Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε Viki μου, το έχεις και στην υπογραφή σου: ντομάτα!! Κοινώς πολλά λαχανικά, να χορταίνεις, και συμπληρωματικά "πρωτεινουλα", λαδάκι και κάτι αμυλώδες! Μην τρελαθείς, κανεις δεν αντέχει καιρό χωρίς σοκολάτα, so... bres την ισορροπία!!! :clapup:

Evouli... όπως λέω, είχα πάρει κάμποσα κιλά...
Και ναι, τελικά, και μπροστά σου να μην την έχεις τι σοκολάτα... κολάζεσαι!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:'( κι εγω θελω να χασω τα κιλα μου....κλαψ...πρεπει να το παρω αποφαση αλλα ....βοηθηστε ρε παιδια....εμψυχωση θελω...κλαψ


ξεκίνησα σήμερα...
πάμε παρέα? ;)

θέλω να χάσω 15 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έκανα υπολογισμό Δείκτη Μάζας Σώματος σε ένα site και με έβγαλε 24-κανονικός. Αλλά μάλλον είμαι στα όρια. Δεν αγχώνομαι, επειδή εδώ τρώω υγιεινά και χάνω αργά μερικά κιλάκια. Άλλωστε δεν θα ήθελα να πέσω κάτω από 60 κιλά επειδή μου αρέσουν οι καμπύλες. Αλλά αγχώνομαι πως μόλις κατέβω Αθήνα θα μασαμπουκιάσω ΧΟΝΤΡΑ. Επίσης θα ήθελα να μου πέιτε τι ασκήσεις να κάνω για να σφίξω μπράτσα, κοιλιακούς, στήθος (υπόψην εκεί έχω πλούσια τα ελέη και προβληματίζομαι:| ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Και ναι, τελικά, και μπροστά σου να μην την έχεις τι σοκολάτα... κολάζεσαι!! :D

πεστα, πεστααααααααααααααααααααα... :redface: :) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν το θέμα διατροφολόγος είναι πολύ σημαντικό ρε παιδιά....

να αυτο που λέτε με τη σοκολάτα....


είπα στην δικιά μου ότι έχω ψύχωση με τις σοκολάτες και μου έχει μια μικρή σοκολάτα στο 15θήμερο....
απο τη στιγμή που έπαψε η σοκολάτα να ειναι απαγορευμένο είδος, βγήκε απ το μυαλό μου σαν εμμονή....

ΞΕΡΩ ότι θα έρθει η μέρα μου που θα τη φάω και είμαι οκ και τυπικη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω με την διαιτολόγο μου τρώω 3 φορές την εβδομάδα μερέντα και μια φορά την εβδομάδα ένα γλυκό:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ρε παιδιά με έχει πιάσει τέτοια πείνα αυτές τι μέρες... :( κλαψ και έχω φάει και παραπάνω :/:
Τι έχω πάθει δεν ξέρω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εμένα να δεις, Αδέσποτό μου...

Περιμένεις περίοδο; Είσαι κουρασμένη, κακοκοιμισμένη...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όχι όχι και πάλι όχι....
Αυτό είναι το περίεργο.
Αλλά ίσως να μου βγήκε όλη η κούραση και η αυπνία της περασμένης εβδομάδας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kαλα δεν ειναι και τιποτα το τραγικο-αξιοπεριεργο να σε πιασει παραπανω πεινα-ορεξη για φαγητο καμια φορα.
Ουτε αναγκαστικα πρεπει να οφειλεται σε κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγω με την διαιτολόγο μου τρώω 3 φορές την εβδομάδα μερέντα και μια φορά την εβδομάδα ένα γλυκό:clapup::clapup::clapup:

:blink: εεεεε..?? εγώ με τη δική μου,τη σοκολάτα ούτε στο περίπτερο δεν κάνει να την βλέπω και για γλυκό,δεν το συζητάω καν.. :mad:

μήπως παίζει όμως ρόλο το πόσα κιλά θες να χάσεις..? πόσα θες περίπου μπανίνο μου..? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπορεί να σου βγήκε, αδέσποτο...
κι εμένα η αϋπνία μου φταίει, μάλλον, κι ας χλαπακιάζω από την Παρασκευή ανελέητα...

