Αλλαγές στο site και σχετικό downtime

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν μπορώ να γράφω κάτι που ξέρω πως μπορεί να το δει το 14χρονο.
Εγώ σε αυτό απάντησα. :worry:
Αν το πρόβλημά μας είναι 3 διαφορετικές κουβεντούλες λύνεται ευκολότατα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Εγώ σε αυτό απάντησα. :worry:
Αν το πρόβλημά μας είναι 3 διαφορετικές κουβεντούλες λύνεται ευκολότατα. :D

Ε αυτο λέμε βρε κοριτσάκι! Κάτι που ο ένας ξέρει οτι ο άλλος δε θα το δει αναγκαστικά παρά μόνο αν μπει στο άλλο φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Εγώ έχω μια απορία σχετικά με την αλλαγή του ονόματος,επειδή εμένα μου αλλάξατε το όνομα κ μου προσθέσατε κάτι αριθμούς,θα ήθελα να μάθω γιατί μου βάλατε αριθμούς κ όχι κάτι άλλο??Σημαίνουν κάτι αυτοί οι αριθμοί??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ έχω μια απορία σχετικά με την αλλαγή του ονόματος,επειδή εμένα μου αλλάξατε το όνομα κ μου προσθέσατε κάτι αριθμούς,θα ήθελα να μάθω γιατί μου βάλατε αριθμούς κ όχι κάτι άλλο??Σημαίνουν κάτι αυτοί οι αριθμοί??
Επίσης, κάτι που ξέχασα να αναφέρω χθες ήταν ότι ορισμένων από εσάς, έχει αλλάξει το username σας και έχει προστεθεί κάποιος αριθμός δίπλα. Αυτό συνέβη προφανώς για να αντιμετωπιστούν τα conflicts. Ο αλγόριθμος που "αποφάσιζε" ποιός χρήστης θα κρατούσε το username ήταν ο δικαιότερος και αντικειμενικότερος που μπορούσαμε να σκεφτούμε: Όταν δύο χρήστες είχαν το ίδιο username αλλά διαφορετικό email, τότε αυτός με τα περισσότερα μηνύματα κρατούσε το username, ανεξαρτήτως σε ποιό site άνηκε. Τονίζω ότι όποιος από όσους τους άλλαξε το username το επιθυμεί, μπορεί να διαλέξει οποιοδήποτε άλλο θέλει, ακόμη και εντελώς διαφορετικό, αρκεί προφανώς να μην είναι πιασμένο από άλλο χρήστη. Όσοι χρήστες τους άλλαξε το username θα ενημερωθούν με email για το νέο, ώστε να μπορέσουν να κάνουν login.

Έχει ήδη απαντηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ε αυτο λέμε βρε κοριτσάκι! Κάτι που ο ένας ξέρει οτι ο άλλος δε θα το δει αναγκαστικά παρά μόνο αν μπει στο άλλο φόρουμ.

Ίσως αυτό είναι και το θέμα , που έχει φέρει αντιδράσεις στα παιδιά του ischool.

Γνώμη μου, κρατήστε ό,τι έχει γίνει με το να είμαστε μέλη και να φαινόμαστε και στα άλλα 2 fora, αλλά ανεξαρτητοποιήστε το cnf.
Mπορείτε να φτιάξετε μια ομάδα θεμάτων, που μόνο σε αυτά θα μπορούσαν να συνυπάρξουν τα 3 fora, που να λέγεται "κοινός χώρος τo σχολογατοστέκι ":P:P


Αν εγώ επιθυμώ να γράψω σε θέματα του mycat ή του ischool, θα μπω απλά στο site τους και θα το κάνω.. με τον τρόπο μάλιστα που γίνεται και τώρα (πάνω αριστερά). Δε χρειάζεται να γράφω στο στέκι και να το βλέπουν και στο ischool.
Το ίδιο ισχύει και γι αυτους του ischool. Θα έχουν το δικό τους φόρουμ , το οποιο δε θα νιώθουν ότι παραβιάζεται και αν το επιθυμούν θα γράφουν και σε μας.
Μάλιστα θα μπορούσε να βγαίνει μήνυμα στο ischool ή στο mycat με τα δημοφιλέστερα θέματα της εβδομάδας (αχ δεν ξερω πως τα λενε αυτα..που τα βάζουμε με εικόνες πάνω:redface:) και αντίστοιχα σε μας δικά τους.

Θεωρω ότι αυτή η λύση είναι η καλύτερη έτσι όπως έχουν τώρα τα πράγματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κανένας δεν εξαναγκάστηκε να γράφει πουθενά.

