Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

Melini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Με γεια Δωράκι, καλές λήψεις :D:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ευχαριστω Μελινι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Καλά, μιλάμε την έχω καταβρει με την τελευταία τεχνολογία :rolleyes:
Έχω μαζί το μινάκι μου, κάθομαι σε σικ καφετέρια, με ένα διπλο καπουτσίνο και μπαίνω στο wifi δίκτυο, και απολαμβάνωωωωωωωω :D:D:D
Μόλις αγόρασα κι ένα φορητό πανάλαφρο CD-DVD player και Recorder για το μωρό μου και η ευτυχία μας ολοκληρώθηκε :) τώρα το δοκιμάζω :D

Δώρα, αν δεν έχεις αγοράσει ήδη τσάντα για τη φωτογραφική σου μηχανή, έχω εγώ μια που μου περισσεύει ;) γιατί αγόρασα καινούργια... μήπως τη θέλεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Με γεια Μελινι!
Ευχαριστω πολυ,αλλα εχω ηδη της αναλογικης μου,και τις παιρνω και τις δυο μαζι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Με γεια Μελινι!
Ευχαριστω πολυ,αλλα εχω ηδη της αναλογικης μου,και τις παιρνω και τις δυο μαζι.;)

OK, πάντως είναι διαθέσιμη, γιατί βρήκα μια πιο κομψή :redface::rolleyes: και αγόρασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Λοιπόν να πω κάτι άλλο: είχα ξανακάνει 1 απόπειρα για να φτιάξω site.Τελικά κατέληξα:Μια που αυτό το θέμα μιλάει για ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ και Τεχνολογία θέλω να δείτε αυτό https://ilovecats.terapad.com/....Σας αρέσει; Το ελπίζω... Αν θέλετε να γίνετε μέλη θα χαιρόμουν πολύ και θα μου άρεσε να μεταφέραμε και την παρέα μας εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skai-animals

Νεοφερμένος

Η skai-animals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Λοιπόν να πω κάτι άλλο: είχα ξανακάνει 1 απόπειρα για να φτιάξω site.Τελικά κατέληξα:Μια που αυτό το θέμα μιλάει για ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ και Τεχνολογία θέλω να δείτε αυτό https://ilovecats.terapad.com/....Σας αρέσει; Το ελπίζω... Αν θέλετε να γίνετε μέλη θα χαιρόμουν πολύ και θα μου άρεσε να μεταφέραμε και την παρέα μας εκεί...

είναι site ή έχει και φορουμ? το είδα, καλό είναι, ωραία χρώματα και ωραία διάταξη!!!, αλλά βάλε αν θες κι άλλα κείμενα στην home για να μην είναι άδεια, ή ένα flash pfoto album! σε γενικές γραμμές σαν χομπίστας web designer, όμορφη δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
είναι site ή έχει και φορουμ? το είδα, καλό είναι, ωραία χρώματα και ωραία διάταξη!!!, αλλά βάλε αν θες κι άλλα κείμενα στην home για να μην είναι άδεια, ή ένα flash pfoto album! σε γενικές γραμμές σαν χομπίστας web designer, όμορφη δουλειά!

Ευχαριστώ....Εντάξει,θα το ψάξω και πάλι ευχαριστώ για την συμβουλή....:)Είναι site (αλλά έχει ακι forum) Δουλαδή αν πάτε στις πληροφορίες και διαβάσετε θα δείτε ότι μόνο εγώ μπορώ να ποστάρω άρθρα βίντεο κλπ. και λέω να μου στέλνετε δικά σας σε μία διεύθυνση που έβαλα........Στο forum μπορούν να γράφουν όλοι.Αν θέλετε να γραφτείτε θα χαιρόμουν πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skai-animals

Νεοφερμένος

Η skai-animals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ευχαριστώ....Εντάξει,θα το ψάξω και πάλι ευχαριστώ για την συμβουλή....:)Είναι site (αλλά έχει ακι forum) Δουλαδή αν πάτε στις πληροφορίες και διαβάσετε θα δείτε ότι μόνο εγώ μπορώ να ποστάρω άρθρα βίντεο κλπ. και λέω να μου στέλνετε δικά σας σε μία διεύθυνση που έβαλα........Στο forum μπορούν να γράφουν όλοι.Αν θέλετε να γραφτείτε θα χαιρόμουν πολύ...

