Τι σας αρέσει περισσότερο στη δουλειά σας;

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ποιο είναι το ποιο ευχάριστο κομμάτι της δουλειάς σας? Τι σας αρέσει ή τι σας ενοχλεί σε αυτή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Μου αρέσει το ότι είμαι αφεντικό!
Μου αρέσει το ότι όλοι περιμένουν από μένα να "ταξινομήσω" τη δουλειά.να τους πω τι θα κάνουν κ.λπ.
Δεν μου αρέσει που όλοι περιμένουν τα πάντα από μένα (συμπεριλαμβανομένου και του "δώσε") και κανείς δεν μπορεί να καταλάβει τις ευθύνες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μου αρέσει που είναι δημιουργική, που δεν έχω συγκεκριμένο ωράριο, που ξέρω οτι όσο δουλέψω τόσο θα πληρωθώ, που δεν έχω κανέναν πάνω απο το κεφάλι μου να μου λέει τι θα κάνω (εκτός απο τον πελάτη, που συνήθως πείθεται).
Αν και δεν δουλεύω αυτούς τους μήνες για γνωστούς στους περισσότερους σας λόγους (και έχω χάσει αρκετές δουλίτσες απο αυτό) :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Το περιβάλλον εργασίας και το αντικείμενο της δουλειάς και ότι επιτέλους έχω την ευκαιρία να συναναστραφώ με κόσμο:D
Τι δεν μου αρέσει;Σίγουρα το ανύπαρκτο ωράριο και το γεγονός πως δεν μπορώ να φεύγω Σ/Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η ικανοποιηση που νιωθω οταν μου ερθει η ιδεα. Μπορει να σκεφτομαι 1 βδομαδα τι να κανω για να φαινεται εξυπνο, αστειο, καλαισθητο και δεν ξερω γω τι αλλο και να μην κατεβαινει τιποτα..αλλα εκεινο το δευτερολεπτο αξιζει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μου αρέσει πάρα πολύ που ενα παιδικό μου όνειρο έγινε πραγματικότητα. Οσο και αν δεν γουστάρω να ξυπνήσω κάθε πρωί, με το που φτάνω όλα αλλάζουν και είμαι super. Με χαλάει λίγο αυτό που λέμε... απομυθοποίηση, αλλά οκ... εχω πολλά μπροστά μου ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Μπαμπάς: Ποιό μάθημα σου αρέσει Μανωλάκη περισσότερο στο σχολείο;
Μανωλάκης: Η Γυμναστική και το διάλειμα.

Κάπως έτσι κι εγώ.
Μου αρέσει: Το σχόλασμα
Δε μου αρέσει: ΟΛΑ

Καλά πάμε.... :worry:

(Είναι πολύ ωραίο το συναίσθμα να ξυπνας το πρωι και να λες: Ωχ πάλι εκεί θα πάω;;;;; ή στην καλύτερη να μη λες τίποτα. Στη χείριστη; Να πάω πάνω, να πάρω τα πράγματά μου και να τους χαιρετήσω όλους.... γκρρρρρρρρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μου αρέσει αυτό που κάνω, μου αρέσει που το αφεντικό μου στηρίζετε σε μένα, που δεν έχω κανέναν συνάδελφο και οι δουλειές γίνοντε με τον δικό μου τρόπο, που το αφεντικό μου λείπει συνέχεια, που ασχολούμε με τις δουλειές μου και δεν έχω κανενα να μου λέει τι να κάνω και πώς να το κάνω, που δεν μπορεί ο μεγάλος να κινηθει χωρίς εμένα, που γενικά δεν ξέρει τι του γίνετε και έχω αναλάβει τα πάντα και εκείνος έχει αναλάβει τις έξω δουλειές:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μου αρέσει η αίσθηση που έχω πως βοηθάω ανθρώπους που το έχουν πραγματικά ανάγκη.
Μου αρέσει που το ωράριο τηρείται απαρεγκλίτως.
Δεν μου αρέσει που επειδή είμαι πρόθυμη, κοντεύω να γίνω ο λαλάκας του γραφείου.
Δεν μου αρέσει που δεν συναναστρέφομαι καθόλου κόζμο, βλέπω συνέχεια τα ίδια άτομα (τους συναδέλφους).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Μου αρέσει που είναι ευχάριστο το περιβάλλον, και είναι όλοι τους ΟΚ άτομα.
Μου αρέσει αυτό που βλέπω να γίνεται..η ιδέα, η περιγραφή με λέξεις και σχέδια και στο τέλος η υλοποίηση. (όοοοολα τα λεφτά αυτό το σημείο)
Δεν μου αρέσει το σπαστό ωράριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μου αρεσει το γεγονος οτι ασχολουμαι συνεχεια με διαφορετικα πραγματα (βαριεμαι πααααααααααααααρα πολυ ευκολα)
μου αρεσει το οτι εχω το 8ωρο μου κανονικα και τις γιορτες και αργιες μου (και πολλες φορες και περισσοτερες αργιες δωρο απο την εταιρια)
μου αρεσει το οτι ΚΑΘΕ χρονο παιρνω αυξηση αρκετα μεγαλυτερη απο την κανονικη
μου αρεσει το οτι δεν συναναστρεφομαι με πολλους ασχετους (καθοτι λιγο αντικοινωνικη)
μου αρεσει το οτι τα εχω οργανωσει ΟΛΑ με τον δικο μου τροπο και οχι οπως τα ειχε η προηγουμενη
δεν μου αρεσουν καποιοι συναδελφοι..αλλα τι να κανεις δεν μπορει να τα εχουμε ολα δικα μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
μου αρεσει το γεγονος οτι ασχολουμαι συνεχεια με διαφορετικα πραγματα (βαριεμαι πααααααααααααααρα πολυ ευκολα)
μου αρεσει το οτι εχω το 8ωρο μου κανονικα και τις γιορτες και αργιες μου (και πολλες φορες και περισσοτερες αργιες δωρο απο την εταιρια)
μου αρεσει το οτι ΚΑΘΕ χρονο παιρνω αυξηση αρκετα μεγαλυτερη απο την κανονικη
μου αρεσει το οτι δεν συναναστρεφομαι με πολλους ασχετους (καθοτι λιγο αντικοινωνικη)
μου αρεσει το οτι τα εχω οργανωσει ΟΛΑ με τον δικο μου τροπο και οχι οπως τα ειχε η προηγουμενη
δεν μου αρεσουν καποιοι συναδελφοι..αλλα τι να κανεις δεν μπορει να τα εχουμε ολα δικα μας..

