• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
elenadi καλη χρονια
εδωσες εξετασεις που μου ελεγες?πως τα πηγες?

παιδια για να γινω κατανοητος γιατι παρεξηγηθηκα εγω δεν ειπα οτι ο... ειναι "παλιοχαρακτηρας"!φυσικα και εχει χιουμορ νομιζω σε προηγουμενα σχολια μου ειχα γραψει για το χαβαλε που καναμε οταν πηγα για επισκεψη το καλοκαιρι!
αυτο που με ενοχλει <<φυσικα και οι αλλοι γιατροι "μεγαλα ονοματα" ετσι ειναι>> ειναι η ορισμενα γεγονοτα!

πχ δεν με εβγαλε φωτο μετα την επεμβαση, ορισμενες φορες ειχε ειρωνια,και γενικα ενω πριν λεει "θα τα φτιαξουμε ολα" κτλ, το αποτελεσμα ειναι "συντηρητικο" ενω περιμενεις αλλα..

θυμαμαι οταν εψαχνα γιατρο για να κανω ρινοπλαστικη σε ενα σαιτ ειχε κανονες για να επιλεξεις γατρο και ενας ελεγε "αποφυγεται τους γιατρους που βγαινουν στα καναλια"!τωρα καταλαβαινω γιατι το ελεγε αυτο................
(οποιος καταλαβε- καταλαβε)

παιδια και να βαλώ τις φωτο αυτα που θελω να σας πω δεν θα φαινονται,πχ το "κουρμπαλακι' στην αριστερη πλευρα με το φλας της φωτογραφικης δεν φαινεται,ακομα για το ακρορινιο θελει μεγαλη αναλυση η φωτο για να φανει αυτο που λεω!

παντως οταν παω στον γιατρο μετα θα βαλω φωτο αλλα δεν πως κανω επεξεργασια κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
θυμαμαι οταν εψαχνα γιατρο για να κανω ρινοπλαστικη σε ενα σαιτ ειχε κανονες για να επιλεξεις γατρο και ενας ελεγε "αποφυγεται τους γιατρους που βγαινουν στα καναλια"!τωρα καταλαβαινω γιατι το ελεγε αυτο................
Και που να δεις κατι άλλους που καταντήσανε μαιντανοί και εκθέτουν και τους έρωτες τους!

Τον συγκεκριμένο σπάνια τον πετυχαίνω στην tv.Είναι χρόνια στο επάγγελμα αλλα τα τελευταία 5 χρόνια μόνο εκτίθεται στα ΜΜΕ.
Αυτό που με εξόργισε κάποια στιγμή είναι οταν βγήκε ο μορφονιός ο playboy της παρέας όλων αυτών και παρομοίαζε την ρινοπλαστική σαν επίσκεψη στο κομμωτήριο για βαφή μαλλιών!!!
Τουλάχιστον ο ... διαφημίζει την δουλειά του και οχι τις ερωτικές του κατακτήσεις!

παιδια και να βαλώ τις φωτο αυτα που θελω να σας πω δεν θα φαινονται,πχ το "κουρμπαλακι' στην αριστερη πλευρα με το φλας της φωτογραφικης δεν φαινεται,ακομα για το ακρορινιο θελει μεγαλη αναλυση η φωτο για να φανει αυτο που λεω!
Ε μην χρησιμοποιήσεις φλας, βγάλε την μέρα έξω στο φως.Για να λες οτι το καρουμπαλάκι αυτό δεν φαίνεται και τόσο, και οτι θέλει μεγάλη ανάλυση για να φανεί, μάλλον εσυ το βλέπεις και κανένας άλλος. Βρε εσυ δεν ήσουν που έλεγες οτι οι δικοί σου και ειδικα η αδερφή σου όταν είδε την μύτη σου της άρεσε πολύ?Εκείνοι τι λενε για αυτά που λες εδώ? Βλέπουν κάτι?

απλα το συγκεκριμενο πραγμα μας ποναει γι'αυτο και το ψειριζουμε τοσο πολυ..
ενω αν ο μπογιατζης δε μας φτιαξει ας πουμε καλα το σπιτι θα βριστουμε μαζι του,αλλα θα το'χουμε ξεχασει σε δυο βδομαδες
Ελενα, θα το έχουμε ξεχάσει διότι απο το δωμάτιο μπορείς να βγείς και να το βλέπεις σπάνια την ''μουρη'' σου όμως όχι.χαχαχαχα
Μην ξεχνάς οτι το δωμάτιο ξαναβάφεται εύκολα το πρόσωπο όμως οταν χαλάσει δύσκολα φτιάχνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
γεια σου ρε swamps!!!γατα εισαι!

