Μικρές γλυκές συνήθειες

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σιγουρά όλοι με το έτερο ήμιση έχουμε μικρά πράγματα που γλυκένουν την σχέση και που σίγουρα σας κάνουν να νοιώθετε όμορφα, κάτι που μπορεί να γίνει και να λέτε:

ΝΑΙ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ:inlove: :inlove: :inlove:

Πιά ειναι αυτά; μπορει να ειναι ότιδήποτε απο ζαρζαβατικό, σοκολατικό ή ότιδήποτε που μπορεί να σας κάνει να πετάξετε με τα φτερά του έρωτα;)

Μπορεί να ειναι κάτι που γίνετε συχνά ή και κάτι που θα σας τίχει και θα το μηραστήτε μαζί μας:)

Ο λόγος που το λέω ειναι για να έκτιμήσουμε κάποια πράγματα τα οποια έχουμε και λόγο ρουτήνας ξεχνάμε πόσο συμαντικά ειναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
λοιποοοοοονννν.....
ενα πραγμα που κανουμε καθε μερα και μου αρεσει πολυ γιατι ειναι πολυ τρυφερο :inlove: ειναι το εξης....
καθε μεσημερι που θα παει για υπνο ο αντρας μου θελω να τον σκεπαζω εγω σαν μικρο μωρο :P και να του δινω και φιλι..και μετα νανι :P
αυτος το κανει το βραδυ αυτο σε μενα γιατι εγω κοιμαμαι παντα πιο νωρις απο αυτον.:P
αυτο γινεται σε καθημερινη βαση ομως...και μου αρεσει αφανταστα....:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οτάν ξυπνάω το πρωί πάντα υπάρχει φραπεδάκι παγωμένο στο τραπεζάκι, δεν θέλει λέει να το κάνω εγώ,
μου έγραψε cd με ερωτικά τραγούδια για το ξυπνητήρι μου για να με ξυπνάνε όμορφα:redface:

Με περνει άγγαλιά όταν ειμαι κουρσαμένη, μου λέει πάντα να προσέχω ακόμα και άν πάω μέχρι απέναντι στο μίνι μάρκετ, μου στέλνει λουλούδια σε άσχετες στοιγμές, ή στέλνει γιγαντιέες αρκούδες στο γραφείο και τον φωνάζω να έρθει με το αμάξι να τις πάρει:)

Ειναι καλό πάντα να θυμόμαστε τα καλά και μάλιστα όταν γίνοντε κάτι που μας τσατήζει και μας βγάζει απο τα ρούχα μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:inlove:όταν είμαι down μου φέρνει πάντα μια σοκολάτα Ιον αμυγδάλου... το jumbo Μέγεθος.. αυτή με τα ολόκληρα αμύγδαλα


:inlove: επειδή το πρωί ξυπνάει πιο πριν από μένα και φεύγει για δουλειά, φεύγοντας έρχεται πάντα και με φιλάει στο λαιμό (ξέρει ότι σπάζομαι στο στόμα το πρωί πριν πλύνω δόντια :redface:) και με κουκουλώνει και μετά φεύγει


:inlove:επειδή πολλές φορές πάω για ύπνο πριν από αυτόν, έρχεται πάντα να με "βάλει για ύπνο"... να με φιλήσει και να με σκεπάσει


:inlove:Κουβαλάει ΠΑΝΤΑ τα ψώνια και τη λεκάνη με τα βρεγμένα ρούχα για να μην υπάρχει υποψία ότι θα με πιάσει η μέση μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
δεν έχω την τύχη να μένω μαζί του, αλλά αυτά που υπεραγαπούσα ήταν:

η πρωινή αναπ. που δηλώνει ότι ξύπνησε κ με σκέφτεται κ η βραδυνή για καληνύχτα.

η love it lacta που πάντα μου φέρνει για να μοιραστούμε.

όταν τον αφήνω σπίτι με το αμάξι πάντα έρχεται από το παράθυρο του οδηγού για ενα τελευταιο φιλί.

δεν λέει ποτέ το όνομα μου ακόμα κ όταν τσακωνόμαστε είμαι "η ψυχή του"!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATASTRASS

Νεοφερμένος

Η ΑΝΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κάθε πρωϊ φτιάχνει έναν ελληνικό τον όποιο τον βάζει στην αγαπημένη μου κούπα και τον μοιραζόμαστε.
Τα απογεύματα που έρχονται φίλες μου στο σπίτι μας φτιάχνει τους καφέδες και μετά αποσύρεται διακριτικά.
Όταν είμαι στεναχωρημένη με παίρνει αγγαλίτσα και μου τραγουδάει.

