Φιλία και εξοικείωση με το σύντροφο μας

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εμένα μου αρέσει πολύ να ξυρίζεται μπροστά μου, το λατρεύω!!!!! Σέεεξι!!!

Όσο για τις τρίχες, οκ, έχει τύχει να μην είναι τέλεια τα πόδια μου... αλλά και αυτός μου έχει πει ότι γενικά δεν τον πειράζει, και εγώ, οκ, δεν έχω και τόοοσες πια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Όταν πήγα για σκουλοκοηδήτη ήμουν μόλις 1 χρόνο παντρεμένη ντρεπόμουν να κάνω ότιδήποτε μπροστά του, ειχα σοβαρό πρόβλημα και επιπλωκές και το σώμα μου έπερνε πολλύ βαριές αντιβιώσεις με αποτέλεσμα να ζαλίζομαι να μην μπορώ να περπατήσω απο τις ζαλάδες, όταν έπρεπα να πάω τουαλέτα δεν έμπενε κάνένας μα αποτέλεσμα να ζαληστώ μια μέρα όταν έγινε αυτό δεν ήθελα κανέναν μέσα παρα μόνο τον άντρα μου, τον έβαζα λιπόν πλάτη να κρατάει τον ορό, κάθε μα κάθε φορά όταν βγαίναμε απο το μπάνιο ντρεπόμουν να τον κοιτάξω στα μάτια άλλα απο την άλλη δεν μπορούσα να κάνω αλιώς. Δεν μπορείτε να φανταστήτε πόσο ντρεπόμουν άν και ήταν λύση ανάγκης ένοιωσα ότι έχασε το σεβασμό του πρώς εμένα άσχετα άν δεν υσχείει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κι εμένα μου αρέσει πολύ να ξυρίζεται μπροστά μου, το λατρεύω!!!!! Σέεεξι!!!

Όσο για τις τρίχες, οκ, έχει τύχει να μην είναι τέλεια τα πόδια μου... αλλά και αυτός μου έχει πει ότι γενικά δεν τον πειράζει, και εγώ, οκ, δεν έχω και τόοοσες πια...!

Εχειτε δοκιμάσει να ξυρίζετε στο πρόσωπό εσύ στα πόδια και να το κάνει ταυτόχρονά ο ένας στον άλλο; έχει φάση να βλέπεις τον άλλο να σου ξυρίζει με αφρό σχολαστικά τα πόδια:) ειναι σαν τα μικρά παιδιά που έκαναν κάτι φοβερό και μετά σου λέει δες τα πόδια σου μαλακά εγώ τα έκανα:)

Ειναι ωραία κάποια πράγματα να τα πέρνεις σαν παιχνίδι(βεβαια μην ειναι τρίχα αρκούδας):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μωρέ δε βάζω ξυράφι στα πόδια... αλλά τώρα π ου το λες, θα δοκιμάσω να τον ξυρίσω εγώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μωρέ δε βάζω ξυράφι στα πόδια... αλλά τώρα π ου το λες, θα δοκιμάσω να τον ξυρίσω εγώ!!!


Και στις 2 περιτώσεις τρώς καλαααααα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Φτιάχτηκα τώρα... Μάνια, αν συνεχίσει το θέμα με τη λίμπιντό μου, θα σε προσλάβω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φτιάχτηκα τώρα... Μάνια, αν συνεχίσει το θέμα με τη λίμπιντό μου, θα σε προσλάβω!!

Ευχαρίστώς ξέρω και μικρά τιπ για σεξουαλικές αποπλανήσεις
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαρίστώς ξέρω και μικρά τιπ για σεξουαλικές αποπλανήσεις
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

ΠΜ, εγχειρίδιο, κάτι!!!!

(όχι, δεν είμαι άσχετη, αλλά γιατί να μην ανταλλάσσουμε;; ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΠΜ, εγχειρίδιο, κάτι!!!!

(όχι, δεν είμαι άσχετη, αλλά γιατί να μην ανταλλάσσουμε;; ;) )


όπωτε θές υπάρχουν 10000000 λόγοι να αποφύγει μια γυναικα το σέξ και άλοι 1655658356954368 τρόποι για να το έχει

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:


Μην με μαζέψει η κλούβα σας παρακαλώωωωω πήτε στον κύριο με την άσπρη ποδιά ότι θα ειμαι καλό παιζάκιιιιι:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
....... και άλοι 1655658356954368 τρόποι για να το έχει

Καλα, αυτο δεν χρειαζεται και τοσους πολλους.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μην με μαζέψει η κλούβα σας παρακαλώωωωω πήτε στον κύριο με την άσπρη ποδιά ότι θα ειμαι καλό παιζάκιιιιι:D :D :D

Μην σκας... κρεοπόλης είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω εχω απολυτη εξοικειωση με τον αντρα μου. δεν ντρεπομαι να κανω μπροστα του τπτ απολυτως :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
-Να κάνω μία παρατήρηση-επισήμανση?
-Ναι κάνε...(σιγά μην περίμενα από σας το οκ!:P)

ΑΝ...(και κούφια η ώρα) χρειαστεί να σας ξεσκατίσει (αρρώστεια)...τότε να μου πείτε αν κάνετε "κακά" μπροστά της/του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
-Να κάνω μία παρατήρηση-επισήμανση?
-Ναι κάνε...(σιγά μην περίμενα από σας το οκ!:P)

ΑΝ...(και κούφια η ώρα) χρειαστεί να σας ξεσκατίσει (αρρώστεια)...τότε να μου πείτε αν κάνετε "κακά" μπροστά της/του!
Χάθηκαν οι νοσοκόμες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ βάζω το κεφάλι μου τραβώντας τη κουρτίνα του ντους και του κάνω "τσα!" και φεύγω πάλι γιατί με καταβρέχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
εγώ βάζω το κεφάλι μου τραβώντας τη κουρτίνα του ντους και του κάνω "τσα!" και φεύγω πάλι γιατί με καταβρέχει.

ΛΟΛ! Εγώ κάνω κι άλλα, την άλλη φορά του είχα και παγάκι για δώρο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΛΟΛ! Εγώ κάνω κι άλλα, την άλλη φορά του είχα και παγάκι για δώρο!!!
έτσι και του βάλω παγάκι θα με χωρίσει. είναι σαν τη λία, κάνει καυτό ντους. άσε που είναι και κεφαλλονίτης (και χωρισμένη και δαρμένη):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top