Περίεργα σκηνικά από καταστήματα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όπως ίσως ξέρετε απο το θέμα που είχα ανοίξει, είχα δώσει στο Nokia Shop στο Μαρούσι τα δύο κινητά μου, παλιό (7610) και νέο (Ε50) για να μεταφέρει τα μηνύματα απο το παλιό στο νέο. Τα μηνύματα αυτά ήταν πολύ σημαντικά για μένα, μιας και είχα κρατήσει απο όλη την πορεία της σχέσης μου, ακόμα και απο τις πρώτες μέρες της (φυσικά αυτό δεν τους το είπα, τους είπα μόνο οτι είναι σημαντικά).
Την τρίτη, 27 φερβουαρίου, τους παρέδωσα και τα δύο κινητά με μόνο σκοπό τη μεταφορά των SMS. Κοιτάζοντας το Ε50 ο υπάλληλος με ενημέρωσε οτι χρειάζεται και μια αναβάθμιση του firmware, την οποία δέχτηκα ΜΕ ΟΡΟ να μην διαγραφεί τίποτα απο το τηλέφωνο, αλλιώς να μην την κάνουν.
Την τετάρτη, 28 φεβρουαρίου, με παίρνουν τηλέφωνο οτι υπάρχει βλάβη στο 7610 η οποία πρέπει να διορθωθεί. Την κλήση αυτή πληροφορήθηκα απο τη μητέρα μου, καθώς εγώ έλειπα.
Την πέμπτη, 1 Μαρτίου, τους τηλεφώνησα για να μάθω τι συνέβαινε και τι βλάβη υπάρχει. Μου είπαν οτι υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο "μηχανισμό του τηλεφώνου" το οποίο πρέπει να διορθωθεί για να μεταφερθούν τα μηνύματα. Τους ρώτησα αν μετά την επιδιόρθωση θα γίνει εφικτή η μεταφορά των μηνυμάτων και με ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΑΝ οτι αν δεχτώ την επιδιόρθωση θα μου μεταφέρουν τα μηνύματα.
Σήμερα, 2 Μαρτίου πήγα να παραλάβω τα κινητά. Μόλις με είδαν με πληροφόρησαν οτι υπήρχε τελικά πρόβλημα στη μνήμη του 7610 και δεν κατάφεραν να τα μεταφέρουν. Ούτε λόγος για διαγραφή οποιουδήποτε δεδομένου. Έκανα μια μικρή φασαρία μιας και με είχαν ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕΙ οτι με την επισκευή του 7610 θα μετέφεραν τα μηνύματα και τελικά πλήρωσα τα 35 ευρώ για την επισκευή, τα πήρα κι έφυγα. Πριν φύγω, τους είπα οτι είχα καταφέρει να μεταφέρω μερικά σε μορφή vmg στον υπολογιστή και τους ρώτησα αν καταφέρω να μεταφέρω και τα υπόλοιπα και τους τα φέρω σε cd αν θα μπορέσουν να τα περάσουν τοτε στο Ε50. Χωρίς και πάλι να μου πουν τίποτα για οποιαδήποτε διαγραφή στοιχείων, μου είπαν οτι αν καταφέρω να τους τα φέρω σε cd, ναι θα τα περάσουν στο Ε50. Όλα αυτά περίπου στις 6 το απόγευμα.
Στις 7 το απόγευμα άνοιξα το 7610 και διαπίστωσα με τρόμο, ότι είχαν διαγραφει απο μέσα ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Σαν να έπαιρνα καινούριο κινητό. Κανονικότατο format, ενώ τους είχα τονίσει πόσο σημαντικά ήταν τα δεδομένα και τους είχα πει άπειρες φορές να μην διαγραφούν. Διέγραψαν τα πάντα, χωρίς καν να με ρωτήσουν αν δίνω τη συγκατάθεση μου. Το ίδιο και στο Ε50, σαν να το έπαιρνα καινούριο, παρ'ότι τους είχα πει να κάνουν αναβάθμιση firmware ΜΟΝΟ αν δεν διαγραφεί τίποτα. Και όλα αυτά χωρίς να με ενημερώσουν ΟΥΤΕ εκ των υστέρων. Μου είπαν μάλιστα οτι αν μεταφέρω τα μηνύματα απο το 7610 στο pc θα τα μεταφέρουν στο Ε50!! Κανονονικότατη κοροιδία, ή δεν με άκουγαν καν όταν μίλαγα!!! Πήγα εκεί στις 7 και 20 για να λύσω (?) το θέμα, και ήταν κλειστά.

