Βγαίνετε πάντα μαζί με τον/την σύντροφό σας;

Πόσες φορές βγαίνετε μόνοι/ες σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)
  • Σεν πάω πουθενά χωρίς εκέινη/νο :inlove:

    Ψήφοι: 14 17.3%
  • Μια φορά τον μήνα καλά ειναι

    Ψήφοι: 8 9.9%
  • 2 φορές με τρείς ειναι αρκετές

    Ψήφοι: 15 18.5%
  • 6-7 φορές για να ξεδώσω

    Ψήφοι: 7 8.6%
  • 3 φορές την εβδομάδα περίπου

    Ψήφοι: 14 17.3%
  • Κουμπάκιας όποτε κάτσει....

    Ψήφοι: 16 19.8%
  • Δεν είναι στο χέρι μας :(

    Ψήφοι: 7 8.6%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
τηλεφωνιώμαστε 4 φορές το πρωί για να δεί και να δώ πώς πάει, μαζί χαζέβουμε τον κόλο μιας γκόμενας μαζι τα πάντα:)

Χεχε, κι εμείς το ίδιο. Βάζουμε και βαθμολογίες! "Αυτός ωραίος είναι, του βάζω ένα 8 στα 10" "Μπααα δεν μου αρέσει αυτή τόσο, ένα 5 στα 10 με το ζόρι" κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χεχε, κι εμείς το ίδιο. Βάζουμε και βαθμολογίες! "Αυτός ωραίος είναι, του βάζω ένα 8 στα 10" "Μπααα δεν μου αρέσει αυτή τόσο, ένα 5 στα 10 με το ζόρι" κλπ :P

πού εισαι; απο πιά τρύπα μας βλέπεις;:worry:

Δεν ειναι διασκεδαστικό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κάποτε που είχα κολλήσει σαν βδέλλα πάνω στον άντρα μου και ήθελα να είμαι συνεχώς μαζί του, όχι από ζήλεια αλλά από υπερβολικό ...έρωτα μου είπε κάτι που μου έκανε κλικ τότε:

"Αν είμαστε συνέχεια μαζί και βιώνουμε από κοινού τις ιδιες εμπειρίες, σε λίγο καιρό, τι καινούργιο θα έχουμε να μοιραζόμαστε".

Τότε με βοήθησε πολύ αυτό να αποκτήσω δικά μου ενδιαφέροντα και ήταν ένα πολύ υγειές σημείο της σχέσης. Κάναμε και μαζί πράγματα αλλά έκανε και ο καθένας τα δικά του χωριστά και έπειτα ανταλλάσαμε εντυπώσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Χαχα, και εμεις σχολιαζουμε διαφορες στο δρομο, αφου πρωτα του την πω που τις κοιταζει και το παιξω τσαντισμενη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχα, και εμεις σχολιαζουμε διαφορες στο δρομο, αφου πρωτα του την πω που τις κοιταζει και το παιξω τσαντισμενη!:P
Εγώ είμαι τόσο αφηρημένη που και να κοιτάξει κάποια, δεν το παίρνω πρέφα! :redface: Αυτός πάντα το καταλαβαίνει, γιατί έχει καταλάβει 100% τα γούστα μου :mad::P

πού εισαι; απο πιά τρύπα μας βλέπεις;:worry:

Δεν ειναι διασκεδαστικό;:P
Χαχα ναι! Πολλές φορές προσπαθούμε και να μαντέψουμε τι βαθμό θα βάλει ο άλλος! Εγώ γμτ συνέχεια πέφτω έξω, αυτές που θεωρώ οτι τις νομίζει ωραίες, τις θεωρεί χάλια και αυτές που θεωρώ οτι θα τις νομίσει χάλια τις θεωρεί ωραίες Αυτός πάλι πάντα μέσα πέφτει! :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δηλαδή Μάνια, αν δεν είναι ο δικός σου μαζί, δεν κάνεις ταξίδια, δείπνα, σπορ, διασκεδάσεις;

Πειρατή μια ερώτηση άν ειχες ένα φίλο που έβλεπε ποδόσφερο, μπάσκετ, μπιλιάρδο, πλέιστεισόν, έπεζε μπόουλιγκ, τέριαζε με τους υπόλοιπούς φίλους σου, ήταν ειληκρινής, δεν ήθελε να σε πληγώσει ποτέ, σου βρείσκει λύσεις στα προβλήματα, ανταλάσεις ανέκδοτά μαζί του σε κάποιο δείπνο, μηλάς φέρεσε όπως σου αρέσει χωρίς να σε κρίνει, κοιτούσατε γυναίκες πήγένατε σε στριπτητζάδικα, ταξίδια και ξενήχτια μέχρι το πρωί και ήταν αυτός ο φίλος γυναίκα και μπορούσες να την π*****ξεις θα σε χαλούσε;:hmm:

Χαχα ναι! Πολλές φορές προσπαθούμε και να μαντέψουμε τι βαθμό θα βάλει ο άλλος! Εγώ γμτ συνέχεια πέφτω έξω, αυτές που θεωρώ οτι τις νομίζει ωραίες, τις θεωρεί χάλια και αυτές που θεωρώ οτι θα τις νομίσει χάλια τις θεωρεί ωραίες Αυτός πάλι πάντα μέσα πέφτει! :mad: :P

Πρέπει να βαθμολογείς παραπάνω που έχουν καμπίλες σαν τις δικές σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρέπει να βαθμολογείς παραπάνω που έχουν καμπίλες σαν τις δικές σου;)

Μπα κυρίως πρόσωπο κρίνω, όπως και αυτός άλλωστε. Απλά δεν έχω καταλάβει τα κριτήρια του καλά, ενώ αυτός έχει καταλάβει τα δικά μου. Όσον αφορά σώμα, συνήθως μπορεί να πω για κάποια "μα δες τι ωραίο σώμα που έχει" και να μου πει "απαπαπα, δες τα πόδια της, σαν οδοντογλυφίδες είναι" :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πειρατή μια ερώτηση άν ειχες ένα φίλο που έβλεπε ποδόσφερο, μπάσκετ, μπιλιάρδο, πλέιστεισόν, έπεζε μπόουλιγκ, τέριαζε με τους υπόλοιπούς φίλους σου, ήταν ειληκρινής, δεν ήθελε να σε πληγώσει ποτέ, σου βρείσκει λύσεις στα προβλήματα, ανταλάσεις ανέκδοτά μαζί του σε κάποιο δείπνο, μηλάς φέρεσε όπως σου αρέσει χωρίς να σε κρίνει, κοιτούσατε γυναίκες πήγένατε σε στριπτητζάδικα, ταξίδια και ξενήχτια μέχρι το πρωί και ήταν αυτός ο φίλος γυναίκα και μπορούσες να την π*****ξεις θα σε χαλούσε;:hmm:
Aν είχα έναν μόνο μπορεί και να με χαλούσε.:(
Αλλά ευτυχώς έχω αρκετούς (αρκετές):) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Τι εννοείς βρε Μάνια;
Οπου πηγαίνεις και όποτε πηγαίνεις κάπου, πηγαίνεις μόνο μαζί του; :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Δεν σε κουράζει αυτό;:confused:
Πόσο χαίρομαι που με επιβαιβεώνετε κάθε φορά (όχι οτι χρειαζόταν δηλαδή).

αυτο ακριβως λεω κι εγω πειρατη.....
οτι ακομη κι αν παντρευεσαι με καποιον δεν σημαινει οτι πρεπει να εισαι σαν στρειδι κολημενος πανω του... ο καθενας μεσα σε μια σχεση πρεπει να χει τον προσωπικο του χρονο και να κανει πραγματα που τον ευχαριστουν....
εγω τουλαχιστον ετσι λειτουργω μεσα στη σχεση μου...θα πνιγομουν αν ημουν συνεχεια με τον αντρα μου...δλδ θα βγω με τις φιλες μου θα ρθει κι αυτος μαζι; δεν το καταλαβα....γιατι; ο δικος μου δεν ερχεται απο μονος του ακομη κι αν τον παρακαλαω...να πει τι με μας τις γυναικες; η εγω θα παω μαζι του αν βγει μονο με τους φιλους του; ουδεποτε!!!!
το θεμα αυτο το συζητησαμε με τη μανια προσωπικα εγω κι αυτη γι αυτο και το κανε thread... εχει τις αποψεις της ...και τις σεβομαι απολυτα....δεν θα προσπαθησω να της περασω κατι αλλο...αν ειναι ευχαριστημενη με αυτο το να ειναι δλδ συνεχεια με τον συντροφο της...χαιρομαι κι εγω μαζι της γιατι αυτο θελω μονο...να ειναι ευτυχισμενη με οποιον τροπο κι αν το καταφερνει...
το καθε ζευγαρι εχει το στυλ του....σεβαστο αυτο αν κι εγω δεν θα μπορουσα ποτε να ειμαι ετσι μεσα στη σχεση μου. μανια μου :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Aν είχα έναν μόνο μπορεί και να με χαλούσε.:(
Αλλά ευτυχώς έχω αρκετούς (αρκετές):) .

