Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Εγώ πάλι όταν νιώθω ότι αδικούμαι ή ότι υποτιμούν τη νοημοσύνη μου φωνάζω με τη μία... μου γυρνάνε τα μυαλά...!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το να είναι άνθρωπος της τελευταίας στιγμής. Και ειδικά το να ετοιμάζει εργασίες τελευταία στιγμή. Με αγχώνει τρελά. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ πάλι όταν νιώθω ότι αδικούμαι ή ότι υποτιμούν τη νοημοσύνη μου φωνάζω με τη μία... μου γυρνάνε τα μυαλά...!:redface:


;;;;;;;;;;;
ποιά μυαλά ;

π.σ. ναι , υποτίμησα την νοημοσύνη σου :pfff:


μου την σπάει κάποιος που δεν του την σπάω αλλά πιο πολύ μου την σπάει να μην μου την σπάει που του την σπάω , γιατί σημαίνει ότι με ελκύει υποσυνείδητα .
Με άλλα λόγια μου την σπάει η εδάδ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μαντρου, μου χουν γυρισει τα μυαλα αρκετες φορες (!)

Δε μου αρεσε αυτο επειδη ο αλλος με αδικησε διοτι ειναι προβλημα δικο του τελικα κι οχι δικο μου. Γιατι το προβλημα του αλλου να το κανω δικο μου?
Επισης πιστευω πως με τη φωνη χανεις ευκολοτερα το δικιο σου.
Εκει νομιζω λοιπον πως την παταει ο κοσμος.
Ειμαι υπερ της ρεφλεξιον, οπως λεν και οι Γαλλοι.

Μετα τη φωνη συνειδητοποιω πως με χαλαει.
Δεν αμφιβαλλω πως ειναι ξεσπασμα γερο αλλα πιστευω ειναι μονο για κεινη τη στιγμη επειδη ο αλλος σε εφτασε σε οριο που εσυ δε περνας η δε θελεις να περασεις.

Τα ορια του αλλου ξεκινουν εκει που σταματανε τα δικα σου.

Ετσι χρονο με το χρονο, φωνη με τη φωνη αποφασιζεις να γινεις ψυχραιμος.
Αδιαφορος, κι ας μην αρεσει σε οσους αδικουν, δε πειραζει. Αρεσει σεμενα και μου αρκει.
''Σιγα μην κατσω να σκασω'', λες και η ζωη περιβαλλεται απο τους αδικους!

Μα! υπαρχουν και οι δικαιοι και οι μια χαρα ανθρωποι που ξερουν να συζητουν και να μην ...υποτιμουν.
Ασε που με αυτη τη συμπεριφορα αποτρεπεις/αποφευγεις/απορριπτεις/ αρνεισαι/ και την ...υποτιμηση, περιβαλλεσαι απο ενα ζεστο κλιμα χαρη στη δικη σου προσπαθεια και αγαπη στον εαυτο σου!;)

Εγω προτεινω, οχι φωνες!η κουβεντα η...δρομο!:hello:

Τις φωνες ας τις αφησουμε για κει που πρεπει και ειν κι ωραιες!;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,006 μηνύματα.
Κλασσικά το ψέμα αλλά και η ηλιθιότητα. Με τρελαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
η ηλιθιότητα εμένα δν μου τν πολυδίνει άμα καταλάβω ότι κάποιο άτομο εκπέμπει τέτοιο σήμα τότε τν κάνω με ελαφρά και είμαστε όλοι καλά
συνήθως η ηλιθιότητα δν γιατρεύται τώρα θα μου πέιτε και ποιός σου λέει εσένα ότι δν είσαι ηλίθια; και απαντώ εγώ μια φωνή μέσα μου μου το λέει:P
επίσης μου τν δίνουν αυτοί που το τόσο το κάνουν τόοοοοοοοοοοοοοοοοσο
αυτοί που ξάφνου έγιναν ειδικοί για τα πάντα και αρχίζουν τις αναλύσεις εδώ ανήκει και η κατηγορία αυτών που σου κάνουν πλύση εγκεφάλου ψευτολογώντας το οποίο είναι ότι χειρότερο για μένα και γενικά η μαζική χειραφέτηση καθώς και η βία κατά των ζώων όπως και η βιομηχανιά της μόδας
να μν ξεχάσω αυτούς που μου λένε ''μικρή είσαι ακόμα όταν μεγαλώσεις θα καταλάβεις'' δν σχολιάζω γτ θα αρχίσω τις βωμολοχίες και δν κάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
1) Όταν κάποιος δεν με ξέρει σχεδόν καθόλου και πέρνει θάρρος γρήγορα.. όποιος το έχει κάνει τον έχω ξεφτιλήσει επι τόπου με το χειρότερο τρόπο..
2) Όταν το παίζει μούρη ενώ δεν το έχει.. τουλάχιστον αν το έχεις πάει και έρχεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pietr

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Η αχαριστία σε ένα άτομο με εκνευρίζει αφάνταστα. Δεν υπάρχει τίποτα πιο σπαστικό από το να του/της δίνεις τόσα πολλά και αυτός/αυτή να μην λέει ούτε ένα ευχαριστώ, και με την πρώτη ευκαιρία να ξεχνάει όλα όσα έχεις κάνει για αυτόν/αυτήν.

