Είναι ηθικά σωστό το τρίτο πρόσωπο σε ένα ερωτικό τρίγωνο να ενημερώσει τον απατημένο

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Το ακόλουθο περιστατικό συνέβη σε κολλητό φίλο κολλητού μου φίλου. :P

Ο Γιώργος (25) λοιπόν δούλευε σε ξενοδοχιακή μονάδα νησιού με μεγάλο τουρισμό. Στο ίδιο ξενοδοχείο δούλευε και μια παντρεμένη κοπέλα η Νάντια (30-35) (Δε ξέρω το πραγμ. όνομά της απλά την ονομάζω έτσι για να μην είναι ένα απρόσωπο άτομο στην ιστορία) ως προισταμένη του Γιώργου, στη καφετέρια του ξενοδοχίου. Ο Γιώργος ήταν ελεύθερος εκείνο το καιρό.

Γρήγορα η Νάντια την έπεσε στο Γιώργο και αυτό είχε ως αποτέλεσμα να καταλήξουν στο κρεβάτι για μια και μοναδική φορά. Στη συνέχεια η Νάντια είπε όχι άλλο ότι ήταν να γίνει έγινε τέρμα. Στη συνέχεια τον Γιώργο άρχισαν να τον "τρώνε" σκέψεις αρνητικές που φόρεσε κέρατο στο σύντροφο της Νάντιας. Δεν τον ήξερε προσωπικά παρά τον είχε δεί μια-δυο φορές στο ξενοδοχείο όταν είχε περάσει να δεί τη γυναίκα του. (Δεν ξέρω αν είχαν παιδιά μαζί) Παρόλα αυτά σκεφτόταν "Θα σου άρεσε εσένα αυτό να στο κάνει η γυναίκα σου;" ;)

Γρήγορα μίλησε με τον κολλητό του Δημήτρη για τις σκέψεις που έκανε. Ποιές ήταν αυτές οι σκέψεις; Να ΠΕΙ ότι έγινε στον άντρα της Νάντιας. Για μέρες τον βασάνιζε η σκέψη και το συνομίλησε το θέμα με τον κολλητό του (και μου) που τον συμβούλεψε να μην το κάνει γιατί μπορούσε να μπλέξει σε άσχημες καταστάσεις. (Τί θα έλεγε αν ο άλλος τον ρωτούσε "καλά αυτή στην έπεσε γιατί είναι πουτ... Εσύ γιατί ενέδωσες αφού ήξερες ότι ήταν παντρεμένη; Και γιατί έρχεσαι τώρα κατόπιν εορτής;) Παρόλα αυτά ο Γιώργος λυπόταν τον (κερατομένο) σύντροφο και φανταζόταν τον εαυτό του στη θέση του. Δεν θα ήθελε να μάθει για το ποιόν της συντρόφου του; Να του ανοίξει κάποιος τα μάτια ακόμα και αν αυτός ο κάποιος ήταν ο εραστής της μιας βραδιάς της γυναίκας του; Τελικά ΔΕΝ είπε τίποτα. Ο Δημήτρης τον έπεισε να το αποσιωπήσει πρίν γίνει αυτός η αιτία να διαλυθεί ένας γάμος.

Και έρχομαι τώρα σε εσάς. Πιστεύετε ότι καλά έπραξε ο Γιώργος και το αποσιώπησε ή όχι; :hmm: Τί θα κάνατε εσείς στη θέση του; Θα ανοίγατε τυα μάτια στον κερατωμένο σύντροφο; (γιατί αν το κανε μια φορα η γυναίκα του, ποιός μας λέει ότι δεν θα το ξανάκανε ή ότι δεν το είχε κάνει στο παρελθόν πάλι;) Θα φοβόσασταν την αντίδραση του κερατωμένου αν του το λέγατε; ή παρόλα αυτά θα του το λέγατε ως άντρας που ανοίγει τα μάτια άλλου άντρα; Περιμένω απόψεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Καλά, δεν φτάνει που πήγε με τη γυναίκα του, ήθελε να του το πει κιόλας?:blink:
Δηλαδή αν του έλεγε "Είσαι κερατάς" θα αισθανόταν καλύτερα ο Γιώργος?
Λοιπόν δύο πράγματα έχω να πω στον γνωστό σου:
1) Να μην μπλεχτεί άλλο ανάμεσα στο ζευγάρι, να τους αφήσει να τα βρούν μόνοι τους.
2) Στο μέλλον να προσέχει πού βάζει το πουλάκι του, αν δεν αντέχει τις τύψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Tώρα αυτό είνια δίλημαααα....................????:wall:

Σιγά μην έπρεπε να το πεί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι πρεπει να το πει ο φιλος σου - σαν κερατας και εγω που ειμαι ενιωσα μια νακουφηση οταν μου το ειπαν οτι με κερατωνε η γυναικα μου. το δυσκολο ειναι εαν εχουν παιδια, εκει μπλεκονται τα πραγματα αγρια, αλλα εαν ο φιλος που κερατωθηκε εχει καθαρο μυαλο και την αγαπαει ισως να βρουν λυση.

