Αθλήματα

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Με ποιό άθλημα ασχολείστε τώρα ή στο παρελθόν ή θα θέλατε να ασχοληθείτε τελος πάντων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Με τα περισσότερα αλλά μέχρι και πριν απο 1 - 1.5 χρόνο Χαντμπολ κατά βάση. Δυστυχός ενας τραυματισμός και το βαρύ πρόγραμμα (και κατι τιμωρίες) με έκαναν να το ψιλοπαρατίσω!

ps. Σαν οπαδός βέβαια δίνω παρών στα περισσότερα γήπεδα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
κατα καιρους ασχοληθηκα με μπασκετ και κολυμβηση αλλα τωρα δεν ασχολουμε πια...λιγο κολυμπι αλλα για μπασκετακι ουτε λογος...(μονο μια επιλογη βρε bugs?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Παλιότερα κολύμβηση. Αλλά πολύ κολύμβηση!
Τώρα πια μπύρες, τάβλι και λοιπά βαριά αθλήματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κι εγώ ασχολήθηκα μ ετο μπάσκετ 6 χρόνια αχ ωραία χρόνια τότε τί ξύλο είχε πέσει :D

θα βάλω και γαι περισσοτερες επιλογές τζιλάκι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Κι εγώ ασχολήθηκα μ ετο μπάσκετ 6 χρόνια αχ ωραία χρόνια τότε τί ξύλο είχε πέσει :D

θα βάλω και γαι περισσοτερες επιλογές τζιλάκι ;)
thanx!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμμμμ....
δεν υπάρχουν στις επιλογές :/

μηχανοκίνητος αθλητισμός, ενόργανη, καλλιτεχνικό πατιναζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
χμμμμ....
δεν υπάρχουν στις επιλογές  :/

μηχανοκίνητος αθλητισμός, ενόργανη, καλλιτεχνικό πατιναζ

οκ τα έβαλα και αυτά
Μηπως η μισελ μπορει να κάνει να ψηφίζουμε πάνω απο 1 γιατί το ψάχνω πως γίνεται και δεν το βρίσκω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σε συλλογικό επίπεδο χαντμπολ και μπάσκετ για πολλά χρόνια μέχρι που με πρόδωσε κι εμένα ο οργανισμός μου :(, αν και είχα ήδη αποφασίσει πως θα σταματήσω για άλλους λόγους... στο λύκειο έπαιζα φανατικά βόλλευ, μέχρι που μου γύρισε ένα δάχτυλο στη τρίτη λυκείου :wacko:, εξακολουθώ όμως να εξασκώ το σπορ σε καμμιά παραλία :). ποδόσφαιρο παίζω ακόμα με φιλαράκια, όχι και πολύ συχνά όμως. για ένα μεγάλο διάστημα και λόγω απαγόρευσης από τον ορθοπεδικό για τα βαριά αθλήματα το είχα γυρίσει σε πιγκ πογκ μέχρι που έκλεισαν όλες οι σχετικές λέσχες... τώρα το παλεύω με το ποδηλατάκι μου :P. επίσης μου αρέσει πολύ να τρέχω :D. αυτά :).

founes, για πες για το χαντμπολάκι. που έπαιζες :);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Απείρανθος Νάξου (έχει έδρα στο Χαλάνδρι) και είμαστε Β Εθνική. Εχω πρόβλημα όμως... όπως ξέρεις στο χάντμπολ πέφτει πολυ ξύλο και είμαι λίγο ευέξαπτος οταν βλέπω ορισμένους να χτυπάνε επίτηδες και όχι μεσα στα πλαίσια του παιχνιδιού. Εμένα αυτό μου έχει στοιχήσει πάρα πολύ.... για αυτό σου λέω... 23 αγωνιστηκές στο κεφάλι έχω...


ps. Στα οπαδικά τώρα, με τον Ολυμπιακό έχω πάει σχεδόν σε όλα τα εκτός έδρας, εντός και εκτός Ελλάδας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ασχολουμε ενεργα με το καρτ και παρακολουθω οτι μπορω απο μηχανοκινιτο αθλητισμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Απείρανθος Νάξου (έχει έδρα στο Χαλάνδρι)

αυτά είναι :D. σαν τον ιωνικό φιλαδελφείας με έδρα στην αμαλιάδα ένα πράγμα :hehe:. κι εγώ μέχρι βου εθνική έφτασα. πολύ παρασκήνιο πάντως και στο χαντμπολ γμτ :(. σιχασιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κανένα! Σιχαίνομαι τα αθλήματα, ιδίως αυτά σε στυλ μπακετ, βολει κλπ. Απο μικρή ημουν η χειρότερη της τάξης σε αυτά! Το μόνο που κάπως μου αρέσει είναι η κολύμβηση μιας και μεγάλωσα σε νησί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Ούτε και εγώ, τα σιχαίνομαι τα αθλήματα, μια ζωή άσχετος ήμουν, αν και λατρεύω το βόλει [μόνο] και τη κολύμβηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Κανένα! Σιχαίνομαι τα αθλήματα, ιδίως αυτά σε στυλ μπακετ, βολει κλπ. Απο μικρή ημουν η χειρότερη της τάξης σε αυτά! Το μόνο που κάπως μου αρέσει είναι η κολύμβηση μιας και μεγάλωσα σε νησί...

Είδες βρε πως σε σκέφτηκα??
σου έβαλα επιλογή κανένα για να μπορείς να ψηφίσεις κι εσύ να μην παραπονιέσαι.. :bleh:

Μπορείς να το φτιάξεις για να μπορούν να ψηφίζουν περισσότερα αθλήματα??γιατί ψάχνω να δω πως να το κάνω τώρα που το δημοσίευσα και δεν μπορω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε πάντως εγώ ψήφισα κολύμβηση.
Την άλλαξα την ψηφοφορία ώστε να μπορεί να ψηφίσει ο καθένας το πολύ 5 καθώς και να αλλάζει την ψήφο του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Ε πάντως εγώ ψήφισα κολύμβηση.
Την άλλαξα την ψηφοφορία ώστε να μπορεί να ψηφίσει ο καθένας το πολύ 5 καθώς και να αλλάζει την ψήφο του ;)

thanks ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
εβαλα και καλλιτεχνικο πατιναζ επειδη μ'αρεσει πολυ αλλα και επειδη καποτε εκανα αρκετα συχνα, δυστηχως δεν ειχα ξεκινησει απο μικρη οποτε δε μπορουσα να το δω σαν αθλημα αλλα για 4-5 χρονια εκανα καθε εβδομαδα ανελειπως, τωρα εκλεισε το παγοδρομιο του Μοσχατου και δε μενω και στην Αθηνα οποτε τα πεδιλα μου απλως σκονιζονται...  :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Το πινκ πονκ βλέπω, έχει την τιμητική του ε; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Το πινκ πονκ βλέπω, έχει την τιμητική του ε; :'(

Εμένα το μόνο πινγκ πονγκ που μου αρέσει είνα αυτό που μου κάνει ο σερβερ όταν ειμαι στο mIRC :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top