Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ποια είναι για εσάς?
Μιλάμε για την εξωτερική εμφάνιση της συντρόφου πρίν το κουτουπ!
Αξύριστα πόδια, βαμβακερές κάλτσες? Υπάρχει κάτι που να σας την χαλάσει τόσο όσο να μην θέλεται να κάνετε τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
καθαριοτητα να υπαρχει.δε με ξενερωνει τιποτα αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
αν πω ότι με ξενερώνουν τα σλυπάκια θα είμαι κακιά; 8)

Πάντως...πάνω απ'όλα θέλω να μοσχοβολάει από καθαριότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από modelos:
καθαριοτητα να υπαρχει.δε με ξενερωνει τιποτα αλλο...

Και εγώ μαζί σου, η καθαριότητα είναι πάρα πολύ βασικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμμ η ελλειψη καθαριότητας, η άσχημη μυρωδιά, τα ξυρισμένα γεννητικά όργανα, οι τρίχες στην πλάτη, κυρίως αυτά, δεν μου'ρχονται άλλα τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σε αντίθεση με τη Michelle αυτή τη φορά :P εγώ ξενερώνω με τους ΘΑΜΝΟΥΣ στα γεννητικά όργανα :hehe:
Φυσικά η καθαριότητα είναι κάτι παραπάνω από ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ!!!
Επίσης με ξενερώνει ο συνδιασμός καλτσούλα - σλιπάκι (δλδ τα έχει βγάλει όλα εκτός από αυτά τα δύο :hehe: ) είναι γελοίο το θέαμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
καθαριοτητα-κακοσμια και η χοντρη χρυση καδενα στον λαιμο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Σε αντίθεση με τη Michelle αυτή τη φορά :P εγώ ξενερώνω με τους ΘΑΜΝΟΥΣ στα γεννητικά όργανα :hehe:
Φυσικά η καθαριότητα είναι κάτι παραπάνω από ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ!!!
Επίσης με ξενερώνει ο συνδιασμός καλτσούλα - σλιπάκι (δλδ τα έχει βγάλει όλα εκτός από αυτά τα δύο :hehe: ) είναι γελοίο το θέαμα!

Κι εγώ θα συμφωνήσω μζί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Γι αυτό είμαι άρχοντας ρε σεις! Μποξεράκι και πάλι μποξεράκι!

Λοιπόν, εμένα θα μου τη σπάσει άγρια να γδυθεί η γυναίκα μόνη της και σε ταχύτητα που υποδηλώνει "Ξεγυμνωθείτε μέσα σε 5 δεύτερα". Σεξ θα κάνεις κοπέλα μου, δεν σε κόβει η κοιλιά σου και τρέχεις να προλάβεις τα χειρότερα :clapping: :P Κάνε κι ενα παιχνίδι, άσε να σε γδύσω εγω αργά αργά και μετά γδύσε κι εσυ εμένα! :clapping: Επίσης με εκνευρίζουν τα σημάδια απο "ατυχήματα ξυρίσματος" στο αιδοίο (ναι τα χω δει και τέτοια περιστατικά! :confused: ) Καλά, με γιαταγάνι το ξυρίζουν μερικές; :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris

Νεοφερμένος

Η Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Όχι πολλά πράγματα...

Τρίχες (δάσος) στην πλάτη και στους ώμους, απλησιά (μπόχα στη μασχάλη και όχι μόνο), απαίσια πατούσα - νύχι (μακρύ με εκείνη την πρασινωπή μπιχλίτσα), δυσοσμία στόματος (θανατερή) και μικρό (έως ανύπαρκτο).... όργανο (μπουζούκι κλπ)!!!!! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mahmut

Νεοφερμένος

Ο Mahmut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γλωσσολόγος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καθαριότητα και ξυρισμένο όργανο για μένα παρακαλώ (τουλάχιστον στην επίμαχη περιοχή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas the return