ο φιλος σου φταιει και δεν φταιει σε αυτην την περιπτωση, σφαλμα του που δεν κρατησε το φερμουαρ του κλειστο, αλλα απο την αλλη πλευρα ελευθερος που ηταν ειχε αναγκες το παλικαρι και αυτες οι αναγκες πρεπει να καλυφθουν.

η "Ναντια" απο την αλλη μπορει να την εχει "κανει την λαδια αυτη" πολυ και να ειναι στον χαρακτηρα της να τα κανει αυτα.

ο φιλος σου πρεπει να το πει, αλλα πρωτα να ενημερωσει την "Ναντια" οτι θα το πει μπας και βαλει λιγο μυαλο η κοπελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Έχει δίκιο η Palladin;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bonbonaki

Νεοφερμένος

Η bonbonaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά,σιγά μην το έλεγε!Αν πρέπει να το δει από την ηθική πλευρά το θέμα,ας το έβλεπε πριν πάει με την γυναίκα του άλλου.Αφού έγινε το κακό,ποιό το νόημα να το πει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο φίλος σου είναι πολύ εγωιστής. Απο τη μία, πήγε με τη Νάντια, παρ'ότι ηξερε οτι ήταν παντρεμένη για να ικανοποιήσει τις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ επιθυμίες, και τώρα για να σβήσει τις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ τύψεις, θέλει να το πει στον άντρα της. Ας μην έχει αυταπάτες ο φίλος σου. Ούτε για τη Νάντια νοιάζεται, ούτε για τον άντρα της και την δήθεν "αντρική αλληλεγγύη" (μη χε..). Το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι να αισθάνεται αυτός καλύτερα, με όποιο κόστος. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
το γεγονός ότι η Νάντια πήγε μαζί του μία φορά δεν πάει να πει κάτι. μπορεί να μάλωσε με τον δικό της, να μην ήταν καλά ψυχολογικά και διάφορα άλλα. τον αγαπά τον άντρα της. μην ξεχνάς ότι πήγε μόνο μία φορά μαζί του. του το έκοψε μετά μαχαίρι για όποια συνέχεια. γιατί να τους χαλάσει το γάμο. αφού περνάνε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μόνο για να καθησυχάσει τις τύψεις του θα το έκανε ο τύπος και γι' αυτό ακριβώς δεν είχε καμία δουλειά να μιλήσει! Δεν την δικαιολογώ, αλλά θεωρώ πως τέτοιες αποκαλύψεις είναι καθαρά και μόνο εγωιστικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Συγγνώμη..Αλλα εσύ zanin για τους λόγους που προανέφερες θα δικαιολογούσες το κέρατο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ναι τον αγαπα τον αντρα της, αλλά δεν έγινε σε μια άσχετη μέρα, υπήρχε παιχνίδι από πριν απ ότι κατάλαβα.

Και το ότι έγινε μία φορά δεν λέει κάτι. Αν αυτή η μία φορά γίνεται μια δυό φορές το μήνα με διαφορετικούς, τότε δε φταίει η στιγμή.

Εγώ πιστεύω πως είναι λάθος να πάει να το πει τώρα. Δεν ξες τι προβλήματα μπορεί να τους δημιουργήσει ή τί μπορεί και ο άντρας της να κάνει. Μπορεί να της έχει παθολογική ζήλεια και να του κάνει κακό, ή να γκομενίζει κ αυτός. Χίλια δυο. Οπότε ας το αφήσει καλύτερα.
Αν δεν ήθελε να έχει τύψεις να μην το έκανε. Αλλά απ' ό,τι κατάλαβα θα ήταν η πρώτη φορά που το έκανε για να νοιώθει έτσι.
Αυτό που 8α σου έλεγα να του συμβουλέψεις είναι να μην το ξανακάνει, αφού τον έκανε να νοιώσει τόσο άσχημα. Αν θέλει να εξιλεωθεί με κάποιον τρόπο, ας είναι σωστός απ δώ και πέρα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μόνο για να καθησυχάσει τις τύψεις του θα το έκανε ο τύπος και γι' αυτό ακριβώς δεν είχε καμία δουλειά να μιλήσει! Δεν την δικαιολογώ, αλλά θεωρώ πως τέτοιες αποκαλύψεις είναι καθαρά και μόνο εγωιστικές.
Ακριβώς η άποψη μου. ;) :clapup:
Συγγνώμη..Αλλα εσύ zanin για τους λόγους που προανέφερες θα δικαιολογούσες το κέρατο?
Εγώ πάντως πιθανότατα ναι.
Ναι τον αγαπα τον αντρα της, αλλά δεν έγινε σε μια άσχετη μέρα, υπήρχε παιχνίδι από πριν απ ότι κατάλαβα.

