Σκύλος ή γάτα;

Σκύλος ή γάτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Σκύλος

    Ψήφοι: 144 64.9%
  • Γάτα

    Ψήφοι: 78 35.1%

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρε το Μένιο!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κουκλι το γατσούλι σου fandago! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παλιοτερα ελεγα γατες, αν και δεν ειχα ποτε ιδιαιτερες σχεσεις μαζι τους (κινκι :p), ουτε ειχα ποτε κατοικιδιο.. Τα σκυλια τα φοβομουν απο παντα, ειχαμε στη γειτονια καμια 30αρια αγριεμενα αδεσποτα και χεζομουν πανω μου.. Αλλα πλεον γνωρισα τον σκυλο της ζωης μου, ενα κουκλακι παιχνιδιαρικο τεεεελειο, και εκλεισα ως φιλοζωη. ΣΚΥΛΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Αχχ!! Σκυλάκι και μάλιστα όλα τα σκυλάκια τα αγαπώ. Από τα ίδια τα σκυλιά μου διδάχτηκα να σέβομαι όλες τις μορφές ζωής και διδάσκομαι ακόμα πώς να αγαπώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ρε το Μένιο!!! :D :D
Κουκλι το γατσούλι σου fandago! :inlove:
Να είστε και εσείς και αυτός καλά. :)
Έχει παχύνει βέβαια τελευταία, γιατί όλο κάθεται, αλλά αυτό τον κάνει ακόμα πιο άρχοντα! Γάτες και πάλι γάτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Όπως ίσως έχω ξαναπεί, αγαπώ όλα τα ζώα...,
αλλά λατρεύω όλα τα σκυλιά...!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship:

Είχα πολλές φορές και γάτες και μάλιστα κάποιες από αυτές,
ήταν εξαιρετικά πλάσματα...!!!!
Όμως τα σκυλιά είναι άλλο πράγμα...!!!!! :yes:

Κατά την γνώμη μου, δεν συγκρίνονται,
με κανένα άλλο πλάσμα στο κόσμο... :no:

Ιδιαίτερα, όποιος έχει ζήσει με κάποιο σκυλί,
οποιασδήποτε ράτσας κι΄αν είναι,
καθαρόαιμο ή ημίαιμο, μικρόσωμο ή μεγαλόσωμο
ήμερο ή άγριο, δεν έχει καμμιά σημασία...,
πάνω από πέντε συνεχόμενα χρόνια,
πιστεύω ότι μπορεί να καταλάβει ακριβώς τι εννοώ... ;)


Με δυο λόγια..., θα πω απλά, δεν υπάρχει άλλη, παρόμοια σχέση...:warn::warn::warn:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
σκυλο!!!με 1000!!!μια ζωη θυμαμαι να ειχα σκυλο σπιτι και δε μπορω να μη τα λατρευω!ειναι ολα αξιαγαπητα!!!και τωρα εχω ενα!!!βεβαια μερικες φορες ευχομαι να μην ημουν τοσο φιλοζωη γιατι στεναχωριεμαι με μερικα γεγονοτα που βλεπω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σκυλάκι, δεν ξέρω αλλα δεν αντέχω το τόσο νάζι απο τις γάτες, αν και μου αρέσουν δεν ειναι για μενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Σκυλάκι μάλλον.... Αλλά αυτό που μου αρέσει πολύ στις γάτες είναι η ανεξαρτησία τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Και τα δύο!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΓΟΥΦΦΦΦΦΦ!!!:clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σκύλος σκύλος σκύλος, με εκνευρίζουν λίγο οι γάτες γιατί ειναι ύπουλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Σκύλος φυσικά!!!!!! Και πιο συγκεκριμένα το πεκινουά μου...............!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εγώ στο σπίτι μου έχω 4 σκυλούνια δικά μου 1 αδεσποτάκι (που το χαρίζω) και 2 γάτες. Κάθε ζωάκι έχει την χάρη του νομίζω ότι όταν αγαπάς τα ζωάκια γενικότερα δέν μπορείς να ξεχωρίσεις. Οι γάτες είναι ανεξάρτητες δέν λερώνουν και τις στιγμές που εκείνες θέλουν σου χαρίζουν το ουρανό με τα άστρα. Τα σκυλιά πάλι εξαρτώνται απο σένα ότι και να τους κάνεις εκεί κολημένα να σε αγαπάνε, βρωμίζουν το σπίτι βέβαια αλλά οι στιγμές που σου προδφέρουν όταν εσύ το έχεις ανάγκη είναι μοναδικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Παρότι οι σκύλοι είναι πιο συμπαθητικοί θα προτιμίσω γάτα γιατί δεν θέλει πολύ φροντίδα...Και αυτοκαθαρίζεται αλλά και δεν χρειάζεται να τη βγάλεις έξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
εγώ στο σπίτι μου έχω 4 σκυλούνια δικά μου 1 αδεσποτάκι (που το χαρίζω) και 2 γάτες. Κάθε ζωάκι έχει την χάρη του νομίζω ότι όταν αγαπάς τα ζωάκια γενικότερα δέν μπορείς να ξεχωρίσεις. Οι γάτες είναι ανεξάρτητες δέν λερώνουν και τις στιγμές που εκείνες θέλουν σου χαρίζουν το ουρανό με τα άστρα. Τα σκυλιά πάλι εξαρτώνται απο σένα ότι και να τους κάνεις εκεί κολημένα να σε αγαπάνε, βρωμίζουν το σπίτι βέβαια αλλά οι στιγμές που σου προδφέρουν όταν εσύ το έχεις ανάγκη είναι μοναδικές.


Πώς μπορείς με τόσα ζώα σε ένα σπίτι; εγώ δεν θα είχα το θάρος και την υπευθηνότητα να το κάνω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εχω 4 σκυλια που ΛΑΤΡΕΥΩ, εχω ψυχωση με τα σκυλια, δεν παιζει να δω σκυλι και να μην του πιασω κουβεντα.
Οπου πιανω κουβεντα: οχι απλα το χαιδευω, καθομαι και παιζω και κανω διαφορες ερωτησεις οπως "που εισαι εσυ μωρε;" "τι φατσουνα ειναι αυτη που εχεις μωρε;" "χαδιαρικο ειναι μωρε;" "πειναει, να του παρω κονσερβουλα μωρε;" και διαφορες αλλες που τελειωνουν σε -μωρε. Απαντηση δεν εχω παρει μεχρι τωρα.
Ναι ειμαι εντελως ηλιθια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
σκυλο πολυ χαλαρα ...
συγκεκριμενα εκεινα εκει τα κουταβακια απο την διαφημιση του kleenex capitone... για οσους θυμουνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γάτα!!!! Επειδή τον σκύλο τον μαθαίνεις να σε αγαπάει. Ενώ τα γατιά ή θα σε αγαπήσουν ή όχι. Επειδή έχω ήδη ένα γάτο :):). Επείδή δεν μπορεί να συγκριθεί ένας αίλουρος με ένα ατσούμπαλο σκυλάκο.

Υ.Γ. Μου αράσουν και τα σκυλάκια... Αλλά δεν μπορώ να έχω τώρα ένα από την στιγμή που μένω σε διαμέρισμα:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Γατα βεβαια!Ειναι φασαριοζικα τα σκυλια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top