δεν μπορω να πω ο .... ξερει επειδη ειναι ΩΡΛ,χθες που τον ειδα λιγο στο κανάλι σωστα τα ειπε!

αν...και εκτος απο αυτο ηθελα να πω και κατι αλλο!!!

την ημερα δεν φαινεται ρε swamps μονο την νυχτα οταν ο φωτισμος ειναι απο πανω

θα μου πει ο γιατρος οταν παω γιαυτο και θα σας πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
την ημερα δεν φαινεται ρε swamps μονο την νυχτα οταν ο φωτισμος ειναι απο πανω

Ε???
Δηλαδή μόνο την νύχτα φαίνεται το καρούμπαλο αυτό και σε συγκεκριμένη θέση?Φωτισμός απο πάνω?Όταν καθέσαι ενα πράμα κάτω απο το φωτιστικό δηλαδή?Ε και εγώ αμα κάτσω κάτω απο κει, μπορεί να με περάσεις και για εξωγήινο.χαχαχαχα
Άκου τι κάθεται και παρατηρεί ο άνθρωπος.Άν πας στον γιατρό καλά θα ήταν να μην το πεις αυτό διότι θα νευριάσει.lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
swamps δεν σε καταλαβενω

την ημερα δεν φαινεται τοσο μονο την νυχτα με τον φωτισμο!πχ τον βραδυ οταν βγαινω με τον φωτισμο φαινεται

ενταξει τωρα που το ξαναβλεπω εχει ξεπρηστει καπως

εγω παντως θα του το δειξω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
swamps σε παρακαλώ μην ειρωνεύεσαι.
Μπορεί να θεωρείς ότι αυτό που λέει ο giorgalis είναι γελοίο ή υπερβολικό, αλλά ο άνθρωπος απλά εκφράζει ένα φόβο του, και είναι πολύ άσχημο να τον χλευάζεις γι'αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenadi

Νεοφερμένος

Η elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
giorgali thanks για το ενδιαφερον.:)εδωσα αθηνα και ξανθη (για λιγοτερο ανταγωνισμο).αθηνα δεν υπαρχει περιπτωση γτι ο ανταγωνισμος ειναι τεραστιος,ξανθη αναμενω αποτελεσματα:)
φωτογραφια δε με εχει βγαλει ουτε εμενα να πω την αληθεια.σκεφτομαι οτι ισως δεν καιγεται να βγαλει οχι και τοσο "χαρακτηριστικες" περιπτωσεις.εμενα απλως ηταν μεγαλη-δεν ειχε ουτε υβο,ουτε ηταν στραβη.οσον αφορα σε σενα giorgali δεν ξερω γτι δε σε εβγαλε..:hmm:
την ημερα δεν φαινεται τοσο μονο την νυχτα με τον φωτισμο!πχ τον βραδυ οταν βγαινω με τον φωτισμο φαινεται
ρε συ giorgali sorry κιολας.. αλλα φαινεσαι να εχεις παθιαστει με το θεμα λιγουλακι:)..ετσι οπως τα λες φαινεται να ειναι κτι που δεν το διακρινεις καλα καλα εσυ..πως ειναι δυνατον να μη φαινεται κτι τη μερα????
κι επισης με μηχανη φωτογραφικη ακομα και κινητου απο 2mpixels και πανω φαινεται μια χαρα...
φαινονται τα παντα και μαλιστα πραγματα που δε φαινονται με το ματι γτι παγωνει τη στιγμη.δε χρειαζεται μεγαλη αναλυση ουτε καν ζουμ.για να κρυψεις τα ματια γινεται με photoshop -απλα βαζεις λιγο χρωμα με το πινελο στην περιοχη των ματιων.γινεται ακομα και με τη ζωγραφικη νομιζω.θα μπορουσες ακομα και αυτες που μου εδειξες στο msn να βαλεις.αν δεν ξερεις πως φανταζομαι η λια θα σε διαφωτισει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
swamps σε παρακαλώ μην ειρωνεύεσαι.
Μπορεί να θεωρείς ότι αυτό που λέει ο giorgalis είναι γελοίο ή υπερβολικό, αλλά ο άνθρωπος απλά εκφράζει ένα φόβο του, και είναι πολύ άσχημο να τον χλευάζεις γι'αυτό.

