Μάτιασμα

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ποιά η γνώμη σας για το γνωστό μάτιασμα??
Πιστευετε πως ματιάζετε ή ματιάζεστε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ ματιάζομαι γιατί είμαι πάρα πολύ όμορφος! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:Η gilie που με έχει δει μπορει να το επιβαιβεώσει (αλλιώς θα τραβάω τα αυτιά μεχρι να ξεκολήσουν)! :mad:

Δεν ξέρω αν λέγεται μάτιασμα αλλα το ότι μπορείς να προκαλέσεις κάποιας μορφής αρνητική ενεργεια στον άλλο είναι σίγουρο. Τώρα πως και γιατι δεν έχω ιδέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πιστεύω :), αν και είμαι το μόνο μέλος της οικογενείας στο οποίο δεν πιάνει το ξεμάτιασμα της γιαγιάς :'(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
πιστεύω :), αν και είμαι το μόνο μέλος της οικογενείας στο οποίο δεν πιάνει το ξεμάτιασμα της γιαγιάς :'(.

Μπορεί να είσαι και εσύ πολύ όμορφος σαν εμένα και να θές ενισχημένο ξεμάτιασμα! Λάδια, ποδια νυχτερίδας, καρπόυζι με φέτα κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Μπορεί να είσαι και εσύ πολύ όμορφος σαν εμένα και να θές ενισχημένο ξεμάτιασμα! Λάδια, ποδια νυχτερίδας, καρπόυζι με φέτα κτλ

ας πάω να φάω λίγο δροσερό καρπουζάκι τώρα που μου το θύμησες :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πιστεύω στην μεταφορά κακής ενέργειας από τον έναν άνθρωπο στον άλλον, αλλά μου φαίνεται πολύ ανόητο σαν πράξη το ξεμάτιασμα, παρόλο που και εγώ ξέρω να ξεματιάζω (Γιαννάκη, αν χρειαστείς ποτέ, λόγω της ομορφάδας σου, στείλε pm) και παρόλο που και εγώ ανακουφίζομαι αν κάποιος με ξεματιάσει μετά από έναν έντονο πονοκέφαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Πιστεύω στην μεταφορά κακής ενέργειας από τον έναν άνθρωπο στον άλλον, αλλά μου φαίνεται πολύ ανόητο σαν πράξη το ξεμάτιασμα, παρόλο που και εγώ ξέρω να ξεματιάζω (Γιαννάκη, αν χρειαστείς ποτέ, λόγω της ομορφάδας σου, στείλε pm) και παρόλο που και εγώ ανακουφίζομαι αν κάποιος με ξεματιάσει μετά από έναν έντονο πονοκέφαλο.

Ματιάζομαι συνέχεια.... τι κακό είναι αυτό.... και κανα δυο φορές τον μήνα.... με ματιάζουν και άλλα άτομα! Ξεμαιασμά με e-mail πρώτη φορά ακούω! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Ματιάζομαι συνέχεια.... τι κακό είναι αυτό.... και κανα δυο φορές τον μήνα.... με ματιάζουν και άλλα άτομα! Ξεμαιασμά με e-mail πρώτη φορά ακούω!  :thumbsup:

Η επιστήμη καλπάζει darling!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Κι εγω πιστεύω και μάλιστα κάποιες φορές κατάφερα και να το σπάσω δίχως λόγια. Τα ματιάσματα δεν είναι όλα της ίδιας δυναμικής. ʼλλοι κόντεψαν να πεθάνουν απο μάτιασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
There ain't no such thing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με αυτα και με εκεινα εχω αρχεισει να τα πσιλοπιστευω...

Αλλα ευτυχος ειμαι γαλανοματης και δεν με πιανουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγώ ματιάζομαι γιατί είμαι πάρα πολύ όμορφος!  :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:Η gilie που με έχει δει μπορει να το επιβαιβεώσει

κουκλος δε το συζητώ

"α και το μπικινι τελειο κοριτσια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
παντως στο ματι δεν πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
There ain't no such thing

Φίλε εδω θα αναγκαστώ να διαφωνήσω ως προς τον τρόπο με τον οποίο προσεγγίζεις το ζήτημα! ʼλλο δεν υπάρχει και άλλο δεν πιστεύεις! Για το πρώτο πρέπει να είσαι βέβαιος 100% ενω για το δεύτερο εκφράζεις τα όσα σκέφτεσαι και νιώθεις, που αυτό είναι το ζητούμενο εδω... Ας μην είμαστε τόσο απόλυτοι πια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ʼλλη μία που πιστεύει και της συμβαίνει...Μάλλον είμαι θεά σαν τον Γιάννη :tongue:

Δεν ξέρω βέβαια να ξεματιάζω αλλά στην κυριολεξία με πεθαίνει...Και το καλό είναι ότι καταλαβαίνω αμέσως αν έχω ή όχι 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
ʼλλη μία που πιστεύει και της συμβαίνει...Μάλλον είμαι θεά σαν τον Γιάννη  :tongue:

Δεν ξέρω βέβαια να ξεματιάζω αλλά στην κυριολεξία με πεθαίνει...Και το καλό είναι ότι καταλαβαίνω αμέσως αν έχω ή όχι  8)

Το μάλλον τσάμπα το έβαλες! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Σε καταλαβαίνω είναι η μοίρα μας καμια φορά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Το μάλλον τσάμπα το έβαλες! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Σε καταλαβαίνω είναι η μοίρα μας καμια φορά!  :)

:thumbsup: :clapping: :worship: :thumbsup: :worship: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
ʼλλη μία που πιστεύει και της συμβαίνει...Μάλλον είμαι θεά σαν τον Γιάννη  :tongue:

Δεν ξέρω βέβαια να ξεματιάζω αλλά στην κυριολεξία με πεθαίνει...Και το καλό είναι ότι καταλαβαίνω αμέσως αν έχω ή όχι  8)

Δυστυχώς κι εμένα με ματιάζουν :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Δυστυχώς κι εμένα με ματιάζουν :wacko:

Βρε είμαστε κουκλιά! Γι'αυτό 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Δεν πολυπιστεύω, αλλά κάθε φορά που έχω πονοκέφαλο που δεν περναει, παιρνω τον μπαμπα μου να με ξεματιάσει... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top