Το παιχνιδι δεν λέει κάτι (τουλάχιστον με την έννοια του φλέρτ). Κι εγώ μερικές φορές ψιλοφλερτάρω με κάποιον που μου αρέσει, χωρίς να μου περνάει απο το μυαλό να απατήσω το φίλο μου και ενώ είμαι πολύ ερωτευμένη μαζί του. Τώρα, αν η κατάσταση καμιά φορά συμβεί και ξεφύγει (χτύπα ξύλο), θα ήθελα να με καταλάβει, όπως θα τον καταλάβαινα κι εγώ σε ανάλογη περίπτωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι, αν το ελεγε θα γινοταν τρελα ηθικος!
Αν ειχε τετοια διλημματα του (_)_) να τα σκεφτοταν πριν γινει το πανηγυρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τί θα κάνατε εσείς στη θέση του; Θα ανοίγατε τυα μάτια στον κερατωμένο σύντροφο; (γιατί αν το κανε μια φορα η γυναίκα του, ποιός μας λέει ότι δεν θα το ξανάκανε ή ότι δεν το είχε κάνει στο παρελθόν πάλι;) Θα φοβόσασταν την αντίδραση του κερατωμένου αν του το λέγατε; ή παρόλα αυτά θα του το λέγατε ως άντρας που ανοίγει τα μάτια άλλου άντρα; Περιμένω απόψεις. :)

Δεν ξέρω αν πρέπει να εκνευριστώ ή να γελάσω με την συμπεριφορά του φίλου σου:hmm:
Τρομερά παιδιάστικη κι ανώριμη συμπεριφορά, πρώτα πηγαίνει με την κυρία και μετά κάνει κριτική στην ηθική της και στον γάμο της.
Αν ήθελε να το παίζει άντρας ας φρόντιζε εξαρχής να μην πήγαινε με την παντρεμένη, όχι κατόπιν εορτής να θέλει να μιλήσει σαν άντρας με άντρα με τον σύζυγο:mad:
Και να του πει τι;Πήδ@ξα την γυναίκα σου και πολύ φοβάμαι ότι στα φοράει τακτικά;Κι ο άλλος τι πρέπει να κάνει να τον πλακώσει ή να τον ευχαριστήσει;
Μην τρελαθούμε ακόμα και με λόχους να πηγαίνει η κυρία αυτός δεν έχει καμμία μα καμμία δουλειά να μιλήσει στον άντρα της, δεν είναι ούτε φίλοι ούτε γνωστοί ούτε τίποτα.
Δεν μπορούμε στα καλά καθούμενα όλοι να ανακατευόμαστε εκεί που δεν μας σπέρνουν, ειδικά όταν πρωτιστως έχουμε κάνει την λαδιά μας:mad:
Κι αυτά περί ηθικής κλπ στην συγκεκριμένη περίπτωση τα ακούω βερεσέ, όσο ευθύνη έχει εκείνη έχει κι αυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ο φίλος σου είναι πολύ εγωιστής. Απο τη μία, πήγε με τη Νάντια, παρ'ότι ηξερε οτι ήταν παντρεμένη για να ικανοποιήσει τις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ επιθυμίες, και τώρα για να σβήσει τις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ τύψεις, θέλει να το πει στον άντρα της. Ας μην έχει αυταπάτες ο φίλος σου. Ούτε για τη Νάντια νοιάζεται, ούτε για τον άντρα της και την δήθεν "αντρική αλληλεγγύη" (μη χε..). Το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι να αισθάνεται αυτός καλύτερα, με όποιο κόστος. :down:



+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Συγγνώμη..Αλλα εσύ zanin για τους λόγους που προανέφερες θα δικαιολογούσες το κέρατο?
|επειδη δεν ξερουμε ποια είναι η σχέση της με τον σύζυγο της και πως της συμπεριφέρεται εκείνος, τι προβλήματα μπορεί να έχει αυτή ή ακόμα αν ήταν μία στιγμή αδυναμίας ναι μπορεί να το δικαιολογούσα. δεν ξέρω τι γίνεται, οπότε δεν μπορώ να πω κάτι. όμως αυτή δεν ήθελε να το συνεχίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καμιά δουλειά δεν είχε να πει κάτι στον σύζυγό της.