Αλήθεια το πιστεύεις αυτο????Δηλαδή εμείς από το στέκι δεν εχουμε λογαριασμο πλεον και στο γατοσάιτ αλλά και στο μαθητικό!Γιατί?Εγώ γραφτηκα για να είμαι στο στεκι και κανεις δεν μου ειπε οτι υπαρχει περίπτωση καποια στιγμη να γίνω μέλος και να μπορώ να γράφω σε άλλα φόρουμ που μπορεί να μην με ενδιαφέρουν...

Φιλικά.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
η γνωμη μου:
να κανετε τους λογαριασμους του ischool, προσβασιμους μονο στο ischool, και σε κανενα αλλο forum.
και αντιστοιχα τους αλλους λογαριασμους να μην εχουν προσβαση στο ischool. απο εκει και περα, οποιος θελει να ειναι μελος και στο ischool και στο e-steki, ζηταει αδεια απο admins ή mods.

επισης αφαιρεση του logo "ischool powered by e-steki"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Αλήθεια το πιστεύεις αυτο????Δηλαδή εμείς από το στέκι δεν εχουμε λογαριασμο πλεον και στο γατοσάιτ αλλά και στο μαθητικό!Γιατί?Εγώ γραφτηκα για να είμαι στο στεκι και κανεις δεν μου ειπε οτι υπαρχει περίπτωση καποια στιγμη να γίνω μέλος και να μπορώ να γράφω σε άλλα φόρουμ που μπορεί να μην με ενδιαφέρουν...

Φιλικά.
:)

αυτο,
δεν γνωριζω οτι αυτη η συγχωνεψη επιτρεπεται, αφου υπαρχουν προσωπικα δεδομενα τα οποια μετακινηθηκαν στις βασεις δεδομενων.

για να μην κατηγορηθω οτι "κανω μαυρη προπαγανδα" θα ηθελα να δω κατι σχετικο που δινει το δικαιωμα αυτου του merge
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Εγώ απλά λέω οτι ένα παιδι 15 χρονών δε θα νιώθει άνετα να μπει στο κουβεντούλα χωρίς θέμα και να μιλήσει με τους φίλους του ξέροντας οτι διαβάζει αυτά που γράφει κάποιος στην ηλικία της μαμάς του. Το ίδιο κι εγώ, δε νιώθω άνετα να γράψω κάτι ξέροντας οτι θα το δει το 15χρονο. Το αν αυτό μπορούσε να γίνει και πριν γιατί μπορούσε να εγγραφεί δεν έχει να κάνει γιατι από ό,τι είδατε κανένας ή σχεδόν κανένας απο το αι σκουλ δεν ήξερε το στέκι - δεν τον αφορούσε. Δηλαδή ρε παιδια βάλαμε 3 διαφορετικές ομάδες ανθρώπων να μιλάνε στο ίδιο θέμα. Είναι λογικό; Εδώ σε κάποιο θέμα ένα οφ τόπικ γράφουμε και σβήνεται αμέσως. Πώς μπορούν να συνυπάρξουν αυτοί οι άνθρωποι?

Προτείνω σε κάθε φόρουμ να γίνει μια ξεχωριστή ενότητα για κουβέντα χωρίς θέμα ή σκέψεις. Αυτό λέω τόσην ώρα και δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνετε.

Έτσι με αυτόν τον τρόπο δε θα έχουν να λένε οτι δεν μπορούν να συζητήσουν γιατί είμαστε εμείς. Θα γράφουν τα άσχετα, την κουβεντούλα στο δικό τους φόρουμ και εμείς στο δικό μας. Είναι τόσο ακατόρθωτο και τραγικό; Μιλάμε για 1-2 θρεντ.

Τι να πω, κάντε ό,τι καταλαβαίνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ενωσατε 3 ασχετα, απο πλυερας θεματος, φορουμ σε ενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ίσως αυτό είναι και το θέμα , που έχει φέρει αντιδράσεις στα παιδιά του ischool.

