Προτείνετε websites για shopping

joiner

Νεοφερμένος

Ο joiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γειά σας. Ο τομέας της διαδικτυακής αγοράς με ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Αν έχετε κάτι καλό για να προτείνετε μοιραστείτε το, για όποιαδηποτε κατηγορία.

Αυτά που προτείνω εγώ είναι:

Τεχνολογίας: pixmania.com

Αθλητικά: www.kitbag.com

Ρουχισμός: www.asos.com

και ebay εννοείται. ;)

(Υποθέτω πως αυτή είναι η κατάλληλη ενότητα για καταχώρηση αυτού του θέματος, αν όχι να γίνει η μεταφορά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Εγω συνηθως χρησιμοποιω www.e-shop.gr αλλα ειναι περισσοτερο για ηλεκτρονικο-τεχνολογικο εξοπλισμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Για μουσικά είδη έχω χρησιμοποιήσει αρκετές φορές τον αγαπητό Θωμά: www.thomann.de
Φτηνός (αν και υπάρχουν και πιο φτηνά αν το ψάξει κανείς) και αξιόπιστος γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ενδιαφέρον είναι το Etsy για χειροποίητα πράγματα - έχει από delicatessen λιχουδιές μέχρι σεμεδάκια.
(ξέρω ότι ψάχνατε ένα site για να κάνετε έκπληξη στη γιαγιά σας ότι πλέξατε σεμεδάκια).


Δεν έχω πάρει κάτι από εκεί ακόμα, αλλά έχω ακούσει καλά σχόλια.

Επίσης ξεροσταλιάζω με τις ώρες πάνω από το ThinkGeek αναφωνώντας ανά τακτά διαστήματα 'Αχ, τι ωραίο', 'Κοίτα, έχει και λαμπάκι!' όμως ούτε από εκεί έχω πάρει κάτι ακόμα, συνεπώς δεν έχω ιδέα για shipping και αξιοπιστία.

Απλά έχετέ τα υπόψην, είναι ιδιαίτερα. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derve25

Νεοφερμένος

Ο derve25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγω μπαινω https://www.multirama.gr/ για οτιδηποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρα43950

Νεοφερμένος

Η Μάιρα Φ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
δεν συνηθιζω να ψωνιζω διαδικτυακα.. αλλα
λατρευω τα ρουχα της laredoute και κανω παραγγελιες τηλεφωνικως.
βεβαια εχει και site www.laredoute.com :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Γειά σας. Ο τομέας της διαδικτυακής αγοράς με ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Αν έχετε κάτι καλό για να προτείνετε μοιραστείτε το, για όποιαδηποτε κατηγορία.

Αυτά που προτείνω εγώ είναι:

Τεχνολογίας: pixmania.com

Αθλητικά: www.kitbag.com

Ρουχισμός: www.asos.com

και ebay εννοείται. ;)

(Υποθέτω πως αυτή είναι η κατάλληλη ενότητα για καταχώρηση αυτού του θέματος, αν όχι να γίνει η μεταφορά)

yoox.com
Nordstrom.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
www.dealextreme.com

Παραγγελία εν μέσω εορτών , με μειωμένη συχνότητα πτήσεων , ήρθε σε 10 αντί 15 μέρες , εντελώς ΔΩΡΕΑΝ. Θα πάω τώρα ταχυδρομείο να παραλάβω τα πράματα.

Έχει τεράστια γκάμα από ΠΑΝΦΘΗΝΑ γκατζετ και ανταλλακτικά. Θα κάνω σαν καινούριο το psp που έχω 5 χρόνια τώρα και έχει μισοδιαλυθεί (αν και παιζω απρόσκοπτα) με 9.50 ευρώ , ενώ ένα σέρβις σε οποιοδήποτε μέρος θα έπαιρνε τουλάχιστον 50- 70 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Για βιβλία και manga: https://www.bookdepository.co.uk/ Χωρίς μεταφορικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
www.dealextreme.com

Παραγγελία εν μέσω εορτών , με μειωμένη συχνότητα πτήσεων , ήρθε σε 10 αντί 15 μέρες , εντελώς ΔΩΡΕΑΝ. Θα πάω τώρα ταχυδρομείο να παραλάβω τα πράματα.

Έχει τεράστια γκάμα από ΠΑΝΦΘΗΝΑ γκατζετ και ανταλλακτικά. Θα κάνω σαν καινούριο το psp που έχω 5 χρόνια τώρα και έχει μισοδιαλυθεί (αν και παιζω απρόσκοπτα) με 9.50 ευρώ , ενώ ένα σέρβις σε οποιοδήποτε μέρος θα έπαιρνε τουλάχιστον 50- 70 ευρώ.

