Οφέλη απο τη συμμετοχή σε forums

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι οφέλη πιστευετε οτι έχετε αποκομίσει απο όσο καιρό συμμετέχετε σε fora? Σε τι σας βελτίωσαν (αν υπάρχει κάτι);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
προσωπικά η αμεση ανταλλαγή απόψεων με διαφορετικής ηλικίας, μόρφωσης, οικονομικής κατάστασης κλπ με κάνουν να έχω άποψη για περισσοτερα ζητήματα απ ότι θα είχα αν δεν το είχα κανει.
Εχω ξαναπει (νομίζω :P ) ότι για μένα αυτή η ανταλλαγή απόψεων χωρίς κέρδος, μου έχει κάνει πολύ καλό....
έχω ανοιξει τα μάτια μου σε ζητήματα που έπαιρνα τον ύπνο του δικαίου :redface:
Πολλές φορές, ακόμα και η ανάγνωση μιας εμπειρίας, μπορεί να είναι βοήθεια για κάποιον που δεν την έχει περάσει αλλά την έχει μπροστά του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ο μόνος που ωφελήθηκε είναι ο ψυχολόγος μου, που έχει πλουτίσει από τότε που άρχισε ο Γιώργος να ποσταρει ακατάπαυστα!!!

ps. Αστειεύομαι βεβαίως βεβαίως :devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Διασκέδαση βασικά.
Επιβεβαιώνω ότι έχω μερικές ακραίες ιδέες.
Γνώρίζεις και κανένα ενδιαφέρον άτομο όταν κρασάρεις τις συναντήσεις
that's. about. it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εξαρτατε και απο το καθε forum καθος στο καθενα συζιτας διαφορετικα θεματα, εχει αλλα μελη κλπ... Καπια στο μονο που μου χρησιμευσαν τελικα ητανε να φαω τον χρονο μου, αλλα στο να σπασουν τα νευρα μου, καπια στο να παρω μαθηματα για το πως να μην γινω και πως να μην ειμαι. Αλλα απο forum που αξιζουν κερδισα οτι μπορεσα να ανταλαξω αποψεις σε θεματα που για διαφορους λογους δεν μπορω να βρω συνομιλιτες στην πραγματικη ζωη παρα μονο σε σπανιες περιπτωσεις, μπορω να παρω συμβουλες σε θεματα που δεν θα ρωτουσα ποτε καπιον γνωστο μου, και γενικοτερα να παρω επιπλεων γνωμες, ειναι ενας τροπος να ξεσπας, και σιγουρα προσφερει και διασκεδαση. Το σημαντικοτερο ομως κατα την γνωμη μου ειναι οτι ερχομαι σε επαφη με αλλους τροπους σκεψεις, τροπους ζωης, με την ζωη σε αλλες πολης, με ιδεες που εκει εξω δυσκολα εκφραζονται. Και αποκταω φιλους, οι οπιοι δεν ειναι "κανονικοι" φιλοι, μπορει να μην σας εχω γνωρισει ποτε, αλλα μου εχετε προσφερει πολυ περισσοτερα απο οτι η φιλοι που τους βλεπω καθημερινα, και ειστε ατομα με τα οπια μοιραζομαι τις περισσοτερες σκεψεις μου,, και ακομ και αν δεν ξερω καν αν πισω απο ενα nick name κρυβετε ενας ανωμαλος παιδεραστης η οντος η πολυ ευγενικη κυρια που εμφανιζετε, με κανετε να εμπιστευτω οτι οντως εισται αυτο που λετε οτι εισται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Mιλώντας γενικότερα κι όχι μόνο για το στέκι:
Μπόρεσα να γνωρίσω δεκάδες ανθρώπους με τις ίδιες ανησυχίες και θέλω με μένα, γέλασα με το χιούμορ τους και προβληματίστηκα με τις αγωνίες τους, αντάλλαξα ιδέες,διάβασα ενδιαφέρουσες απόψεις, ενημερώθηκα, μου σύστησαν ενδιαφέρουσες σελίδες στο νετ, συνειδητοποίησα πόσοι έξυπνοι κι ανοιχτόμυαλοι και ταυτόχρονα πόσοι ηλίθιοι και κολλημένοι υπάρχουν.
Ειδικά για το στέκι, ξέρω πως όποια ώρα της ημέρας και να μπω πάντα θα βρίσκεται μέσα κάποιος που ανυπομονώ να διαβάσω τα γραπτά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν έχω συμμετάσχει σε πολλά fora (βασικά αυτό είναι το δεύτερο ουσιαστικά που συμμετέχω), οπότε μάλλον θα είναι κάπως περιορισμένη η γνώμη μου. Καταρχάς φέτος που μπαίνω στο steki βρίσκω έναν τρόπο να περνάω μερικές από τις ώρες που είμαι στην εστία (και είναι αρκετές:P ). Δηλαδή είναι πρακτικό θέμα!