Νεοφερμένος

Ο trobas the return αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
να ειναι καθαρο το σπερτσακι.... ολα τα αλλα ειναι μικρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Συνήθως όλοι είναι προσεγμένοι την πρώτη φορά που θα κοιμηθούν με κάποιον μετά εμφανίζονται και με την καλτσούλα όπως λέει η Κακή Επιρροή γιατί έχουν δέσει το γαιδαρό τους.Την καθαριότητα την θεωρώ δεδομένη για όποιον σέβεται τον εαυτό του και τον σύντροφο του.Εμένα πιο πολύ με ξενερώνουν πράγματα που μπορεί να πει ή να κάνει.Ακόμη θυμάμαι και γελάω(αν και θα έπρεπε να κλαίω) το εξής:Βγαίνω με ένα παιδί γύρω στις δυο βδομάδες,με έχει πάρει απο τη δουλειά και πίνουμε απο τις 7 το απόγευμα,στο δρόμο της επιστροφής κι ενώ (πως να το γράψω κόσμια;)έχουν ανάψει τα αίματα μέσα στο αυτοκίνητο αποφασίζω να τον καλέσω σπίτι μου.Ανεβήκαμε τα σκαλιά ενώ φιλιόμασταν κι είχα αρχίσει ήδη να τον γδύνω,μπαίνουμε σπίτι,βγάζω και πετάω τα ρούχα μου στο πάτωμα,μετά βγάζει κι αυτός τα δικά του,τα διπλώνει και τα βάζει σε μια καρέκλα κι ύστερα....μαζεύει και τα δικά μου απο το πάτωμα και τα διπλώνει.Ήταν το απόλυτο ξενέρωμα.Εντάξει δεν λέω είναι ωραίο ο άντρας να είναι και νοικοκύρης αλλά δεν είναι δυνατόν εκείνη τη στιγμή να έχεις στο μυαλό σου την τσάκιση του παντελονιού συν τοις άλλοις είναι σαν να μου λέει ότι είμαι τσαπατσούλα.Πάλι καλά που δεν έβαλε κι ηλεκτρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αχαχαχαχαχα :rofl:. μήπως έφτιαξε και κάνα παστίτσιο :teasing: πριν μπείτε στο κυρίως θέμα :D ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Ανεβήκαμε τα σκαλιά ενώ φιλιόμασταν κι είχα αρχίσει ήδη να τον γδύνω,μπαίνουμε σπίτι,βγάζω και πετάω τα ρούχα μου στο πάτωμα,μετά βγάζει κι αυτός τα δικά του,τα διπλώνει και τα βάζει σε μια καρέκλα κι ύστερα....μαζεύει και τα δικά μου απο το πάτωμα και τα διπλώνει.Ήταν το απόλυτο ξενέρωμα.Εντάξει δεν λέω είναι ωραίο ο άντρας να είναι και νοικοκύρης αλλά δεν είναι δυνατόν εκείνη τη στιγμή να έχεις στο μυαλό σου την τσάκιση του παντελονιού συν τοις άλλοις είναι σαν να μου λέει ότι είμαι τσαπατσούλα.Πάλι καλά που δεν έβαλε κι ηλεκτρική.
:rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
αχαχαχαχαχα :rofl:. μήπως έφτιαξε και κάνα παστίτσιο :teasing: πριν μπείτε στο κυρίως θέμα :D ;
Ποιο κυρίως θέμα;Στο πρόλογο μείναμε.Βρήκα μια δικαιολογία και τον έδιωξα (του έδωσα τα καλοσιδερωμένα ρούχα του στο χέρι).Ξενέρωσα τελείως.Ξέρεις τι είναι την μια να νομίζεις ότι θα σε βάλει κάτω και την άλλη να τον βλέπεις να σου διπλώνει σχολαστικά σαν πωλήτρια το παντελόνι;Ήταν εκνευριστικό την δεδομένη στιγμή timming is everything.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas the return

Νεοφερμένος

Ο trobas the return αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
:kissing: Συμφωνω εγω παντως ουτε τα πεδιλα μου δεν θα σκεφτομουν...

Θα σε εβαζα κατω και θα ... αλε κατε ... τσοραπα και μπαχ ... μο τρακαρισαραβλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
.........Πάλι καλά που δεν έβαλε κι ηλεκτρική.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
με άκουσε όλο το γραφείο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Οι άσπρες καλτσούλες και η πολύ βιασύνη! Σεξ κάνουμε όχι αγώνα δρόμου! Αν βέβαια το πάθος το επιβάλλει και το γρήγορο καλό είναι μερικές φορές!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Πάντος εμένα δε θα με ξενέρωναν οι άσπρες καλτσούλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top