Τι τηλεόραση έχετε;

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Εμεις εχουμε εδω και ενα χρονο μια Sharp 32 ιντσων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
στο καθιστικο εχουμε μια sony bravia 46 ιντσων,στο σαλονι μια amsung 2 ιντσων και στο υπνοδωματιο μια που δεν ξερω τι μαρκα ειναι (xixi),26 ιντσων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Μια προπολεμική!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Samsung led 8000 40 ιντσων τωρα την πηρα και την χαιρομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
LG 60PS7000 Plasma TV 60'' στο σαλονι αυτη ειναι το πατερα μου για να βλεπει ποδοσφαιρο με τους φιλους του...

sony KDL-22E5300K LCD TV 22'' στο Δωματιο μου...

sony KDL-32W5500K LCD TV 32'' στο Δωματιο των γονιων μου


Αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απορίας άξιον βέβαια το πως χαίρεται το ποδόσφαιρο σε τόσο μεγάλη οθόνη με την σκατά ποιότητα (και non-widescreen πάντα) που εκπέμπουν τα ελληνικά κανάλια (ακόμα και η nova).
Μόνο για blu-ray είναι αυτές imo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Απορίας άξιον βέβαια το πως χαίρεται το ποδόσφαιρο σε τόσο μεγάλη οθόνη με την σκατά ποιότητα (και non-widescreen πάντα) που εκπέμπουν τα ελληνικά κανάλια (ακόμα και η nova).
Μόνο για blu-ray είναι αυτές imo.

Ελα μου ντε...
Οπως και ειπες μονο για blu-ray ειναι και γι'αυτο οταν βλεπουμε ταινιες βλεπουμε σε αυτην με blu-ray φυσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλα να μην μιλησουμε για Νova.
60 euro συνδρομη και απο ποιοτητα εικόνας μάπα.
Εμεις έχουμε μια παλια 32αρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τώρα μια 14άρα αλλά σε μερικές μέρες αυτήν
(για το δωμάτιό μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Απορίας άξιον βέβαια το πως χαίρεται το ποδόσφαιρο σε τόσο μεγάλη οθόνη με την σκατά ποιότητα (και non-widescreen πάντα) που εκπέμπουν τα ελληνικά κανάλια (ακόμα και η nova).
Μόνο για blu-ray είναι αυτές imo.

Η Nova έχει χειρότερη ποιότητα εικόνας από ότι παράγει η κλασσική κεραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
στο καθιστικο εχουμε μια sony bravia 46 ιντσων,στο σαλονι μια amsung 2 ιντσων και στο υπνοδωματιο μια που δεν ξερω τι μαρκα ειναι (xixi),26 ιντσων
Δηλαδή στο σαλόνι είστε κομπλέ ε;Έχει και blu-ray η διάρα;:D
-----------------------------------------
Ρε παιδιά για την Νόβα έχετε απόλυτο δίκιο...τι σκατά ποιότητα είναι αυτή;Δεν αξίζει!Μάπα εντελώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Στο φοιτητικό έχω την υπέρτατη Conti CRT 15''. Όχι πως βλέπω τηλεόραση αλλά για να βρίσκεται. Όταν χτυπήσω το ps3, επιβάλλεται μία 32αρα ή 42αρα full hd LG για full gaming experience! Τώρα στο πατρικό έχουμε σε κάθε δωμάτιο κάτι 3 παμπάλαιες-αντίκες(μάρκας sony, saba, conti) CRT 15'', μία 32αρα LG στο σαλόνι και μία 30αρα(?) CRT στην κουζίνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Στο φοιτητικό έχω την υπέρτατη Conti CRT 15''. Όχι πως βλέπω τηλεόραση αλλά για να βρίσκεται. Όταν χτυπήσω το ps3, επιβάλλεται μία 32αρα ή 42αρα full hd LG για full gaming experience! Τώρα στο πατρικό έχουμε σε κάθε δωμάτιο κάτι 3 παμπάλαιες-αντίκες(μάρκας sony, saba, conti) CRT 15'', μία 32αρα LG στο σαλόνι και μία 30αρα(?) CRT στην κουζίνα.
Μα καλά 32/42 τι θα την κάνεις;Μία 24άρα ή 26άρα δεν σου κάνει;Και καλά πες 32 οκ...42άρα?:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μα καλά 32/42 τι θα την κάνεις;Μία 24άρα ή 26άρα δεν σου κάνει;Και καλά πες 32 οκ...42άρα?:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Μωρε 24'' είναι του pc :P... Ντάξει 42άρα και γω δύσκολο το βλέπω να παίρνω γιατί full hd ξεφεύγει η τιμή αλλά η 32άρα είναι must.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Έχω μια 42'' Sony
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αν μιλάς για Sony Bravia Full HD, αυτη στα κεντρικά της Sony Europe στο Βερολίνο πριν μια βδομάδα που ήμουν έκανε 600 ευρώ, εδώ δεν καταλαβαίνω πόσο μαλάκες σας έχουν βρει και σας τη δίνουνε με κάτι 1500αρια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
πλασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
κι εγώ πλάσματος έχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Μια Samsung 42" για να συνοδεύει το ps3 και πολλές "παλιές" διαφόρων μεγεθών :p.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top