Γνώμη μου, κρατήστε ό,τι έχει γίνει με το να είμαστε μέλη και να φαινόμαστε και στα άλλα 2 fora, αλλά ανεξαρτητοποιήστε το cnf.
Mπορείτε να φτιάξετε μια ομάδα θεμάτων, που μόνο σε αυτά θα μπορούσαν να συνυπάρξουν τα 3 fora, που να λέγεται "κοινός χώρος τo σχολογατοστέκι ":P:P


Αν εγώ επιθυμώ να γράψω σε θέματα του mycat ή του ischool, θα μπω απλά στο site τους και θα το κάνω.. με τον τρόπο μάλιστα που γίνεται και τώρα (πάνω αριστερά). Δε χρειάζεται να γράφω στο στέκι και να το βλέπουν και στο ischool.
Το ίδιο ισχύει και γι αυτους του ischool. Θα έχουν το δικό τους φόρουμ , το οποιο δε θα νιώθουν ότι παραβιάζεται και αν το επιθυμούν θα γράφουν και σε μας.
Μάλιστα θα μπορούσε να βγαίνει μήνυμα στο ischool ή στο mycat με τα δημοφιλέστερα θέματα της εβδομάδας (αχ δεν ξερω πως τα λενε αυτα..που τα βάζουμε με εικόνες πάνω:redface:) και αντίστοιχα σε μας δικά τους.

Θεωρω ότι αυτή η λύση είναι η καλύτερη έτσι όπως έχουν τώρα τα πράγματα. :)

Μόνο το cnf? Δηλαδή στο Γενικά και Αόριστα που θα θέλει ο άλλος να ανοίξει θέμα «18ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Τάδε» για παράδειγμα, εσένα θα σου αρέσει να το βλέπεις?
Όταν πάει να συζητήσει ένα παιδί το θέμα «Σεξ», θα το κάνει βλέποντας άτομα κοντά στην ηλικία του ή βλέποντας άτομα να λένε ότι «εγώ έχω πάει με 10 άντρες και 20 γυναίκες»?
Μπορώ να σου φέρω πολλά παραδείγματα.

Σαφώς και το cnf πρέπει να είναι ξεχωριστό (άκους εκεί 2-7 η ώρα μόνο το θέμα των ξενύχτηδων, χαχαχα! Ανέκδοτο ήταν αυτό. Εγώ που ξενυχτάω μέχρι τις 8 τι θα κάνω?) αλλά δεν προέχει αυτό. Προέχει η διατήρηση του χαρακτήρα της κοινότητας και του ischool ως θεματικό forum, όχι subforum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δηλαδή ρε παιδια βάλαμε 3 διαφορετικές ομάδες ανθρώπων να μιλάνε στο ίδιο θέμα. Είναι λογικό; Εδώ σε κάποιο θέμα ένα οφ τόπικ γράφουμε και σβήνεται αμέσως. Πώς μπορούν να συνυπάρξουν αυτοί οι άνθρωποι?

respect!
αυτό ακριβώς.

Γνώριζα την ύπαρξη του ischool επειδή υπήρχε στην υπογραφή του Πέτρου. Είχα μπει μια-δύο φορές [ως επισκέπτης] από καθαρή περιέργεια και φυσικά ήταν ένα φόρουμ με ιδιαίτερο αντικείμενο που μπορούσε να αφορά μαθητές, ίσως φοιτητές, πιθανόν καθηγητές(?). Δεν είμαι τπτ από αυτά οπότε δεν έκανα τον κόπο να μπω.

Το ίδιο ισχύει και για το Mycat. Είχε βγει το 2006 μια ανακοίνωση στο στέκι, πέρασα μια βόλτα και το είδα, αλλά καθότι η σχέση με τις αξιαγάπητες γάτες περιορίζονται στο να χαϊδεύω το αδέσποτο της πολυκατοικίας μου και να παίζω με τη γάτα μιας φίλης όποτε πάω σπίτι της δεν ασχολήθηκα περισσότερο.

Μπορώ να καταλάβω τα παιδιά του Ischool, που νιώθουν να εξαναγκάστηκαν να γίνουν μέλη σε ένα γενικού ενδιαφέροντος φόρουμ που για δικούς τους λόγους δεν θέλουν να είναι, μου φαίνεται ιδιαιτέρως κουραστικό να βλέπω γενέθλια 400 ανθρώπων που δεν ξέρω και συνδεδεμένα μέλη που είναι εντελώς άγνωστα.

Θεωρώ ότι ο χαρακτήρας των φόρουμ χάνεται. Ιδιαίτερα των 2 "ειδικής" θεματολογίας. Φαντάζομαι ότι τα συνολικά στατιστικά βελτιώνονται βέβαια :)


Σε κάθε περίπτωση προσωπικά είμαι συνηθισμένη από αλλαγές. Αν και με αυτό τον...ορυμαγδό νέων μελών που δεν "χτίστηκαν" αλλά "φυτρώθηκαν" ξαφνικά ψάχνω λίγο το "είμαστε μια παρέα".

Αν και ομολογώ ότι η παρέα του σχολικού φόρουμ μου φαίνεται αρκετά δυναμική (αν και νιώθω λίγο "εισβολέας" που διαβάζω τους προβληματισμούς και τις ενστάσεις τους παραβιάζοντας ουσιαστικά τον "δικό τους" χώρο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ενωσατε 3 ασχετα, απο πλυερας θεματος, φορουμ σε ενα.

