Βιασύνη στον έρωτα

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω ότι διαφωνώ ιδιαίτερα με κάποιον,όλες οι απόψεις που γράφτηκαν περιέχουν μια δόση αλήθειας,ίσως είναι κι ο τρόπος που ο καθένας προσεγγίζει τα πράγματα.Συμφωνώ όμως με την παρατήρηση του exposed_bone καλό είναι να μη φτάνουμε σε κανένα απο τα δύο άκρα.Προσωπικά δεν με ενοχλεί τόσο το ντύσιμο αλλά με χαλάει όταν συνοδεύεται απο την ανάλογη συμπεριφορά δλδ του περπατημένου έφηβου που έχει προλάβει και τα έχει δει και κάνει όλα στη ζωή του.Βέβαια αυτή η συμπεριφορά με χαλάει κι όταν τη συναντώ σε μεγαλύτερες ηλικίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
a) Δεν είπα ότι είναι καθολική η συμπεριφορά.

b) Δεν μίλησα για άκρα. Δεν είπα να είναι donkey kong η κοπέλα. Αν νιώθει τόσο μεγάλη την ανάγκη να ξυρίσει τις ευαίσθητες περιοχές της στα 12 της, μπορεί να μην μας το δείξει φορώντας το χαμηλότερο από τα χαμηλόμεσα παντελόνια.

c) @gilie: Επέτρεψε μου αγαπητή να έχω αρκετά μεγάλο και διευρυμένο μικρόκοσμο... Τα ίδια βλέπω σε ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ τις περιοχές της αθήνας και σε όλα τα περίχωρα, τα ίδια βλέπω σε μεγάλο βαθμό και στην Κρήτη! Αν το 50% του πληθυσμού της Ελλάδας (κατά πλειοψηφεία πάντα εννοώ) είναι ο μικρόκοσμός μου τότε.. πάσο!

d) @ michelle: Το αν κάποιος είναι έφηβος ΔΕΝ προκύπτει από το αν η μετάφραση της ηλικίας του στα αγγλικά περιέχει την λέξη teen ή όχι.. ;)

e) @ weak and powerless: Εύστοχη παρατήρηση...

f) @ Valder: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω επισκεφτεί ποτέ τον μικρόκοσμο του emufear και όμως τα βλέπω καθημερινά αυτά που περιγράφει. Ίσως οι μικρόκοσμοί μας να είναι παράλληλοι..
Το αρθράκι του φοβερό και συμφωνώ απόλυτα με αυτό όπως και με τους Valder, weak and powerless
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τοσο καιρο δεν το ειχα δει το θεμα...
Δεν το εχω διαβασει ολο, μονο κατι απο το πρωτο και την τελευτεα σελιδα
Καλα ρε συ, ολες ετσι ειναι; Γιατι εγω δεν βλεπω ολες της συμαθιτριες μου ετσι. Στην τριτη αρχηζουν καπιες αλλα οχι και στην πρωτη. Οσο για τα αγορια... το 90% ειναι αυτο που περιεγραψες, στο αλλο 10% ανηκουν παιδια οπως εγω (αν και δεν εχω δει αλλων σαν εμενα) και 2-3 αλλοι πιο ωριμοι απο την ηλικια τους.

EDIT: Αφου διαβασα ολο το topic εχω να πω το εξις, Πραγματι 12-13 χρονα την πευτουν σε πολυ μεγαλυτερους, αλλα και οι μεγαλυτεροι στα μικροτερα κοριτσακια... Δεν μπορω ομως να καταλαβω τον λογο, ενταξει το 13χρονο βλεπςι τον 20 χρονο (ολοκλιρωμενος αντρας) και για να φανει μεγαλυτεροι στης φιλες της και τους συμαθιτες αλλα και για 1002 αλλους (ηλιθιους) λογους. Ο 20αρις τι βρισκει στο 13 χρονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
βλεπω μια αγνοια της λεξης που χρησιμοποιησατε καποιοι στις απαντησεις σας ή μου φενεται? Προς ενημερωση λοιπον:
Μικροκοσμος, ο ανθρωπος ως μικρογραφια του συμπαντος/ το συνολο των μικρων παιδιων συν. παιδοκοσμος...ολοι ζουμε σε διαφορετικες μικρογραφιες της Ελληνικης αλλα και της παγκοσμιας πραγματικοτητας πιστευω (αν καποιος ειναι απο τον Αρη να το πει)
οποτε καποιος βιαστηκε να απαντησει, και ποιο συγγεκριμενα:

@emufear (χωρις υφος) ναι με την εννοια της λεξης (που εχω αναφερει παραπανω) ζεις και εσυ οπως ολοι μας σε εναν μικροκοσμο! Προσεξε ομως αυτο δεν ειναι κακο, αντιθετως ειναι φυσιολογικο, και επιπλεον θα σου ελεγα οτι και καθε μερα βολτες να εκανες και απο ολη την Αθηνα να περναγες το 50% του Ελληνικου νεαρου κοσμου δε θα μπορουσες να το κρινεις ετσι απλα, ουτε η στατιστικη υπηρεσια δεν τα καταφερνει τοσο ευκολα! Σου ζητω λοιπον να μη γενικολογεις και να μην κρινεις κατι που δε μπορεις ετσι απλα να γνωριζεις. το 50% της ελλαδας κατα πλειοψηφια τι εννοεις δλδ οτι μηλας για την πλειψηφια του 50% δλδ απο 26% και ανω? μηπως εγω δεν καταλαβα κατι στην διατυπωση?

@]ifrit[, ο μικροκοσμος σαν ενοια-λεξη δεν εχει ηλικη υποσταση και δεν γινεται να τον επισκευθεις

Λυπαμαι που σπευσατε να απαντησετε...ετσι οπως απαντησατε και επησεις λυπαμαι που απο ολη μου την απαντηση κρατησατε μια λεξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής περισσότερο απο όλους συμφωνώ με την gilie.
Επίσης emufear πότε είπα εγώ κάτι τέτοιο? Αν και ναι, η κατάληξη teen έχει κάποιο λόγο, δεν μπαίνει τυχαία αν το πάρουμε έτσι. Δηλαδή εσύ πότε νομίζεις οτι αρχίζει η εφηβεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε παιδιά μην κρίνεται τόσο άγρια...Στην ηλικία των 12-13 όλοι βιάζονται να μεγαλώσουν και κάνουν ότι μπορούν για να το αποδείξουν....Κι εγώ όταν ήμουν τόσο π.χ. βαφόμουν όταν έβγαινα...και υπήρχαν και κοπέλες που ήταν βαμμένες και σεξυ επι 24ώρου βάσης...

Σε κάθε εποχή υπήρχαν αυτά τα φαινόμενα...ίσως τώρα να είναι πιο έντονα...Αλλά όλα είναι θέμα επιλογών και εμπειριών....8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtual

Νεοφερμένος

Ο Virtual αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
(αν καποιος ειναι απο τον Αρη να το πει)
Καλή προσπάθεια! :thumbsup: Μπορείς να δοκιμάσεις πάλι! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Virtual:
Καλή προσπάθεια! :thumbsup: Μπορείς να δοκιμάσεις πάλι! :whistle:
ευχαριστω, θα φροντησω, καλως ηρθες και καλη συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χτες γνωρισα μια "κοπελιτσα" που πραγματικα ειναι αυτο το "Βιασινη Στον Ερωτα" . Βασικα ουτε ητανε βαμενη τρελα (πολυ λιγο) ουτε ητανε ξεκολο, αλλα με τον τροπο που μηλουσε και με της πραξης της... 13 χρονων κοριτσακι να πεινη μπυρα, να τα εχει με 2 συνχρονος (εναν 18 αρι και εναν 19αρι...) και να εχει ενεργη σεξουαλικη ζωη απο τα 12.... ΕΛΕΟΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
κρονε μήπως είσαι λίγο υπερβολικός??? λέω εγω τωρα.... μήπως???