Αν θεωρείς το χιούμορ ειρωνία δεν ευθύνομαι καθόλου για αυτό.Το όλο θέμα είναι αστείο και δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ ειδικά με τον συγκεκριμένο αν δεν βάλει φωτογραφία εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
παιδια φωτο θα βαλω οταν πρεπει!

swamps για να σου απαντησω στο αναλογο υφος "σου θιξαμε τον γιατρο και σου χαλαω την εικονα που του ειχες φτιαξει?"(χωρις να λεω οτι ο γιατρος δεν ειναι καλος,απλως εκφραζω καποια παραπονα)

Λια ευχαριστω γιατι εχεις κανει την επεμβαση και ξερεις τις φοβιες που εχει ο καθενας οταν εχει κανει!
η swamps νομιζω δεν εχει κανει, αυτα τα λεει επειδη ειχε κανει μια φιλη της οπως ειχε πει παλια αν θυμαμαι καλα!
αν κανω λαθος "συγνωμη"

elenadi δεν σου φαινεται λογικο την ημερα να φαινεται λιγο και το βραδυ με τον φωτισμο να φαινεται περισσοτερο(τωρα εχει ξεφουσκωσει καπως αλλα φαινεται ακομα)
και οι φωτο που σου ειχα δειξει ειναι οι καλυτερες που ειχα φυλαξει,ειχα βγαλει και κατι αλλες αλλα τις εχω διαγραψει γιατι δεν μου αρεσαν!

φωτο θα βαλω σιγουρα,υπομονη.......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signorita

Νεοφερμένος

Η Signorita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους, θα ηθελα αν μπορειτε να στειλετε και σε μενα σε προσωπικο μηνυμα το ονομα καποιου καλου χειρουργου ωρλ-ρινοπλαστικου στον οποιο εχετε απευθυνθει εσεις ή καποιο δικο σας προσωπο και εχετε μεινει ικανοποιημενοι... Προσπαθησα να διαβασω το θεμα απο την αρχη αλλα οι σελιδες ειναι απειρες και δεν αναφερονται ονοματα... Ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magdalena10715

Νεοφερμένος

Η magdalena10715 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα σε ολους, θα ηθελα αν μπορειτε να στειλετε και σε μενα σε προσωπικο μηνυμα το ονομα καποιου καλου χειρουργου ωρλ-ρινοπλαστικου στον οποιο εχετε απευθυνθει εσεις ή καποιο δικο σας προσωπο και εχετε μεινει ικανοποιημενοι... Προσπαθησα να διαβασω το θεμα απο την αρχη αλλα οι σελιδες ειναι απειρες και δεν αναφερονται ονοματα... Ευχαριστω!!

Καλησπέρα και από μένα. Την περασμένη Πέμπτη υποβλήθηκα και εγώ σε ρινοπλαστική με ταυτόχρονη διόρθωση του ρινικού διαφράγματος. Αύριο είναι η μεγάλη μέρα...ο γιατρός θα βγάλει το γυψάκι και θα αποκαλυφθεί η νέα μου μυτούλα. Επειδή δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα, η μύτη μου είναι μικρή και τα ρουθούνια χωρίς κάποια δυσμορφία, ο γιατρός μου είπε ότι θα κρατούσε τα όμορφα σημεία της μύτης μου και θα έκανε βελτίωση όπου μόνο παρατηρούσε πρόβλημα (στο γνωστό "κοκκαλάκι").Το μεγάλο ζόρι κατα την αποψή μου είναι μέχρι να βγουν και τα ταμπόν απο τη μύτη, δηλ οι 3 πρώτες μέρες..Οι μελανιές και το πρήξιμο ήταν αναμενόμενα οπότε δεν έπαθα σοκ βλέποντας το προσωπό μου ελαφρά παραμορφωμένο. Πιο πολύ απ όλα με ενόχλησε η δυσκολία στη αναπνοή (στερήθηκα ύπνο για 3 βράδια) και το "βαρύ" κεφάλι των πρώτων 2 ημερών - το οποίο ευτυχώς ανακουφιζοταν με παυσίπονα. Ανυπομονώ να δω το αυριανό αποτέλεσμα για να πω αν πραγματικα άξιζε η όλη ταλαιπωρία. Ο γιατρός μου έιναι ΩΡΛ με εξειδίκευση στην ρινοπλαστική και αποκαλείται από πολλούς "καλλιτέχνης" για τις μυτούλες που φτιάχνει...για να δούμε...Οπότε Signorita θα μπορώ με ασφάλεια να σου τον συστήσω σε περίπτωση καλού αποτελέσματος..θα βάλω νέα καταχώρηση 2morrow μετά τα..αποκαλυπτήρια!! :clapup: εως τότε γεια σας και καλή αναρρωση σε όλες τις χειρουργημένες μυτούλες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια που χαθηκατε??? το κλεισαμε το μαγαζι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Φανούλα εδώ είμαι εγώ, απλά επειδή δεν βλέπω να μιλάει κανείς δε μιλάω ούτε εγώ :P πως είναι η μυτούλα σου?? αναρρώνεις??