οκ, αν θέλετε μπορώ να στείλω υλικό και φωτο...ναι, τώρα το είδα καλύτερα. οκ στέλνω μαιλ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
οκ, αν θέλετε μπορώ να στείλω υλικό και φωτο...ναι, τώρα το είδα καλύτερα. οκ στέλνω μαιλ:)

Ωραία και βέβαια θέλω!!!!!!Αν δεν είστε μέλος ή θα βάλω ανώνυμος ή θα κάνω spoiler και θα βάλω το ψευδόνυμο που έχετε στο mycat.gr!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skai-animals

Νεοφερμένος

Η skai-animals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ωραία και βέβαια θέλω!!!!!!Αν δεν είστε μέλος ή θα βάλω ανώνυμος ή θα κάνω spoiler και θα βάλω το ψευδόνυμο που έχετε στο mycat.gr!!

θα κάνω login σε λίγο και θα στείλω! φωτο όμωσ πωσ στέλνω???:hmm:να στείλω τα κείμενα με την φόρμα επικοινωνίας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
θα κάνω login σε λίγο και θα στείλω! φωτο όμωσ πωσ στέλνω???:hmm:να στείλω τα κείμενα με την φόρμα επικοινωνίας?

Λοιπόν για πιο απλά,έχετε gmail?Αν ναι,τότε γράψτε μου τα κείμενα, επισυνάψτε φωτογραφίες και στείλτε τα στην διεύθυνση που έβαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
θα κάνω login σε λίγο και θα στείλω! φωτο όμωσ πωσ στέλνω???:hmm:να στείλω τα κείμενα με την φόρμα επικοινωνίας?

Τώρα που το κοίταξα γίνεται και αυτό.Αλλά αφού υπάρχχει πρόβλημα με τις φωτογραφίες(θα το κοιτάξω:hmm:) κάντε αυτό που είπα πιο πάνω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kl1993

Νεοφερμένος

Ο kl1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Θέλω να αγοράσω έναν καινούριο υπολογιστή και είμαι ανάμεσα σε 2 μοντέλα.

α) PC DELL OPTILEX 360MT E7500 WIN 7
https://www.zero1.gr/product_info.php?products_id=121043

B) Multirama - HQ i-Power 9295 - Intel Core i5 750 2.66GHz
https://www.multirama.gr/products/product?pid=0436238&catid=010100

Ξεκαθαρίζω ότι δεν παίζω παιχνίδια ούτε απλά ούτε πολλών προδιαγραφών.
Χρησιμοποιώ όμως photoshop( σχετικά βαριά εφαρμογή) και κάνω επεξεργασία και εγγραφή video.

Ο υπολογιστάκιας της γειτονιάς μου μου είπε ότι της dell το μηχανάκι ειναι όλα τα λεφτά και εξερετικής ποιότητας με τέλειο σερβις κά

Με μια πρώτη ματια λες το multirama αλλα είναι καλά σαν της dell?
Τι λέτε εσείς; Είχατε εμπειρία σε κάποια από αυτές της εταιρίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Τα Dell είναι γαϊδούρια, δεν καταλαβαίνουν Χριστό και έχουν και μαμάτο σέρβις.
Βέβαια και το multirama φαίνεται να έχει καλές προδιαγραφές, αλλά τα multirama δεν φημίζονται για την ποιότητά τους...

Κάτι που δεν κατάλαβα ποτέ, το downgrade είναι υποχρεωτικό ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kl1993

Νεοφερμένος

Ο kl1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οχι δεν είναι
-----------------------------------------
ναι το ενα εχει core 2 duo το άλλο έχει ι5
το ένα έχει 320gb hdd και το αλλο 1TB
επίσης 2gb ram vs 4 gb ram

τι να κάνω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ακομα το σκεφτεσαι?
Το multirama φυσικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skai-animals

Νεοφερμένος

Η skai-animals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
[FONT=&quot]Μιας και λέγαμε για κοντινά και φωτογραφικές μηχανές σας παραθέτω τα δημιουργήματα μου – για τους λάτρεις του κοντινού – με [/FONT][FONT=&quot]canon[/FONT][FONT=&quot] (που την λατρεύω!)[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1kontino.jpg
    1kontino.jpg
    151.9 KB · Εμφανίσεις: 91
  • 3kontono.jpg
    3kontono.jpg
    177 KB · Εμφανίσεις: 89
  • 2kontino.jpg
    2kontino.jpg
    170 KB · Εμφανίσεις: 86

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Τι ωραιες φωτογραφιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
[FONT=&quot]Μιας και λέγαμε για κοντινά και φωτογραφικές μηχανές σας παραθέτω τα δημιουργήματα μου – για τους λάτρεις του κοντινού – με [/FONT][FONT=&quot]canon[/FONT][FONT=&quot] (που την λατρεύω!)[/FONT]

φανταστικες!! :up::up::up: Τι φακο χρησιμοποιησες; Εχω και εγω εμμονη με τις κοντινες ληψεις!!! Δεν εχω ομως καλο φακο για macro :(





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top