Η φίλη του φίλου μού την πέφτει!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Όχι σε μένα βρε κουτσομπόλιδες! Η κοπέλα του κολλητού σας, (η το ανάποδο) σας την πέφτει και πριν ΄πετάξετε ένα ξερό όχι σαν λέω ότι είναι κουκλάρα και είναι και ο τύπος σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris

Νεοφερμένος

Η Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Χα! Θράσσος!!!

Επειδή ξέρω να τιμάω τις φιλίες μου, κούκλος - ξεκούκλος, έχει απαγορευτικό!!!!!!!!

Ένα τεράστιο STOP!!

Και το μόνο που θα έκανα θα ήταν να ενημερώσω τη φίλη μου για το ποιόν έχει δίπλα της.. Θα τον έδινα στεγνά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αφού φάει τα μπινελίκια της, της κάνω πρόταση μόνο για τρείο με τον φίλο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Αφού φάει τα μπινελίκια της, της κάνω πρόταση μόνο για τρείο με τον φίλο μου!


χαχαχαχαχα έγραψες!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αναλογα πιου φιλου μου. Στην παρεα ειμαστε 4, αμα ειναι του πιο κολητου μου δεν εχει πολα, κατευθειαν στοπ και αναφορα στον φιλο μου, αμα ειναι καπιου απο τους αλλους, θα το σκευτω σοβαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Εαν ξέρω οτι ο φίλος μου την αγαπάει, δε θα κάνω τίποτα και φυσικά δε θα δώσω καμία αναφορά. Ας πρόσεχε. Χαφιές εγω δε θα γίνω! Εαν δεν την αγαπάει και την έχει μόνο για τον πεο, φυσικά και θα ορμήξω. Αν είναι κολλητός που να το λέει η ψυχή του όμως... και πάλι δε θα ορμούσα! :)

Είναι αυτό που λέω: "Στους πραγματικά καλούς (άρα και φίλους) με σένα, να είσαι 200 φορές καλός, στους αμφιταλαντευόμενους να κανεις σαν να μην υπάρχουν και στους κακούς...χάρισέ τους την Κόλαση. Και οι πραγματικά καλοί είναι ελάχιστοι.."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Θα την αγνοούσα :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
, αμα ειναι καπιου απο τους αλλους, θα το σκευτω σοβαρα
Οκ , αν όμως αυτή μέτα την έπεφτε σε κάποιον άλλο φίλος σου;;;

Τέλοσπάντων, πότε δεν θα έκανα κάτι με κοπέλα που μου την πέφτει ένω έχει σχέση γιατί δεν απλώς δεν τις έχω εμπιστοσύνη , so simply :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μα αμα μου την πευτει ενω τα εχει με τον φιλο μου παει να πει οτι δεν μηλαμε για σοβαρι σχεση. Δλδ εγω θα το εβλεπα σαν μια σχεση, απλα οποτε θελω εχω, ποτε σοβαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μου έχει τύχει..δεν έκανα ΤΙΠΟΤΑ...και τον έδωσα στεγνά...Είχα κρατήσει τα μηνύματά του και αυτά που του έστειλα ως απάντηση για να είμαι καλλυμένη...Η κολλητή μου θα με πίστευε και χωρίς αυτά βέβαια...Σόρρυ αλλά δεν ανέχομαι κανέναν να κοροιδεύει την φίλη μου και να παίζει μαζί μου!Είμαι κάθετη σε αυτό!Άλλωστε ο τύπος το είχε ξανακάνει αυτό σε άλλη φίλη της....8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Με την προυπόθεση ότι μιλάμε για πραγματική φίλη κι όχι απλώς μια γνωστή θα τον έδινα στεγνά.Αν ήταν απλώς μια γνωστή μου θα του έλεγα όχι αλλά δεν θα έμπαινα στον κόπο να τον καρφώσω γιατί συνήθως οι ερωτευμένες γυναίκες πιστεύουν το άτομο που έχουν ερωτευτεί κι όχι τους γύρω ενώ μια φίλη θα ήξερε ότι της λέω αλήθεια.Θα τον έδινα όχι μόνο για να γλιτώσω τη φίλη μου απο μελλοντικά προβλήματα αλλά γιατί δεν μπορώ και τους τύπους που νομίζουν ότι θα πηδ*ξουν ότι κινείται,άνθρωπος που την πέφτει στη φίλη της κοπέλας του μόνο τέτοιος είναι και πιστεύει ότι η γοητεία που ασκεί είναι σημαντικότερη απο την σχέση των δυο φιλενάδων.Του αξίζει να σπάσει τα μούτρα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Με την προυπόθεση ότι μιλάμε για πραγματική φίλη κι όχι απλώς μια γνωστή θα τον έδινα στεγνά.Αν ήταν απλώς μια γνωστή μου θα του έλεγα όχι αλλά δεν θα έμπαινα στον κόπο να τον καρφώσω γιατί συνήθως οι ερωτευμένες γυναίκες πιστεύουν το άτομο που έχουν ερωτευτεί κι όχι τους γύρω ενώ μια φίλη θα ήξερε ότι της λέω αλήθεια.Θα τον έδινα όχι μόνο για να γλιτώσω τη φίλη μου απο μελλοντικά προβλήματα αλλά γιατί δεν μπορώ και τους τύπους που νομίζουν ότι θα πηδ*ξουν ότι κινείται,άνθρωπος που την πέφτει στη φίλη της κοπέλας του μόνο τέτοιος είναι και πιστεύει ότι η γοητεία που ασκεί είναι σημαντικότερη απο την σχέση των δυο φιλενάδων.Του αξίζει να σπάσει τα μούτρα του.