εσύ magdalena δε μας έγραψες τελικά, τον έβγαλες το γύψο?? (προφανώς ναι, πάνε τόσες μέρες ;)) πως είναι η νέα σου μυτούλα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
γεια σου rαniouli τι κανεις... εγω καλα εκλεισα 3 μηνες με την καινουρια μυτουλα... πηγα και στον γιατρο και με ειδε.. καλα μου ειπε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
αλλα εμενα με εχει προβληματισει κατι να σε ρωτισω μηπως ειχες και εσυ το ιδιο προβλημα.... ενω η μυτη μου αρεσει και ειναι μια χαρα απο την αριστερη μερια πανω στο κοκαλο εχω ενα καρουμπαλακι... και φαινεται και το πιανω... εμενα μου φαινεται σαν κοκαλο οταν το πιανω. ο γιατροσ μου ειπε οτι ειναι φλεγμονη και οτι θα φυγει ... δεν ξερω φοβαμαι μηπως δεν φυγει και οτι δεν εφτιαξε καλα το κοκαλο εκει ξερω εγω μπορει να λεω και βλακειες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ναι φανη μου, εγω εχω αυτο το καρουμπαλακι ακριβως στο κεντρο του κοκκαλου της μυτης και δεν εχει φυγει καθολου, αλλα ο γιατρος μου ειχε πει απτην αρχη οτι ειναι το ιδιο το κοκκαλο...για να σου ειπε οτι ειναι φλεγμονη κατι θα ξερει ο ανθρωπος ρε, λογικα θα φυγει σιγα σιγα ;) εμενα παντως το δικο μου μου τη σπαει λιγο, ειδικα στο προφιλ και οταν βγαζω φωτογραφια με φλας πεταει αρκετα κ η μυτη δεν ειναι πολυ λεια...ενω εχει φυγει η καμπουρα, πεταει αυτη η μλκια...:( τωρα τι να πω, ελπιζω το δικο σου να μην ειναι ιδια περιπτωση και να ειναι προσωρινο. εσυ εισαι κ τυχερη, αμα ειναι στην αριστερη μερια δε θα φαινεται τοσο οσο το δικο μ που ειναι ακριβως στη μεση οπως με κοιτας ανφαζ.. αλλα ενταξει, αυτο δεν ειναι τιποτα μπροστα στην υπολοιπη δουλεια του γιατρου, μου εχει κανει μια αψογη μυτουλα...
να σε ρωτησω φανη, εσενα τωρα με το κρυο πριζεται καθολου η μυτη σου?? εμενα το ακρορινιο σκληραινει κ κοκκινιζει αρκετα, γινεται σαν μπαλιτσα :P ασε που εχω κλεισει τον 4ο μηνα και ακομα δεν εχει ξεπριστει...ενω απ'την αρχη αν θυμασαι απ'αυτα που ελεγα, δεν ειχα πριστει τοσο πολυ... εδω και καναν μηνα σαν να εχω σταματησει να ξεπριζομαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Η ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
:) raniouli και εμενα πριζεται με το κρυο και στο ακρορινιο ιδιαιτερα... αλλ α μου το ειχε πει και αλλη κοπελα που ειχε κανει επεμβαση και ειχαν περασει 4 μηνες καποια στιγμη νομιζε οτι εχει κολλησει και δεν ξεπριζοταν.. τον 6 μηνα ξεπριστηκε ξαφνικα και πολυ γρηγορα μην ανησυχεις.. καλα να ρωτησω κατι αλλο ... δηλαδη σοθ ειπε ο γιατροσ οτι ειναι κοκαλο και δεν θα φυγει ????? δηλαδη τι δεν εφτιαξε οσο επρεπε εκει?? τι δικαιολογια ειπε? και θα μεινει ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Χμμμ...απ'οτι καταλαβα επρεπε να αφησει λιγο περισσοτερο χονδρο σ εκεινο το σημειο... ισως για να στηριχτει η μυτη, μπορει αν μου την ετρωγε πολυ να...επεφτε :P ξερω γω!...παντως ενα αλλο που ειχα βγαλει πιο πανω και μ ειχε πει ο γιατρος οτι δε θα φυγει, εφυγε!!! οποτε μπορει να φυγει κ αυτο..παντως οσο περναει ο καιρος μου φαινεται μικροτερο.. ισως φυγει μετα τους 6 μηνες τελειως! μην ανησυχεις παντως για αυτο ρε συ, αμα σου χει κανει γενικα καλη δουλεια αυτο δν ειναι τπτ...ασε που δεν το προσεχει κανεις, εμενα τουλαχιστον μου λενε οτι μονο εγω το βλεπω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια,αυτο το καρουμπαλακι που λετε το εχω και εγω! και μαλιστα ειναι κινητο...το πιανω και το κανω βολτες μεσα στη μυτη λολ
Ρωτησα τις προαλλες τον γιατρο και αυτος μου ειπε πως καλυτερα να το βγαλουμε γιατι δεν ειναι σιγουρος για το τι μπορει να ειναι....Μου ειπε μεχρι τελη Φεβρουαριου αν τελικα το αποφασισω,να παω να μου κανει μια μικρη τομη στο δερμα και να το τσιμπησει.
Μαλλον θα το κανω,απλα σκεφτομαι μετα το σημαδακι που θα εχω για καμια βδομαδα...

