Δακτύλιος Αττική

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Επειδή μένω μέσα στο δακτύλιο και πρόσφατες περιστάσεις με ανάγκασαν να το ψάξω το θέμα και δεν βρήκα άκρη αναγκάστικα να τα φτοιάξω για το Google Earth.

Στο αρχείο View attachment Δακτύλιος.rar υπάρχει όλος ο δακτύλιος και η Ζώνη Δ.

Όποιος ξέρεις την περίμετρο δρόμων των υπόλοιπων ζωνών να μου πει.

Και επίσης όποιος ξέρει πως θα μπορώ να επεξργάζομαι το υπάρχον αρχείο με κάθε ενημερωμένη έκδοση ας μου πει.

Αντίστοιχο θέμα δημιουργήθηκε και σε άλλα δύο φόρουμ για να τελειώνουμε επιτέλους μια και καλή.

Τέλος και λίγο παραμύθι με την δημοτική αστυνομία.
Έχω να πω ότι ο κύριος στην δημοτική αστυνομία αρμόδιος με το θέμα δεν μπορούσε να είναι πιο ευγενικά αγενής και τις δυο φορές που πήγα. Δεν λέω με εξυπηρέτησε αλλά η αίσθηση μου ήταν ότι αν μου απαντήσει κάποια ερώτηση θα γινόταν η μέρα της αποκάλυψης. Εξήγα ρε άνθρωπε το πρόστιμο είναι μεγάλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Δακτύλιος.rar
    2.4 KB · Εμφανίσεις: 213
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Για δες αν ισχύει ακόμα αυτό, τυχάια έπεσα στον νόμο για τον Δακτύλιο

https://www.asxetos.gr/article.aspx?i=1143
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ναι ευχαριστώ. Τελικά τις βρήκα τις περιοχές. Πώς ενημερώνω όμως το ήδη ανεβασμένο αρχείο?

Εκτός και αν πρέπει να ανεβάσω άλλο καινούργιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
"Μέχρι πέντε (5) αυτοκίνητα για κάθε Βουλευτή ή Ευρωβουλευτή, μέχρι τρία (3) για κάθε τέως βουλευτή που δεν εξελέγη στις τελευταίες εκλογές,"

βρε για δες πόσα αυτοκίνητα χρειάζεται ένας και μόνος άνθρωπος για να κινηθεί.... :whistle::whistle::whistle::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
"Μέχρι πέντε (5) αυτοκίνητα για κάθε Βουλευτή ή Ευρωβουλευτή, μέχρι τρία (3) για κάθε τέως βουλευτή που δεν εξελέγη στις τελευταίες εκλογές,"

βρε για δες πόσα αυτοκίνητα χρειάζεται ένας και μόνος άνθρωπος για να κινηθεί.... :whistle::whistle::whistle::hmm:

Είναι για τα αυτοκίνητα της ασφαλείας του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Είναι για τα αυτοκίνητα της ασφαλείας του :)


άσε με να αμφιβάλλω για το πόσες άδειες βγαίνουν για αυτοκίνητα που είναι ...για την ασφάλεια του υπουργού ... [ναι μιλάω για συγκεκριμένα παραδείγματα...] still πάντως το να θέλει 4 επιπλέον αυτοκίνητα η ασφάλεια του υπουργού μου φαίνεται εξωφρενικά πολύ...

edit:
worse! του απλού βουλευτή όχι του υπουργού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
άσε με να αμφιβάλλω για το πόσες άδειες βγαίνουν για αυτοκίνητα που είναι ...για την ασφάλεια του υπουργού ... [ναι μιλάω για συγκεκριμένα παραδείγματα...] still πάντως το να θέλει 4 επιπλέον αυτοκίνητα η ασφάλεια του υπουργού μου φαίνεται εξωφρενικά πολύ...

edit:
worse! του απλού βουλευτή όχι του υπουργού...

Έλα βρε μην είσαι κακιά μαζί τους τα φορτηγάκια με τις μίζες εκτός δακτυλίου να τρέχουνε ?
Η κυριά βουλευτού ?
Τα παιδιά ? (του ζεβεδέου)
το γκομενάκι - γραμματέας ?
Ο μεγαλοτυρέμπορος που πούλησε καρδάμια γάλα και μυτζήθρα για να βγει ο λεγάμενος ?
Ο πεθερός?
Είδες που έπρεπε να έχουν περισσότερες άδειες.

-Άσε που και με οποιοδήποτε αυτοκίνητο και αν ήταν δεν θα τόλμαγε κανένας να τον γράψει, οι κλήσεις είναι για εμάς!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top