Άλλα πράγματα που με εκνευρίζουν σε ένα άτομο είναι -φυσικά- τα ψέμματα, και η ειρωνεία. Αλλά δεν συγκρίνονται με την αχαριστία, και δυστυχώς πολλοί γνωστοί/γνωστές μου έχουν αυτό το ελάτωμμα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Η μιζέρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
τελικά, δεν θα αλλαξω ποτε!

όσο κι αν προσπαθω να δικαιολογησω καποιες καταστασεις ανθρωπων(είτε λογω ψυχολογικων προβληματων, ειτε λογω ανασφαλειας, ειτε ασχημων εμπειριων) δεν μπορω!

αυτο που με τρελαινει σε εναν ανθρωπο ειναι η κακια, να προσπαθεις επειδη εισαι κατωτερος να δημιουργησεις προβληματα στους αλλους (που για δικους τους λογους σε απερριψαν)
να ζεις μεσα σε ενα ψεμα, προσπαθωντας να παρουσιασεις κατι τελειως διαφορετικο απο αυτο που εισαι γιατι απλα δεν εχεις τα κοτσια να παραδεχτεις τον εαυτο σου, η φοβασαι μην σε απορριψουν και οι λιγοι που σου εχουν απομεινει!!:/:

κριμα πραγματικα που καποιοι ανθρωποι αντι να προχωρουν μπροστα πανε ολο και πιο πισω!!

κριμα!!

ευτυχως που δεν ειμαι ετσι και που δεν συναναστρεφομαι με τετοια ατομα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Και η τεμπελιά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
μιζερια,τσιγκουνια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helga

Νεοφερμένος

Η helga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Συμφωνώ με την τεμπελιά κ την τσιγκουνιά και να προσθέσω αυτό που με εξοργίζει περισσότερο απ όλα!
Η ανανδρία !!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
...και ο αρνητισμος, η γκρινια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
το κλαψο.......σμα ειδικά από άντρα ................... το χειρότερό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
το κλαψο.......σμα ειδικά από άντρα ................... το χειρότερό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υπάρχουν άντρες που κλαίνε; :hmm: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
υπάρχουν άντρες κλαψομαρίες; :hmm: :confused:

Πρώτον. Πλάκα κανεις???

Δεύτερον. Πλάκα κανεις??????

Τρίτον. Δεν ανέχομαι το δεύτερο συνθετικο στην τελευταια σου λεξη να ειναι αυτο...Διάλεξε άλλο!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Πρώτον. Πλάκα κανεις???

Δεύτερον. Πλάκα κανεις??????

Τρίτον. Δεν ανέχομαι το δεύτερο συνθετικο στην τελευταια σου λεξη να ειναι αυτο...Διάλεξε άλλο!:P:P

δεν έχω πετύχει άντρες να κλαίνε...:P

απάντηση στο τρίτον: έτσι το λέει ο θυμόσοφος λαός για να μην πει το ακόμη βαρύτερο (κακιά λεξούλα) για άντρες που κλαίνε («δειλούς»)..:) :D :D :D την οποία δημοσίως δεν λέω...

το αναίρεσα Μάρω :) ικανοποιημένη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
δεν έχω πετύχει άντρες που κλαίνε...:P

απάντηση στο τρίτον: έτσι το λέει ο θυμόσοφος λαός για να μην πει το ακόμη βαρύτερο (κακιά λεξούλα)..:) :D :D :D

Τυχερος εισαι που δεν εχεις πετυχει!!!Δεν υπαρχει χειροτερο!:P

Να αλλαξει αμεσως!!!!Το απαιτω!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Τυχερος εισαι που δεν εχεις πετυχει!!!Δεν υπαρχει χειροτερο!:P

Να αλλαξει αμεσως!!!!Το απαιτω!:D:D:D

Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!Το άλλαξα!...:D:D:D:D

Σαν πως εγώ θα τους φάω στην μάπα; ε; Εσείς οι δεσποινίδες πολλές φορές «πατάτε» φλούδες με κλαψιάρηδες άντρες («πιπίνια»)...:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top