με κάλυψε απόλυτα η αγαπητή και φίλτατη kleftra μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μπααα δεν θα έκανα τίποτα,
εδώ ημουν τρελά κολλημένη με ενα παιδί το πιο τρελό μου κόλλημα και δε έκανα κάτι γιατί τον ήθελε και ενός φίλου μου η αδερφή.ενώ με ήθελε και αυτός.
αν ήταν κολλητή μου(σπανίζουν στη σήμερον ημέρα) θα της το έλεγα γιατί δεν θα άξιζε να ήταν μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αμα ητανε ενος συγκεκριμενου φιλου μου δεν θα εκανα τπτ απολυτος, μονο θα την απεφευγα. Αμα ητανε καπιου αλλου και μου αρεσε θα το πρωχορουσα το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
Αμα ητανε ενος συγκεκριμενου φιλου μου δεν θα εκανα τπτ απολυτος, μονο θα την απεφευγα. Αμα ητανε καπιου αλλου και μου αρεσε θα το πρωχορουσα το θεμα

Μπραβο αγορι μου. Και εγω αμα πας μια σελιδα πιο μπροστα τα ιδια εγραψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
να υποθέσω πως είστε κολλητοί και αναφέρεστε ο ενας στον άλλον η κάνω λάθος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
να υποθέσω πως είστε κολλητοί και αναφέρεστε ο ενας στον άλλον η κάνω λάθος???

Δεν κανεις κανενα λαθος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
δεν θα έκανα τίποτα. δεν θα θυσιάζα την φιλιά για μια κοπέλα όπως και να ήταν αυτή... Θα το έλεγα και στον φίλο μου τι έπαιξε γιατί για να μπει η άλλη στην όλη διαδικασία μάλλον δεν αξίζει και πολύ τον κόπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Άμα ήταν του κολιτου μου δεν θα εκανα τιποτα και θα του το ελεγα, αν ηταν κανενος αλλου ισως να εκανα κατι, αμα ηταν καποιου που δεν τον γουσταρο καθολου και να μην μου αρεσε θα εκανα κατι μαζη της αλα θα φροντιζα πρωτα να το μαθει αυτος οτι κατι γινεται ... (Τελικα το pure evil δεν ειναι τιποτα μπροστα μου :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Τους γκόμενους των φίλων μου δεν τους βλέπω σαν άντρες, αλλά σαν κάτι το ουδέτερο, σαν αδέρφια. Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο, θα αηδίαζα, θα εκνευριζόμουν και θα τον "έδινα"

Τώρα βέβαια, για να πούμε και την αλήθεια, ένας γκόμενος φίλης μου μια φορά που ήταν μεθυσμένος παρεκτράπηκε αρκετά... Ασ μην μπω σε λεπτομέρειες... Αλλά επειδή ήταν μεθυσμένος και δεν έχει ξανασυμβεί, το ξέχασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top