Αλλά εκτός από αυτό μου αρέσει να διαβάζω απόψεις άλλων ατόμων, από διαφορετικά background και με διαφορετικές ηλικίες. Νομίζω ότι μου προσφέρει κάτι, σε συνδυασμό και με τα γέλια που ρίχνω με συγκεκριμένα posts. Και φυσικά βλέπεις και άτομα με τα οποία θε έκανες καλή παρέα και in real life, όπως και άτομα με τα οποία δεν θα ήθελες να ανταλλάξεις κουβέντα!:D Είναι μια μικρή κοινωνία, στην οποία όμως μπαίνεις μόνο με ένα κλικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πρακτικά ένας κόσμος, μια κοινωνία...
άτομα με διάφορες απόψεις, κάποιες αληθινές, κάποιες δήθεν, κάποιες σωστές, κάποιες λάθος.
όπως κ να'χει είναι ενδιαφέρον,, διαφορετικές απόψεις, πάντα έχεις κα΄τι καινούριο νακούσεις, κάποιοι ίσως να είναι υποψήφιοι φίλοι στο μέλλον...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μπαίνοντας σε ένα φόρουμ προσπαθείς να καλύψεις μια βασική ανάγκη: της επικοινωνίας. Κατά πόσο καλύπτει ο καθένας την ανάγκη του είναι κάτι που ανήκει σε άλλο θέμα. Μερικοί είμαστε εθισμένοι με το ε-στέκι, άλλοι είναι εθισμένοι με κάποια άλλα φόρουμ…ανάλογα με το βαθμό επικοινωνίας που έχουν πετύχει.
Εγώ προσωπικά μπαίνω μόνο στο ε-στέκι (και*) επειδή εδώ εφαρμόζονται κανόνες. Κάτι που δεν φαίνεται τόσο έντονα σε άλλα φόρουμ. Νιώθεις ασφαλής ξέροντας ότι ανήκεις σε μια παρέα όπου οι προσβολές, κτλ κτλ είναι κατακριτέα.
(Και είναι κατόρθωμα να κρατάς την τάξη χωρίς να πνίγεις τον αυθορμητισμό.)