Δεν γράφω αυτό το θέμα για να ζητήσω συμβουλές, άλλωστε το θέμα θα πάρει το δρόμο της δικαιοσύνης (έχω μιλήσει με τη μητέρα μου, η οποία έχει αρκετές μηνύσεις (που έκανε η ίδια) στο ενεργητικό της και αν κρίνω απο το πόσο οργίστηκε, θα το τραβήξει το θέμα πολύ) αλλά για να σας ενημερώσω ώστε να μην πάθει κάποιος τα ίδια με μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:/: δε θα ήθελα να είμαι στη θέση σου... καθόλου όμως....
βέβαια προτιμώ να ήμουν στη θέση σου παρά στη θέση τους....

ΤΡΕΧΤΟΥΣ!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άστα κουε.... Τόσες αναμνήσεις χαμένες... They exist now, only in my memory :( Και το γαμώτο είναι οτι αν δεν το είχα πάει, τουλάχιστον θα τα είχα μέσα στο 7610 και όποτε ήθελα να τα διαβάσω θα το άνοιγα και θα τα διάβαζα... Τώρα δεν τα έχω πουθενά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Έπρεπε να κράταγες ανέκαθεν BACKUPs του τηλεφώνου στο PC :/:

Δε παίζει να μπορέσουν να τα επαναφέρουν;

Δικαιοσύνη πάντα!





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βασικά αν και δεν ξέρω από τέτοια θέματα περί τεχνολογίας κλπ αλλά σκέφτομαι το εξής....
όπως στον υπολογιστή μπορεί κάποιος να ανακτήσει διεγραμένα δεδομένα, ίσως αντίστοιχα να υπάρχει η δυνατότητα για κάτι τέτοιο και στο κινητό?
μήπως να το έψαχνες περισσότερο το θέμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κοιτα εκει ρε παιδι μου...:(
Τι να πω;;Μα καλα...αυτα τα ζωα αφου ηξεραν οτι θα σου κανουν αναβαθμιση ΔΕΝ κρατησαν backup την μνημη του κινητου να στην ξαναβαλουν.;;;;;:wacko:
Γιατι με την αναβαθμιση ΠΑΝΤΑ σβηνουν τα παντα μεσα απο το κινητο.
Π Α Ν Τ Α!Δεν ειναι το ιτα διεγραψαν αυτοι.Η αναβαθμοιση μονο ετσι γινεται.
Αλλα ρε παιδια ( αναφερομενους σε εκεινους) γι' αυτο λεμε οτι πρεπει να κραταμε ενα backup τον δεδομενων να τα ξαναβαλουμε μεσα...Δουλευετε και στην Αlfa Copy τρομερα σας!:mad: :whatever:

Λια μου δεν εχω να σου πω πολλα... καλο κουραγιο και καλα θα τους κανεις!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κοιτα εκει ρε παιδι μου...:(
Τι να πω;;Μα καλα...αυτα τα ζωα αφου ηξεραν οτι θα σου κανουν αναβαθμιση ΔΕΝ κρατησαν backup την μνημη του κινητου να στην ξαναβαλουν.;;;;;:wacko:
Γιατι με την αναβαθμιση ΠΑΝΤΑ σβηνουν τα παντα μεσα απο το κινητο.
Π Α Ν Τ Α!Δεν ειναι το ιτα διεγραψαν αυτοι.Η αναβαθμοιση μονο ετσι γινετα

μήπως έχουν κρατήσει ρε συ backup Και απλά κάποιο σαΐνι ξέχασε να το περάσει πάλι μέσα?
είμαι αισιόδοξος άνθρωπος ναι...
μήπως να τους ρωτήσεις? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
μήπως έχουν κρατήσει ρε συ backup Και απλά κάποιο σαΐνι ξέχασε να το περάσει πάλι μέσα?
είμαι αισιόδοξος άνθρωπος ναι...
μήπως να τους ρωτήσεις? :/:

Kανονικα αυτο θα πρεπει να ειχαν κανει.(Ειδικα μετα την συζητηση σας ΔΕΝ εχουν διακιολογια να μην το εχουν κανει!)
Οποτε Λια εχει δικιο η Κ.Ε., αν ειναι κανε τον κοπο και ρωτα τους αν εχουν κρατησει backup την μνημης της συσκευης.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εννοείται βρε παιδιά ότι πρώτα θα προσπαθήσω να δω αν γίνεται να ανακτηθούν και πρώτα θα συζητήσω μαζί τους. Απλά, δεν νομίζω οτι θα βγει άκρη και μάλλον θα αναγκαστώ να απευθυνθώ στη δικαιοσύνη. Μάριε, το ξέρω αυτό για την αναβάθμιση, αλλά απο τη στιγμή που τους είχα θέσει αυτό τον όρο, να μην την έκαναν ή να κράταγαν backup.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εννοείται βρε παιδιά ότι πρώτα θα προσπαθήσω να δω αν γίνεται να ανακτηθούν και πρώτα θα συζητήσω μαζί τους. Απλά, δεν νομίζω οτι θα βγει άκρη και μάλλον θα αναγκαστώ να απευθυνθώ στη δικαιοσύνη.
Χωρις να θελω να φανω απαισιοδοξος, για να μην στο προτειναν και οι ιδιοι εκεινη την ωρα...
Εκτος και αν δεν τους εκοψε το μυαλο να σου πουν οτι εχουν κρατησει backup.

Μάριε, το ξέρω αυτό για την αναβάθμιση, αλλά απο τη στιγμή που τους είχα θέσει αυτό τον όρο, να μην την έκαναν ή να κράταγαν backup.
Εσυ φυσικα και το ηξερες Λια μου, αλλα και εσυ αλλα ο καθε πελατης ΔΕΝ ειναι αναγκασμενος να γνωριζει τετοιες "λεπτομερειες".
Ειναι υποχρεωση τους να σου πουν αναλυτικα τι γινεται, τι θα κανουν, τι μπορει να παει στραβα,αν θα μπορεσουν να σου ξανα-μεταφερουν τα αρχεια στην συσκευη κτλ κτλ.
Και ειδικα μετα την κουβεντα που τους εκενες, αν τελικα δεν εχουν κρατησει backup...τοτε ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χωρις να θελω να φανω απαισιοδοξος, για να μην στο προτειναν και οι ιδιοι εκεινη την ωρα...
Εκτος και αν δεν τους εκοψε το μυαλο να σου πουν οτι εχουν κρατησει backup.

Όχι μόνο αυτό αλλά ΟΥΤΕ ΚΑΝ με ενημέρωσαν οτι διαγράφηκαν!!!!! Φερόντουσαν λες και ήταν ακόμα μέσα στο κινητό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Μισέλω κράτα γερά!!! ;) Έχεις σκεφτεί να στείλεις και ξεχεστήριο e-mail στη μητρική Νόκια και να τους πείς για τα κακώς κείμενα της εταιρίας που την αντιπροσωπεύει στην Ελλάδα;

Να σφίξουν λίγο οι πισινοί!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ Valder :bigarmhug
Ναι, το έχω σκεφτεί και θα το κάνω όταν τελειώσουν οι υπόλοιπες διαδικασίες. Αν και μάλλον θα με κλ@σουν, αλλά τέσπα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και καλα θα τους κανει!
Απορια : υπαρχει εγγραφο που αποδεικνυει οτι υπαρχει η δεσμευση οτι θα κρατηθουν τα αρχεια του κινητου και δε θα σβηστουν;

offtopic Valder respect στην υπογραφη σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και καλα θα τους κανει!
Απορια : υπαρχει εγγραφο που αποδεικνυει οτι υπαρχει η δεσμευση οτι θα κρατηθουν τα αρχεια του κινητου και δε θα σβηστουν;

Δυστυχώς όχι, αλλά υπάρχει έγγραφο που αποδεικνύει οτι πήγα εκεί για τη μεταφορά των μηνυμάτων. Υπάρχει περίπτωση να με ένοιαζαν τόσο ώστε να κάνω αυτή τη διαδικασία και να έδωσα ποτέ συγκατάθεση να τα διαγράψουν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
υπάρχει έγγραφο που αποδεικνύει οτι πήγα εκεί για τη μεταφορά των μηνυμάτων.

