• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ανωμαλίες περιόδου

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
παρακαλω απαντηστε μου μονο αν γνωριζεται το θεμα ή ειχατε αντιστοιχη εμπειρια ή εχετε καποια καλη συμβουλη!

εδω και 6 μηνες η περιοδος μου διαρκει παραπανω απο το κανονικο.Εως τωρα ειχα 6 βια 7 μερες και τωρα εχω 12!!!!

απο την 5-6 μερα και μετα εχω υπολοιματα οχι καθαρο αιμα, και ειναι πολυ σπαστικο γιατι κραταει τοσσες μερες και καταλαβαινεται...
και εχω και μικρο κυκλο οποτε εχω καταληξει να εχω αιμα τις μισες μερες!!!

εχω παει στον γυναικολογο.εκανα υπερηχο και μου ειπε πως ειναι ολα νορμαλ.εκανα και ορμονικες και παλι ολα οκ.

ο γιατρος μου ειπε αστο να δουμε πως θα παει τους επομενους μηνες και αν δεν επανελθει μπορουμε να το ελεξουμε με αντισυληπτικα.....

απο τοτε που μου το ειπε αυτο εχουν περασει 2 μηνες και δυστυχως τα πραγματα δεν αλλαξαν.....

τι να κανω? να περιμενω κι αλλο?
να παρω χαπια? διαβασα σε ενα βιβλιο με βοτανα οτι η λυγαρια βοηθαει στη ρυθμιση του κυκλου,ρυθμιζει τις ορμονες κ αυξανει τη γονιμοτητα.---βεβαια εγω δε θελω να κανω παιδι.αυτο ειναι το - μη παμε να φτιαξουμε τον κυκλο κ καταληξουμε με κανα μπεμπε.....

οπως και τα χαπια περα απο ενα καρο παρενεργειες που μπορει να εχουν ξερω οτι μολις τα διακοψεις η γονιμοτητα αυξανεται φουλ!

σκεφτηκα μεχρι και το ενδεχομενο της ενδομητριωσης..
αλλα δεν εχω αλλα συμπτωματα κ λογικα (?) ο γιατρος δε θα εβλεπε κατι στον υπερηχο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Η ενδομητρίωση δεν φαίνεται με υπέρηχο παρά μόνο με ενδοσκόπιο και θα έπρεπε λογικά να συνοδεύεται κι από δυσμηνόρροια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όταν λέει ότι ο υπέρηχος ήταν κανονικός, εννοεί τι; Γιατί μπορεί να έχεις πολύ μεγάλο ενδομήτριο ...
Αλλά αν δεν εμπιστεύεσαι το γιατρό σου ΑΠΟΛΥΤΩΣ, πήγαινε σε άλλον Και πες του όλα τα συμπτώματα.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Η ενδομητρίωση όντως δεν φαίνεται με τον απλό υπέρηχο. Καλό είναι εφόσον σου έχει μπει η υποψία, να κάνεις έναν ενδοσκοπικό έλεγχο, για να αποκλείσεις το ενδεχόμενο.
Τα αντισυλληπτικά είναι ένα θέμα, αν όμως σου πει ο γιατρός ότι χρειάζεται, να τα πάρεις, γιατί από ανωμαλίες στον κύκλο, μπορεί να σου προκληθούν άλλα προβλήματα.
Το θέμα της αύξησης της γονιμότητας, μετά από χρήση αντισυλληπικών, μπορείς να το ελέγξεις με την κλασσική αντισυλληπτική μέθοδο του προφυλακτικού. Δεν θα σκεφτείς αυτό, προέχει η υγεία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
και πως ακριβως γινεται αυτη η ενδοσκοπιση που λες?
ειμαι κ φοβητσιαρα! ασε που δεν τον εχω και πολυ εμπιστοσυνη τον γιατρο.

εγω δεν εχω πολυ αιμα μετα την 3 μερα και σας λεω οτι απο την 6 μεχρι την 11-12 μερα -τωρα που μου κραταει τοσο πολυ-- εχω υπολοιματα καφετια ισα που λερωνεται το εσωρουχο.
σορι για την περιγραφη απλα για να καταλαβεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Πώς λες οτι δεν έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό; Αν δεν έχεις, άλλαξέ τον. Δεν παίζουμε με αυτά τα θέματα και σίγουρα ένας γιατρός που δε μας εμπνέει εμπιστοσύνη είναι ό,τι χειρότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
και πως ακριβως γινεται αυτη η ενδοσκοπιση που λες?
ειμαι κ φοβητσιαρα! ασε που δεν τον εχω και πολυ εμπιστοσυνη τον γιατρο.

