Η ζωή μας σε λίγα χρόνια

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πώς φαντάζεστε πως θα είναι η ζωή σας σε κάποια χρόνια??
όχι τί θα θέλετε αλλά πώς πιστεύετε πως θα είναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Περιττή, Μουντή, Μανιοκαταθλιπτική, Ανούσια.

Όπως και σήμερα δηλαδή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα είμαι τελειόφοιτη φοιτήτρια και θα προσπαθω να περάσω τα μαθήματα που μου μένουν για το πτυχίο, θα έχουμε στο σαιτ 1000+ μέλη και θα προσπαθούμε με νύχια και με δοντια να κρατήσουμε ένα επίπεδό και θα είμαι ακόμα μαζι με τον ανθρωπο που είμαι τώρα ο οποίος θα ειναι φοιτητής πλέον :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αθροιτικά, συχνοουριά, γεροντική άνοια, άσε δεν συνεχίζω άλλο! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
θα ηθελα να:
ειμαι ακομη με τον αντρα μου
να εχω 2 παιδακια
να μη δουλευω πια αλλα να ασχολουμε ακομη λιγο με την δουλεια μου ωστε να δω και κανα αλλο νησι
να εχω ακομη το σωμα που εχω τωρα
να διασκεδαζω ακομη με τον ιδιο τροπο

Φοβαμαι οτι ισως:
Να μη μπορεσω να κανω παιδια
ή
Οτι ισως να κανω πανω απο 2 παιδια
να δουλευω σαν την τρελη τα Καλοκαιρια και να μη παω πουθενα ποτε
να εχω γινει χοντρη και ζαρωμενη
να πηγαινω για φαγητο και μετα στα μπουζουκια με αλλα ζευγαρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σε ποσα "λιγα" χρονια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Στο εξωτερικό, κάνοντας το μεταπτυχιακό που θέλω και δουλεύοντας εκεί! Ευελπιστώντας να έχω βρεί τον άντρα της ζωής μου και να είμαι μαζί του....Πολλά ζητάω μάλλον! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σε λίγα χρόνια ε?
χμμμμμμμμ
φαντάζομαι ότι υπάρχουν 2 πιθανότητες....

πιθανότητα πρώτη
έχω βρει επιτέλους τον άνθρωπο που θα με γεμίζει, θα έχω κάνει και ένα παιδάκι μαζί του, θα είμαι ευτυχισμένη, θα τρέχω πανικόβλητη ανάμεσα σε σχέση δουλειά παιδί σπίτι (παρόλα αυτά θα είμαι ευτυχισμένη lol) και θα ψάχνω απεγνωσμένα λίγο ελεύθερο χρόνο για να γράφω σε κανά forum  :D

πιθανότητα δεύτερη
θα έχω πάρει απόφαση ότι δε θα βρω έναν άνθρωπο να με γεμίζει, θα συγκατοικώ σε ένα μεγάλο νεοκλασικό με την κολλητή μου τη γάτα της και τα ψάρια μου, θα είμαι ευτυχισμένη που επιτέλους έχω πάρει τις αποφάσεις για τη ζωή μου, θα έχω σοβαρή(?) καριέρα που θα τρέχω πανικόβλητη και θα ψάχνω απεγνωσμένα λίγο ελεύθερο χρόνο για να γράφω σε κανά forum  :D



επίσης....
παίζει σοβαρή πιθανότητα να τα έχω βροντήξει όλα και να έχω σηκωθεί να φύγω εκτός Ελλάδας ... να βρω την τύχη μου αλλού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θελω, ελπιζω και πιστευω πως θα ειμαι ενας Πιλοτος της Π.Α., θα εχω μια Harley και καπιο αμαξι που θα μου αρεσει αυτην την εποχη και θα κανω βολτες... Πιθανος να εχω και εναν σκυλο και ισως να ζω με τον πατερα μου (δυσκολο) Και πιθανος να εχω μια σταθερη σχεση με μια κοπελα ισως ομως και να ειμαι καθε βραδυ και με αλλη. Αργοτερα οταν βρω την καταλιλη και πιστευω οτι ειμαι ετοιμος και ειμαι απολιτος συγουρος οτι το θελω θα παντρευτω, θα κανω ενα παιδι (ελπιζω αγορακι) που θα το μεγαλωσω προσφεροντας του οσο περισοτερα μπορω και αν το επιτρεπουν τα οικονομικα και η καταστασης μετα απο 2-4 χρονια θα ερθει και μια κορη (τωρα αμα ερθουν με αλλη σειρα η εχουν το ιδιο φυλο ειναι θεμα φυσης) που επισης θα της προσφερω οσα μπορω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πιστεύω να έχω κάνει το μεταπτυχιακό μου,θα έχω βρει μαι δουλειά και θα προσπαθώ να έχω μια καριέρα αξιόλογη με καλα έσοδα και πριν τα 30 να παντρευτώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes :
Περιττή, Μουντή, Μανιοκαταθλιπτική, Ανούσια.

Όπως και σήμερα δηλαδή. :)

same here
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :

γιατί καλέ τετοια απαισιοδοξία?? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ελα ντε... ρε τι ειναι αυτα που γράφετε ?

για να ανεβαίνουμε λιγο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
γιατί καλέ τετοια απαισιοδοξία??

Αυτό που διάβασες, ήταν η χαρούμενη πλευρά.






Τα σοβαρα δε τα λέω στο κόσμο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes :
Αυτό που διάβασες, ήταν η χαρούμενη πλευρά.






Τα σοβαρα δε τα λέω στο κόσμο  :)

η χαρούμενη??? :wacko: :worry:

να φανταστώ δηλαδή πως θα είναι η λυπημένη πλευρά :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θα ήθελα να έχω τελειώσει τις σπουδές μου,να έχω δική μου δουλειά και να εξακολουθώ να βγαίνω με την παρέα μου μόνο που θα μας συνοδεύουν και οι σύζυγοι και τα παιδιά μας.

Αν δεν μου συμβεί κάτι απο όλα αυτά θα ήθελα τουλάχιστον να εξακολουθώ να είμαι υγιείς,αισιόδοξη,να έχω δίπλα μου τα αγαπημένα μου πρόσωπα.Και πάνω απο όλα θα ήθελα οι δυσκολίες της ζωής και η αχαριστία των ανθρώπων να μην καταφέρουν ότι δεν κατάφεραν μέχρι τώρα να με κάνουν κυνική και να σκοτώσουν το παιδί που κρύβω μέσα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Θέλω να ελπίζω ότι μέσα στην επόμενη 5ετία, θα έχω βρει τον άνθρωπο της ζωής μου και να έχουν μπει οι βάσεις για την δημιουργία μιας σωστής οικογένειας. Επίσης ευελπιστώ ότι η δουλειά μου θα συνεχίζει να με ικανοποιεί, και ότι η ζωή μου από οικονομικής άποψης θα έχει καλυτερέψει κατά πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
στα πενινταμας πως θα ημαστε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εγω νομιζω θα ειμαι ενας ανθροπως που θα καθομαι σπιτι μου και θα φοναζω φιλους και θα παιζουμε το ταβλι μας θα βλεπουμε αγωνες κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Θα έχω κερδίσει το τζόκερ και θα κάνω ότι θέλω :P Σοβαρά τώρα, σε λίγα χρόνια θα είμαι φοιτητής ακόμα και θα δουλεύω όλη μέρα για να πληρώσω τα έξοδά μου επειδή οι γονείς μου θα μου έχουν κόψει τις επιχορηγήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top