Μπουρμπουλήθρα, εξαρτάται και από το πρόγραμμα, όχι μόνο τα κιλά...
Ξέρα κι άλλες περιπτώσεις, όπου δίνει ο διαιτολόγος σοκολάτα. Ένας που ήξερα, μάλιστα, μου έλεγε ότι σαφώς και δεν είναι το ιδανικό, αλλά και αυτού του αρέσει η πρόκληση, του να την εντάξει στο πρόγραμμα, και από την άλλη είναι και πιο ρεαλιστικό, να έχεις μία διατροφή με γλυκάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

Μπουρμπουλήθρα, εξαρτάται και από το πρόγραμμα, όχι μόνο τα κιλά...
Ξέρα κι άλλες περιπτώσεις, όπου δίνει ο διαιτολόγος σοκολάτα. Ένας που ήξερα, μάλιστα, μου έλεγε ότι σαφώς και δεν είναι το ιδανικό, αλλά και αυτού του αρέσει η πρόκληση, του να την εντάξει στο πρόγραμμα, και από την άλλη είναι και πιο ρεαλιστικό, να έχεις μία διατροφή με γλυκάκια...

Συμφωνώ απόλυτα..είναι πολύ καλύτερα να υπάρχουν τα πάντα στην διατροφή μας,αλλά περιορισμένα σε ποσότητες,απ'το να στερούμαστε πράγματα..ααα,συγχίστηκα τώρα..αύριο που θα πάω,θα της πω να μου βάλει σοκολατίτσα κι εμένααα... :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ειδικα αν εχουμε αδυναμια σε κατι, ειναι εγκλημα για τη διαιτα να το αποκλεισουμε απο τη διατροφη μας!

Απορια: Βλεπω στο Τι φαγατε για μεσημεριανο? πολλες κοπελες να λενε 2 φρουτα π.χ. η κατι τετοιο. Αυτο σας το εχει πει διαιτολογος να το κανετε? Γιατι μου φαινεται υπερβολικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ειδικα αν εχουμε αδυναμια σε κατι, ειναι εγκλημα για τη διαιτα να το αποκλεισουμε απο τη διατροφη μας!

Απορια: Βλεπω στο Τι φαγατε για μεσημεριανο? πολλες κοπελες να λενε 2 φρουτα π.χ. η κατι τετοιο. Αυτο σας το εχει πει διαιτολογος να το κανετε? Γιατι μου φαινεται υπερβολικο!

Ναι, ρε παιδιά... τα βλέπω κι εγώ κι ανατριχιάζω...
Για πείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να σου πω για μένα...
επειδή θέλω να τρωω το κυρίως γεύμα μου στο σπίτι μαζί με τον άντρα μου και να είναι και κανονικά μαγειρεμένο φαγητό για να τρωει και αυτός, μου έχει ένα αρκετά ελαφρύ γεύμα σαν μεσημεριανό....
αντί να φάω το βράδυ ένα γιαουρτάκι κι ένα φρούτο ή μια σαλάτα, την τρωω το μεσημέρι και το βράδυ γύρω στις 8-9 το γεύμα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, λογικό έτσι...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Λοιπον αρκετα εφαγα!!

Ξεκιναω παλι διαιτα γιατι καταφερα και πηρα (δεν σας λεω ποσα) κιλα.

Θα κοιταξω να ξαναγραφτω και γυμναστηριο πολυ πολυ συντομα. Ισως σημερα κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Θέλω να αδυνατήσω! ._ (τελεία και παύλα!!!) Είμαι 1,57 και 59 κιλά....με κιλίτσα που πρέπει να φύγει!!!! Πιστεύω πως αν πάω 52 θα νιώθω καλά... Δεν αξίζει όμως να πάω διαιτολόγο για τόσο λίγα κιλά! Άρα οτι κάνω μόνη μου...

Δεν μπορώ όμως! Αέρα καταπίνω και παίρνω κιλό!! Τέλος, απο σήμερα δίαιτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


εεεεεε...ανέφερα μήπως οτι είμαι chocoholic?????:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχχχ, δε βοηθάει η σοκολάτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top