εγω δεν εχω πολυ αιμα μετα την 3 μερα και σας λεω οτι απο την 6 μεχρι την 11-12 μερα -τωρα που μου κραταει τοσο πολυ-- εχω υπολοιματα καφετια ισα που λερωνεται το εσωρουχο.
σορι για την περιγραφη απλα για να καταλαβεται.

μισόοοο.... αν δεν έχεις εμπιστοσύνη στον γυναικολόγο σου, τότε θα σου πρότεινα καταρχάς να πας και σε κάποιον άλλο.
Για τις λεπτομέρειες του πως, τι, πού θα κάνεις ενδοσκόπηση, θα συνεννοηθείς με τον γιατρό σου. Νομίζω σε κάποιο μαιευτήριο, πάντως. Επίσης έχε υπόψη σου ότι στα μαιευτήρια, διαθέτουν και υπερήχους μεγαλύτερης ακρίβειας, μήπως καλό θα ήταν να κάνεις και έναν τέτοιο υπέρηχο, μη τυχόν και υπάρχει κάτι που δεν το διαβάζει αυτός του γιατρού σου; Έτσι μόνο για να σου φύγει η ιδέα.
Πάντως, δεν μου φαίνονται και πολύ ανησυχητικά αυτά που μου λες, αλλά πάλι γιατρός δεν είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δε χρειάζεται να πας σε μαιευτήριο για να σου κάνουν ενδοσκόπηση. (Φυσικά γίνεται και σε ιατρείο.)

Και εννοείται δεν πας στο γυναικολόγο και του λες, τι λέει μεγάλε, δε μας κάνεις και μια ενδοσκόπηση σήμερα;
Θα πας και θα του πεις τα συμπτώματά σου και θα κρίνει αυτός αναλόγως.

Αν δεν τον εμπιστεύεσαι για τους χ προσωπικούς σου λόγους,
βρες άλλον.

Έμμηνος με διάρκεια 12 μέρες είναι μη φυσιολογική και ιδίως σε στενού εύρους κύκλο καταπονητική για τον οργανισμό (μολύνσεις, χαμηλός αιματοκρίτης, ορμονική αστάθεια κτλ.), και εφόσον έχει εγκατασταθεί απευθύνσου σε έναν γιατρό της εμπιστοσύνης σου τέλοσπάντων (αν αυτός ο τρέχων δε σου αρκεί/δε σε καλύπτει ή οτιδήποτε).

Α! και δε νομίζω ότι τα παραϊατρικά και τα βοτάνια είναι ό,τι καλύτερο μέχρι να διαπιστώσεις τι και αν έχεις κάτι. Πάντα όλα αυτά τα περνάμε από το γιατρό και όχι από το e-steki ή οποιονδήποτε άλλον άσχετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@

Νεοφερμένος

Η Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω θα σε συμβουλευα να ρωτησεις και κανεναν αλλο γιατρο.εχω και εγω προβληματα με τον κυκλο μου και αναγκαστηκα να παρω αντισυλληπτικα.οταν τα ξεκινησα ειχα 1 μηνα αιμοραγια και η γιατρος μου ελεγε οτι θα σταματησει και να περιμενω...αλλα δεν σταματουσε...με πηγε η μητερα μου ομως σε αλλο γιατρο ο οποιος τρομαξε με την κατασταση μου!μου εδωσε ενα σωρο χαπια γιατι ειχα χασει πολυ αιμα και μου ειπε να μεινω 3 μερες στο κρεβατι...απ ο,τι καταλαβες δεν ειναι ολοι οι γιατροι καλοι...παρε τη γνωμη και αλλου γυναικολογου και αναλογα με το τι θα σου πει θα πραξεις αναλογα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
shoot me αν κάνω λάθος.. ο θυροειδής δεν επηρεάζει και την έμμηνο ρύση?

λέω μην δεν είναι καθαρά γυναικολογικό το πρόβλημα και θέλει περαιτέρω έλεγχο.

υγ πήγαινε πάλι στο γιατρό ή σε άλλον αν δεν τον εμπιστεύεσαι.
Οι ιατρικές συμβουλές μέσω νετ και κυρίως από μη ειδικούς (like me) δεν ενδείκνυνται. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
εκανα θυρεοειδη ειπαμε κ ειναι οκ!!!!

