Apple iPod

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιε μου, πού πας;
Μάνα, θα πάω στα καράβια.

Να μη το χαραξεις, το λες και σπαραζει η ψυχη μου :|:'(

ps. Αν το χασει ποτε θα τον ευγνωμονει αυτος που θα το βρει:p (PICK ME! :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Εγώ θα σου λεγα να χαράξεις κάτι πιο πρακτικό όπως το όνομα και το τηλ σου. Αν το χάσεις ποτέ θα ευγνωμονείς την προνοητικότητα σου ;)

Δεν υπαρχει περιπτωση, γιατι:

1) Τα iPod μου τα λατρευω και δεν θα ηθελα κατι τοσο "πρακτικο" πανω τους (ναι, ειμαι τρομπας! :redface: :P )
2) - και κυριοτερο - Γιατι...ειναι πολυ πιθανο να ξεχασω καπου το iPod μου και να μου το επιστρεψει καποιος! :whistle: Σε ποια κοινωνια; :P

Gie mou pou pas?
Mana tha pao sta karabia.

Να μη το χαραξεις, το λες και σπαραζει η ψυχη μου :|:'(

ps. Αν το χασει ποτε θα τον ευγνωμονει αυτος που θα το βρει:p (PICK ME! :hehe: )

Btw, κατα 98% (εκτος και αν ειναι κατι που θα μ' αγγιξει τρελα!) δεν θελω greeklish! με "χαλανε"!

Προσωπικα κλινω προς το "42" ή στο "Don't Panic" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αναμεσα στα δυο, σιγουρα 42! (Το dont panic μου φερνει κατι στα "smile" που γραφαμε στα λευκωματα:p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι να πω... Περι παραξενιάς...κολοκυθόπιτα. Πάντως μην κόβεις και το κεφάλι σου για την καθολική ατιμία των ανθρώπων, πολλάκις έχω ξεχάσει πράγματα και εγώ και η μητέρα μου (είμαστε ξεχασιάρες both), και ενίοτε αξίας και μου τα επέστρεψαν ή πήγα να τα πάρω και μου τα έδωσαν.
Τέσπα, τότε θα σου πρότεινα κάτι λατινικό, πχ "Cogito ergo sum" ή "Carpe diem" (ειδικά αν βρεις κάτι λιγότερο "πολυφορεμένο")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Τι να πω... Περι παραξενιάς...κολοκυθόπιτα. Πάντως μην κόβεις και το κεφάλι σου για την καθολική ατιμία των ανθρώπων, πολλάκις έχω ξεχάσει πράγματα και εγώ και η μητέρα μου (είμαστε ξεχασιάρες both), και ενίοτε αξίας και μου τα επέστρεψαν ή πήγα να τα πάρω και μου τα έδωσαν.
Τέσπα, τότε θα σου πρότεινα κάτι λατινικό, πχ "Cogito ergo sum" ή "Carpe diem" (ειδικά αν βρεις κάτι λιγότερο "πολυφορεμένο")

Εχω σκεφτει και τα λατινικα, με πρωτο το "Στο κρασι βρισκεται η αληθεια" (που στα λατινικα σχηματιζει το InViVe, που ειναι και το nick μου σε καποια fora, κτλ) και δευτερο το "Μετα το θανατο, δεν υπαρχει τιποτα", αλλα και τα δυο τα βλεπω καθε μερα, οποτε δεν θα θελα (πιθανως) να τα βλεπω και στο iPod μου...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Merlinus Sum, Qui Me Tangit, Turbat Mundum

(H υπογραφη μου)
Οποιος με ακουμπα, χαλαει την ισορροπια του κοσμου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Alcohol is not the answer
But helps you forget the question

Life is a bitch
and then you marry one
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
iPod for the Deaf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
V for iPod
does not match

But thats
ilike!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ο Steve Job παρουσίασε 2 νέα ipod

Το iPod touch το όποιο έχει οθόνη 3.5", wifi και safari φυσικά και touch screen. Το design του είναι σχεδόν το ίδιο με το iPhone όπως και το λειτουργικό αλλά και όπως η touch scren. Με το ipod touch μπορεί κάποιος να έχει πρόσβαση και στο itunes online music store που θα μπορεί να αγοράσει ακόμη και την μουσική των starbucks. Επίσης κάποιος θα μπορεί να βλέπει τα video του youtube μέσω του ειδικού video player.

Τέλος κάποιος με το iPod Touch θα μπορεί, όπως με κάθε video iPod, να ακούει μουσική, να βλέπει φωτογραφίες αλλά και video.

Η τιμή του iPod Touch θα είναι 299$ για την έκδοση των 8GB και 399$ για την έκδοση των 16GB.

Το δεύτερο ipod που παρουσίασε είναι το iPod nano 3G Video με 6.5mm πάχος και κατασκευή αλουμινίου. Θα διαθέτει οθόνη 2" με ανάλυση 320χ240. Θα είναι εφικτό να παίξει video αλλά και διάφορα παιχνίδια όπου όπου χρήστης θα τα αγοράσει στην τιμή των 5$. Εδώ μπορείτε να βρείτε και την διαφήμιση στην TV. Το iPod nano θα κοστίζει 145$ και διαθέτει 4GB
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
φτηνά δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όντως, εύχομαι και στην Ελλάδα να έρθουν στην ίδια τιμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Πάμφθηνα μου φαίνονται κι εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
fotos εχουμε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να βρείτε και φωτογραφίες.

Ωστόσο παρατήρησα ότι υπάρχει ένα ακόμη νέο ipod, το ipod classic με χώρο 160GB
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Δεν το αλλάζω το Iriver μου, με τίποτα! Άσε που τα Ipod έχουν άθλιο design.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
To design των iPod έχει γίνει σταθμός των mp3 player. Οι περισσότεροι μόλις δουν ένα ορθογώνιο με έναν κύκλο και ένα τετράγωνο μέσα θα τους έρθει στο μυαλό ένα iPod.

Επίσης η Apple όλα αυτά τα χρόνια μας έχει διδάξει ότι τι σημαίνει μινιμαλιστικό και όχι μόνο design. Είναι άτομο να λες ότι είναι άθλιο, θα προτιμούσα "δεν μου αρέσει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να βρείτε και φωτογραφίες.

Ωστόσο παρατήρησα ότι υπάρχει ένα ακόμη νέο ipod, το ipod classic με χώρο 160GB
Αυτό μάλιστα, κρίμα που μόλις πριν λίγες μέρες αγόρασα το 80 gb.
Τα άλλα, αν και εντυπωσιακά, έχουν πολύ μικρές χωρητικότητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
To design των iPod έχει γίνει σταθμός των mp3 player. Οι περισσότεροι μόλις δουν ένα ορθογώνιο με έναν κύκλο και ένα τετράγωνο μέσα θα τους έρθει στο μυαλό ένα iPod.

Επίσης η Apple όλα αυτά τα χρόνια μας έχει διδάξει ότι τι σημαίνει μινιμαλιστικό και όχι μόνο design. Είναι άτομο να λες ότι είναι άθλιο, θα προτιμούσα "δεν μου αρέσει"
Άλλο τα standards που καθιέρωσε και άλλο εαν κάτι είναι όμορφο αισθητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Στην Ελλάδα θα έρθουν στην διπλάσια τιμή αγοράς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top