Τελικά το μόνο όφελος από ένα φόρουμ είναι το συναίσθημα ότι δεν είσαι μόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Εχω ενα συνομιλητή πάντα,να περιμένει στη "γωνιά" μου στο γραφείο μου :) !! Τι κερδίζω ? Αλλο το να έχεις κάποιο τρόπο να στηρίζεις τα λεγόμενά σου "κάπως" κι άλλο να τον εξασκείς κάθε μέρα.Αλλο το να έχεις μια αποψη γι'αυτό η εκείνο κι άλλο να τη βλέπεις σαν πραγματεία,σαν βίωμα & πεπατημένη,στα λόγια αυτού του συνομιλητή.Θες να αστειευτείς,να παραπονεθείς,να επικοινωνήσεις,να...να... ! Τόσα & τόσα,που στο...κυνηγητό της μέρας σου έλειψαν ! Ο συνομιλητής μου είναι εκεί ! Δε γλύφω,αλλά τόσα εχω πεί γι'αυτή την "ομάδα" στο στέκι.Τους αφιερώνω κι αυτό το πόστ !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιπόνννν εμένα με χαλαρώνει, με ξεκουράζει ξεφευγω λίγο απο τα καθημερινά προβλήματα. Απο την άλλη όμως ακούς γνώμες απο διαφορα άτομα, διαφορετικής ηλικίας, σκέψης κοινώς καμία σχέση με εμένα, μαθαίνεις πώς βλέπουν κάποιες καταστασεις κάποιοι άλλοι, βοηθάς όπως και σε βοηθούν σε διαφορους προβληματισμόυς ακόμα και στα πιο χαζά θέματα:) έτσι το βλέπω εγώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Υπήρξα μέλος,moderator,administrator σε πολλά forum.
Στο forum μπορείς να μιλήσεις με άτομα διαφορετικής ηλικίας και να ανταλλάξεις απόψεις είτε συμφωνείς είτε όχι.
Με αυτό κατά την προσωπική μου γνώμη σου βελτιώνει το τρόπο σκέψης και συνάμα γίνεσαι πιο καλύτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τελικά το μόνο όφελος από ένα φόρουμ είναι το συναίσθημα ότι δεν είσαι μόνος.
Και συμπληρώνω γιατί μου διέφυγε. Νιώθεις ότι δεν είσαι μόνος και ταυτόχρονα εμπλουτίζεις τις γνώσεις σου, περνώντας καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μου αρέσει να ξέρω οτι μπορώ να έχω κάτι μόνη μου, μια παρέα που θεωρώ συμάντική λόγο ήθους, κάνω τα πάντα με τον άντρα μου τα πάντα μαζί αλλα πιστέυω ότι αυτό που συμβένει εδώ το θέλω για μένα.
Θετικά.
Περνάω καλά-- έχω ανθρώπους που δεν θα με πειράξουν και άν γίνει κάτι δεν θα πονέσω όσο πονάω για φίδια που μου έκαναν κακό--μαθαίνω πράγματα--έγραψα μυθηστόρημα(λιγο μεν αλλα χωρίς το στέκι πάτος) όμως το τελείωσα , δημιούργησα, νοιώθω ότι το στέκι με προστατέυει απο κακούς χαρακτιρησμούς ξέρω ότι η άποψη μου θα ακουστεί, Και πάρα πολά άλλα. Χέρωμαι που είμαι εδώ πραγματικά:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν θα 'λεγα πως ωφελήθηκα με τους ατελείωτους καβγάδες που έχω ρίξει στη fora. Αντιθετα αποχαυνώνοθηκα ο ίδιος (αγκού), έχασα καμιά δεκαριά πόντους απο το ραδ-iq, μη πω και για το πως κοντεύω να γινω μαλλιας από το τράβηγμα. Όσο για τα φούμαρα περί "ανταλλαγής απόψεων με άτομα διαφορετικού περιβάλλοντος" θα πω πως οι περισσότεροι που καίγονται στο νετ ανήκουν στην ίδια πληθυσμιακή δεξαμενή (παγκοσμίως) και έχουν απελπιστικά όμοιες ιδέες.

Κατά τα άλλα, γνώρισα αξιόλογα άτομα σε ηλικίες που δεν περίμενα να υπάρχουν (ιφριτ με διαφορά), γνώρισα και μερικές καμμένες περιπτώσεις (για ποιο vrefos χτυπάει η καμπάνα), μα και άτομα που σέβομαι και εκτιμώ χωρίς να τους έχω ζυγίσει με το μάτι από κοντά (κε δαγκωτό).

Τέλος πάντων, πάω σε κάποιο τόπικ να μαλώσω. Μπάιζζζζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ο μόνος που ωφελήθηκε είναι ο ψυχολόγος μου, που έχει πλουτίσει από τότε που άρχισε ο Γιώργος να ποσταρει ακατάπαυστα!!!

ps. Αστειεύομαι βεβαίως βεβαίως :devil::devil::devil:



αχαχαχαχαχα!!!!!!!
παλιοπαιδο τι λεςςςςς!!!!!
ελα αυριο στο μιτινκ μπαι δε γουει!!!:P


εμενα με χαλαρωνει πολυ ενα φορουμ! περισσοτερα θα γραψω αλλη φορα που θα χω ρεντα :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Δεν θα 'λεγα πως ωφελήθηκα με τους ατελείωτους καβγάδες που έχω ρίξει στη fora. Αντιθετα αποχαυνώνοθηκα ο ίδιος (αγκού), έχασα καμιά δεκαριά πόντους απο το ραδ-iq, μη πω και για το πως κοντεύω να γινω μαλλιας από το τράβηγμα. Όσο για τα φούμαρα περί "ανταλλαγής απόψεων με άτομα διαφορετικού περιβάλλοντος" θα πω πως οι περισσότεροι που καίγονται στο νετ ανήκουν στην ίδια πληθυσμιακή δεξαμενή (παγκοσμίως) και έχουν απελπιστικά όμοιες ιδέες.