Κατα τα αλλα,4 μηνες μετα την επεμβαση εγω δεν βλεπω καμια διαφορα στη μυτη,...εχω σταματησει και να ασχολουμαι...αλλα νομιζω πως αντι να γινεται ομορφοτερη,γινεται χειροτερη...το ακρορρινιο μεγαλωνει ολο και περισσοτερο,,,,Και αυτο που λετε για το κρυο,αμφιβαλλω εαν ισχυει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κινητό;;; :blink: Άλλο και τούτο πάλι!

Πάντως είναι καθυσυχαστικό να βλέπω ότι όλες έχουμε αυτό το καρουμπαλάκι (οκ, εμένα δεν διαθέτει ικανότητες ...κινητικότητας :P) ακόμα και από διαφορετικούς γιατρόυς (Νομίζω δεν πήγαμε όλες στον Σκ. σωστά; )
Άρα κάτι θα είναι στην τεχνική της ρινοπλαστικής.

Πάντως με τον καιρό γίνεται σιγά σιγά πιο επίπεδο νομίζω, αλλά ΠΟΛΥΥΥΥ ΑΡΓΑΑΑΑΑΑΑ.
Επίσης εμένα είναι στη δεξιά πλευρά της μύτης, όχι στην αριστερή.
Κι εμένα κάταγμα μου είχε πει ότι είναι αν θυμάμαι καλά.

Αυτό που με χαροποιεί πάντως, είναι ότι αριστερά η μύτη μου είναι τέλεια. Άρα λογικά, έτσι θα είναι και το δεξί μέρος όταν περάσει καιρός και φύγει αυτή η μπούρδα. :D

Πρησμένη δεν ξέρω αν είναι, δεν με ενοχλεί κάτι στο μέγεθος πάντως, και δεν έχω παρατηρήσει καμιά ιδιαίτερη διαφορά στο μέγεθος τους τελευταίους μήνες. (πάνε τώρα σχεδόν 5 μήνες)

Κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει: Από τότε που έκανα ρινοπλαστική το δέρμα στη μύτη μου έχει γίνει αρκετά πιο λιπαρό και ξεφλουδίζει λίγο και πότε πότε (μη με ρωτήσετε πως συνδυάζονται αυτά τα 2 :P). Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κανέναν σας; Φεύγει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top