LG KC910 vs LG KM900

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Θέλω να πάω να πάρω ένα κινητό αφής και είμαι ανάμεσα στο LG ARENA KM900 και στο LG KC910..Πιό είναι καλύτερο και γιατί? Εσείες πιό μου προτείνετε απο αυτά?

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Κανεις?? :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Δεν ξέρω για το KC910 πάντως το ARENA για τα λεφτά του είναι τοπ επιλογή. Δύσκολα θα βρεις καλύτερο για 300 ευρώ (τόσο νομίζω κάνει, σωστά;). Το είχα και το έχασα στο αστικό :P... αχχ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Αφής??Έχω ακούσει ότι χαλάνε εύκολα :P
Θα τα δω και θα σου πω Αντρέα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Για μένα και τα 2 είναι άχρηστα κινητά... μπορεί από χαρακτηριστικά να είναι καλά αλλά έχουν κλειστό λειτουργικό. Με 300 ευρώ βρίσκεις αρκετά smartphones θα σου προτέινω
π.χ. στο arena δεν μπορείς με το ελληνικό firmware να εκμευαλευτείς το radio receiver και να βλέπεις youtube μέσω wifi ενώ για το gps Θα μπορείς να βάλεις μόνο java εφαρμογές.

LG GM750 300ευρώ

HTC CRUISE 2 300ευρώ

HTC TOUCH 2....350ευρώ

S.E. X1 (παλιό αλλά καλό) 300ευρω

όλα είναι αφής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Για μένα και τα 2 είναι άχρηστα κινητά... μπορεί από χαρακτηριστικά να είναι καλά αλλά έχουν κλειστό λειτουργικό. Με 300 ευρώ βρίσκεις αρκετά smartphones θα σου προτέινω
π.χ. στο arena δεν μπορείς με το ελληνικό firmware να εκμευαλευτείς το radio receiver και να βλέπεις youtube μέσω wifi ενώ για το gps Θα μπορείς να βάλεις μόνο java εφαρμογές.

LG GM750 300ευρώ

HTC CRUISE 2 300ευρώ

HTC TOUCH 2....350ευρώ

S.E. X1 (παλιό αλλά καλό) 300ευρω

όλα είναι αφής

Δεν τα έπιασα όλα όσα είπες :P Τί είναι firmware?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Είναι οι διαφορετικές εκδόσεις λογισμικού που χρησιμοποιούνται στο κινητό (π.χ. άλλη έκδοση η γερμανία αλλη η Ελλάδα) -rom-

Όπως ξέρω το ελληνικό arena km900 δεν αναγνωρίζει radio receiver όπως και ότι δε μπορεί να παιξει η συσκευή youtube video από to wifi αλλά τα παίζει μόνο μέσω wap.

Aν περάσεις την γερμανική rom ενεργοποιούνται αυτές οι δυνατότητες

επίσης υπάρχουν και πειραγμένες ελληνικές εκδόσεις που σου ξεκλειδώνουν τις δυνατότητες του Km900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top