Την γνώρισες χτες (ας υποθέσουμε οτι τα έχει κάνει ολα ) και κάθησε και σου τα είπε όλα αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Συμπεριφορα και οτι πινει τα ειδα και με τα ματια μου, τα αλλα μου τα ειπε ο φιλος μου που την ξερει χρονια τωρα. Ο φιλος μου αποκλειετε να μου λεει ψεματα, αυτη σε αυτον παλι δεν ξερω. Αλλα και ψεματα να ειναι, και μονο το οτι πινει (και που να δεις με τι ανεση) και η συμεριφορα της φτανει και περισευει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλα τόσο τραγικό είναι να πίνει μπύρα?? :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
απο τα 13 να πεινει μπυρα με τσουβαλι; Και ετυχε εχτες να πιει μπυρα, αλλες φορες (απο οτι μου λεει ο φιλος μου) πεινη και βοτκες και τετια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε σιγά το αλκοολούχο ποτό, 5% αλκόολ έχει.
Άλλωστε πόση πιά ήπιε?
Και τι σχέση έχει αυτό με την ερωτική της ζωή?
:blink: :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
απο τα 13 να πεινει μπυρα με τσουβαλι; Και ετυχε εχτες να πιει μπυρα, αλλες φορες (απο οτι μου λεει ο φιλος μου) πεινη και βοτκες και τετια
Να κάνω μια ερώτηση; Μήπως έτυχε χθες να πιεί και της βγήκε το όνομα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Να κάνω μια ερώτηση; Μήπως έτυχε χθες να πιεί και της βγήκε το όνομα;:worry:


Εγω οτι μου ειπε ο φιλος μου λεω, αυτος μου ειπε οτι πεινει πολυ συχνα, εγω την ιδα να πεινει μπυρα, παραπερα δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unicorn

Νεοφερμένος

Η Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
κρονε μήπως είσαι λίγο υπερβολικός??? λέω εγω τωρα.... μήπως???

Την γνώρισες χτες (ας υποθέσουμε οτι τα έχει κάνει ολα ) και κάθησε και σου τα είπε όλα αυτα?

Και η ίδια να του τα έλεγε, εγώ δε θα παραξενευόμουν αφού σε αυτές τις ηλικίες, ό,τι κάνουν το κάνουν για να καυχιούνται ότι το καναν πριν την φίλη τους, πριν την διπλανή τους, πριν από όλους!

Κάτι ακόμα..
Πλέον, δεν υπάρχει εφηβεία...
Υπάρχουν μικρά κοριτσάκια (ναι ναι, αυτά που φοράνε κορδελίτσες στα μαλλάκια!), και υπάρχουν και wish_to_be γυναίκες (ναι ναι, αυτές που νομίζουν ότι με το που μπήκαν στο γυμνάσιο κάτι τρέχει στα γύφτικα..) Aντίο ζωή!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Unicorn:
Κάτι ακόμα..
Πλέον, δεν υπάρχει εφηβεία...
Υπάρχουν μικρά κοριτσάκια (ναι ναι, αυτά που φοράνε κορδελίτσες στα μαλλάκια!), και υπάρχουν και wish_to_be γυναίκες (ναι ναι, αυτές που νομίζουν ότι με το που μπήκαν στο γυμνάσιο κάτι τρέχει στα γύφτικα..) Aντίο ζωή!..
Άραγε ποίο είναι το καλλίτερο για μια κοπέλα να βρήσκεται; (Εκτός και αν δεν εννοείς με την πρώτη καταγορία αυτές που η ζωή τους είναι απλά μια περισπωμένη, μια εξίσωση, ένα μάθημα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
εγω παλι λεω οτι το καλυτερο ειναι να αφηνουμε τον κοσμο γυρω μας να διαθετει το σωμα του ελευθερα οπως εκεινος/η πιστευει καλυτερα και να μη γινομαστε ουτε κριτες αλλα ουτε και κουτσομπολιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top