Τρομακτικές Ιστορίες

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Έλα, έλα, αμέσως να μας ξεσκεπάσεις :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
και το αλλο που πε η Bunny στην πρωτη η δευτερη σελιδα, για καποιον που περασε στις πανελληνιες αλλα θυσιασε αυτο που υπηρχε πισω απο την ντουλαπα-ειναι το σεναριο του ghost rider που ειδα προσφατα, λολ!

Και συγγνωμη βρε Giovanna, εσυ τωρα αυτο το θεωρεις αστειο;:P
Οχι μονο κλεβουν οι Hollywood-ιανες ταινιες τις ιστοριες που εχουν συμβει στην χωρα μας, αλλα οι παραγωγοι του ghost rider διαβαζουν e-steki και προσωπικα προτεινω να στειλουμε email που να απαιτουμε να αναφερθει στην αρχη της ταινιας το εξης:

"Idea of fiction basted on a story posted at e-steki.com!":clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Έλα, έλα, αμέσως να μας ξεσκεπάσεις :bleh:

Και συγγνωμη βρε Giovanna, εσυ τωρα αυτο το θεωρεις αστειο;:P
Οχι μονο κλεβουν οι Hollywood-ιανες ταινιες τις ιστοριες που εχουν συμβει στην χωρα μας, αλλα οι παραγωγοι του ghost rider διαβαζουν e-steki και προσωπικα προτεινω να στειλουμε email που να απαιτουμε να αναφερθει στην αρχη της ταινιας το εξης:

"Idea of fiction basted on a story posted at e-steki.com!":clapup: :clapup: :clapup:


καλα, δε ξερω για εσας αλλα εγω μερα μεσημερι οταν τελειωσα το διαβασμα των 7 σελιδων ποστ, λιγο μετα επεσε ενας φακελος απο το γραφειο μου στο πατωμα και χεστηκα πανω μου ε.:redface:

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω τις διαβαζα χτες το βραδυ, και μετα μεχρι να παω στο σπιτι του δικου μου (3 λεπτα αποσταση) τα ειχα δει ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλες χeστροκουραδ*τσες ειμαστε και οι δυο, συνονοματη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
καλες χeστροκουραδ*τσες ειμαστε και οι δυο, συνονοματη :P

Χαχα! Ναι μη το συζητας! Και δεν ημουν ετσι παλια γμτ! Τωρα ετσι και μου μπει καμια περιεργη ιδεα στο μυαλο, μπορει να τα παιξω τελειως!

I blame the hormones!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Χαχα! Ναι μη το συζητας! Και δεν ημουν ετσι παλια γμτ! Τωρα ετσι και μου μπει καμια περιεργη ιδεα στο μυαλο, μπορει να τα παιξω τελειως!

I blame the hormones!:P


αχ κι εσυ σε κλιμακτηριο? :P
η απλα αγαμιες? :P
εγω ντρεπομαι να πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
αχ κι εσυ σε κλιμακτηριο? :P
η απλα αγαμιες? :P
εγω ντρεπομαι να πω :P

Αχαχ! Τιποτα απο τα δυο, το χαπι φταιει!

Εσενα σε καταλαβαμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν έχω ανατριχιάσει φοβερά απο τις ιστορίες θα πώ και εγώ μια που υπάρχει στην Ρόδο

Κάποτε υπήρχε κάποιος ποδηλατης σε κάποιο δρόμο κοντά στην καλυθέα που κάποιο αμαξι με υπερβολική ταχύτητα τον σκότωσε, ο ίδιος ποδηλάτης βγαίνει τα βράδυα και κάνει βόλτες με το ποδήλατο στην παραλία όπου και έπεσε, ο πατέρας μου με μια παραία τον είδαν να κάνει βόλτα και κλ**νε μέντες και αργότερα ο κουνιάδος μου κόντεψε να σκωτοθεί όταν γυρνούσε με υπερβολική ταχύτητα κατα τις 3 απο το φαληράκι είδε έναν άντρα πάνω σε ένα βράχο να του κάνει νόημα όταν γύρισε το κεφάλι του ο άντρας ειχε εξαφανηστεί:worry:

Λογικά οι Ροδίτες θα την ξέρουν την ιστορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κανονίστε να με κανετε να μην ξαναπαω Ροδο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κανονίστε να με κανετε να μην ξαναπαω Ροδο.:P

