνει μόνιμο.

σοβαρά??? είναι επιστημονικά εξακριβωμένο αυτό????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
σοβαρά??? είναι επιστημονικά εξακριβωμένο αυτό????

δεν είμαι σίγουρος πάντως έτσι έχω ακούσει. Και σκεφτείται όμως λίγο. Όταν φτερνιζόσαστε μετά δεν ανεβαίνουν οι παλμοί της καρδιά σας; Άρα για αυτό το δευτερόλεπτο ή τα κλάσματα του δευτερολέπτου σταμάτησε να λειτουργεί.
Θα ψάξω πάντως και θα σας πω σίγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Και κατα το τρεξιμο ανεβαινουν οι παλμοι τι σημαινει οτι σταματαει; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Aν αυτο που λες ηταν αληθεια,θα ημουν στα θυμαρακια εδω και πολλα χρονια :D
Αν επισης ισχυε οτι ολα τα οργανα σταματανε να λειτουργουν τοτε,στα 12 φταρνισματα,θα ειχα βγαλει ολο τον αερα που ειχα μεσα στο σωμα μου,μιας και τα πνευμονια θα ειχαν αδρανοποιηθει :P
Το φταρνισμα που οφειλεται σε φυσιολογικους παραγοντες,γινεται οταν ο οργανισμος δεχεται ξενο σωμα ή βακτηριδιο και με αυτον τον τροπο το απωθει.Στην περιπτωση μου ο οργανισμος εκλαμβανει την σκονη με τα ακαραια,τη μουχλα και την αγριαδα ως μικροβια.

Πφφ ερασιτέχνες... Εμένα το ρεκόρ μου είναι 14 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
δεν είμαι σίγουρος πάντως έτσι έχω ακούσει. Και σκεφτείται όμως λίγο. Όταν φτερνιζόσαστε μετά δεν ανεβαίνουν οι παλμοί της καρδιά σας; Άρα για αυτό το δευτερόλεπτο ή τα κλάσματα του δευτερολέπτου σταμάτησε να λειτουργεί.
Θα ψάξω πάντως και θα σας πω σίγουρα...

το ότι αυξάνονται οι παλμοί δεν σημαίνει ότι η καρδιά σταματά!!!
από την άλλη, όμως, δεν είμαι και γιατρός για να ξέρω...
η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο...

το διάβασα και τρόμαξα...:what::what::what:
πάντως, ααααααααααν ισχύει, τότε θα εξηγεί και το "γειτσες" ή "γειά σου" (με ετυμολογία από το "υγεία") που λένε όταν κάποιος φταρνίζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madness

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πω πω...Την καημένη...Πρέπει να αισθάνεται πολύ χάλια...Καλά πως κοιμάται;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top