δυστυχως δεν υπαρχει γυναικολογος που να του εχω εμπιστοσυνη!!!!

οσες κοπελες πηγαινεται και ξερεται καταλαβαινεται τι εννοω!
εχω ακουσει τα απειρα για τους γυναικ. της περιοχης μου και εχω παει σε 3 διαφορετικους εδω για να καταληξω να πηγαινω σε αυτον που παω!
και σε αλλους 2 θεσσαλονικη.

δεν περασα το θεμα ετσι απο το στεκι απλα αναρωτηθηκα μηπως και συνεβει και σε καποια αλλη κοπελα κατι αναλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
και εγω θα συμφωνησω με τα κοριτσια και αν ημουν στην θεση σου θα επαιρνα και 2η και 3η γνωμη. Επισης θα δοκιμαζα να φορεσω ταμπον (σε περιπτωση που δεν φορουσα) για να δω αν υπαρχει διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
εκανα θυρεοειδη ειπαμε κ ειναι οκ!!!!

δυστυχως δεν υπαρχει γυναικολογος που να του εχω εμπιστοσυνη!!!!

οσες κοπελες πηγαινεται και ξερεται καταλαβαινεται τι εννοω!
εχω ακουσει τα απειρα για τους γυναικ. της περιοχης μου και εχω παει σε 3 διαφορετικους εδω για να καταληξω να πηγαινω σε αυτον που παω!
και σε αλλους 2 θεσσαλονικη.

δεν περασα το θεμα ετσι απο το στεκι απλα αναρωτηθηκα μηπως και συνεβει και σε καποια αλλη κοπελα κατι αναλογο.
Δεν αντιλαμβάνομαι ακριβώς γιατί να μην έχεις εμπιστοσύνη στο γυναικολόγο.
Σε τελική ανάλυση, πήγαινε σε γυναίκα.
Αλλά αν έχω καταλάβει καλά, αυτή η παράνοια με το υπερπολύτιμο γεννητικό σου όργανο που το γλυκοκοιτάνε όλοι οι γιατροί δε νομίζω ότι θα σε βγάλει σε καλό, και έχω την ασφαλή αίσθηση ότι πιο συχνό είναι να είσαι αδιάφορη παρά να είσαι το επόμενο θύμα (wtf, σε ποια περιοχή μένεις, στο Ιράν; )

Εκτός αν βέβαια δεν κατάλαβα.

και εγω θα συμφωνησω με τα κοριτσια και αν ημουν στην θεση σου θα επαιρνα και 2η και 3η γνωμη. Επισης θα δοκιμαζα να φορεσω ταμπον (σε περιπτωση που δεν φορουσα) για να δω αν υπαρχει διαφορα.
Ταμπόν για 12 μέρες ανά 16 μέρες δεν είναι καλό, 12 μέρες προκεκλημένη κολπική ξηρότητα = τραυματισμοί, κακή αίσθηση, κολπίτιδες κτλ.
Και φυσικά δεν υπάρχει πρακτική διαφορά, δεν έχει σημασία αν βάλεις ταμπόν ή πανιά ή ό,τι άλλο, δε θα αλλάξει η ορμονική κατάσταση και δεν πρόκειται να επηρεαστεί η αιμορραγία του ενδομητρίου, αν υπάρχει. Είναι θέμα προτίμησης φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Πώς λες οτι δεν έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό; Αν δεν έχεις, άλλαξέ τον. Δεν παίζουμε με αυτά τα θέματα και σίγουρα ένας γιατρός που δε μας εμπνέει εμπιστοσύνη είναι ό,τι χειρότερο.

Δεν περίμενα να πάρω αρνητική ψήφο σε αυτό. Είπα κάτι παράλογο;:hmm:

Η γνώμη μου είναι οτι ο γυναικολόγος είναι ο άνθρωπος που πρέπει να εμπιστεύεσαι πάνω απ' όλα, όπως ο λογιστής, ο δικηγόρος, ο μάστορας που σου φτιάχνει το αμάξι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Δεν αντιλαμβάνομαι ακριβώς γιατί να μην έχεις εμπιστοσύνη στο γυναικολόγο.
Σε τελική ανάλυση, πήγαινε σε γυναίκα.
Αλλά αν έχω καταλάβει καλά, αυτή η παράνοια με το υπερπολύτιμο γεννητικό σου όργανο που το γλυκοκοιτάνε όλοι οι γιατροί δε νομίζω ότι θα σε βγάλει σε καλό, και έχω την ασφαλή αίσθηση ότι πιο συχνό είναι να είσαι αδιάφορη παρά να είσαι το επόμενο θύμα (wtf, σε ποια περιοχή μένεις, στο Ιράν; )

Εκτός αν βέβαια δεν κατάλαβα.