Σκισε τους!Καλα ποσο βλακες μπορει να ειναι;:confused:
Εχω περιεργεια παντως τί θα σου πουν για να τα μπαλωσουν.
Σου ευχομαι να βγαλεις ακρη και να λυθει το προβλημα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aquasonic

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δυστυχως το συγκεκριμενο παραρτημα της Αλφα κοπυ δεν διαφερει καθολου απο τα υπολοιπα, δηλαδη απο εξω κουκλα (ωραιος χορος ευγενικοι κλπ κλπ) και απο μεσα πανουκλα... με κραταγαν σε αναμονη 3 μερες και μετα που νευριασα πηγα εκει και τοτε αξιοθηκαν να το ανοιξουν, οπου το εβγαλαν εκτως εγγυησεως με υγρασια... τελικα αλλαξα μονος μου το ηχειο...

Πισω στο θεμα της Λιας. Θα πιασω λιγο τα geekουλικα... Μπουφ : Οπως και σε ολες τις flash roms ετσι και στο νοκια οταν γινεται το φορμαρισμα και υστερα το φλασαρισμα γινεται delete το file alocation table (δλδ απλα το index των αρχειων) και τα καινουργια αρχεια απλα περνανε πανω στα παλαια. Συνεπως υπαρχει μια πιθανοτητα τα αρχεια να εχουν παραμεινει εντως του κινητου αλλα σε μορφη μη ανακτησημη απο τον χρηστη :( και ισως και γενικα μη ανακτησημη γιατι δεν νομιζω να εμπαινε στον κοπο η νοκια να επαναφερει τα αρχεια (σορρυ που το λεω αλλα ειναι αληθεια)...

Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να στειλεις e-mail στο ΙΝΚΑ Νοκια και Alpha copy με πληρη περιγραφη του τι εγινε και scan απο το χαρτι της επισκευης και να απαιτησεις επαναφορα των δεδομενων η αποζημιωση αλλιως θα πας μεσω της δικαστηκης οδου για διαγραφη ευαισθητων προσωπικων δεδομενων χωρις αδεια (Ρωτα καποιον δικηγορο πρωτα για καλο και για κακο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πισω στο θεμα της Λιας. Θα πιασω λιγο τα geekουλικα... Μπουφ : Οπως και σε ολες τις flash roms ετσι και στο νοκια οταν γινεται το φορμαρισμα και υστερα το φλασαρισμα γινεται delete το file alocation table (δλδ απλα το index των αρχειων) και τα καινουργια αρχεια απλα περνανε πανω στα παλαια. Συνεπως υπαρχει μια πιθανοτητα τα αρχεια να εχουν παραμεινει εντως του κινητου αλλα σε μορφη μη ανακτησημη απο τον χρηστη :( και ισως και γενικα μη ανακτησημη γιατι δεν νομιζω να εμπαινε στον κοπο η νοκια να επαναφερει τα αρχεια (σορρυ που το λεω αλλα ειναι αληθεια)...

+1 σε ολο σου το ποστ φιλε aquasonic αλλα θα σταθω σε αυτο το κομματι για νενα απλο λογο...
Εσυ μια χαρα τα λες πραγματικα και καλα εκανες και σε επιασαν τα geekουλικα (στην κινητη και στα pc τα θελουμε αυτα:P :D ), αλλα ετσι και πας στη Αlfa C(l)opy και τους τα πεις ειμαι περιεργος να δω τι θα σου απαντησουν...:whistle:
Προσωπικα πιστευω πως θα φερουν παπα και θα αρχισουν να σε λιβανιζουν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Αυτός πρέπει να είναι ένας από τους μεγαλύτερους εφιάλτες μου.. να μου σβηστούν τα μηνύματα! Πόσο μάλλον αν μου τα έσβηναν! Έξαλλη έχω γίνει :mad:
Δεν ξέρω πώς λειτουργούν τα μαραφέτια της Nokia, οπότε δεν έχω άποψη. Τα περαστικά μου Michelle, και μην τους αφήσεις σε χλωρό κλαρί!

(Ακούς εκεί να σβήνουν τα μηνύματα του κόσμου, με το ζόρι! Και μετά, Κινέζος... Ουστ! :mad: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Με καταλαβαίνεις Molka μου... Και για μένα, δεν φαντάζεσαι πόσο πολύτιμα ήταν αυτά τα μηνύματα... Φαντάσου να έχω κάνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ για να τα μεταφέρω, και τελικά να μου τα σβήνει η ίδια η αντιπροσωπεία που τους το πήγα για να με βοηθήσουν!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top