Από την άλλη, παρατηρώ μια επιθετικότητα και ένα στυλ "αν ήταν άντρας να μην π***γε την παντρεμένη". Εγώ σε αυτό διαφωνώ κάθετα. Αυτός είναι ελεύθερος, μπορεί να κάνει ότι θέλει με όποια θέλει αν του το επιτρέπει αυτή. Όταν κάποιος απατάει τον σύντροφό του η ευθύνη είναι δικιά του, ο ίδιος βλάπτει τον άνθρωπό του κι όχι το τρίτο πρόσωπο που ούτε τον ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για μένα πιστεύω κάποια πράγματα πρέπει να τα παίρνουμε "στον τάφο", όπως λέμε. Όπως πουχου πολύ εμπιστευτικά λόγια που μας εμπιστεύτηκε κάποιο πρόσωπο. Τώρα τι γίνεται εδώ: ο Γιώργης έκανε ένα "λάθος" (ορμές είναι αυτές, τι να κάνουμε;) και θέλει να το πει στον φίλο της "Νάντιας".

Θα συμφωνήσω και εγώ στο ότι ήθελε να το κάνει για να του φύγουν οι... τύψεις. Ό,τι έγινε, έγινε τώρα. Σίγουρα όλοι μας έχουμε κάνει κάποια λάθη για τα οποία έχουμε πραγματικά μετανοιώσει. Το ερώτημα είναι: εφόσον έχεις μετανοιώσει, πρέπει να πεις στον άλλον ότι "κοίτα έκανα το και το"; Για μένα μόνο θα τον στεναχωρήσεις τον άλλον. Αν θέλεις πραγματικά να επανορθώσεις [για τον εαυτό σου, για τον άλλον, γενικά να επανορθώσεις], να φροντίσεις να μην πέσεις σε παρόμοια λάθη. Κάποια πράγματα κατ' εμέ πρέπει να μένουν μεταξύ ενός ή δύο ατόμων. Όσον αφορά τις τύψεις... να κοιτάξουν να μην υποπέσουν ξανά στο ίδιο λάθος. :)




Βγήκα λίγο offtopic ή μου φαίνεται; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Από την άλλη, παρατηρώ μια επιθετικότητα και ένα στυλ "αν ήταν άντρας να μην π***γε την παντρεμένη". Εγώ σε αυτό διαφωνώ κάθετα. Αυτός είναι ελεύθερος, μπορεί να κάνει ότι θέλει με όποια θέλει αν του το επιτρέπει αυτή. Όταν κάποιος απατάει τον σύντροφό του η ευθύνη είναι δικιά του, ο ίδιος βλάπτει τον άνθρωπό του κι όχι το τρίτο πρόσωπο που ούτε τον ξέρει.

Αυτος ειναι ελευθερος, μπορει να πηδαει ο,τι θελει, αλλα τα διλημματα "να το πω στον αντρα της για να ξερει με ποια εχει μπλεξει" μετα ειναι ολιγον τι γελοια!
Αν η ηθικη του δεν του επιτρεπει μια παντρεμενη να κανει σεξακια με αλλους, ας φροντιζε να μη γινει "αλλος".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχω διαβασει της αλλες απαντισης, μονο το αρχικο μνμ
Εγω πιστευω οτι ο κερατας πρεπει να το μαθει. Ιδικα αν δεν υπαρχουν παιδια πρεπει να το μαθει για να φυγει και να βρει μια κοπελα που να του αξιζει και οχι μια που παει με αλλους (γιατι για να παει με τον Γιωργο και μετα αν μην θελει τπτ παραπερα σιγουρα παει και με αλλους). Τωρα αν υπαρχουν παιδια περιπλεκετε μεν το θεμα αλλα και παλι πρεπει να το ξερει. Αλλωστε πιστευω πως το εχουμε παρει πολυ "πατριοτικα" το θεμα οικογενια. Και εγω παιδι χωρισμενων γωνιων ειμαι και χαιρομαι για αυτο...
Απο εκει και περα
Οσο στο ερωτιμα του τι θα εκανα εγω στην θεση του, θα ηθελα να παω να του το πω αλλα δεν ξερω αν θα ειχα τα κοτσια. Και δεν ξερω τι επιπτωσεις μπορει να εχει αυτο στην δουλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top