Έχω πάρει λέιζερ από εκεί. Την πρώτη φορά έκανε 2 μήνες. Τη δεύτερη 2 εβδομάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
e-shop.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
www.ebw.gr για Η/Υ, κονσόλες. Κατα τα άλλα μπαίνω στο www.skroutz.gr και βρίσκω τις χαμηλότερες τιμές σε ο,τι θέλω να ψωνίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ποιός ψωνίζει τη σήμερον ημέρα από ελληνικά καταστήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Έχω πάρει λέιζερ από εκεί. Την πρώτη φορά έκανε 2 μήνες. Τη δεύτερη 2 εβδομάδες

Αφού εσύ είσαι πλούσιος, πες να σου έρθουν με EMS σε 5-6 μέρες. Εγώ με το free hong kong post είμαι απόλυτα ικανοποιημένος· μέχρις ώρας τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ποιός ψωνίζει τη σήμερον ημέρα από ελληνικά καταστήματα;

Όποιος δε θέλει να πληρώνει περισσότερα έξοδα αποστολής από το κόστος της παραγγελίας του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Βρήκα τυχαία (από διαφήμιση στο facebook)τη διεύθυνση www.koolsense.net...Έχει παπούτσια (διάφορες μάρκες) π.χ. Converse, Adidas, Nike κ.τ.λ. σε πολύ χαμηλές τιμές...Ξεκινάνε γύρω από τα 20Ευρώ...Είναι από την Κίνα, αλλά στέλνουν σε όλο τον κόσμο...Έχει κανείς αγοράσει από εκεί;;;;Εμπειρίες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Αφού εσύ είσαι πλούσιος, πες να σου έρθουν με EMS σε 5-6 μέρες. Εγώ με το free hong kong post είμαι απόλυτα ικανοποιημένος· μέχρις ώρας τουλάχιστον.

Εγώ κι έναν φορτιστή που πήρα από κίνα στις 6 νοέμβρη από ebay με ems, ακόμα να έρθει και φυσικά πήρα τα λεφτά μου πίσω και πήρα κι άλλον από ebay
-----------------------------------------
Βρήκα τυχαία (από διαφήμιση στο facebook)τη διεύθυνση www.koolsense.net...Έχει παπούτσια (διάφορες μάρκες) π.χ. Converse, Adidas, Nike κ.τ.λ. σε πολύ χαμηλές τιμές...Ξεκινάνε γύρω από τα 20Ευρώ...Είναι από την Κίνα, αλλά στέλνουν σε όλο τον κόσμο...Έχει κανείς αγοράσει από εκεί;;;;Εμπειρίες;;;

Αντιγραφές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εγώ προτείνω ebay έχει τα πάντα και άμα είσαι λίγο προσεχτικός πάντα μπορείς να βγαίνεις κερδισμένος απο τις αγορές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Ωραιο θεμα :) Λοιπον, θα γραψω τις σελιδες απο οπου εχω ψωνισει κατα καιρους.

1) www.e-shop.gr : Ενταξει, νομιζω ειναι πασιγνωστο. Ομως, δεν ειναι παντα το πιο φτηνο. Για συγκρισεις τιμων λοιπον, πολυ καλο ειναι και το:

2) www.skroutz.gr : βαζεις το μοντελο π.χ. της ψηφιακης μηχανης που ψαχνεις και σου βγαζει ολα τα ηλεκτρονικα καταστηματα που την εχουν, απο το φτηνοτερο στο ακριβοτερο. Ετσι, σε προιοντα τεχνολογιας αρκετα φτηνος ειναι και:

3) www.kotsovolos.gr : Το web-καταστημα του Κοτσωβολου: Οι "web ευκαιριες", τα "παζαρεματα τιμων" θα σας φανουν αρκετα χρησιμα :)

4) www.bonprix.gr : Ρουχα για ολους, σε πολυ καλες τιμες. Σημαντικο μειονεκτημα οτι αργουν να ερθουν. Αλλα για μενα αξιζει τον κοπο.

5) www.quelle.gr : Λιγο πιο ακριβη απο την bonprix, αλλα με εξισου ενδιαφεροντα πραγματα. Ισχυει και εδω το μειονεκτημα της καθυστερησης στην παραδοση.

6) www.gadgetlife.gr : Περιεργα και πρωτοτυπα gadgets, οχι ολα τοσο πετυχημενα, αλλα εν πασει περιπτωσει, αξιζει την ματια σας.

7) www.sunnysideup.gr : Η πιο προσφατη μου ανακαλυψη, ενα πραγματικα εκπληκτικο καταστημα με ειδη δωρων. Στην ουσια ειναι η web εκδοχη ενος καταστηματος της Αθηνας, το οποιο φαινεται: Παρολο που δεν δειχνουν να εχουν στησει με τον πιο καταλληλο τροπο ενα eshop, τα προιοντα τους αξιζουν τον κοπο! Παραδοση σε 1-2 εργασιμες.

8) Για κοσμηματα, ρολογια, κτλ, η οικογενεια καταστηματων

www.oroloi.gr
www.kosmima.gr
www.accessory.gr

ειναι τα πληρεστερα ηλεκτρονικα καταστηματα. Τιμες για ολα τα γουστα ;)

9) Για αεροπορικα εισιτηρια, ειμαι σιγουρος πως ολοι σας εχετε υποψιν την

www.airtickets.gr

Βεβαια, η airtickets εχει χασει μεγαλο μερος απο την αιγλη της, και πλεον ολες μου τις πτησεις τις κλεινω μεσω της

www.travelplanet24.gr

10) Εκει που θα πατε, σιγουρα θα θελετε και καπου να μεινετε: Το πληρεστερο site με ξενοδοχεια ειναι φυσικα το

www.booking.com

που, εκτος των κλασσικων του χαρακτηριστικων, προσφερει το πιο σημαντικο κατ' εμε: Γνωμες και βαθμολογια χρηστων.


Χμ... Αυτα μου ηρθαν πρωτα πρωτα στο μυαλο :) Αν εχω να προσθεσω κατι ακομη, θα το κανω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν ήξερα οτι υπάρχει Quelle στην Ελλάδα, καλή φάση. Αργούν να έρθουν επειδή έρχονται από έξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top