Είναι όμορφες αυτές οι στιγμές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν επιδή έχω περάσει παλιότερα και πολλά μου έληψαν πάντα αυτό που θα πώ αχ τι όμορφο που ειναι αυτό το έχω, έτσι έγινε και μια φορά που έλιωσα πραγματικά...

Πήγαμε στην επέτιο των 5 ετών αφού παντρευτήκαμε σε ένα εστιατόριο που αγαπώ πολλύ, πήγα στο μπάνιο και όταν γύρισα πάω να βάλω την πετσέτα στα πόδια μου και απο κάτω κρυβόταν ένα δαχτυλίδι, τον ρώτησα τι ειναι αυτό και εκείνος μου είπε ότι με ζητάει επίσημα σε γάμο,(δεν είχαμε ποτέ την πολυτέλια της ζήτησης του χεριού μου) βάζω τα κλάματα και μου λέει η σερβιτώρα αφού τελειώσαμε, πότε το καλό και της απαντάω τώρααααα ειμαστε ήδη παντρεμένη και τότε μου απαντάει άαααχχχχχχ αυτά να έκανε και ο άντρας μου και δεν θα ειμουν τώρα χωρισμένοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πήγαμε στην επέτιο των 5 ετών αφού παντρευτήκαμε σε ένα εστιατόριο που αγαπώ πολλύ, πήγα στο μπάνιο και όταν γύρισα πάω να βάλω την πετσέτα στα πόδια μου και απο κάτω κρυβόταν ένα δαχτυλίδι, τον ρώτησα τι ειναι αυτό και εκείνος μου είπε ότι με ζητάει επίσημα σε γάμο,(δεν είχαμε ποτέ την πολυτέλια της ζήτησης του χεριού μου) βάζω τα κλάματα και μου λέει η σερβιτώρα αφού τελειώσαμε, πότε το καλό και της απαντάω τώρααααα ειμαστε ήδη παντρεμένη και τότε μου απαντάει άαααχχχχχχ αυτά να έκανε και ο άντρας μου και δεν θα ειμουν τώρα χωρισμένοι:)

Tέλειο.. :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.


Την στιγμή εκείνη νόμιζα ότι τα μέλη του σόματός μου θς έπερναν φωτιά, ήταν ότι πιο δυνατό καρδιοχτύπι ένοιωσα ποτέ, ακόμα δακρύζω με την σκέψη εκείνης της ημέρας ακόμα υδρώνο σαν θυμάμε το βλέμα του να με ρωτάει και να περιμένει με αγωνία λές και δεν ήξερε την απάντηση:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Λοιπόν επιδή έχω περάσει παλιότερα και πολλά μου έληψαν πάντα αυτό που θα πώ αχ τι όμορφο που ειναι αυτό το έχω, έτσι έγινε και μια φορά που έλιωσα πραγματικά...

Πήγαμε στην επέτιο των 5 ετών αφού παντρευτήκαμε σε ένα εστιατόριο που αγαπώ πολλύ, πήγα στο μπάνιο και όταν γύρισα πάω να βάλω την πετσέτα στα πόδια μου και απο κάτω κρυβόταν ένα δαχτυλίδι, τον ρώτησα τι ειναι αυτό και εκείνος μου είπε ότι με ζητάει επίσημα σε γάμο,(δεν είχαμε ποτέ την πολυτέλια της ζήτησης του χεριού μου) βάζω τα κλάματα και μου λέει η σερβιτώρα αφού τελειώσαμε, πότε το καλό και της απαντάω τώρααααα ειμαστε ήδη παντρεμένη και τότε μου απαντάει άαααχχχχχχ αυτά να έκανε και ο άντρας μου και δεν θα ειμουν τώρα χωρισμένοι:)

Τι ρομαντικό, πολυ γλυκό όντως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το θέμα ειναι ότι εμείς οι γυναίκες τι κάνουμε για εκείνους; Ξέρω ότι ειναι γλυκανάλατο θέμα άλλα οι άντρες μπορούν να πέρνουν ιδέες για γλυκές κινήσεις στις κοπέλες τους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
δεν λέει ποτέ το όνομα μου ακόμα κ όταν τσακωνόμαστε είμαι "η ψυχή του"!

Α οκ, κλασσικό αυτό, και εγώ έχω πρόβλημα να θυμάμαι ονόματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top