Ταμπόν για 12 μέρες ανά 16 μέρες δεν είναι καλό, 12 μέρες προκεκλημένη κολπική ξηρότητα = τραυματισμοί, κακή αίσθηση, κολπίτιδες κτλ.
Και φυσικά δεν υπάρχει πρακτική διαφορά, δεν έχει σημασία αν βάλεις ταμπόν ή πανιά ή ό,τι άλλο, δε θα αλλάξει η ορμονική κατάσταση και δεν πρόκειται να επηρεαστεί η αιμορραγία του ενδομητρίου, αν υπάρχει. Είναι θέμα προτίμησης φυσικά.

δεν εννοουσα να βαλει ταμπον για τοσες μερες! Εννοουσα να βαλει προς το τελος της περιοδου για 1-2 μερες για να απορροφησει οτι αιμα εχει ο κολπος μηπως δει καμια διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
οσες κοπελες πηγαινεται και ξερεται καταλαβαινεται τι εννοω!
εχω ακουσει τα απειρα για τους γυναικ. της περιοχης μου και εχω παει σε 3 διαφορετικους εδω για να καταληξω να πηγαινω σε αυτον που παω!
και σε αλλους 2 θεσσαλονικη.

Δεν ξέρω τι έχεις ακούσει, πάντως πρέπει να έχεις έναν γυναικολόγο, που θα τον εμπιστεύεσαι. Είναι ο γιατρός που πρέπει να επισκέπτεσαι το λιγότερο 1 φορά το χρόνο. Και να έχεις υπόψη σου, ότι δεν είσαι ούτε η πρώτη, ούτε η τελευταία που βλέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Εκτός και αν ο γιατρός λιγουρεύεται να του αφαιτεθεί η άδεια ή του γύρισε το μυαλό στα ξαφνικά, δεν έχεις τίποτα μα τίποτα να φοβηθείς. Μην σκέφτεσαι ότι εκείνη τη στιγμή κάποιος βλέπει τα *απαπαπα* απόκρυφά σου, αλλά ένα ανατομικό στοιχείο που χρήζει εξέτασης. Βλεπουν άπειρα κάθε μέρα, θα σε αντιμετωπίσουν με σεβασμό και ανά πάσα στιγμή σου λένε πάντα ότι μπορούν να αφαιρέσουν τα όργανα κολποσκόπησης ενώ παράλληλα σου εξηγούν κάθε στιγμή τί πρόκειται να κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μηπως εχεις παρει το χαπι της επομενης μερας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
βρε παιδια!
αντε παλι τα ιδια.........μου κανετε προσωπικη κριτικη ενω ζητησα τη βοηθεια σας ΑΝ γνωριζατε το θεμα.

οι περισσοτεροι δυστυχως γιατροι σε βλεπουν στη τσεπη και κοιταν να σε φορτωσουν φαρμακα και εξετασεις για να τα οικονομανε!!!
δεν ειπα οτι ντρεπομαι να του δειξω το νινι μου! χ@στηκα σε τελικη! γιατρος ειναι αλιμονο!!!!
υπαρχει ενα θεμα με τα αντισυληπτικα-φαρμακοβιομηχανιες-γιατρους-κλινικες κτλ
και δυστυχως πολλοι στο βωμο του χρηματος δεν υπολογιζουν τιποτα!!!

και δε μενω στο ιρακ ουτε στο ιραν

και σε τελικη ολοι ανθρωποι ειμαστε......
μπορει να του ξεφυγει κατι....αν και ειναι πολυ αναλυτικος οταν εξεταζει και προσεκτικος.

η μαμα μου ειχε ενα σοβαρο προβλημα κ τους φαγαμε στη μαπα τους γυναικολογους χρονια εχει παει τουλαχιστον σε 20 διαφορετικους Θεσνικη στην περιοχη μου κ σε 2 διπλανους νομους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Αρκετά το αναλύσαμε πιστεύω, ήρθε η ώρα να πας και να ζητήσεις εξέταση με ενδοσκόπιο για να αποκλείσουν όλα τα ενδεχόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top