Μα καλά πάντα έχουμε ένα κολητάρι και τις παρέες μας έναν που λέμε τα πάντα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
δλδ θα βγω με τις φιλες μου θα ρθει κι αυτος μαζι; δεν το καταλαβα....γιατι; ο δικος μου δεν ερχεται απο μονος του ακομη κι αν τον παρακαλαω...να πει τι με μας τις γυναικες;

Εγώ πάλι έχω μόνο μια γυναίκα τόσο κολλητή φίλη, δεν τις πολυπάω τις περισσότερες, οπότε δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Αυτα τα τσούρμα γυναικών που οι περισσότερες αποκαλούν "οι φίλες μου" μου γυρίζουν τα έντερα ανάποδα tbh.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω μόνο ένα....:) :)
Πειράζει;:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω μόνο ένα....:) :)
Πειράζει;:) :)

τι να με πειράξει παιδάκι μου; ζάλεψες; :worry:

Απλά ξέρω ότι ένας υπάρχει πάντα κοντά και οι υπόλοιποι πίσο άλλα πάω πάσο.

Εμένα με ενδειαφέρει να ακούσω τους άλλους για να ξέρω άν μόνο εγώ ειμαι ούφο ή υπάρχουν και άλοι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως ..θυμάμαι πως έβγαινα που και που και μόνη μου (2-3 φορές τον μήνα ψήφισα)- όσο δεν μέναμε μαζί έβγαινα και βράδυ αν τύχαινε και ίσως και πιο συχνά από 2-3 φορές τον μήνα, επειδή δεν ένιωθα πως τον άφηνα μόνο όταν βαριόταν, όταν αρχίσαμε να μένουμε μαζί έβγαινα βασικά μεσημέρια μετά την δουλειά όταν εκείνος δούλευε.

Γενικά πάντως μ' αρέσει να περνάω πολύ χρόνο με τον σύντροφό μου όταν έχω σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω μόνο μια γυναίκα τόσο κολλητή φίλη, δεν τις πολυπάω τις περισσότερες, οπότε δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Αυτα τα τσούρμα γυναικών που οι περισσότερες αποκαλούν "οι φίλες μου" μου γυρίζουν τα έντερα ανάποδα tbh.


Same... Τα παω καλυτερα με τους αντρες τελικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Same... Τα παω καλυτερα με τους αντρες τελικα...
Είναι επειδή είμαστε θετικά μυαλά ιο-ιο μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
"Αν είμαστε συνέχεια μαζί και βιώνουμε από κοινού τις ιδιες εμπειρίες, σε λίγο καιρό, τι καινούργιο θα έχουμε να μοιραζόμαστε".

Τότε με βοήθησε πολύ αυτό να αποκτήσω δικά μου ενδιαφέροντα και ήταν ένα πολύ υγειές σημείο της σχέσης. Κάναμε και μαζί πράγματα αλλά έκανε και ο καθένας τα δικά του χωριστά και έπειτα ανταλλάσαμε εντυπώσεις! :)
Συμφωνώ απόλυτα και συνεχίζω την σκέψη …
…να αποκτά εντυπώσεις αρκεί να είναι κατά την διάρκεια της ημέρας.
…άλλο πάω ψάρεμα με τους φίλους μου και άλλο πάω να πιο ένα ποτό με τα παιδιά…
..το βράδι λοιπόν…μόνο μαζί μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εεεεε! Στερεοτυπο!:P
Το ξέρω βρε, πλάκα κάνω! Προσωπικά ο λόγος που προτιμώ τους άντρες για παρέα είναι ότι:
1. οι γυναίκες είναι πιο χαμηλών τόνων
2. είναι πιο συντηρητικές
3. λιγότερο ορθολογίστριες
4. πιο μη μου άπτου
και άλλα που δεν μου ρχονται τώρα
Βέβαια και αυτά στερεότυπα είναι αλλά τι να κάνω που οι περισσότερες που ξέρω έτσι είναι; Βέβαια έχω γνωρίσει και λαμπρές εξαιρέσεις, αλλά οι περισσότερες έτσι μου φαίνονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Διπλό λουκέτο, και κάγκελα στην πόρτα μην ξεπορτίσει ο γάτος....:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top