Μια "Γη" ... δεν είναι αρκετή!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
κανε μια και το αντιθετο, να δουμε και το Min!;)
Το έκανα πρίν, αλλά δεν το πόσταρα γιατί δεν είχε ενδιαφέρον.
Το min είναι 1. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
CATEGORY GLOBAL HECTARES
FOOD 0.9
MOBILITY 0.1
SHELTER 0.4
GOODS/SERVICES 0.8
TOTAL FOOTPRINT 2.2

IN COMPARISON, THE AVERAGE ECOLOGICAL FOOTPRINT IN YOUR COUNTRY IS 5.1 GLOBAL HECTARES PER PERSON.

WORLDWIDE, THERE EXIST 1.8 BIOLOGICALLY PRODUCTIVE GLOBAL HECTARES PER PERSON.


IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 1.2 PLANETS.


νοτ μπαντ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
2,4 planets :(

υγ..παλιοcancerman γιατι μου χαλας αυτο το γλυκο γατουλινι;;;;; :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
CATEGORYGLOBAL HECTARES
FOOD 0.9

MOBILITY 0

SHELTER 0.7

GOODS/SERVICES 0.8
TOTAL FOOTPRINT 2.4


IN COMPARISON, THE AVERAGE ECOLOGICAL FOOTPRINT IN YOUR COUNTRY IS 5.1 GLOBAL HECTARES PER PERSON.

WORLDWIDE, THERE EXIST 1.8 BIOLOGICALLY PRODUCTIVE GLOBAL HECTARES PER PERSON.
IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 1.3 PLANETS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

CATEGORY GLOBAL HECTARES

FOOD 1.2

MOBILITY 0.8

SHELTER 0.8

GOODS/SERVICES 1.8

TOTAL FOOTPRINT
4.6

IN COMPARISON, THE AVERAGE ECOLOGICAL FOOTPRINT IN YOUR COUNTRY IS 5.1 GLOBAL HECTARES PER PERSON.

WORLDWIDE, THERE EXIST 1.8 BIOLOGICALLY PRODUCTIVE GLOBAL HECTARES PER PERSON.

IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 2.6 PLANETS.



:redface::redface::redface::redface::redface:

τώρα ένιωσα άσχημα ομολογώ... I guess θα έπρεπε να προσέχω περισσότερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
1,4 πλανήτες για μένα
Αλλά συγνώμη, είναι δυνατόν να ρωτάει αν στο σπίτι σου έχεις ηλεκτρικό?
Συγνώμη αν κάνω κακό στη γη, αλλά χωρίς ηλεκτρικό και νερό εγώ δεν ζω. Ούτε μπορώ να πάω με τα πόδια από την Άνω Τούμπα στη Σίνδο (είναι μια απόσταση του στυλ Ομόνοια-Κηφησιά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
2.5 πλανητες για εμενα...:whistle:
Νταξει καλα ειναι...εγω νομιζα οτι αν ηταν ολοι σαν εμενα θα χρειαζομασταν κανα καινουργιο γαλαξια.:P
(παντως ειναι λιιιιιιιιιιιγο υπερβολικο.....αλλα για πλακιτσα καλο ηταν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
CATEGORYGLOBAL HECTARES

FOOD1
MOBILITY0.6

SHELTER0.7

GOODS/SERVICES1

TOTAL FOOTPRINT3.3

IN COMPARISON, THE AVERAGE ECOLOGICAL FOOTPRINT IN YOUR COUNTRY IS 5.3 GLOBAL HECTARES PER PERSON.

WORLDWIDE, THERE EXIST 1.8 BIOLOGICALLY PRODUCTIVE GLOBAL HECTARES PER PERSON.


IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 1.8 PLANETS.

Το έκανα με τα δεδομένα UK και μειώθηκε το σκορ μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
CATEGORY GLOBAL HECTARES
FOOD 0.9
MOBILITY 0.2
SHELTER 1
GOODS/SERVICES 1.8
TOTAL FOOTPRINT 3.9

IN COMPARISON, THE AVERAGE ECOLOGICAL FOOTPRINT IN YOUR COUNTRY IS 5.1 GLOBAL HECTARES PER PERSON.

WORLDWIDE, THERE EXIST 1.8 BIOLOGICALLY PRODUCTIVE GLOBAL HECTARES PER PERSON.


IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 2.2 PLANETS.
δε με χωράει ο πλανήτης... σταματήστε να κατέβω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 3 PLANETS.

:redface:


IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 1.8 PLANETS.