Που είπαμε ότι δουλεύεις να στείλω κι εγώ βιογραφικό; :clapup: (όχι, το Θεσσαλονίκη δεν είναι θέμα! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Που είπαμε ότι δουλεύεις να στείλω κι εγώ βιογραφικό; :clapup: (όχι, το Θεσσαλονίκη δεν είναι θέμα! :P)

Στο μυαλό μου είσαι!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Που είπαμε ότι δουλεύεις να στείλω κι εγώ βιογραφικό; :clapup: (όχι, το Θεσσαλονίκη δεν είναι θέμα! :P)

λολ.. :D οι περισσοτερες εταιριες του κλαδου μας ετσι λειτουργουν.. ;) ασε που στην αθήνα εχουν και πολυ περισσοτερες θεσεις.. εδώ ειναι μια θεση σε καθε εταιρια.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
λολ.. :D οι περισσοτερες εταιριες του κλαδου μας ετσι λειτουργουν.. ;) ασε που στην αθήνα εχουν και πολυ περισσοτερες θεσεις.. εδώ ειναι μια θεση σε καθε εταιρια.. :)

Και πάλι, πού έιπαμε ότι δουλεύεις??? P.m me τον κλάδο σου :P (΄σοβαρά τώρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι, τι κλάδος είναι αυτός; (Καλά άμα έβρισκα τέτοια θέση και Αθήνα.. ε ρε άγαλμα θα σου στηνα λέμε! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
με τι ασχολειστε nanouka και kajiroula?? αν ταιριαζουν τα επαγγελματα σας με τον κλαδο pm me και θα σας στειλω πληροφοριες αν ειναι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μου αρεσει που ειμαι αφεντικο, που κανω κατι που λατρευω, που αναγνωριζεται η δουλεια μου. μου αρεσει που εκτος απο αυτο, εγω ειμαι η υπευθυνη για τη διαφημιση και το μαρκετινκ της ολης υποθεσης, ακομα και του σχεδιασμου.

δε μου αρεσει που ειναι δυσκολο να βρω ακριβως αυτο που θελω γιατι στην ελλαδα ειμαστε πολυ πισω, δεν υπαρχουν υποδομες.

ολα τα αλλα.. βρισκονται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos11

Νεοφερμένος

Ο tasos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πιο πολύ στην δουλειά, μου αρέσει η Βίκυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μου αρέσει που συναναστρέφομαι με μαθητές και που προσπαθώ να τους εξηγήσω και να τους μάθω πράγματα.
Δε μου αρέσει όταν η ψυχική κούραση μου χτυπάει την πόρτα και δεν αντέχω να ακούσω ούτε μια κουβέντα... Εκείνες τις στιγμές απλά προσπαθώ να ηρεμήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top