Κατά τα άλλα, γνώρισα αξιόλογα άτομα σε ηλικίες που δεν περίμενα να υπάρχουν (ιφριτ με διαφορά), γνώρισα και μερικές καμμένες περιπτώσεις (για ποιο vrefos χτυπάει η καμπάνα), μα και άτομα που σέβομαι και εκτιμώ χωρίς να τους έχω ζυγίσει με το μάτι από κοντά (κε δαγκωτό).

Τέλος πάντων, πάω σε κάποιο τόπικ να μαλώσω. Μπάιζζζζ.
:D :D "Είναι να το΄χει η κούτρα σου να καταβάζει ψείρες":P Αφού πας γυρεύοντας για φασαρίες φίλε μου.Οχι τώρα,γενικά μιλάω.Πάντως είναι σίγουρο οτι υπάρχουν άτομα που σε εκτιμούν & σ'αυτά πρόσθεσε κι εμένα !:)
Να σε ζημιώνει όμως ,να καυγαδίζεις,να "βγαίνεις" χαζός & να παραμένεις...:confused: :hmm: !!! Μπά ! Κάτι άλλο είναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δεν θα 'λεγα πως ωφελήθηκα με τους ατελείωτους καβγάδες που έχω ρίξει στη fora. Αντιθετα αποχαυνώνοθηκα ο ίδιος (αγκού), έχασα καμιά δεκαριά πόντους απο το ραδ-iq, μη πω και για το πως κοντεύω να γινω μαλλιας από το τράβηγμα. Όσο για τα φούμαρα περί "ανταλλαγής απόψεων με άτομα διαφορετικού περιβάλλοντος" θα πω πως οι περισσότεροι που καίγονται στο νετ ανήκουν στην ίδια πληθυσμιακή δεξαμενή (παγκοσμίως) και έχουν απελπιστικά όμοιες ιδέες.

Κατά τα άλλα, γνώρισα αξιόλογα άτομα σε ηλικίες που δεν περίμενα να υπάρχουν (ιφριτ με διαφορά), γνώρισα και μερικές καμμένες περιπτώσεις (για ποιο vrefos χτυπάει η καμπάνα), μα και άτομα που σέβομαι και εκτιμώ χωρίς να τους έχω ζυγίσει με το μάτι από κοντά (κε δαγκωτό).

Τέλος πάντων, πάω σε κάποιο τόπικ να μαλώσω. Μπάιζζζζ.
Στο bold έχεις απόλυτο δίκιο, συμφωνώ.
Α, και σ ευχαριστώ πολύ ρε μαν :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το στέκι αποτελεί το πρώτο ουσιαστικά φόρουμ που συμμετέχω ενεργά, το οποίο βρέθηκε στο δρόμο μου σε μια αρκετά δύσκολη φάση της ζωής μου και με έναν τρόπο περίεργο με έκανε να ξεχνιέμαι από το πρόβλημα, ενώ μέχρι και σήμερα μου κρατάει σημαντική συντροφιά. Οπότε, η συντροφιά είναι για μένα το μεγαλύτερο όφελος που νομίζω πως έχω κερδίσει από τη συμμετοχή μου σε κάποιο φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ένα forum σου δίνει τη αίσθηση της επαφής με άλλους ανθρώπους, σου επιτρέπει να συζητήσεις θέματα που πιθανόν στην πραγματική ζωή να μην έβρισκες συνομιλιτή. Επιπλέον όταν δεν την παίρνει κάποιος πολύ στα σοβαρά η συμμετοχή σε ένα forum μπορεί να σε χαλαρώσει και να αποτελέσει ένα μέσο ψυχαγωγιας. Καλύτερα να περάσει κάποιος την ώρα του σε forum παρά μπροστά στην tv. Στο forum είσαι και πομπός και δέκτης.
Τυχαίνει μερικές φορές και κάνεις και αξιόλογους φίλους με αυτό τον τρόπο.
Τέλος εξαιτίας της ανωνυμίας του Internet κάποιος μπορεί να πει αβίαστα την γνώμη του χωρίς να ανησυχεί για το αντίκτυπο που θα έχει στο κοινωνικό του σύνολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top