Το έκανα με τα δεδομένα UK και μειώθηκε το σκορ μου!:P
Εδώ μιλάμε για μείωση κατά 40% !!! :blink:
Έχει τόση διαφορά η UK;;; :worry:



IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 2.2 PLANETS.
δε με χωράει ο πλανήτης... σταματήστε να κατέβω :P
Έγραψες :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εδώ μιλάμε για μείωση κατά 40% !!! :blink:
Έχει τόση διαφορά η UK;;; :worry:

Είναι το lifestyle μου τελείως διαφορετικό. Φαντάσου ας πούμε Αθήνα μένω στην μεγαλύτερη κατηγορία σπιτιού, εδώ στην μικρότερη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 1.7 PLANETS


:worry: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 1.7 PLANETS


:worry: :/:

Eλα βρε συ prime!!!Μια χαρα εισαι...;):console:
Εγω πιο πανω ειπα ψεματα και παλι δεν μαζευοταν...
Βασικα μου εγραψε"
"IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD ΒΕ F@CKED!":P:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
"IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD ΒΕ F@CKED!":P:whistle::P



χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!
Thanks Mario, αλλά ξέρεις ότι μετά από αυτή τη δήλωση η μόνη λύση για το καλό όλων είναι να σε εκτοξεύσουμε στο διάστημα.:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!
Thanks Mario, αλλά ξέρεις ότι μετά από αυτή τη δήλωση η μόνη λύση για το καλό όλων είναι να σε εκτοξεύσουμε στο διάστημα.:bleh:


:hehe::hehe::hehe:
Και μετα θα ειναι F@KED ολοκληρο το διαστημα...:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
lol καλο!

πλακα πλακα ναι...
υπαρχουν κι αλλες μορφες ενεργειας παιδια...
το νερο και το ηλεκτρικο ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ με ΤΙΠΟΤΑ αλλα ειμαι απολυτα διατεθειμενη να εισαγω στην καθημερινοτητα μου και στο σπιτι μου ΟΠΟΙ εναλλακτικη μορφη ενεργειας που θα ειναι πιο φιλικη προς το περιβαλλον.

πχ, το βασικοτερο, Φυσικο αεριο. Ποσους τσακωμους εχω κανει ρε γμτ για να το βαλουν... τελικα νομιζω ειμαστε σε καλο δρομο, εχω πεισει το 40-50% των ενοικων στην πολυκατοικια..μου ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβω γιατι δεν το θελουν...ειλικρινα!
και λιγοτερο κακο στη φυση, και οικονομια στην τσεπη, αλλα δε θελουν να σκαψουν στην πορτα τους λενε,ποσο ελεος!

ειμαι λιγο οφφ τωρα, και ισως ο τιτλος θα πρεπε να συμπεριλαβει, πιο γενικα, κατι οικολογικο..
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ρε παιδια, εγω ξενερωσα! Στο mobility μου εβγαλε τοσο πολυ, μονο και μονο απο το αεροπλανο??? Ουτε ΜΜΜ χρησιμοποιω, ουτε αυτοκινητο ουτε τπτ, μονο τα ποδαρακια μου!!!!!! Ε τι να κανω, να μην παω σπιτι μου για διακοπες??:P

HERE ARE YOUR FOOTPRINT RESULTS:

CATEGORY GLOBAL HECTARES
FOOD 1.6
MOBILITY 1.5
SHELTER 0.8
GOODS/SERVICES 1.7
TOTAL FOOTPRINT 5.6


IN COMPARISON, THE AVERAGE ECOLOGICAL FOOTPRINT IN YOUR COUNTRY IS 5.3 GLOBAL HECTARES PER PERSON.

WORLDWIDE, THERE EXISTS 1.8 BIOLOGICALLY PRODUCTIVE GLOBAL HECTARES PER PERSON.

IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 3.1 PLANETS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ε ναι νταξ, ετσι κι αλλιως και να μη πηγαινεw σπιτι σου η πτηση και παλι θα γινοταν...
ρυποι στον αερα παλι θα υπηρχαν..

οποτε αντε, εχεις την αδεια μας να πηγαινεις οποτε γουσταρεις και χeσε το mobility τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 2.1 PLANETS

Κι όλα αυτα επειδή έχω αυτοκινητο ρε φίλε? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
CATEGORY GLOBAL HECTARES
FOOD 0.9
MOBILITY 0.1
SHELTER 0.5
GOODS/SERVICES 0.7
TOTAL FOOTPRINT 2.2

IN COMPARISON, THE AVERAGE ECOLOGICAL FOOTPRINT IN YOUR COUNTRY IS 5.1 GLOBAL HECTARES PER PERSON.

WORLDWIDE, THERE EXIST 1.8 BIOLOGICALLY PRODUCTIVE GLOBAL HECTARES PER PERSON.


IF EVERYONE LIVED LIKE YOU, WE WOULD NEED 1.2 PLANETS.




καθόλου ασχημα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top