Eurovision

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αφού το αρχικό ερώτημα απαντήθηκε επίσημα, το θέμα μετατρέπετε σε γενική συζήτηση για την eurovision
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
To "video-clip" του Yassou Maria...

https://www.youtube.com/watch?v=K868p3hE17c

















:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά το τραγούδι της τουρκίας το είδατε; το ακούσατε; ξευτήλα δηλαδή :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Παιδιά το τραγούδι της τουρκίας το είδατε; το ακούσατε; ξευτήλα δηλαδή :mad:


όχι... γιατί τι έχει??
ελληνικό στοίχο μήπως? :P

πλακίτσσσα :P


αν έχει κανένας κανα λίνκ.. για δώστε να το δουμε και εμείς τα ορφανά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=afAmI_OwTp0

...μαζί σας το ακούω πρώτη φορά κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λοιπόν εντελώς αντικειμενικά....
το δικό μας αν και άθλιο είναι καλύτερο απ της Τουρκίας :P
ο sarbel είναι σαφώς πιο όμορφος :D και το... κουνάααααααααααει και καλααααααααααα :vroum:

(θα θεωρηθώ ιερόσυλη τώρα αλλά από ομορφιά ο sarbel Μου αρέσει καλύτερα κι απ τον ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
(θα θεωρηθώ ιερόσυλη τώρα αλλά από ομορφιά ο sarbel Μου αρέσει καλύτερα κι απ τον ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :redface:)

lool
Είναι σαφώς πιο συμπαθητικός, πιο cute να το πω.
O Σάκης είναι πιο μοιραίος ως κρύος..


Έτσι εξηγείται η ιεροσυλία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μαρια εμεις,Shekerim αυτοι...(δεν ξερω αν ειναι ονομα ή οχι!)
Παντως το δικο μας μου φαινεται πολλλλλλλεεεες φορες πιο συμπαθητικο απο το δικο τους.
Και καλυτερη φωνη εχει ο sarbel και καλυτερη προφορα και το τραγουδι μου φαινεται πως εχει καλο ρυθμο.
Πολυ καλο μου φανηκε παντως και το τραγουδι της Κυπρου αν και στα Γαλλικα.
(λεω "αν και..." για δυο λογους.1)Εμενα δεν μου αρεσει γενικα σαν γλωσσα.2)στην eurovision συνηθως καλυτερης μοιρας χρηζουν τα τραγουδια στα Αγγλικιστικα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Έλεος με αυτούς τους Τούρκους... Πάντως το βίντεο κλίπ είναι υπέροχο όπως και η Μαρία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μόλις άκουσα ότι η Τουρκία ζητάει να αλλάξει ο sarbel το τραγούδι του :laugh:

θα έχουμε τρελό γέλιο :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μόλις άκουσα ότι η Τουρκία ζητάει να αλλάξει ο sarbel το τραγούδι του :laugh:

θα έχουμε τρελό γέλιο :laugh:

γιατί??? :blink:

...αα,δεν πάμε καθόλου καλάάάά... :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γιατι; :mad:
Εχουν καμια γνωστη Μαρια και λενε οπτι τους καναμε το καναμε clopy paste;:hmm:

ΟΛΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΟΥ SARBEL!!!!
Πορεια αυριο εν αναγκη!:clapup: :P

Σοβαρα τωρα, αληθεια ειναι;
Μοιαζουν τα τραγουδια;
Εγω μια φορα ακουσα το Τουρκικο και δεν θυμαμαι εαν μοιαζουν,και τωρα αδυνατο να το ξανακουσω γιατι δεν εχω χαπια για την αναγουλα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
15η θεση εμείς και 23η οι Τούρκοι!:P

Και τα 2 για τα μπάζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
συγνώμη,αλλά έχετε δει/ακούσει το τραγούδι που στέλνει η Ουκρανία φέτος..?? :wacko:

https://www.youtube.com/watch?v=4MXHl1LVkas&mode=related&search=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
συγνώμη,αλλά έχετε δει/ακούσει το τραγούδι που στέλνει η Ουκρανία φέτος..?? :wacko:

https://www.youtube.com/watch?v=4MXHl1LVkas&mode=related&search=

Ζιμπεν ζιμπεν αϊ λουλου? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ερε γλέντια που θαχουμε φέτος στο πανηγυράκι!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για ολα τα λεφτα.:D :D :D :D :D :D
Εαν μπορουσα αυτο θα ψηφιζα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μονο εμενα μου θυμησε απιστευτα Σακη και shake it το τραγουδι της Τουρκιας?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Μονο εμενα μου θυμησε απιστευτα Σακη και shake it το τραγουδι της Τουρκιας?:hmm:

Έλα μωρε ποιός? Το κακέκτυπο του George Michael με ήχο "καρέκλας" της δεκαετίας του '80 και με φωτορυθμικά από πάρτυ του '70?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...κάποιος τα ξέρει καλά τα '80 :whistle:
(μη μασάς, εγώ στο ίδιο καζάνι βράζω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κοιτα, ο Σακης θεος. Το shake it δεν μου αρεσε καθολου. Αλλα οχι και να μας πουνε οτι ΕΜΕΙΣ αντιγραψαμε το τραγουδι ΤΟΥΣ που βγαζει ματι οτι ειναι κοπια του Σακη!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top