Πρόβλημα με αρχείο

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Παιδιά έκανα βλακεία..:worry:
Υπάρχει στον σκληρο μου ένας φάκελος ονόματι "7fb1ef28bd70d330f3ac7a031fd46aa6" που έχει δημιουργηθεί μόνος του..
Από τα Windows προφανώς..Ε που λέτε πριν επειδή χρησιμοποιούσα το Laptop και μπερδευτηκα χωρίς ποντίκι αντι να ανοίξω ένα αρχείο το μετακίνησα μέσα σε αυτο το φάκελο..Και από την στιγμή που έγινε αυτό δεν μπορώ ούτε να μετακινήσω ούτε να το ανοίξω το αρχείο μου..Μου βγάζει συνεχώς access denied.
Τι συμβαίνει:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όντως είναι από τα windows αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού ... Νομίζω από το system restore
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
To θέμα είνα πώς θα επανακτήσω τον φακελο μου..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top