ναι ρε παιδιά, ποιανού ιδέα ήταν αυτό ; είχαμε που είχαμε το 50% ανήλικα, ξαφνικά ένας κατακλυσμός από 15-19χρονα και μια αγέλη από γάτες και γατοαβατάρ, δεν λέει, πολύ σουρεάλ το βρίσκω το εγχείρημα και συγνώμη που σας τη λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Αν και ομολογώ ότι η παρέα του σχολικού φόρουμ μου φαίνεται αρκετά δυναμική (αν και νιώθω λίγο "εισβολέας" που διαβάζω τους προβληματισμούς και τις ενστάσεις τους παραβιάζοντας ουσιαστικά τον "δικό τους" χώρο).
εισαι ελευθερη να το κανεις, μονο ομως αν ειναι δικη σου αποφαση. δυστυχως αποφασισαν αλλοι για εσενα/εμενα σε αυτη την περιπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αν και ομολογώ ότι η παρέα του σχολικού φόρουμ μου φαίνεται αρκετά δυναμική (αν και νιώθω λίγο "εισβολέας" που διαβάζω τους προβληματισμούς και τις ενστάσεις τους παραβιάζοντας ουσιαστικά τον "δικό τους" χώρο).

Κακώς το νιώθεις :) Και ναι, έχει και καθηγητές και αποφοίτους μεγάλης ηλικίας και εργαζόμενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Εύα είναι οι ίδιοι.

δεν εχουμε συμφωνησει μαζι τους για διαφορετικο forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οι όροι μπορούν να αλλάξουν και χωρίς προειδοποίηση. Η ευθύνη της ενημέρωσης για την αλλαγή την κατέχει το μέλος. Η συνέχιση χρήσης των υπηρεσιών του e-steki αποτελεί απόδειξη σιωπηρής αποδοχής τους
Υπήρχε και στους όρους χρήσης του iSchool από την 1η μέρα λειτουργίας του. Οπότε μπορείς να το λογίσεις σαν "ανανέωση όρων". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μόνο το cnf? Δηλαδή στο Γενικά και Αόριστα που θα θέλει ο άλλος να ανοίξει θέμα «18ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Τάδε» για παράδειγμα, εσένα θα σου αρέσει να το βλέπεις?
Όταν πάει να συζητήσει ένα παιδί το θέμα «Σεξ», θα το κάνει βλέποντας άτομα κοντά στην ηλικία του ή βλέποντας άτομα να λένε ότι «εγώ έχω πάει με 10 άντρες και 20 γυναίκες»?
Μπορώ να σου φέρω πολλά παραδείγματα.

Σαφώς και το cnf πρέπει να είναι ξεχωριστό (άκους εκεί 2-7 η ώρα μόνο το θέμα των ξενύχτηδων, χαχαχα! Ανέκδοτο ήταν αυτό. Εγώ που ξενυχτάω μέχρι τις 8 τι θα κάνω?) αλλά δεν προέχει αυτό. Προέχει η διατήρηση του χαρακτήρα της κοινότητας και του ischool ως θεματικό forum, όχι subforum.

Μα, είχα την εντύπωση ότι μόνο στο cnf εμφανιζόταν αυτά τα μηνύματα.
Δεν είδα κανένα άλλο θέμα δικό σας, να εμφανίζεται για παράδειγμα στα 10 πιο πρόσφατα μηνύματα της δικής μας αρχικής σελίδας.
Γι΄αυτό το περιόρισα στο cnf, νόμιζα πως μόνο αυτό είναι κοινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Παγκοσμιοποίηση..! :worry:
Κίνηση "ματ" ήταν, στον ιντερνετικό άβακα και συγχαρητήρια για την έμπνευση και υλοποίηση της !! :D
Τα υπόλοιπα είναι θέμα.....χρόνου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα τι θα γίνει από εδώ και κάτω, όμως χαίρομαι που μου δόθηκε η ευκαιρία να γνωρίσω τον Zed, τον Teol20, το Φίλιον_Τέρας και κάμποσους άλλους (και έχουν περάσει μόνο 2 μέρες...) έστω και έτσι. Κάτι που δεν θα είχε συμβεί εάν δεν είχε γίνει αυτή η ένωση.

Δεν με εξανάγκασε κανένας να συνομιλήσω μαζί σας και βρήκα την αλληλεπίδρασή μας ιδιαίτερα ενδιαφέρουσα. Και το εννοώ. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top