λένε ότι βγαίνει για να προστατέψει τους οδηγούς να μην τρέχουν :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αμα ειναι ετσι..Το καλοκαιρι που μας περασε , ετυχε να περασω απο το σταυροδρομι που περναει κατω απο τη Φιλερημο.Εκει ειχα δει ενα πρασινο πραμα να κουνιεται και να φωσφοριζει.(ητανε 1 το βραδυ και σκοταδια).Λεω μπλοκο εχουν εδω;δεν εβλεπα πουθενα περιπολικο.Οσο πλησιαζα νομιζα οτι κατι δεν παει καλα.Μου πηγε 3 και 60 βεβαια αλλα μεχρι να φτασω διπλα να δω τί ηταν...
τελικα ηταν τα παπουτσια ενος τυπου που εκανε γυμναστικη βραδιατικα.(πυροσβεστης ηταν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aυτο το video κυκλοφορει στο youtube...
Λοιπον μια παρεα παιδιων στην Πορτογαλια παιρνουν ενα βραδυ μεσα στο αυτοκινητο μια κοπελα που περιμενε στην ακρη στου δρομου.:worry:
Ετσι ειπαν να σταματησουν και να την παρουν με το αυτοκινητο...
Εκει που ολα ηταν καλα μεσα στο αυτοκινητο, ξαφνικα περασαν απο ενα σημειο οπου πριν απο πολλα χρονια ειχε γινει ενα τροχαιο και ειχε σκοτωθει και μια κοπελα...
Το σημειο δεν τον ηξεραν τα παιδια αλλα τους το υπεδειξε η κοπελα...:eek: :look:
Η μεγαλη εκπληξη ηταν οταν τους ειπε "ποιος" ειχε πραγματικα σκοτωθει σε εκεινο το σημειο...:look:
https://www.youtube.com/watch?v=sF7mh1dgJ2k
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Aυτο το video κυκλοφορει στο youtube...
Λοιπον μια παρεα παιδιων στην Πορτογαλια παιρνουν ενα βραδυ μεσα στο αυτοκινητο μια κοπελα που περιμενε στην ακρη στου δρομου.:worry:
Ετσι ειπαν να σταματησουν και να την παρουν με το αυτοκινητο...
Εκει που ολα ηταν καλα μεσα στο αυτοκινητο, ξαφνικα περασαν απο ενα σημειο οπου πριν απο πολλα χρονια ειχε γινει ενα τροχαιο και ειχε σκοτωθει και μια κοπελα...
Το σημειο δεν τον ηξεραν τα παιδια αλλα τους το υπεδειξε η κοπελα...:eek: :look:
Η μεγαλη εκπληξη ηταν οταν τους ειπε "ποιος" ειχε πραγματικα σκοτωθει σε εκεινο το σημειο...:look:
https://www.youtube.com/watch?v=sF7mh1dgJ2k


:eek::eek::eek: :no::no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, μη φρικάρετε, δείτε και τα σχόλια από κάτω... ;)
Καλή ταινιούλα πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Να το δω ή παραείναι "χεσιάρικο" το βίντεο; :P Αν και τα σχόλια από κάτω δηλωνουν ότι είναι ψεύτικο, ωστόσο πάλι φοβάμαι να το δώ :redface:

ξέρω ... ξέρω ... τι άνδρας Θεε μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεστο μωρε αξιζει την φαση...
(αλλα τα σχολια διάβαστα αφου δεις το βιντεο.)
Αν και μας προλαβε το γιδι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νταξει ρε σεις..
Δεν ειναι αναγκη να το πιστεψεις για να χ3στεις. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Sorry Μαριοντσίνο μου... να κάνω ένα έντιτ, να τρομάξουν πρώτα κι άλλοι;;;

Πάντως κι εγώ τα έκανα πάνω μου, και ήταν και 10 το πρωί!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σωστο κι αυτο.
Εγω δεν θυμαμαι πως το ειχα πετυχει και ηταν και βραδυ οταν το ειδα...
Βασικα ειχα αφησει την σελιδα να φορτωσει.(ειχα πατησει pause δηλαδη)
Κατι εκανα και ξεχασα οτι την ειχα ανοιχτη.Ξαφνικα την ξανανοιγνω και χωρις να θυμαμαι τι "εψαχνα" και χωρις να δω τον τιτλο πατησα play...
Στα μισα ελεγα...τι βλεπω τωρα εγω ρε...ε!
Μολις εφτασε στο τελος...περασα καλα! :|

Oxι βρε γιδακι.Σιγα δεν χρειαζεται.
Ετσι κι αλλιως η ολη φαση αξιζει.Και τα εργα ξες οτι ειναι "μουφα" αλλα μερικες φορες το "χεσμεντεν ολε" παει συννεφο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top