Ποια θεωρείται ότι είναι η καλύτερη μάρκα οθόνης για υπολογιστή;

Ποιά οθόνη υπολογιστή προτιμάτε?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • ACER

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • OP

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ASUS

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • EIZO

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • IIYAMA

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • INNOVATOR

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • LACIE

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • VIEWSONIC

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ZALMAN

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη

    Ψήφοι: 0 0.0%

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
και γιατι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εγώ samsung έχω 14αρα και δεν εχει βγαλει προβλημα μεχρι στιγμης...βεβαια εξαρταται και για τι χρηση τη θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγώ samsung έχω 14αρα και δεν εχει βγαλει προβλημα μεχρι στιγμης...βεβαια εξαρταται και για τι χρηση τη θες
εγω εχω μια samsung 17" η οποια μου χει παρουσιασει προβλημα με την επαφη των καλωδιων και ηλεκτριζεται καμια φορα ... εχω ακουσει και δει οτι οι lg ειναι αρκετα καλες γιαυτο ψηφισα και lg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εγω εχω μια samsung 17" η οποια μου χει παρουσιασει προβλημα με την επαφη των καλωδιων και ηλεκτριζεται καμια φορα ... εχω ακουσει και δει οτι οι lg ειναι αρκετα καλες γιαυτο ψηφισα και lg

ναι ναι τωρα που το λες δικιο εχεις.δεν εκανε επαφη το καλωδιο με την οθονη και φαινοταν ολα μπλε,και μετα το αλλαξα το καλωδιο....lg λοιπον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
σκεφτομαι για αγορα νεας οθονης ... αν θελετε προτεινετε μου καμια που ειναι 22"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν χρειάζεσαι τέτοιο πράγμα. Πάρε μια 19αρα, LG με εγγύηση μηδενικού pixel. Εφάμιλλη ποιότητα (και πολύ γερά προιόντα) βγάζει η iiyama, αλλά δεν ξέρω αν έχει τόσο καλή εγγύηση όσο η LG. Από άποψης ποιότητας (καθαρά), ψηφίζω iiyama.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
κ εγω samsung εχω εδω και μισο χρονο σχεδον, αλλα ειναι μια χαρα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Sony,αν και δεν τη βλέπω ζωντανή για πολύ ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Δεν χρειάζεσαι τέτοιο πράγμα. Πάρε μια 19αρα, LG με εγγύηση μηδενικού pixel. Εφάμιλλη ποιότητα (και πολύ γερά προιόντα) βγάζει η iiyama, αλλά δεν ξέρω αν έχει τόσο καλή εγγύηση όσο η LG. Από άποψης ποιότητας (καθαρά), ψηφίζω iiyama.
σορυ 18" εχω.. γιατι δν μου χρειαζεται τετοιο πραμα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πολύ μεγάλη...Και υπάρχει συνηθως μονο σε wide screen απ'τις 19 ιντσες και πάνω. Αξίζει μονο για ταινίες και πρέπει να διαθέτεις αρκετά μεγάλο χώρο για να μην ενοχλείσαι απ'το μέγεθος. Γενικά δεν αξίζει τα λεφτά της για σένα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το widescreen θα είναι standard πολύ σύντομα, δε θα υπάρχουν πια 5:4 οθόνες. Δικαιολογημένα κιόλας αφού βολεύει πολύ περισσότερο στο μάτι. Δε μου φαίνονται πολύ μεγάλες οι 22αρες, μια χαρούλα είναι. Ίσως να έχω συνηθίσει κιόλας βέβαια.

Η zalman από πότε βγάζει οθόνες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ τα τελευταία χρόνια LG και είμαι υπερευχαριστημένος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ έχω τη Samsung SyncMaster 913v και με έχει βγάλει ασπροπρόσωπη. Επίσης έχουμε μια LG τηλεόραση/οθόνη η οποία είναι και αυτή πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Πολύ μεγάλη...Και υπάρχει συνηθως μονο σε wide screen απ'τις 19 ιντσες και πάνω. Αξίζει μονο για ταινίες και πρέπει να διαθέτεις αρκετά μεγάλο χώρο για να μην ενοχλείσαι απ'το μέγεθος. Γενικά δεν αξίζει τα λεφτά της για σένα. ;)
αφου αξιζει για ταινιες ειναι περφεκτ !!:)
ειμαι πολυ movie fan και για παιχνιδια ουτε λογος..
-----------------------------------------
Το widescreen θα είναι standard πολύ σύντομα, δε θα υπάρχουν πια 5:4 οθόνες. Δικαιολογημένα κιόλας αφού βολεύει πολύ περισσότερο στο μάτι. Δε μου φαίνονται πολύ μεγάλες οι 22αρες, μια χαρούλα είναι. Ίσως να έχω συνηθίσει κιόλας βέβαια.

Η zalman από πότε βγάζει οθόνες;
πως δεν βγαζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν είπα ότι δε βγάζει, ρώτησα από πότε άρχισε να βγάζει γιατί δεν το ήξερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyclops

Νεοφερμένος

Ο cyclops αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Aν και εχω αυτην τν στηγμη ASUS την VK222s σαν τς οθονες LG δν νομιζω να εχω δει κατι καλυτερο απο αποψη ποιοτητας
οσο για το αν 22" ειναι μεγαλη σαν οθονη καθολου μια χαρα ειναι..
Θυμαμαι μια 14crt που εχω και οταν δουλευω σε αυτην τρομαζω.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
η κολλητη μου εχει και ειναι μια χαρα σε πληροφορω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Η 22" δεν ειναι μεγαλη, αλλα ουτε και μικρη, μια χαρα ειναι και πολυ βολικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
η LG εχει πολύ καλης ποιοτητας οθόνες και σε αρκετά οικομικές τιμες ......


:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosGate13

Νεοφερμένος

Ο Δεν έχω :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αν και δεν ψήφισα Eizo είναι πολύ καλές!!Έχουν 6 χρόνια εγγύηση αλλά είναι λιγό ακριβές!!:P
Samsung ψήφισα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top